ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mješoviti brakovi – za i protiv

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by Guest 11/9/2015, 23:27

možda je tebi svijet sranje, meni je generalno OK. vjerujem da i ostale milijarde ljudi da većina njih nema suicidalne sklnosti kao ti

Guest
Guest


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by Guest 11/9/2015, 23:29

neoliberalni_placenik wrote:možda je tebi svijet sranje, meni je generalno OK. vjerujem da i ostale milijarde ljudi da većina njih nema suicidalne sklnosti kao ti
Nemam ja suicidalne sklonosti Yodice, nego jednostavno razumijem ono što su najveći umovi čovječanstva shvatili još u prošlom stoljeću, a to je da ova civilizacija ide ka svom kraju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by Guest 11/9/2015, 23:38

red wolf wrote:
neoliberalni_placenik wrote:možda je tebi svijet sranje, meni je generalno OK. vjerujem da i ostale milijarde ljudi da većina njih nema suicidalne sklnosti kao ti
Nemam ja suicidalne sklonosti Yodice, nego jednostavno razumijem ono što su najveći umovi čovječanstva shvatili još u prošlom stoljeću, a to je da ova civilizacija ide ka svom kraju...
možda ide zapadna civilizacija svom kraju pa ti misliš da propada cijeli svijet.. kineska civilizacija se razvija, hindu civilizacija se razvija, a islamska civilizacija se širi... tako  i naši socijalisti misle pošto hrvatska , republika srpska, bosna i grčka propadaju da propada cijeli svijet.. ako propada zapadna civilizacija ne znači da je ostalima loše
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by Guest 11/9/2015, 23:43

neoliberalni_placenik wrote:
red wolf wrote:
neoliberalni_placenik wrote:možda je tebi svijet sranje, meni je generalno OK. vjerujem da i ostale milijarde ljudi da većina njih nema suicidalne sklnosti kao ti
Nemam ja suicidalne sklonosti Yodice, nego jednostavno razumijem ono što su najveći umovi čovječanstva shvatili još u prošlom stoljeću, a to je da ova civilizacija ide ka svom kraju...
možda ide zapadna civilizacija svom kraju pa ti misliš da propada cijeli svijet.. kineska civilizacija se razvija, hindu civilizacija se razvija, a islamska civilizacija se širi... tako  i naši socijalisti misle pošto hrvatska , republika srpska, bosna i grčka propadaju da propada cijeli svijet.. ako propada zapadna civilizacija ne znači da je ostalima loše
Rekao sam cijeli svijet...Što nisi razumio Yodice?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by Ero 12/9/2015, 00:23

Iz iskustva vam mogu reći nešto što niste možda  znali,  djeca i njihova djeca iz miješanih brakova su odreda odličnjaci. Svi koje poznajem, a nije ih malo. Ni odlično vino se ne pravi isključivo od najbolje sorte, uvijek se doda nešto drugog grožđa. B-)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by epikur37 12/9/2015, 00:27

Svakako protiv.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by Yehudi 12/9/2015, 00:30

Ma naravnodasam ZA

 Pogledam Brazilke i sve mi je jasno.
Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Hot-brazilian-women-Rose

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Musas_do_Carnaval_2013+(34)-1
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by catabbath 12/9/2015, 01:14

Unutar iste rase ili barem istog civilizacijskog kruga je ok. Ostalo donosi samo probleme u budućnosi...

_________________
Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by catabbath 12/9/2015, 01:16

Frend mi je pričao za nekog njegovog frenda, Židov koji živi u Finskoj, oženjen za Kineskinju. Dijete im izgleda kao mali Bruce Lee, ima finsko ime ali se vodi kao Židov :)

_________________
Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by Trinity 12/9/2015, 05:00

Što ti je od svega toga najnenormalnije ?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by jastreb 12/9/2015, 07:23

Prva Božja zapovijed bila je "Plodite se i množite!" 

Ako je muškarac glava obitelji,onda se zna sve i onda je nebitno što mu je žena.

E,a sad ako je muškarac ono što su stari Splićani zvali "ženska pravda" onda mu je džabe što je oženio djevojku iz svog naroda,on će u kući uvijek biti nitko i ništa.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by jastreb 12/9/2015, 07:25

I u vremenima istospolnih brakova,čovjek bude sretan i kad mu sin Šime u kuću dovede i neku Jovanku ili Mojcu,a ne nekakvog Hrvoja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by jastreb 12/9/2015, 07:28

neoliberalni_placenik wrote:ZA ali unutar istog civilizacijskog kruga.. tipa mješani brak unutar islamske civilizacije će proći bez problema.. mješani brak unutar zapadne civilizacije će isto proći bez problema.. 

dok mješani brak nekog iz zapadne i islamske civilizacije će biti sranje
Ovisi iz kojeg kuta gledaš.

Ukoliko momak Hrvat oženi neku Sirijku,mislim da tu nema problema,jer će ona sasvim sigurno pristati na sve uvjete,te se neće miješati u vjerski odgoj djece,a u mnogo slučajeva prijeći će i na kršćanstvo.

No problem nastaje kad neka hrvatska tuka se zateleba u potentnog Arapina,pa na kraju zaglavi i u Iraku.

I opet mi na um pada mudri Njegoš.

Ne zna žena ko je kakve vjere,
Stotinu će promijeniti vjera
da učini što joj srce žudi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by zanstr 12/9/2015, 09:01

Jedini mješoviti brak protiv kojeg mogu biti je onaj u kojem se normalna žena uda za vjerskog fundamentalista. To nikako nemre završiti dobro.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by dzango 12/9/2015, 09:14

Baš ćeš da gledaš koje je vere i nacije kad se zatelebaš.

_________________
Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by Guest 12/9/2015, 09:16

Fénix wrote: Na svakome je neka bira svoju sudbinu.
Rečenica na kraju od cijelog teksta jedino bitna i potrebna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by zanstr 12/9/2015, 09:26

dzango wrote:Baš ćeš da gledaš koje je vere i nacije kad se zatelebaš.
Problem je u srljanju u brak. Radije odeš prvo malo živjeti sa osobom prije nego se odlućiš na veliki korak. Tako se najbolje upoznate u svakakvim situacijama.
Vjerskog fanatika sam naveo jer je najočitiji primjer pošto religije uglavnom podčinjavaju žene muškarcima.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by AlfaOmega 12/9/2015, 09:26

red wolf wrote:
Trinity wrote:
red wolf wrote:Problem je što su ljudi zaboravili tko su oni. Kad bi odbacili pripadnost naciji, pripadnost religiji, pripadnost državi, onda bi shvatili tko su...
Mogla bih se složiti s tobom. Na neki način.
Složit ćeš se uskoro, htjela nehtjela...Novi svijet je pred nama...
Upravo tak.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by dzango 12/9/2015, 09:28

zanstr wrote:
dzango wrote:Baš ćeš da gledaš koje je vere i nacije kad se zatelebaš.
Problem je u srljanju u brak. Radije odeš prvo malo živjeti sa osobom prije nego se odlućiš na veliki korak. Tako se najbolje upoznate u svakakvim situacijama.
Vjerskog fanatika sam naveo jer je najočitiji primjer pošto religije uglavnom podčinjavaju žene muškarcima.
To se zove - na probu. Moja je uspešno prošla jednogodišnju probu. Verski fanatik ne valja makar bio i tvoje vere.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by veber 12/9/2015, 09:32

dzango wrote:Baš ćeš da gledaš koje je vere i nacije kad se zatelebaš.
Jebga, najcesce tlace rospije tvoje vjere i nacije
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by Guest 12/9/2015, 09:32

Za.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mješoviti brakovi – za i protiv - Page 2 Empty Re: Mješoviti brakovi – za i protiv

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum