ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu

Go down

HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu Empty HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu

Post by vuksadinare 26/5/2017, 16:05

http://www.narod.hr/eu/visegradska-skupina-razmislja-osnivanju-posebnog-kluba-eu-parlamentu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu Empty Re: HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu

Post by vuksadinare 26/5/2017, 16:06

.....hdz bi htio sjediti na dvije stolice e nemere vise..doslo doba 'il si s nama il protiv nas'... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu Empty Re: HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu

Post by vuksadinare 26/5/2017, 16:07

il ste suverenisticka stranka u zbilji ili niste..nema druge..ako jeste u visegradsku paralmentarnu skupinu ako niste ostanite u pedereziranoj 'demokrscanskoj' opciji unutar eu-a...a vaso bi ovako rekao..'bi mi s vama ali kod njih je veca para'.. HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu Empty Re: HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu

Post by vuksadinare 26/5/2017, 16:16

Vaso:'Znas brt'e Orbane razumin ja tebe razumin sta zelis i ja se stebonu svemu slazen..nema govora da se ne slazen..ali brt'e razumi ti mene tj nas..nije malo po milijuna eura za starnku ako smo u toj opciji..a ne u ovoj tvojoj koju ti zelis stvorititi...nemoj se ljutiti brt'e viktore...ali puno je gladni usta u mojoj stranci..ko ce to naranit..tripa volontere platiti..glasace...a ti nemas da se ne uvridis brt'e orbane tih para..zato brt'e viktore poslusaj ti svog vasu..klimajmo mi glavon tamo ovin jebivjetrima u briselu a kuci bogati pricajmo sta ocemo..je'l tako?...samo para je para..nije za bacit da bi se ja kurcio prid ovin raznim junfer..pardon junkerima..nemoj zamiriti..brt'e viktore'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu Empty Re: HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu

Post by Kermit 26/5/2017, 18:42

Nikakav problem to su sve boljševička podmetanja kmera jer Hrvatska pripada središnjo europskoj uljudbi, osim toga trpaj temu u Čardak
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu Empty Re: HDZ u problemu?Višegradska skupina razmišlja o osnivanju posebnog kluba u EU parlamentu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum