ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini - Page 3 Empty Re: SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini

Post by epikur37 5/5/2017, 21:03

maggie13 wrote:I ti, epi, vidis pravase posvuda. Vise nego neki komuniste. :D
Ta nisu se valjda svi njihovi glasaci skupili na ovom forumu. Mislim, taman toliko ih ukupno i ims u drzavi ;P

dobro ne mislim doslovce pravaši, nego onu desniju struju, ukupno :)

mala korekcija za moj upis o regrutaciji, mene je regrutiralo nakon studija negdje 2010...no u tom času prije nego mi dodijelili ves...ukinula se vojska a i ja dobio posao u demilitariziranoj zoni.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini - Page 3 Empty Re: SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini

Post by mutava baštarda 5/5/2017, 21:04

Pinochet wrote:Crvenkasti svršava u gaće od sreće
sad je pravi hrvat

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini - Page 3 Empty Re: SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini

Post by mutava baštarda 5/5/2017, 21:42

 SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini - Page 3 18268410
preuzeto s "a gde su"

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini - Page 3 Empty Re: SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini

Post by L'âme 5/5/2017, 21:50

epikur37 wrote:
maggie13 wrote:I ti, epi, vidis pravase posvuda. Vise nego neki komuniste. :D
Ta nisu se valjda svi njihovi glasaci skupili na ovom forumu. Mislim, taman toliko ih ukupno i ims u drzavi ;P

dobro ne mislim doslovce pravaši, nego onu desniju struju, ukupno :)

mala korekcija za moj upis o regrutaciji, mene je regrutiralo nakon studija negdje 2010...no u tom času prije nego mi dodijelili ves...ukinula se vojska a i ja dobio posao u demilitariziranoj zoni.
ne moras se sad izvlacit :D
No, dobro, bar si shvatio da zvucis kao da si opsjednut nekakvim nepostojecim pravasima :D
A, to u svezi vojske je za muskice ;-)
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini - Page 3 Empty Re: SRBI NAJVAŽNIJI SAVEZNICI HDZ-A Pupovčev SDSS druga stranka po veličini u Plenkovićevoj većini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum