ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by kaya Sun 7 May - 18:43

Gnječ wrote:
kaja wrote:
Gnječ wrote:
kaja wrote:
Gnječ wrote:

pa kad nonstop vise po forumima i fejsbuku...Regoooč
pa da :)

pa zašto si se okomila na nezaposlene kad nisu krivi?
ma nosi ih u pičku materinu, nagledala sam ih se, traže posao mole boga da ga ne nađu

znači radiš u SIZ-u za zapošljavanje i potrebite. đe si da ti dođem demolirat kancelariju.
ma kakvi, pa ja bi ih sve potjerala da radim tamo

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by Guest Sun 7 May - 18:46

kaja wrote:
Gnječ wrote:
kaja wrote:moguće i gnječ, pola pola, možda i nije..

ja ti nikad u životu nisam bio na burzi. ustvari jesam jednom jedan dan jutro i taj prvi i zadnji puta jebo sam im majku i oca i zamalo demolirao kancelarije. goni te zločince u pičku materinu jeba im ja mater hrvatsku i svakakvu.
pa dobro, ogradila sam se odmah,  jer imaš vremena pisati mislila sam mada nisi taj profil zato sam se i ogradila
onda radiš za sebe nešto

ovdje pišem samo kad sam nezaposlen. odnosno kad sam sebi dam otkaz ili si dam slobodne dane jer nesmijem imati viška sati rada odma bi dopalila porezna i začavlala mi kaznu da izrabljujem radnika u sebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by kaya Sun 7 May - 18:48

Gnječ wrote:
kaja wrote:
Gnječ wrote:
kaja wrote:moguće i gnječ, pola pola, možda i nije..

ja ti nikad u životu nisam bio na burzi. ustvari jesam jednom jedan dan jutro i taj prvi i zadnji puta jebo sam im majku i oca i zamalo demolirao kancelarije. goni te zločince u pičku materinu jeba im ja mater hrvatsku i svakakvu.
pa dobro, ogradila sam se odmah,  jer imaš vremena pisati mislila sam mada nisi taj profil zato sam se i ogradila
onda radiš za sebe nešto

ovdje pišem samo kad sam nezaposlen. odnosno kad sam sebi dam otkaz ili si dam slobodne dane jer nesmijem imati viška sati rada odma bi  dopalila porezna i začavlala mi kaznu da izrabljujem radnika u sebi.
naravno, treba njih nahraniti da se mogu voziti avionom i zaposliti pola bosne iz familije  upravi
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by Kermit Sun 7 May - 19:03

kaja wrote:
asilovski wrote:Koga briga dok Vitez kancelar sa hrabrim Miloradom ruši ćupriju i preslaguje vladu
ma dobro, i da nije tako otišli bi oni. pomame se za ciframa 1500, 2000 eura pa idu oni vani a nema radnih dozvola, tržište otvoreno pa je jednostavno .
kad se narade ko konji vrate se ...ne daje švabo eure lako
Jako malo do nitko se vraća jednostavno svi idu sa obiteljima a ne sami, osim toga gdje da se vrate? A i slavonija nije privremeno izgubila stanovništvo vec trajno a i podatke iz osi demograf koji tvrdi da je ovo jako jako loše
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by vili40 Sun 7 May - 19:06

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 204-01
vili40
vili40

Male
Posts : 10714
2015-08-02


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by RayMabus Sun 7 May - 19:07

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t18656-njemacka-sutra-izbori-u-pokrajini-schleswig-holstein

AfD upravo ušao u parlament u pokrajini gdje nije nikad.


Gospodo draga taj AfD  neželi Arape i crnce i onda ce na kraju pošto im ipak treba radna snaga usisat cijelu istocnu Evropu jer je to bar ok i nezahtjeva ulaganja prevelika da se integrira u njemačko društvo i nerade pizdharije ko Arapi.

U prevodu nedignete li plače i standard BY BY
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by catabbath Sun 7 May - 20:15

kaja wrote:
Pinochet wrote:na burzi je nikada manje ljudi u povjesti RH. 
inače isti kurac bio na burzi nebio, ljudi na burzi nemaju nikakve beneficije, nije ovo švedska ili francuska, HDZ sve mazne sebi
a nešto očito imaju kad im se sviđa tamo, pazi takvim je i par sto kuna dosta
doma jedu, za cigaretu imaju  i šetati, bitno da ne moraju raditi

Dobro je biti na burzi ako imaš prava na naknadu ako si "between jobs". Ono svršiš jedan job, nađeš si drugi i ako ti ne paše vratiš se na burzu di imaš naknadu, a pogotovo sad po liti, skoro da se ne isplati ni raditi ako imaš npr. 3 miseca 70% prosječne plaće.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12392
2015-08-22


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by catabbath Sun 7 May - 20:17

Također postoji jedna super stvar sad kad su se svi iselili a to je da su poslodavci sve manje bahati seronje. Prije su se držali kao faraoni a sad te mole da im dođeš u firmu, šalju razne headhuntere i sl. :)

_________________
Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12392
2015-08-22


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by RayMabus Sun 7 May - 20:18

catabbath wrote:

Dobro je biti na burzi ako imaš prava na naknadu ako si "between jobs". Ono svršiš jedan job, nađeš si drugi i ako ti ne paše vratiš se na burzu di imaš naknadu, a pogotovo sad po liti, skoro da se ne isplati ni raditi ako imaš npr. 3 miseca 70% prosječne plaće.
Trenutno sam baš taj slucaj ....tri mjeseca 3400 kuna ...70% od place.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by catabbath Sun 7 May - 20:21

RayMabus wrote:Trenutno sam baš taj slucaj ....tri mjeseca 3400 kuna ...70% od place.

Ja još razmatram. Imam ok job ali neda mi se propustiti ljeto zabarakadiran u korporativnom bunkeru pa sad kalkuliram.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12392
2015-08-22


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by RayMabus Sun 7 May - 20:24

catabbath wrote:
RayMabus wrote:Trenutno sam baš taj slucaj ....tri mjeseca 3400 kuna ...70% od place.

Ja još razmatram. Imam ok job ali neda mi se propustiti ljeto zabarakadiran u korporativnom bunkeru pa sad kalkuliram.
Ja nisam ništa kalkulirao ...jednostavno puka mi film .....sad moram glumatat na birou da kao tražim posao i onda nakon ova tri mjeseca imam 20% od place onoliko godina koliko sam radija a radija san 10 godina međutim to mi nije bitno dok ova tri mjeseca su mi baš ono em jest para em je meni stvarno pun kuraz svega da mi se baš nigdje sad neradi nego baš leži i neradi ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by Guest Sun 7 May - 21:37

catabbath wrote:Također postoji jedna super stvar sad kad su se svi iselili a to je da su poslodavci sve manje bahati seronje. Prije su se držali kao faraoni a sad te mole da im dođeš u firmu, šalju razne headhuntere i sl. :)
primjetio sam i ja da se totalno drugačije promjenio odnos poslodavaca. par puta sam nedavno bio na gradilištu, i zanimljivo prvi put sam primjetio da ljudi ne trče onako živčano kao luđaci, nego dapače da se radi normalnom brzinom, ono a inžinjeri i manageri pristojni i fini i kulturni. i tako na par mjesta. ugodno iznenađenje. možda da su se tako ponašali prije 4-5godina, možda nitko nebi uteka vanka. doduše kod nas je više kriva država koja nadoljeva ulje na vatru sa porezima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by Serbinho-3 Mon 8 May - 0:35

Ko radi na gradjevini za druge?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih - Page 3 Empty Re: Oporavak blizu: samo u dvije godine iz RH pobjeglo 150.000 mladih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum