ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napad Svetskih medija na Srbiju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by Guest 8/5/2017, 23:58

kurtza fotošup..mala ima gene..jebote,Serbinjo,ti ko da ne znas vlastite seke,kako su predobre..

Guest
Guest


Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by RayMabus 8/5/2017, 23:59

Serbinho-3 wrote:Da ti rasiri noge, ne bi plakao od smeha...
Na ovu bi s ovom kapom i ovim osmijehom i buljavim ocima.

Slika je no komment ....nije ženska ni ružna toliko al je slika :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by danni1 9/5/2017, 00:00

Serbinho-3 wrote:
pismejker wrote:
Serbinho-3 wrote:
pismejker wrote:Ćamuga da rasiri noga??Pa to samo ocajnici mogu jebat
Ti gledaj, sta da ti kazem...
A brate,vidio sam doista prezgodne,prelijepe u licu,onako izduzene okice mali nosić,prelijepe usne,ali imaju nekakav drugaciji tjelesni miris,a doli mirisu nekako zivotinjski..to mi je potvrdio BBCap jos na starom chatu.,..covjek probao,i skoro se pobljuvao..
Ne znam, nisam camugu probao, meleskinju jesam, ali belkinje ti nije potvrdio BBCap da dole smrde ko lavovi.
Pozelenis od muke.
No :cleanteeth
Imaš ti kurac?
Di nos zabijaš jebem li te luda!

_________________
Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by Guest 9/5/2017, 00:11

Serbinho-3 wrote:
pismejker wrote:
Serbinho-3 wrote:
pismejker wrote:Ćamuga da rasiri noga??Pa to samo ocajnici mogu jebat
Ti gledaj, sta da ti kazem...
A brate,vidio sam doista prezgodne,prelijepe u licu,onako izduzene okice mali nosić,prelijepe usne,ali imaju nekakav drugaciji tjelesni miris,a doli mirisu nekako zivotinjski..to mi je potvrdio BBCap jos na starom chatu.,..covjek probao,i skoro se pobljuvao..
Ne znam, nisam camugu probao, meleskinju jesam, ali belkinje ti nije potvrdio BBCap da dole smrde ko lavovi.
Pozelenis od muke.
No :cleanteeth
prije mjesec dana kad je zatoplilo,bar na koji dan,u busu je sjedila jedna ćamugica,istinski zgodna tijela i lijepa..Rujka bila sa mnom,i pustim je da sjedne do ove..ustala se brze nego je sjela..poslije mi rekla ,da nes ogavno smrdi kod te Ćamugice...
sestra mi opet prica da na kirurgiji u bolnici,NEMA ijedne crnkinje,koju otvore,da nema neko sranje u sebi..os HIV,os HEP C,os jos sto pizdarija...ma ne dirati ni pod razno..a jos su i tamne..to ne hebe niti HP kamera na laptopima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by Serbinho-3 9/5/2017, 00:17

Zenske generalno smrde dosta vise od muskaraca i njima je potrebno dva puta dnevno tusiranje.
Crnci kao i Cige imaju taj neki prirodan smrad.
Bila neka camuga kod mene u teretani, dosao pored mene da se presvuce, bas zasmrdi onaj njihov neki prirodni smrad.
Sve to stoji, Crnci i Romi imaju taj neki prirodni miris.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26516
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by Guest 9/5/2017, 00:19

Serbinho-3 wrote:Zenske generalno smrde dosta vise od muskaraca i njima je potrebno dva puta dnevno tusiranje.
Crnci kao i Cige imaju taj neki prirodan smrad.
Bila neka camuga kod mene u teretani, dosao pored mene da se presvuce, bas zasmrdi onaj njihov neki prirodni smrad.
Sve to stoji, Crnci i Romi imaju taj neki prirodni miris.
Prirodan neprirodan...sto dalje od mene..volim fini miris karamelice,u bijelih porculanskih ruskih ljepotica...dobro i poljakinja,Hukrainki,Litvanki,i te Elite.. :chiefi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by Serbinho-3 9/5/2017, 00:24

danni1 wrote:
Serbinho-3 wrote:
pismejker wrote:
Serbinho-3 wrote:
pismejker wrote:Ćamuga da rasiri noga??Pa to samo ocajnici mogu jebat
Ti gledaj, sta da ti kazem...
A brate,vidio sam doista prezgodne,prelijepe u licu,onako izduzene okice mali nosić,prelijepe usne,ali imaju nekakav drugaciji tjelesni miris,a doli mirisu nekako zivotinjski..to mi je potvrdio BBCap jos na starom chatu.,..covjek probao,i skoro se pobljuvao..
Ne znam, nisam camugu probao, meleskinju jesam, ali belkinje ti nije potvrdio BBCap da dole smrde ko lavovi.
Pozelenis od muke.
No :cleanteeth
Imaš ti kurac?
Di nos zabijaš jebem li te luda!
Nece Italijanke to, to na selu tamo prolazi, jos malo ni tamo.
Moras da lizes i to ne u stranu, nego gore, dole.
Sledeci put ti nadjem neku kre kre zabicu, pa lizi, nece nista da ti fali.
Moze i Longie da ti pomogne.
Samo nemoj da promasite rupu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26516
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by Eroo 9/5/2017, 01:25

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Dara

:^0
Nije losa garava, zapela ti za oko...
Odakle vam je ta? Reko bi iz Vranja? :D
Eroo
Eroo

Posts : 75034
2016-07-22


Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by Serbinho-3 9/5/2017, 01:49

Negde iz Juzne Srbije, Zambija...
Trebali bi ovi nasi da uvezu neki kontigent, barem bi resili pitanje pleja a i vole ovi nase garave.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26516
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by Serbinho-3 9/5/2017, 01:59

Muž hteo da je ostavi zbog nove afričke romanse, žena ga drogirala, gušila krpom, pa ubila burgijom

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Imagejpeg
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26516
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by omni 9/5/2017, 06:59

Serbinho-3 wrote:Muž hteo da je ostavi zbog nove afričke romanse, žena ga drogirala, gušila krpom, pa ubila burgijom

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Imagejpeg
drunken
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by vuksadinare 9/5/2017, 07:08

zasto su srbi najmanji rasisti'..kad su i sami potomci crnaca... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by crvenkasti 9/5/2017, 09:30

Gasprom počeo gradnju "Turskog toka"

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Gasovod

------------------------

Moramo nešto učiniti da to spriječimo.
Inače će Europa ovisiti o ruskom plinu, a to nam je užas.

Turskoj ne možemo ništa, pa onda daj bar Makedoniju i Srbiju da sjebemo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28806
2014-04-17


Back to top Go down

Napad Svetskih medija na Srbiju - Page 2 Empty Re: Napad Svetskih medija na Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum