ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Kermit 12/5/2017, 09:15

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=969467
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by crvenkasti 12/5/2017, 09:18

Zašto su nam dali da imamo državu i sami upravljamo njim?
Pa znali su kakvi smo!
Što sad?

Gadovi!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by vuksadinare 12/5/2017, 09:23

nekako sam dojma da je ramo poceo voditi solo igru kontra plenkija..i da mu se svidjelauloga koju sad ima..ne znam kako ce u daljnnjem razvoju na to plenki reagirati jer ocito je da ramljakovi izvjestaji i nisu bas u u istoj ravni sa plenkijevim pritajenim zeljama..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by marcellus 12/5/2017, 09:46

rekao je isto što ramo danas tvrdi da je agrokor dobra kompanija i da misli da neće bankrotirati... a dug nije bio sporan ni onda, znalo se točno kolki je, ramo otkriva toplu vodu

_________________
Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Kermit 12/5/2017, 09:58

Eo i porezni dug kojeg maric nije vidio:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pronasli-smo-porezni-dug-agrokora/969398.aspx

Koja smo mi prćija hehe 2 mise za Marića i Čiča Dražu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by vuksadinare 12/5/2017, 10:02

asilovski wrote:Eo i porezni dug kojeg maric nije vidio:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pronasli-smo-porezni-dug-agrokora/969398.aspx

Koja smo mi prćija hehe 2 mise za Marića i Čiča Dražu
asila..bi ti ptiznao da si u maricevoj poziciji...?..jer mariceva pozicija i veza sa agrokorom niej bila samo direktorska eh da ej samo to...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Eva_ 12/5/2017, 10:08

asilovski wrote:Eo i porezni dug kojeg maric nije vidio:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pronasli-smo-porezni-dug-agrokora/969398.aspx

Koja smo mi prćija hehe 2 mise za Marića i Čiča Dražu
Znaš kak je išla naplata PDV kod Agrokor grupe. Ispostava PU Novi Zagreb, referentica koja ih vodi, a to ide po abecedi tvrtki koje dobe pojedini referenti, za velike su to sve VSS ekonomisti,  zove njihovo računovodstvo da kasne s  uplatom i da ju obave u što kraćem roku. Odgovor je uvijek bio isti, šef će nazvat šeficu.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Eva_ 12/5/2017, 10:11

Da je stanje u Agrokoru katastrofalno znali su, dakle, poslovnjaci, političari i čitatelji Indexa, ali ne i - ministar financija koji je prije ulaska u politiku radio kao izvršni direktor Agrokora zadužen za tržišta kapitala. Pametnome dosta.



Na pametne HDZ ni ne računa. Oni nikad nisu bili njihova ciljana skupina, a niti većina u HR. Sad su takvi u Irskoj mahom.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by marcellus 12/5/2017, 10:12

znači svi su znali koliko je dužan agrokor a kriv je marić jer im nije rekao da misli da će bankrotirat

da je rekao da će bankrotirat, izazvao bi paniku na tržištu i bio krivac za pad agrokora...

damn if you do, damn if you dont

_________________
Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Eva_ 12/5/2017, 10:15

Marić je zakonom o faktoringu, po hitnom postupku u Oreškovićevoj vladi, pokazao tko je, tj. u čijem je vlasništvu i za čiji račun je radio kao ministar financija. Dovoljno da dobije 49,99 godina odmora na pošumljavanju Golog.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Guest 12/5/2017, 10:18

marcellus wrote:znači svi su znali koliko je dužan agrokor a kriv je marić jer im nije rekao da misli da će bankrotirat

da je rekao da će bankrotirat, izazvao bi paniku na tržištu i bio krivac za pad agrokora...

damn if you do, damn if you dont
Da,trebao je reci i buniti se firmin tim Čistacica..
Maric je bio na mjestu u firmi odgovoran upravo za to sto govoris..
No ovo tvoje samo podrzava lopovsku filozofiju i taktiku,gdje se sve generalizira,zamucuje,e da bi se lopov spasio..
Ima i slucajeva gdje su velike lopine namjerno stvorili takvo radno mjesto,da bi staviloi nekog za potpise,i sitnije odluke,vece su oni kreirali..ako je sve islo oke,svima je pasalo,ako je krenulo na zlo,samo je taj lik jebao jeza u bodlju.,.
U slicnu situaciju sam skoro ja uletio zasljepljen ponudom koja je isla uz ugovor,a bio  je 4 sobni stan na koristenje besplatno,firmin luksuzni auto,odrijesenje ruke kartica firme..no,ako si nekom qurcu u poslu,moras imati i osjecaj za zamke,a to je upravo to bilo..mozda i ovo za Marica,ali ko ga jebe..nije skuzio o cemu se radi,pomamio se na lovu i uticaj i popusio..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Guest 12/5/2017, 13:32

crvenkasti wrote:

Osobno imam samo jedan ZAHTJEV ;

Provjera GENETIČKOG KODA ministra i smrada od 1 kune  !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Kermit 12/5/2017, 13:56

marcellus wrote:znači svi su znali koliko je dužan agrokor a kriv je marić jer im nije rekao da misli da će bankrotirat

da je rekao da će bankrotirat, izazvao bi paniku na tržištu i bio krivac za pad agrokora...

damn if you do, damn if you dont
Nije on "znao" nego izravno namještao poslovne knjige i vodio cijelu operaciju sa manje više piramidalnom shemom, jer je to upravo Agrokurac, a sve da bi bio prebačen u min financija da isto to radi samo sa pozicije vlasti, vrlo jednostavno, naravno to još nije niti gotovo tako da šteta koju radi može biti nesaglediva
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by RayMabus 12/5/2017, 14:04

Četrdeset godina sebe uložio sam u izgradnju cijele Hrvatske i regije, stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi," stajalo je u pismu Ivice Todorića koju je početkom travnja objavio Agrokor.

Kad se podvuče crta, Todorić je u četrdeset godina rada stvorio najmanje četrdeset milijardi kuna duga. Otprilike milijardu godišnje. I sada je to prepustio nama. Hvala ti Ivice, nisi trebao.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hvala-ti-ivice-nisi-trebao/969591.aspx



Dajte i meni neku firmu , ja cu biti još sposobniji od njega : radit cu vam DVIJE miljarde duga godišnje ha ha ha


 Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Eva_ 12/5/2017, 14:06

Marčelo je izuzetno naivan lik.  Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre 1f414 


Ne, nije, sam je kupljen k + bonovima da druka za Gazdu i faćuka.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by crvenkasti 12/5/2017, 14:12

Eva_ wrote:Marčelo je izuzetno naivan lik.  Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre 1f414 


Ne, nije, sam je kupljen k + bonovima da druka za Gazdu i faćuka.

Ja ga volim jer je glup, a uspješan.
Uvijek navijam i glasujem za takve ljude. Možda i ja jednom onda postanem uspješan.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Guest 12/5/2017, 14:13

asilovski wrote:
Nije on "znao" nego izravno namještao poslovne knjige

kako je Marić namještao poslovne knjige, kad su poslovne knjige vodili vanjski revizori

financijska izvješća su ionako javna, svi su 2016. znali kakva je bilanca u Agrokoru za 2015., a za par mjeseci će se znati i kakva je bilanca bila u 2016.

to možeš provjeriti za bilo koju tvrtku na stranicama FINAe

tvrditi da su banke kreditori bile nesposobne pristupiti javno dostupnim financijskim izvješćima u kojima se vidi zaduženost je smješno, a mogle su zatražiti i vlastitu reviziju prije odobravanja kredita da su htjele

u Sloveniji su javno dostupna godišnja financijska izvješća za Merkator a u Nizozemskoj za one druge Todorićeve tvrtke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by marcellus 12/5/2017, 14:15

pismejker wrote:
marcellus wrote:znači svi su znali koliko je dužan agrokor a kriv je marić jer im nije rekao da misli da će bankrotirat

da je rekao da će bankrotirat, izazvao bi paniku na tržištu i bio krivac za pad agrokora...

damn if you do, damn if you dont
Da,trebao je reci i buniti se firmin tim Čistacica..
Maric je bio na mjestu u firmi odgovoran upravo za to sto govoris..
No ovo tvoje samo podrzava lopovsku filozofiju i taktiku,gdje se sve generalizira,zamucuje,e da bi se lopov spasio..
Ima i slucajeva gdje su velike lopine namjerno stvorili takvo radno mjesto,da bi staviloi nekog za potpise,i sitnije odluke,vece su oni kreirali..ako je sve islo oke,svima je pasalo,ako je krenulo na zlo,samo je taj lik jebao jeza u bodlju.,.
U slicnu situaciju sam skoro ja uletio zasljepljen ponudom koja je isla uz ugovor,a bio  je 4 sobni stan na koristenje besplatno,firmin luksuzni auto,odrijesenje ruke kartica firme..no,ako si nekom qurcu u poslu,moras imati i osjecaj za zamke,a to je upravo to bilo..mozda i ovo za Marica,ali ko ga jebe..nije skuzio o cemu se radi,pomamio se na lovu i uticaj i popusio..

a što se generalizira i koga se spašava, generalizira se jedino da je marić lopov

svi su znali koliki je dug agrokora, ja sam sam sto puta pisao o tome, i što sad? Mogao je i ne banrkotirati, da je prodao janu coca coli kad su mu nudili tri i pol milijarde.

_________________
Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by crvenkasti 12/5/2017, 14:15

revizori ne vode knjige, neznalico
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by marcellus 12/5/2017, 14:16

asilovski wrote:
marcellus wrote:znači svi su znali koliko je dužan agrokor a kriv je marić jer im nije rekao da misli da će bankrotirat

da je rekao da će bankrotirat, izazvao bi paniku na tržištu i bio krivac za pad agrokora...

damn if you do, damn if you dont
Nije on "znao" nego izravno namještao poslovne knjige i vodio cijelu operaciju sa manje više piramidalnom shemom, jer je to upravo Agrokurac, a sve da bi bio prebačen u min financija da isto to radi samo sa pozicije vlasti, vrlo jednostavno, naravno to još nije niti gotovo tako da šteta koju radi može biti nesaglediva

poslovne knjige nije on vodio pobogu

a šteta potječe samo od lex agrokora i ničeg drugog

_________________
Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre Empty Re: Ramo potvrdio: Računovođa Marić je lažljivo, lopovsko đubre

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum