ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI!

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI! - Page 12 Empty Re: Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI!

Post by Sora 19/6/2017, 19:25

redder4 wrote:
Sora wrote:Cime se vi gamad služite da ocrniti covjeka ?
Da ste ljudi ne bi se usudili  njegovo ime spomenuti uzalud.
Ova je slika fotomontaža kao i vecina onih drugih kpje prikazuju navodne Titove zlocine
Gamad i izdajice hrvatskog roda, pljuc na vas
Tito je iznad vasih sitnih ušljivih prispodoba milijun svjetlosnih godina
Titan, genije, heroj . TITO


" naravno " ishapjela titova pionirko " FOTOMONTAŽA " je svakako i u slovenskom rudniku ŽIVIH ZAZIDANIH  ŽENA,  DJECE i muškaraca - iza 12 ZIDOVA ;

JEBOTE - kako uopće da nazovem OSOBU koja odobrava ovakva zlodjela - prvo što mi dolazi i primisli - JESI LI TI UOPĆE NORMALNA - DALI SE IKADA ZA TEBE INTERESIRALO USTANOVA VRAPČE - na kraju ostajem bez riječi - previše toga mi je nestvarno i nepojmljivo !!

Ajd stari kenjce
Trazit cu natječaj za ZNANSTVENU FANTASTIKU ja osobno
Ima ima toga
Ima u Zagrebu znam to SFERAKON.
Oces da ti skopam :usisava vezu
.
TU MORES JSVITI SVIJE HSLUCINACIJE I PIZDARIJE IZ ROPOTARNICE TVOJE PRLJAVE MAŠTE :tss

Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI! - Page 12 Empty Re: Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI!

Post by Sora 19/6/2017, 19:27

crvenkasti wrote:Divim se Lobi, ima 90 godina, a tako dobro se služi kompjuterom i fotoshopom, i pravi fantastične sličice, uopće ne vidiš da su fake.

Ko svaki cetnik Suspect

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI! - Page 12 Empty Re: Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI!

Post by Leviathan2 19/6/2017, 19:46

pa disi sora
jel ima seksa i zasto ne

_________________
Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI! - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI! - Page 12 Empty Re: Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI!

Post by Guest 21/6/2017, 19:51

Sora wrote:
redder4 wrote:
Sora wrote:Cime se vi gamad služite da ocrniti covjeka ?
Da ste ljudi ne bi se usudili  njegovo ime spomenuti uzalud.
Ova je slika fotomontaža kao i vecina onih drugih kpje prikazuju navodne Titove zlocine
Gamad i izdajice hrvatskog roda, pljuc na vas
Tito je iznad vasih sitnih ušljivih prispodoba milijun svjetlosnih godina
Titan, genije, heroj . TITO


" naravno " ishapjela titova pionirko " FOTOMONTAŽA " je svakako i u slovenskom rudniku ŽIVIH ZAZIDANIH  ŽENA,  DJECE i muškaraca - iza 12 ZIDOVA ;

JEBOTE - kako uopće da nazovem OSOBU koja odobrava ovakva zlodjela - prvo što mi dolazi i primisli - JESI LI TI UOPĆE NORMALNA - DALI SE IKADA ZA TEBE INTERESIRALO USTANOVA VRAPČE - na kraju ostajem bez riječi - previše toga mi je nestvarno i nepojmljivo !!

Ajd stari kenjce
Trazit cu natječaj za ZNANSTVENU FANTASTIKU ja osobno
Ima ima toga
Ima u Zagrebu znam to SFERAKON.
Oces da ti skopam  :usisava  vezu
.
TU MORES JSVITI SVIJE HSLUCINACIJE I PIZDARIJE IZ ROPOTARNICE TVOJE PRLJAVE MAŠTE :tss


HALO KREČANI U TVOME MOZGU ;


Valjda je svima na ovome forumu  potpuno jasno -
  OVO JE STVARNO PRESTRAŠNO  ---KAKVE su nas  POLITIČKE SNAGE I USMJERENJA  od 45  na ovamo VODILE _ ovakvim tobožnjim  društvenopolitčkim radnicima ( slično kao u S. Koreji  - ovih dana - čiji UZNICI  UMIRU  ZBOG PROLUPANJA MOZGA  !!

Uostalom - čini li se samo meni --  ili je ova osoba - sljedbenica VELOKOG VOĐE TITE +  toga navodno još i  društvena djelatnica u školama u to vrijeme (  SVI mi znamo kako se u to vrijeme moglo doći na takav položaj  ) - ispranog  i usmjerenog mozga potpuno na nivou  ovog jadnika koji je mislio biti  frajer  - uopće ne shvaćajući  gdje ide i što može očekivati i na kraju gubi ŽIVOT :

Usput ;

Ne bi  li se neke  specijlizirane USTANOVE ( VRAPČE ) trebale  pobrinuti ZA OVAKVE ANTIFE i bolesnike koji ne raspolažu svojim mozgom nažalost niti jedne sekunde ???







HMMM ; drugarica se do ovog trenutka u svim svojim  obraćanjima  naciji   ( ovdje nama na forumima  - ili negdje drugdje   - ne mogu sve pratiti ) pokušavala predstaviti kao " SDP ŽENSKA " osoba  koju uopće ne zanima kako to da  KOMUNISTIČKI REŽIM krajem  45 u SLOVENIJI  - u RUDNIKU ( samo jedan od primjera) ZAZIDAVAJU  MAJKU u 8 mjesecu  trudnoće  s djetetom  kao političku protivnicu bez ikakvog suđenja   --- S 12 ZIDOVA U RUDNIKU  !!!
 !!

Jebem ti mamu komunjarsku - smrduljo _ možeš me i tužiti - ona TAKVE STVARI čak I PODRŽAVA  - SVE U IME "  ljubljenog tite "  - i tobožnjeg   - KOJEG  ANTIFAŠIZMA !!



JEBEM ti MAMU i TATU  - koji su te tAK0 ODGOJILI - a  sad me tuži  - GOVNO  - od čovjeka !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI! - Page 12 Empty Re: Drugarice i drugovi, dame i gospodo... Sretan vam DAN MLADOSTI!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum