ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar - Page 2 Empty Re: Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar

Post by vuksadinare 4/5/2017, 12:56

Eva_ wrote:Daj Esco, ne drami! Vuk je Dalmoš, samo te navodi na krivi trag.
ju jesi luda sto si me otkrila..jos gore..nas esco ili gnjeČ sa tvrdim Č..tek ne voli dalmose...sad sam najeb'o :D

vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar - Page 2 Empty Re: Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar

Post by Guest 4/5/2017, 12:59

Eva_ wrote:Daj Esco, ne drami! Vuk je Dalmoš, samo te navodi na krivi trag.

imaš dokaze? dalmoš đezbar to je za mene isto. i jedni i drugi su niškoristi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar - Page 2 Empty Re: Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar

Post by Eva_ 4/5/2017, 13:11

Gnječ wrote:
Eva_ wrote:Daj Esco, ne drami! Vuk je Dalmoš, samo te navodi na krivi trag.

imaš dokaze? dalmoš đezbar to je za mene isto. i jedni i drugi su niškoristi.
Ima Šeks, crnu knjižicu, tam sve piše.
PS
Daj malo bremzaj, kaj si tak zalaufan danas:))
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar - Page 2 Empty Re: Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar

Post by crvenkasti 4/5/2017, 13:22

[quote="Gnječ"]
vuksadinare wrote:

polako izlazi na površinu ono što ja oduvijek govorim kolika ste vi hrvati smeća, lopine, lažovi, sjecikese, podli prevaranti, fukare, muljatori vlastitu mater bi vi zajebali za dve kune.

Nismo mi takvi, samo što imamo takvu vlast i takvu državu.
Za sve su krivi četnici. Kad smo osnivali državu i postavljali temelje, namjerno smo na vlast postavili kriminalce i najgore budale jer mo htjeli da što više zla nanesu četnicima.
I na kraju, oni su uspjeli i želje su nam se ostvarile. Četnici su sjebani i sve su izgubili.
Zašto sad kukamo?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar - Page 2 Empty Re: Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar

Post by Guest 4/5/2017, 13:24

Eva_ wrote:
Gnječ wrote:
Eva_ wrote:Daj Esco, ne drami! Vuk je Dalmoš, samo te navodi na krivi trag.

imaš dokaze? dalmoš đezbar to je za mene isto. i jedni i drugi su niškoristi.
Ima Šeks, crnu knjižicu, tam sve piše.
PS
Daj malo bremzaj, kaj si tak zalaufan danas:))

pa nisam ni krenuo. šta bi bilo da stavim u prvu brzinu i krenem? srušio bi se forum? da stavim u drugu brzinu đezbari bi pobjegli u Banja Luku i plesali žikino kolo sa srbima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar - Page 2 Empty Re: Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar

Post by Kermit 4/5/2017, 18:47

marcellus wrote:
bora-corba wrote:

Naime, pouzdani izvori tvrde

isti oni koji tvrde da je todorić marićev tata

neimenovan izvor (dakle: ne postoji ili laže), članak potpisan pseudonimom, zaboravi priču
Marceliju  čak i zadnji partijac zna da je ova nakaza došla jedino i isključivo zbog Agrokora i tode, mijenjala zakone, davala kredite, štitila na sve načinečak je tako i došla kod Tode stoga ne budi bezobrazan ovo je forum a onaj tvoj buvljak sa fejs kozojebima iz hadezea
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar - Page 2 Empty Re: Sad i službeno: Todorić lično urgirao da mu sin Marić bude ministar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum