ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by vuksadinare 15/5/2017, 13:54

Sora wrote:Fuko u defenzivi
Dobro je to
nikakvoj ja nisam defenzivi dapace...

vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Sora 15/5/2017, 13:59

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Fuko u defenzivi
Dobro je to
nikakvoj ja nisam defenzivi dapace...
A da

Kog bus tuko danas ? :grin

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by vuksadinare 15/5/2017, 13:59

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Fuko u defenzivi
Dobro je to
nikakvoj ja nisam defenzivi dapace...
A da

Kog bus tuko danas ? :grin
ne tucem..eliminiram
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Eva_ 15/5/2017, 14:01

Hasana, Brunu i Glasnovića, njih ni šteta. Tri bedaka manje.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:22

kic wrote:
nemaš neki hobi? slagat pasijans?
Jasno, skreći razgovor sa svoga sramotnoga u(ne)ređivanja foruma.

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:24

Roy_Bean wrote:
Regoč wrote:
Roy_Bean wrote:history repeats itself...grickate se međusobno...konstantno...
Sad si Kičev odvjetnik? Jedno je grickanje i zadirkivanje, ali Gnječove karakterizacije to nikako nisu, to je izravno, ničim izazvano vrieđanje. Da, znam, znam,  da sam mu odgovoril, bil bih kažnjen, idealna prilika da se osladite hrvatskom krvlju. No, dobit ćete prilikah. Dokazal sam da su Kicu kriteriji jasno nagnuti na lievo i na jugoslovenstvo, dokazal sam da Hrvat ne može očekivati zaštitu i logično je da se Hrvat na ovom forumu sam mora boriti za sebe, da na ovom forumu Hrvat mora udariti prvi i žestoko da bi bil jednak Srbom i jugoslovenom.
ne, nisam ničji odvjetnik...

osobno pokušavam biti objektivan, ali vidim da objektivnost tumačite kako vam odgovara...i jedni i drugi...a to tvoje trpanje u ladice, u mojem slučaju, ne može biti dalje od istine...
Naglasil sam Kičevo moderiranje, tebe sam pohvalil na Pohvalah.

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:26

Roy_Bean wrote:nije, ali ja ne stignem pročitati svako slovo koje bude natipkano...
Zato sam i tegiral Kica, ali nije reagiral. Pa sam ga i opet tegiral, a on ignorira, čeka da uzvratim Gnječu pa da me benira. S obzirom da se pokazalo da od Kica poštenoga moderiranja nema, ubuduće čuvam se sam.

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:28

kic wrote:
isto se stalno radi, samo umjesto hrvat umetni: kozojeb, srbin, rus, amer..
Dakle, smijemo se međusobno vrieđati? To je sad dopušteno svima, a ne samo "antifašistima"?

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:30

kic wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:
isto se stalno radi, samo umjesto hrvat umetni: kozojeb, srbin, rus, amer..

Politička korektnost na razini karikature. Mislim, ako je to tebi sve isto...

ok, tko je ovo napisao, možeš jednom pogađati:

Nikakvih ustašah nema! No, konačno je vrieme da se riešimo srbofilskoga šljama.


Kazni me, nema problemah. Ali budi dosljedan! Iako, moj je upis općeniti stav, nije izravno upućen ni jednom forumašu, a Gnječova tirada je išla izravno ad hominem, što mi se čini značajnom razlikom.

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:32

slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:ok, tko je ovo napisao, možeš jednom pogađati:

Nikakvih ustašah nema! No, konačno je vrieme da se riešimo srbofilskoga šljama.

Regoč. Jesam li ja ikada zagovarao dvostruke standarde?
Ako budeš dosljedno kažnjavao autore i jedne i druge vrste upisa, s vremenom će se značajno prorijediti njihova frekvencija i poboljšati atmosfera na forumu.
Ovako ispada da samo tražiš izgovor za nedjelovanje, da jednu vrstu upisa opravdavaš drugom, a to samo ide na korist delikventima.
Tako je, isto svima. Nije da ne djeluje, djeluje samo protiv onih s kojima se ne slaže.

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:32

asilovski wrote:
kic wrote:
nemaš neki hobi? slagat pasijans?
Prekomplicirano za njega više voli jesti burek na registratoru
@kic

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:33

slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:
svaki dan ista priča s vama, ispočetka i nanovo, ko neki kradljivci vremena ste..

forum je slobodne prirode prije svega, pokušavamo štiti privatnost i that's it, ponekad ohladiti neku glavu kad se krene češati rodbina i to je to, nema nikakva opravdanja, atmosfera je kakvom je vi forumaši stvorite u međosobnom odnosu i poštovanju, u protivnom idite na forum.hr gdje se dosljedno provode regule..

Nisam ni očekivao drugačiji odgovor.
Same old story (Rory Gallagher) and Again and again (Status Quo).
I tako se ovaj forum polako ali sigurno pretvara u ono što mu je očito od samog početka bio osnovni uzor, u ogranak nethaerovske kaljuže.
Ali dobro, svaka stvar za svog vremena.
:vaultboy1

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:35

Roy_Bean wrote:moja preporuka je da koristite temu pritužbe za svaki post za koji smatrate da vrijeđa...nebitno je li se radi o rodbini ili nečem drugom...na taj način olakšavate posao kicu i meni...
Tegiranje čini mi se djelotvornijim.

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by BB-8 15/5/2017, 14:37

glavni problem, opet prema mojem osobnom mišljenju, je da se domoljublje izjednačava s ustaštvom/fašizmom/nacizmom...

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Attach13 Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:39

aben wrote:
vuksadinare wrote:
kic wrote:
vuksadinare wrote:
kic wrote:

pa kažem, ništa što nisam govorio od samog početka i prije selidbe, sve piše na onom forumu još, magna carta i smisao ovog mjesta..
kakvo god bilo mjesto..ako te netko optuzi da se treba nad tobom genocid izvrsiti to je poziv na linc....nek se to napise na nekakvom njemackom forumu..ili izraelskom

ti prijavi na pritužbama, ne mogu sad općenito govoriti, netko samo izbacuje frustracije, netko piše u očaju, ne uzima se sve ozbiljno inače bi stalno zvali policiju..
...ali netko ima visegodisnju konstantu..da nema...pa tu i tamo povremeno se ispuse..covjek bi mogao govoriti o ocajniku i izbacivanju momentalnih frustracija..ali akd covjek ko pokvarena ploca nesto ponavlja desetak godina uracunavsi i stari forum..e tu se vise ne moze govoriti o 'ocajniku' nego konstanti...i ja sam nekad ocajan i isfrustriran ali nikad nisam rekao ili se ponavljam da treba nekog izgenocidisati...treba unistiti pasminski soj..i slicno...
 ali, kad bi se rišili gnječa ( o njemu je rič, jel?) unda bi nacionalistima na forumu bilo dosadno. ako tribo žrtvovati nekoga, nojbolje da to bude neki srbin ili jugosloven koji malo meda (ili otrova) doje, poput crvenkastog. un uopće ne sudjeluje u tenzijama i njegovo uklanjanje bi zadovoljilo vas fašiste. one druge fašiste bi moglo zadovoljiti da se trajno udalji recimo fiumen.
Ne treba trajno izbaciti nikoga pa ni Gnječa, ali retorika mu se mora uskladiti s forumskimi pravili. Ili svima dopustiti da uvrieđamo sve. Ako Gnječ i Sora mogu sustavno pisati o Hrvatih kao o ustašah, pa to prolazi kao stilska značajka, zašto ne bih i ja o Istanih pisal kao o kurvinih sinovih, čisto stila radi.

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:40

asilovski wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
Roy_Bean wrote:moja preporuka je da koristite temu pritužbe za svaki post za koji smatrate da vrijeđa...nebitno je li se radi o rodbini ili nečem drugom...na taj način olakšavate posao kicu i meni...
...bilo bi stotine stranice da se pisu samo prituzbe na gnjeca,soru,asilu,loba i slicne....
Mene???

panonski cvjetić
ja se ovdje maltene bavim filantropijom, edukovanjem, javnim zdravstvom i društvenim radom
Ti se baviš teškim agitpropom, da ne spominjem vrieđanje Hrvatah po razini inteligencije i "katoličku uljudbu".

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:43

vuksadinare wrote:
Roy_Bean wrote:malo vam je bez veze uspoređivati net.hr forum i ovaj naš...uopće nisu u istoj kategoriji pa je u startu usporedba promašena...
pa bilo bi dobro da se sto se tice baniranja uvede neki red..ne moze se dobiti isti ban za recimo 'jebem ti sestru'....ili..'majku vam vasu treba vas sve pobiti,treba genocid napraviti ili je u pripremi vi ste najgori okot,pasmina koju treba istrijebiti'....
Za ono prvo treba vidjeti što kaže sestra, možda je suglasna. :)

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:44

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:ko ča sdp ni skh

Coca-cola i Pepsi.
Komu je to isto, izgubil je osjet okusa.

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:45

kic wrote:
vuksadinare wrote:gnjec ima konstantu vrijeđanja hrvata najopakijim postovima kao i sora ali ona vecinom prezentira prema hercegovcima...i oba tu se ne zaustavlaju u vrijeđanjima jedinki nego cijelog korpusa bez obzira na prilozene dokaze..znaci cisto ej rijec o patoloskoj mrznji...a plus imaju i one koji im svojimpostovima to nekad odobravaju..asila,pismejker...sto u biti onda dođe na isto


prvo posmicati neistomisljenike, pa onda dalje sve sumnjivce koji dodju na isto, pa da :)

i onda ces u sobici pisati sam sa sobom.
Ne, samo uvedi ista mjerila prema svima i diferenciraj benove po težini prekršajah.

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:46

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Roy_Bean wrote:jebemuselo...pa pišite...nije toliko teško iskopirati link i staviti ga gore u temu...
zar ti za gnjeca,soru,loba,asilu treba kakve prituzbe pisati narociti za gnjeca i soru..pa svaki njihov post je za tuzbu

he, a ovaj tvoj:

"os ti po picki saznao sam di zivis...stari strgat cu te tako da ce pes da ti lize strugotine s ceste"

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t18802-papa-franjo-se-opet-oglasio-u-svezi-medjugorja

i ovaj:

"samaranje je krenulo...upristojit ce se...i pisati u granicama normale i bez bolesnog vrijednjanja ili cipelarenje....neka odluce sto im vise pase i manje boli"

na istoj temi.
to je bila reakcija na tebe i da vidis kako je to kad se pise nesto slicno tebi..i odmah si nosinu digao..ali taj moj post ili postovi su vrlo rijetki..endemski....za razliku do tvojih koji su vec ukodirani

hahahaha... kaj da? reakcija da vidim? ja digao nosinu a vaš desničarski ustaški ološ cijelo jutro lobira da ja dobijem ban zbog toga jer sam parafrazirao Friedricha Engelsa što je u knjizi napisao glede hrvatah?

give me a break! i don't buy it. vi pod krinkom domoljublja cijelo vrijeme pokušavate plasirati ustaštvo. jer samo vi ste hrvati? ljevičari nisu? ne oni su srbočetnici jugokomunjare, orjuna...

stvar je jasna, vi pod krinkom domoljublja  pokušavate progurati ustaštvo i nazi ideologiju.
@kic
Bitno je podebljano.

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Regoč 15/5/2017, 14:48

Eva_ wrote:Najbolje onda, kad već tražite žrtvu, da žrtvujete Hasančeta. On se bar ima čemu veselit, 77 djeva samo za njega, available in dženet.
Ne možemo ga žrtvovati, mora sam krenuti u boj. A i te djeve! Nije li bolje da ga čekaju iskusne žene?

_________________
Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga - Page 22 Empty Re: Crkva i HDZ sretni: Propadaju nakladnici knjiga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum