ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by Guest 4/5/2017, 09:22

Blic: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju
Vojnobezbednosna agencija Srbije zaplenila je veliku količinu oružja na jugu Srbije, koje je ilegalno trebalo da se transportuje u Makedoniju, a pretpostavlja se da je bilo namenjeno stranačkoj infrastrukturi najvećih albanskih partija čiji su funkcioneri učestvovali u oružanim sukobima u Makedoniji i na KiM, piše "Blic".
BEOGRAD - Vojnobezbednosna agencija Srbije zaplenila je veliku količinu oružja na jugu Srbije, koji je ilegalno trebalo da se transportuje u Makedoniju, a pretpostavlja se da je bio namenjen stranačkoj infrastrukturi najvećih albanskh partija čiji su funkcioneri učestvovali u oružanim sukobima u Makedoniji i na KiM, piše "Blic", pozivajući se na izbore iz VBA.
Prema tim izvorima, prošle nedelje zaplenjeno je nekoliko hiljada pušaka, mitraljeza, minobacača i ručnih bombi, koje su pripadnici VBA otkrili u blizini Preševa i Bujanovca, dok su jedan strani državljanin i dva državljanina Srbije albanske nacionalnosti pokušavali da ih ilegalnim kanalima prebace u Makedoniju.
Foto/ Twitter.com, ilustracija

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju 327558
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by Guest 4/5/2017, 09:24

vucko  jos nisi u makedoniji ??
da pomognes bratu šiptaru !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by vuksadinare 4/5/2017, 09:24

..to tako ide..jedan kamion navlakusa..dva ili tri prođu... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by Guest 4/5/2017, 09:26

neka,  
nama odgovara da šiptari prave haos i schranje !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by vuksadinare 4/5/2017, 09:27

tako je bilo i sa onim zrakoplovom 1991 na plesu i antunom kikasem....manolic ga je zrtvovao....a istovremeno je brod dopeljao oruzje u trst...pa preko slovenije u hrvatsku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by Guest 4/5/2017, 09:29

na kraju,
vucko moras da prihvatis da nas nije mnogo briga za makedoniju,
jesmo za makedonce, ne za siptare, ali na distanci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by Guest 4/5/2017, 09:31

nisu su nas nicim obavezali da im se revansiramo,
cak imamo problem sa grcima zbog njih, 
jer smo ih priznali po nazivu iz njihovog ustava, 
sto grci opravdano kritikuju.
kontra, grci ne glasaju za siptare a makedonci glasaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by vuksadinare 4/5/2017, 09:32

pizzon wrote:na kraju,
vucko moras da prihvatis da nas nije mnogo briga za makedoniju,
jesmo za makedonce, ne za siptare, ali na distanci.
..drag sam ja tebi,ha?....ovi dugi na forumu deru te ko jarca a ja sam tu blag prema tebi..drzi se ti uz mene..bit ce sve ok.... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by Guest 4/5/2017, 09:33

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:na kraju,
vucko moras da prihvatis da nas nije mnogo briga za makedoniju,
jesmo za makedonce, ne za siptare, ali na distanci.
..drag sam ja tebi,ha?....ovi dugi na forumu deru te ko jarca a ja sam tu blag prema tebi..drzi se ti uz mene..bit ce sve ok.... :)
ko me dere ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by vuksadinare 4/5/2017, 09:33

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:na kraju,
vucko moras da prihvatis da nas nije mnogo briga za makedoniju,
jesmo za makedonce, ne za siptare, ali na distanci.
..drag sam ja tebi,ha?....ovi dugi na forumu deru te ko jarca a ja sam tu blag prema tebi..drzi se ti uz mene..bit ce sve ok.... :)
ko me dere ??
a ko ne.... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by vuksadinare 4/5/2017, 09:36

cuj pizzon..ako ne daj boze nađemo se na suprotnim stranama u slucaju rata..i prijeti ti opasnost od zarobljavanja..samo se pozovi na vukasadinare..i sve ce biti pet...bit ces kao da si kod svoje kuce..pticjeg mlijeka ti nece faliti..ali ima da me zabavljas svojim komentarima jedini uvjet... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by Guest 4/5/2017, 09:36

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:na kraju,
vucko moras da prihvatis da nas nije mnogo briga za makedoniju,
jesmo za makedonce, ne za siptare, ali na distanci.
..drag sam ja tebi,ha?....ovi dugi na forumu deru te ko jarca a ja sam tu blag prema tebi..drzi se ti uz mene..bit ce sve ok.... :)
ko me dere ??
a ko ne.... lol!

ok, ako je to tvoj ili vas ustisak, nema problema
uglavnom, mene ne mogu da deru oni koji
su nesnadjeni, jer  i sami ne znaju kome pripadaju ili sta zele
vazno da su kontra, nema veze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by Guest 4/5/2017, 09:38

vuksadinare wrote:cuj pizzon..ako ne daj boze nađemo se na suprotnim stranama u slucaju rata..i prijeti ti opasnost od zarobljavanja..samo se pozovi na vukasadinare..i sve ce biti pet...bit ces kao da si kod svoje kuce..pticjeg mlijeka ti nece faliti..ali ima da me zabavljas svojim komentarima jedini uvjet... :)
hehehehehehehehehehe,
moli  Boga da padnes u sake jedinici gde je i pizzon
samo vikni, pizzon, ima li pizona medju vama, ja sam vucko,
dobices lezaj pored mene, uniformu i sve isto ko ja :))
ima da garanutujem za tebe :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by mutava baštarda 4/5/2017, 19:18

vuksadinare wrote:cuj pizzon..ako ne daj boze nađemo se na suprotnim stranama u slucaju rata..i prijeti ti opasnost od zarobljavanja..samo se pozovi na vukasadinare..i sve ce biti pet...bit ces kao da si kod svoje kuce..pticjeg mlijeka ti nece faliti..ali ima da me zabavljas svojim komentarima jedini uvjet... :)
hos je u makedoniji protiv šipaca... pazi ti vuče da ne završite na istoj strani...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by Yehudi 4/5/2017, 19:50

pizzon wrote:Blic: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju
Vojnobezbednosna agencija Srbije zaplenila je veliku količinu oružja na jugu Srbije, koje je ilegalno trebalo da se transportuje u Makedoniju, a pretpostavlja se da je bilo namenjeno stranačkoj infrastrukturi najvećih albanskih partija čiji su funkcioneri učestvovali u oružanim sukobima u Makedoniji i na KiM, piše "Blic".
BEOGRAD - Vojnobezbednosna agencija Srbije zaplenila je veliku količinu oružja na jugu Srbije, koji je ilegalno trebalo da se transportuje u Makedoniju, a pretpostavlja se da je bio namenjen stranačkoj infrastrukturi najvećih albanskh partija čiji su funkcioneri učestvovali u oružanim sukobima u Makedoniji i na KiM, piše "Blic", pozivajući se na izbore iz VBA.
Prema tim izvorima, prošle nedelje zaplenjeno je nekoliko hiljada pušaka, mitraljeza, minobacača i ručnih bombi, koje su pripadnici VBA otkrili u blizini Preševa i Bujanovca, dok su jedan strani državljanin i dva državljanina Srbije albanske nacionalnosti pokušavali da ih ilegalnim kanalima prebace u Makedoniju.
Foto/ Twitter.com, ilustracija

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju 327558


   Muda ti Irudova....ne mogu virovati da si tako naivan pa da  padaš na - vučkicu-.............nevjerojatno

Ma uostalom kako to razmišljaš??????

 Srbija  MORA  naoružati Makedonce i stati 120 % na njihovu stranu.............jer  - šta je alternativa - ?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju Empty Re: VBA zaplenila oružje na putu za Makedoniju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum