ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by mutava baštarda Fri 5 May - 21:12

epikur37 wrote:Dobro yoda, onda ćemo odvojiti Dalmaciju koja teško pati pod Zagrebom i zajedno se usrećiti.

Jasno stolnica povijesna je Zadar.
ero i ja smo da stolnicu smjestimo u Delminij...

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by vuksadinare Fri 5 May - 21:12

jastreb wrote:
Pinochet wrote:
epikur37 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
epikur37 wrote:ja sam za hercegbosnu

Pa i ja sam, samo je pitanje tehnike kako ju ostvariti.

jednostavno u izvjesnom razlazu BiH poklopiti naše i malo ispregovarati da se poveže što se povezati dade.
dođe li ta HercegBosna pod kontrlu Zagreba i Bosanaca u ZGu i HDZa, neće u roku par godina, ostati kamen u Hercegovini - sve će biti razjebano, opljačkano i zatvoreno. 

objasnio sam par puta zašto. Dolazit će vam bosanskih uhljebi iz ZGa iz ministarstava i zatvorit će u Hercegovini sve . I porezi će vam se udvostručiti, a svaki ćete porez platit, a inspekcije će zatvarati svaki kurac. Neće kamen nad kamenu ostati tamo
To i ja mislim. Ne znate vi što je Zagreb. Sarajevo vas,bar radi nacionalne osjetljivosti toliko ne tlači,ali kad bi došli pod Zagreb,mislim da bi odmah postavili barikade na sadašnjim graničnim prijelazima i formirali Herceg-bosansku autonomnu oblast.
ne bi...zagreb hercigonje obozavaju...glavni im grad uz mostar...kakav split kakva multi kulti rijeka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by epikur37 Fri 5 May - 21:14

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:Dobro yoda, onda ćemo odvojiti Dalmaciju koja teško pati pod Zagrebom i zajedno se usrećiti.

Jasno stolnica povijesna je Zadar.
ero i ja smo da stolnicu smjestimo u Delminij...

Nemere, dolje an kraju...

Zadar je povijesna stolnica dalmatinskog kraljevstva a i na najboljoj je poziciji.

zadar i kvit...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by jastreb Fri 5 May - 21:15

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Pinochet wrote:
epikur37 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Pa i ja sam, samo je pitanje tehnike kako ju ostvariti.

jednostavno u izvjesnom razlazu BiH poklopiti naše i malo ispregovarati da se poveže što se povezati dade.
dođe li ta HercegBosna pod kontrlu Zagreba i Bosanaca u ZGu i HDZa, neće u roku par godina, ostati kamen u Hercegovini - sve će biti razjebano, opljačkano i zatvoreno. 

objasnio sam par puta zašto. Dolazit će vam bosanskih uhljebi iz ZGa iz ministarstava i zatvorit će u Hercegovini sve . I porezi će vam se udvostručiti, a svaki ćete porez platit, a inspekcije će zatvarati svaki kurac. Neće kamen nad kamenu ostati tamo
To i ja mislim. Ne znate vi što je Zagreb. Sarajevo vas,bar radi nacionalne osjetljivosti toliko ne tlači,ali kad bi došli pod Zagreb,mislim da bi odmah postavili barikade na sadašnjim graničnim prijelazima i formirali Herceg-bosansku autonomnu oblast.
ne bi...zagreb hercigonje obozavaju...glavni im grad uz mostar...kakav split kakva multi kulti rijeka...
Možda ga i obožavaju,ali više obožavaju svoj kućni budžet i svoju djedovinu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by vuksadinare Fri 5 May - 21:15

vlaji ti ne vole bas ni split ni zg ali mozda malo vise simpatiziraju zagreb i radije idu u njega...licani su uz zagreb mahom...slavonci su sad vecinom protiv...ili su pola pola...obicno po navijackom raspolozenju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by jastreb Fri 5 May - 21:18

vuksadinare wrote: licani su uz zagreb mahom.
Ličani najviše gravitiraju Rijeci. U stvari Lika je šire riječko zaleđe.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by vuksadinare Fri 5 May - 21:19

kad bi usporedio zg i st...koji grad hrvati vise simpatiziraju mislim povecu prednost bi imao zg...a izmedju zg-a i osijeka e tu vec teze prognozirat....zg i ri?...zg isto puno vise bi simpatizirali...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by vuksadinare Fri 5 May - 21:19

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: licani su uz zagreb mahom.
Ličani najviše gravitiraju Rijeci. U stvari Lika je šire riječko zaleđe.
ne govorim o gravitiranju vec o simpatijama...vlaji gravitiraju splitu a vise simpatiziraju zagreb
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by Guest Fri 5 May - 21:20

jastreb wrote:
Pinochet wrote:
epikur37 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
epikur37 wrote:ja sam za hercegbosnu

Pa i ja sam, samo je pitanje tehnike kako ju ostvariti.

jednostavno u izvjesnom razlazu BiH poklopiti naše i malo ispregovarati da se poveže što se povezati dade.
dođe li ta HercegBosna pod kontrlu Zagreba i Bosanaca u ZGu i HDZa, neće u roku par godina, ostati kamen u Hercegovini - sve će biti razjebano, opljačkano i zatvoreno. 

objasnio sam par puta zašto. Dolazit će vam bosanskih uhljebi iz ZGa iz ministarstava i zatvorit će u Hercegovini sve . I porezi će vam se udvostručiti, a svaki ćete porez platit, a inspekcije će zatvarati svaki kurac. Neće kamen nad kamenu ostati tamo
To i ja mislim. Ne znate vi što je Zagreb. Sarajevo vas,bar radi nacionalne osjetljivosti toliko ne tlači,ali kad bi došli pod Zagreb,mislim da bi odmah postavili barikade na sadašnjim graničnim prijelazima i formirali Herceg-bosansku autonomnu oblast.

većina ih neplaća porez, ili se plaća minimalno poreza, a hrpa poreza što se plati ostaje njima u kantonima.. a isto tako gledao sam porez na dobit im je 10%, PDV im je dosta manji, porez na dohodak isto pun kurac manji. 

Dodju li pod kontrolu ZGa, porezi će im se povćati 2puta, a inspkecije iz raznih zavoda, ministarstava, agencija, (uglavnom bosanci uhljebljeni preko HDZa) će im dolaziti i zatvarati sve pogone, tvornice, trgovine,,, jbt HDZ i Zagreb su plodnu Slavoniju pretvorili u vukojebinu, kamo li neće Hercegovinu koja samo ima krš i kamen(dalmaciju drži more).. 

ovako ne plaćaju porez, otvaraju business, u hercegovini živnula i industrija, izvoz, imaju trgovinu, čak i poljoprivedu, turizam.. dodju li pod kontrolu Zagreba, ajme..

u roku par godina, Zagreb će dobiti 200 000 novih Bosanskih uhljeba , a 200 000 koji nebudu imali veze će u Njemačku, a u Hercegovini će ostati 50 000 staraca na penzijama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by vuksadinare Fri 5 May - 21:22

Pinochet wrote:
jastreb wrote:
Pinochet wrote:
epikur37 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Pa i ja sam, samo je pitanje tehnike kako ju ostvariti.

jednostavno u izvjesnom razlazu BiH poklopiti naše i malo ispregovarati da se poveže što se povezati dade.
dođe li ta HercegBosna pod kontrlu Zagreba i Bosanaca u ZGu i HDZa, neće u roku par godina, ostati kamen u Hercegovini - sve će biti razjebano, opljačkano i zatvoreno. 

objasnio sam par puta zašto. Dolazit će vam bosanskih uhljebi iz ZGa iz ministarstava i zatvorit će u Hercegovini sve . I porezi će vam se udvostručiti, a svaki ćete porez platit, a inspekcije će zatvarati svaki kurac. Neće kamen nad kamenu ostati tamo
To i ja mislim. Ne znate vi što je Zagreb. Sarajevo vas,bar radi nacionalne osjetljivosti toliko ne tlači,ali kad bi došli pod Zagreb,mislim da bi odmah postavili barikade na sadašnjim graničnim prijelazima i formirali Herceg-bosansku autonomnu oblast.

većina ih neplaća porez, ili se plaća minimalno poreza, a hrpa poreza što se plati ostaje njima u kantonima.. a isto tako gledao sam porez na dobit im je 10%, PDV im je dosta manji, porez na dohodak isto pun kurac manji. 

Dodju li pod kontrolu ZGa, porezi će im se povćati 2puta, a inspkecije iz raznih zavoda, ministarstava, agencija, (uglavnom bosanci uhljebljeni preko HDZa) će im dolaziti i zatvarati sve pogone, tvornice, trgovine,,, jbt HDZ i Zagreb su plodnu Slavoniju pretvorili u vukojebinu, kamo li neće Hercegovinu koja samo ima krš i kamen(dalmaciju drži more).. 

ovako ne plaćaju porez, otvaraju business, u hercegovini živnula i industrija, izvoz, imaju trgovinu, čak i poljoprivedu, turizam.. dodju li pod kontrolu Zagreba, ajme..

u roku par godina, Zagreb će dobiti 200 000 novih Bosanskih uhljeba , a 200 000 koji nebudu imali veze će u Njemačku, a u Hercegovini će ostati 50 000 staraca na penzijama
sad si debelo splasio epikura...mouda se predomisli pa bolje pod sarajevom..puniji dzep a to je ipak zivot... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by jastreb Fri 5 May - 21:45

vuksadinare wrote:kad bi usporedio zg i st...koji grad hrvati vise simpatiziraju mislim povecu prednost bi imao zg...a izmedju zg-a i osijeka e tu vec teze prognozirat....zg i ri?...zg isto puno vise bi simpatizirali...
Ma meni se sviđa sva Hrvatska i oko toga ne bih puno špekulirao. Ljudi su svugdje podjednako dobri,a Zagreb na loš glas ionako nije došao zbog svojih građana nego zbog političara i mafijaša koji ondje stoluju,a koji u velikom broju i nisu iz Zagreba.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by vuksadinare Fri 5 May - 21:51

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:kad bi usporedio zg i st...koji grad hrvati vise simpatiziraju mislim povecu prednost bi imao zg...a izmedju zg-a i osijeka e tu vec teze prognozirat....zg i ri?...zg isto puno vise bi simpatizirali...
Ma meni se sviđa sva Hrvatska i oko toga ne bih puno špekulirao. Ljudi su svugdje podjednako dobri,a Zagreb na loš glas ionako nije došao zbog svojih građana nego zbog političara i mafijaša koji ondje stoluju,a koji u velikom broju i nisu iz Zagreba.
ovo dobro zboris...za razliku od yode...ali nesto bi mu rekao a necu...popljuvao bi i na koncu konca i sebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by Regoč Fri 5 May - 23:29

Stanojko wrote:
Regoč wrote:
Što ga Schindler nasra. Granice jugoslavenskih republikah nisu nikakav komunistički hir, već uglavnom stanje iz trenutka nastanka Jugoslavije. Sve granice su nepromienjive, pa tako i srbijanske, jer je Kosova bila konstitutivni element federacije i time imala pravo na samoodređenje. Svojom voljom pridružila se Srbiji, svojom voljom od nje odvojila se.
Buahahahahahahaha...Pa ti decko briljiras! Iz posta u post me uveseljavas... cheers
Umjesto osjećajnika stavi argument da ti upis ima smisla.

_________________
ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by prckov Sat 6 May - 0:30

epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:Dobro yoda, onda ćemo odvojiti Dalmaciju koja teško pati pod Zagrebom i zajedno se usrećiti.

Jasno stolnica povijesna je Zadar.
ero i ja smo da stolnicu smjestimo u Delminij...

Nemere, dolje an kraju...

Zadar je povijesna stolnica dalmatinskog kraljevstva a i na najboljoj je poziciji.

zadar i kvit...
nista zadar
makarska
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU - Page 5 Empty Re: ZAPADNI MEDIJI PONOVO PREKRAJAJU GRANICE NA BALKANU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum