ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preventivno kažnjavanje

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 09:11

ako ti je vila velebita fasisticka pjesma....sve ti je jasno

vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by Eva_ 17/5/2017, 09:12

Ajde, dost plača. Budite muškarci.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 09:17

Eva_ wrote:Ajde, dost plača. Budite muškarci.
ko place...?....vise se cudim thompsonu sto se dozvoli ponizavati...pjevaj brate di su hrvati i to je to..ako moze jedan oliver otkantat srbadiju,u jenz lendu isto vec ne pjeva podosta godina...otkantaj i ti..odrzi koncert blizu slovenije doci ce te gledat i iz obliznje slovenije tko te zeli gledat kilometar vise vamo tamo....ali onda rampa u hrvatskoj i za slovenske pjevace kao i srpske koji imaju ili su imali u repertoaru nacionalisticku pjesmu ili pjesme..ako se vec zeli igrat po tim pravilima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by Eva_ 17/5/2017, 09:29

Ma to mu Ero smjestil kajlu. Svoj svome.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by L'âme 17/5/2017, 11:10

vuksadinare wrote:
Eva_ wrote:Ajde, dost plača. Budite muškarci.
ko place...?....vise se cudim thompsonu sto se dozvoli ponizavati...pjevaj brate di su hrvati i to je to..ako moze jedan oliver otkantat srbadiju,u jenz lendu isto vec ne pjeva podosta godina...otkantaj i ti..odrzi koncert blizu slovenije doci ce te gledat i iz obliznje slovenije tko te zeli gledat kilometar vise vamo tamo....ali onda rampa u hrvatskoj i za slovenske pjevace kao i srpske koji imaju ili su imali u repertoaru nacionalisticku pjesmu ili pjesme..ako se vec zeli igrat po tim pravilima
ti si, vuce, zaboravio bit Dalmatinac..to namjerno, iz dispeta ;D
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by Guest 17/5/2017, 11:15

thompson bi dobrodosao u svabji da malo osokoli Hrvate..nes se prikrise pred Khozojebima..evo,imaju ovdje kod Menea Hrvati i svoj klub Plavi,ima i dugogodisnja ekipa koja bi to sorganizirala,lopine iz Ugljare i Orasja,mezeta ne bi falilo,a niti dobre kapljice..onako poluoficijelno..neki dan su Mladostasi mogli na trgu u smislu folklora,moglo bi i ovo proci u privatnom klubu,pa kasnije malo po vanka..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 11:17

maggie13 wrote:
vuksadinare wrote:
Eva_ wrote:Ajde, dost plača. Budite muškarci.
ko place...?....vise se cudim thompsonu sto se dozvoli ponizavati...pjevaj brate di su hrvati i to je to..ako moze jedan oliver otkantat srbadiju,u jenz lendu isto vec ne pjeva podosta godina...otkantaj i ti..odrzi koncert blizu slovenije doci ce te gledat i iz obliznje slovenije tko te zeli gledat kilometar vise vamo tamo....ali onda rampa u hrvatskoj i za slovenske pjevace kao i srpske koji imaju ili su imali u repertoaru nacionalisticku pjesmu ili pjesme..ako se vec zeli igrat po tim pravilima
ti si, vuce, zaboravio bit Dalmatinac..to namjerno, iz dispeta ;D
nisam....ali trenutno sam u bojkotu sto se tice toga.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 11:22

...inace tu se dijelom radi...u posljednje vrijeme da se u drzavama ex-yu ogranici pjevanje pjevacima iz drugih republika ex-yu....ponajvise financijskih rtazloga gdje su gostujuci pjevaci i estradnjaci oduzeli veci dio kolaca domacima....osim iznimki...pa se smisljaju nacini kako da se eliminiraju....najvise na politickoj razini i grijeha iz proslosti....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by Guest 17/5/2017, 11:24

Kakogod..pozdrav vama,ja odoh sknuti koje pilence sa grila..Rujka mi se pomamila na to..ajte zdravo... :chiefi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 11:28

opcenito ja nisam za zabrane pjevacima da gostuju osim onih koji su ogrezli u kriminal ili su umijesani u ratne zlocine..ili su im pjesme uvredljive na osobnoj,nacionalnoj i vjerskoj razini...to sto je netko naprimjer pjevao 'mi smo garda hrvatska'..ili..'branitelji sarajeva'...nije razlog za zabranu te pjesme su nastale kao patriotski cin za vrijeme rata...ali pjesme 'stante paše i ustaše'..'jebo aliju i tuđmana'....'e moji pederi zagrebacki'...takvima bi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 11:29

vuksadinare wrote:opcenito ja nisam za zabrane pjevacima da gostuju osim onih koji su ogrezli u kriminal ili su umijesani u ratne zlocine..ili su im pjesme uvredljive na osobnoj,nacionalnoj i vjerskoj razini...to sto je netko naprimjer pjevao 'mi smo garda hrvatska'..ili..'branitelji sarajeva'...nije razlog za zabranu te pjesme su nastale kao patriotski cin za vrijeme rata...ali pjesme 'stante paše i ustaše'..'jebo aliju i tuđmana'....'e moji pederi zagrebacki'...takvima bi..
..ili ono 'ti meni cvijetak ja tebi metak'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by prckov 17/5/2017, 11:40

kad se drzava nade prozvana da stiti narod od pjevaca znas da je u ideoloskom kurcu
isto kao govor mrznje, ljevicarske totalitarne sintagme stvorene od politicke elite za kontrolu ne samo slobodnog govora i slobode ideja nego i emocija.

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by Eva_ 17/5/2017, 11:41

vuksadinare wrote:opcenito ja nisam za zabrane pjevacima da gostuju osim onih koji su ogrezli u kriminal ili su umijesani u ratne zlocine..ili su im pjesme uvredljive na osobnoj,nacionalnoj i vjerskoj razini...to sto je netko naprimjer pjevao 'mi smo garda hrvatska'..ili..'branitelji sarajeva'...nije razlog za zabranu te pjesme su nastale kao patriotski cin za vrijeme rata...ali pjesme 'stante paše i ustaše'..'jebo aliju i tuđmana'....'e moji pederi zagrebacki'...takvima bi..
Pa to Janezi upravo i rade.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 11:42

Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:opcenito ja nisam za zabrane pjevacima da gostuju osim onih koji su ogrezli u kriminal ili su umijesani u ratne zlocine..ili su im pjesme uvredljive na osobnoj,nacionalnoj i vjerskoj razini...to sto je netko naprimjer pjevao 'mi smo garda hrvatska'..ili..'branitelji sarajeva'...nije razlog za zabranu te pjesme su nastale kao patriotski cin za vrijeme rata...ali pjesme 'stante paše i ustaše'..'jebo aliju i tuđmana'....'e moji pederi zagrebacki'...takvima bi..
Pa to Janezi upravo i rade.
pusti ti janeze...sto ne zabrane ceci i bori corbi..ceca je itekako ogrezla u kriminal i huskanje...kad to naprave onda mozemo pricati..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 11:44

..nije stvar u thompsonu...stvar je sto ce na red doci i drugi hrvatski pjevaci...zivi bili pa vidjeli....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by prckov 17/5/2017, 11:47

I to oni kao nesto preventivno, jeftilen za ovce

ako je sam govor mrznje bez akcije (u smislu da se nekom nasteti) vec krivicno djelo, onda I sam poziv na rad bez akcije vec treba bit placen

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by prckov 17/5/2017, 11:49

ljevicari i iracionalnost su teski jarani

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 11:51

...ako je njiam fasistiocka pjesma 'cavoglave' koja je napisana uzgred na prvoj liniji sela i kad su srpske granate razarale kuce u cavoglavama,ubijali stanovnike a palili i pljackali okolna okupirana hrvatska sela..e onda...bas me zanima da li bi kakav slovenski pjevac u tom trenutku na prvoj liniji kad mu ubijaju selo..napisao pjesmu..'najte dececi saljem vam puse'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 11:54

..i tako ispade kao da su thompson i dino merlin najveci krivci za pocetak rata devedesetih...a ceca,bora pjevaju slobodno po dezeli,bosni,crnoj gori,vani....u hrvatskoj im nije zabranjen nastup ali oni su decidirano narocito ceca rekli da ne zele pjevat ustasama...inace bi pjevali..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by Eva_ 17/5/2017, 12:03

Ne bu u deželi blajburškog afterparty-ja:)))

Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by vuksadinare 17/5/2017, 12:10

Eva_ wrote:Ne bu u deželi blajburškog afterparty-ja:)))

cuj..ove pjesme nemaju veze s blajburgom i tim vremenom..nego su pjesme napsiane u svezi domovinskog rata....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Preventivno kažnjavanje - Page 2 Empty Re: Preventivno kažnjavanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum