ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/7/2017, 23:11

pjesnik je rekooo da imas krivu perspektivu.,.na konto nekih liberalnih truckanja,ti bi ovo i ono,upravo ono za sto bi Levija opleo po dzepu...nemas Medo uopce pravu informaciju,pa tako na osnovu nekih kozojebskih propagandi,govori o necemu,iz pozicije navijanja..

U Israelu je 7 milijuna Zidova i 6.5 milijuna Kozojeba palestinskih...pametnom dovoljno da shvati neke stvari...."jooooj,ugrozeni,istrebljavani,ubijaju ih...a oni se kote kao stakori i nikda utovljeniji nisu bili...
Tko krene nozem na pandura ili vojnika,slijedi mu kugla u celo..ozda kao liberalnisi na to navikao,ali tak ose odrzava red u drzavi...

Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 21/7/2017, 23:13

pismejker wrote:pjesnik je rekooo da imas krivu perspektivu.,.na konto nekih liberalnih truckanja,ti bi ovo i ono,upravo ono za sto bi Levija opleo po dzepu...nemas Medo uopce pravu informaciju,pa tako na osnovu nekih kozojebskih propagandi,govori o necemu,iz pozicije navijanja..

U Israelu je 7 milijuna Zidova i 6.5 milijuna Kozojeba palestinskih...pametnom dovoljno da shvati neke stvari...."jooooj,ugrozeni,istrebljavani,ubijaju ih...a oni se kote kao stakori i nikda utovljeniji nisu bili...
Tko krene nozem na pandura ili vojnika,slijedi mu kugla u celo..ozda kao liberalnisi na to navikao,ali tak ose odrzava red u drzavi...
pa puca mi kurac,za mene su to sve kozojebi,kuzis,isti kurac,bolje da ih je sto manje i jednih i drugih  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 22/7/2017, 10:01

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:pjesnik je rekooo da imas krivu perspektivu.,.na konto nekih liberalnih truckanja,ti bi ovo i ono,upravo ono za sto bi Levija opleo po dzepu...nemas Medo uopce pravu informaciju,pa tako na osnovu nekih kozojebskih propagandi,govori o necemu,iz pozicije navijanja..

U Israelu je 7 milijuna Zidova i 6.5 milijuna Kozojeba palestinskih...pametnom dovoljno da shvati neke stvari...."jooooj,ugrozeni,istrebljavani,ubijaju ih...a oni se kote kao stakori i nikda utovljeniji nisu bili...
Tko krene nozem na pandura ili vojnika,slijedi mu kugla u celo..ozda kao liberalnisi na to navikao,ali tak ose odrzava red u drzavi...
pa puca mi kurac,za mene su to sve kozojebi,kuzis,isti kurac,bolje da ih je sto manje i jednih i drugih  cat
Sad jedno pricas sad drugo..imas prilicno nestabilan stav gledeee materije..prvo se informiraj iz visestrukih izvora,na svoj stav graditi na konto trtljanja nekih slatkorjecivih Kozojeba i njihove Propagande...Kozojebi su..uopce zasto kozojebei? E pa zato jer dok se ne uzene u biti ne vise zenski picu,samo kozju i ofčju,a ako taknbu neku curu,moraju platitili ili ostati bez jooja.ili zeniti,ali za to treba platiti njenoj obitelji puno,a para se nema.To je tako u Islamu..Opet ti kategoriziras sve doli pod jedno..Opet dokaz da nemas informacije,niti si uopce upoznata sa kulturama..a neki od doli imaju demokraciju i kulturu,naspram koje je ona tvoja,cisto divljacka..i dan danas,... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 22/7/2017, 10:32

Čuj ga ,Irudati .."Meni su svi isti.."....a vi irudati svaih 40-50 godina bas morate napraviti neko regionalno sranje ili zakuhati rat,jerbo bi malo poslagivali kako vama paše??Ono ,neki sindrom plemenite Kraljevske krvi,po ugledu na Brite..po meni samo pateticni slucaj oponasanja u smislu ...vidjela žaba da se konj potkiva.."
E sorry,ali ovo u potpunosti odgovara tvom stavu,samo je pila naopacke okrenuta... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 22/7/2017, 13:09

U 2 dana gubitak 75 ljudi...očekivano: što veći teritorij sve manje kvalitetnih oficira na km dužinski "granice". 
Suprotno tome-što manji teritorij ISIL-a, njih sve više na km dužinski granice. Jasno je da su ovdje i oni koji su bježali iz Mosula, Raqqe i od drugod. Treba učiti od Kurda: sistem napada "hijena"...opkoljavcanje, grickanje neprijatelja i traženje slabih točki! :)

3

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 22/7/2017, 13:29

pismejker wrote:Čuj ga ,Irudati .."Meni su svi isti.."....a vi irudati svaih 40-50 godina bas morate napraviti neko regionalno sranje ili zakuhati rat,jerbo bi malo poslagivali kako vama paše??Ono ,neki sindrom plemenite Kraljevske krvi,po ugledu na Brite..po meni samo pateticni slucaj oponasanja u smislu ...vidjela žaba da se konj potkiva.."
E sorry,ali ovo u potpunosti odgovara tvom stavu,samo je pila naopacke okrenuta... :cleanteeth
ne se ljutiti,nije nista osobno  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 22/7/2017, 13:50

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 23/7/2017, 04:15

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 23/7/2017, 11:35

Kurdistan?nova drzava za bliskom istoku,u procesu kreiranja

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 23/7/2017, 13:12

Eroo wrote:U 2 dana gubitak 75 ljudi...očekivano: što veći teritorij sve manje kvalitetnih oficira na km dužinski "granice". 
Suprotno tome-što manji teritorij ISIL-a, njih sve više na km dužinski granice. Jasno je da su ovdje i oni koji su bježali iz Mosula, Raqqe i od drugod. Treba učiti od Kurda: sistem napada "hijena"...opkoljavcanje, grickanje neprijatelja i traženje slabih točki! :)

3


evo novog stanja....

Sirija - Page 35 Prtscr11
Sirija - Page 35 1112023580

Sirijska vojska je izašla na obalu reke Eufrat i nastavlja ofanzivu

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 23/7/2017, 17:03

mutava baštarda wrote:


evo novog stanja....

Sirija - Page 35 Prtscr11
Sirija - Page 35 1112023580

Sirijska vojska je izašla na obalu reke Eufrat i nastavlja ofanzivu
vec je o to zastarjelo, nadodaj jos 20 km niz eufrat :D

_________________
Sirija - Page 35 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 23/7/2017, 17:34

Leviathan2 wrote:vec je o to zastarjelo, nadodaj jos 20 km niz eufrat :D
Totalno bez veze, ako mene kao laika pitaš. Razvlače se umjesto da stavraju kompaktnije teritorije.
Eroo
Eroo

Posts : 74892
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 23/7/2017, 17:48

https://www.almasdarnews.com/article/breaking-tiger-forces-within-40-km-deir-ezzor-city/

Ako je istina ovo ima smisla...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74892
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 23/7/2017, 18:01

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:vec je o to zastarjelo, nadodaj jos 20 km niz eufrat :D
Totalno bez veze, ako mene kao laika pitaš. Razvlače se umjesto da stavraju kompaktnije teritorije.
u biti u nije bezveze, ide se na deir zour, sam isis je u kolapsu i vec sad ne mogu nista napravit osim nekih manjih iznenadjenja, iracani su ih zaklali posteno, onda su im kurdi na vrhuncu moci jebali mater kad su ih otjerali iz kobanija,
u biti isis vise ne moze nista napravit jer im je snabdijevanje sjebano skoro do kraja, rusi i ameri ih poklapaju na sve strane i jos gore je da imaju napade iz vise pravaca tako da ne mogu prebacivat ljudstvo da ojacaju neku liniju,
cak i njihovi napadi na deir zouru su prepolovljeni, osim manjih pokusaja i rovovske borbe nema vise isis ofenzivnih napada
racunaj da imaju u iraku otvorenu rak ranu, ovamo im kurdi jebu mater, sirijska vojska je iskoristila moment i pokrenula napade iz vise pravaca sto je jebeno dobra taktika, plus sto su sad borbe u manje naseljenim podrucjima gdje se ne mogu kriti iza civila

_________________
Sirija - Page 35 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 23/7/2017, 18:04

Eroo wrote:https://www.almasdarnews.com/article/breaking-tiger-forces-within-40-km-deir-ezzor-city/

Ako je istina ovo ima smisla...
pa cilj i jest deir zour,
kako sa strane palmire imaju teren jako nepovoljan za napredovanje, tigrovi koji su elitna i najopremljenija jedinica su krenuli u stvari malo ravnijim putem, , ako pogledas na karti ide se i na al sukanah, sto ce biti zatvaranje velikog dzepa isil kokosara a onda ih se ide cistit, jednom odsjeceni mogu izdurat par tjedana, u stvari najjebeniji dio imaju one jedinice saa u blizini al tanfa, tamo su u biti krenuli na najtvrdje jer je tamo spoj iraka i sirije

_________________
Sirija - Page 35 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 23/7/2017, 18:08

Čini mi se nerealno ono "unutar 40 km do Deir ez'Zora".
I inače treba s rezervom gledati na ove mape.
Ja imam jednu drugu i ne slaže se sasvim sa ovom donjom.

1

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 23/7/2017, 18:14

Leviathan2 wrote:... plus sto su sad borbe u manje naseljenim podrucjima gdje se ne mogu kriti iza civila
Baš sam to htio reći, možda je prostor čak i prazan, pa nije teško s mehanizacijom prevoziti 40 km
u relativno kratkom vremenu.
Eroo
Eroo

Posts : 74892
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 23/7/2017, 18:58

Eroo wrote:Čini mi se nerealno ono "unutar 40 km do Deir ez'Zora".
I inače treba s rezervom gledati na ove mape.
Ja imam jednu drugu i ne slaže se sasvim sa ovom donjom.

1
ta mapa je za period do petkam dodaj 20 i nesto km nizvodno i dobices kilometrazu

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 23/7/2017, 19:09

inace se vec vode borbe z al tibni, imas ga na karti

_________________
Sirija - Page 35 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 23/7/2017, 19:33

Leviathan2 wrote:inace se vec vode borbe z al tibni, imas ga na karti
Zato mi je ova karta puno logičnija od one gore.
Ima više smisla i borbe za Al Tibni imi zgledaju kao moguće.

Sirija - Page 35 5-20
Eroo
Eroo

Posts : 74892
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 23/7/2017, 19:59

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:inace se vec vode borbe z al tibni, imas ga na karti
Zato mi je ova karta puno logičnija od one gore.
Ima više smisla i borbe za Al Tibni imi zgledaju kao moguće.

Sirija - Page 35 5-20
mapa je skoro tocna, ovaj dzep kod raqe je manji i ostalo je nesto isilovaca izmedju kurda i tigrovih, e sad ko ce to utamanit ne zna se, isticno je vec saa uzela neko mjesto nadomak al tibnija i podrucje uz eufrat je oslobodjeno,
sad ce biti malo tvrdje jer su isilovci bili razvuceniji i lakse ih je bilo potuci, cim blize deir zouru to ce biti i otpor veci,
cijelo vrijeme se inace vodi igra i na diplomatskom planu  sa takozvanim primirjima da se rasterete neke linije i vojska posalje na obezbjedjivanje onog sto su tigrovi ocistili, ipak tigrovi sluze kao napadacke jedinice i drzanje teritorija im je gubljenje vremena

_________________
Sirija - Page 35 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum