ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 14:54

To je kao da ja kažem "idem jebat Andrianu Limu", i onda ti mene uvjeravaš "pa to ti baš nije realna opcija znaš" , i onda ja tebi "pa zašto si ti protiv toga"? 

A ti meni "pa tebi sve najbolje ali to nije realno" :D tako i Rusi

Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 14:57

bogomdani wrote:
Eva wrote:I da nije Gadafija i Sadama ne bi sad bilo ove invazije na EU
Da su spomenuti ostali vladati,ne bi bilo niti jednog izbjeglice,niti ISIS-ovih bačera...
Libija je kao drzava isla prema bogatstvu..sirija poslozena drzava,a Irak diktatura...Irak se nije trebao rusiti,samo mu vojne resurse bitno prorijediti..
Moja zagrebačka susjeda bila je 2007-2008 u Libiji poslovno. Kaže od aerodroma do hotela cijelim putem jumbo plakati Gadafija, i to onak reprezentativne veličine a vrhunac je bil jedan valjda 40x25 na samom ulazu u grad. Naravno on se kesi u vojnoj uniformi. Ali, ajde pređeš prek tog egocentrika, bar smo ih mi imali kroz povijest, ak je sve ostalo ok. A tam je bilo. Kao prvo babe nisu zamotane bile i delale su. Njima je čak jedna direktorica bila na sastancima, otac joj studiral u Zg. Ljudi su ok živjeli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 14:59

neoliberalni_placenik wrote:To je kao da ja kažem "idem jebat Andrianu Limu", i onda ti mene uvjeravaš "pa to ti baš nije realna opcija znaš" , i onda ja tebi "pa zašto si ti protiv toga"? 

A ti meni "pa tebi sve najbolje ali to nije realno" :D tako i Rusi
Kaj njen muž ni Srbin? AK nemreš nju, možda moš njega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 15:00

neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:Yoda zašto si protiv akcije Rusije u Siriji?
hah, ti si kao visoko obrazovani profesor :D gdje sam ja naveo da sam protiv akcije Rusa. 

Neka idu Rusi dolje slobodno. Samo ja vama ideološki slijepim ljudima pokušavam objasniti da Rusija nema snage niti će išta napraviti na bliskom istoku. Ništa.
milijun vojnika Rusija. 

ISIL prema najgorim procjenama 200 000. I to pričamo o milijun školovanih vojnika protiv 200 000 idiota od kojih ima moža 10 000 pravih vojnika. A kada krene crvena armija svi vikend ratnici brzo krenu kući. Jer jedna je stvar ratovati dok siluješ i pljačkaš okolo a druga je stvar ratovani kada ti svaki dan izgine 20 prijatelja. 

Hočeš dalje. Rusi imaju preko 10 000 nuklearnih glava. Izbrišu Siriju sa lica zemlje do sutra. Tako da ako ne netko slijep onda si to ti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 15:08

zgdosada wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:Yoda zašto si protiv akcije Rusije u Siriji?
hah, ti si kao visoko obrazovani profesor :D gdje sam ja naveo da sam protiv akcije Rusa. 

Neka idu Rusi dolje slobodno. Samo ja vama ideološki slijepim ljudima pokušavam objasniti da Rusija nema snage niti će išta napraviti na bliskom istoku. Ništa.
milijun vojnika Rusija. 

ISIL prema najgorim procjenama 200 000. I to pričamo o milijun školovanih vojnika protiv 200 000 idiota od kojih ima moža 10 000 pravih vojnika. A kada krene crvena armija svi vikend ratnici brzo krenu kući. Jer jedna je stvar ratovati dok siluješ i pljačkaš okolo a druga je stvar ratovani kada ti svaki dan izgine 20 prijatelja. 

Hočeš dalje. Rusi imaju preko 10 000 nuklearnih glava. Izbrišu Siriju sa lica zemlje do sutra. Tako da ako ne netko slijep onda si to ti
i sve jedno ništa od toga se neće desiti, jer rusija nema 1 milijun vojnika nego ima 770 000. koje djeliš onda na kopnenu vojsku, moraricu, avijaciju, ... od toga je većina ročnika.. od toga hrpa vojnika mora čuvati tipa granicu sa kinom i sa muslimanimskim krajevima i sa nato zemljama bez puno mrdanja. 

od toga da imaju rat u ukraini ,gdje rusija mora slati nešto vojske i imati nešto u blizini.

i onda da je sirija daleko i da transfer i logistika velikog broja vojnika je extremno skup i težak proces. itd itd. eno braća Srbi koji Ruse smatraju bogovima realno pišu o tome kako je neizvedivo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 15:12

evo do božića ćemo vidjeti tko je bio u pravu glede Ruske intervencije u Siriji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 15:15

neoliberalni_placenik wrote:
zgdosada wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:Yoda zašto si protiv akcije Rusije u Siriji?
hah, ti si kao visoko obrazovani profesor :D gdje sam ja naveo da sam protiv akcije Rusa. 

Neka idu Rusi dolje slobodno. Samo ja vama ideološki slijepim ljudima pokušavam objasniti da Rusija nema snage niti će išta napraviti na bliskom istoku. Ništa.
milijun vojnika Rusija. 

ISIL prema najgorim procjenama 200 000. I to pričamo o milijun školovanih vojnika protiv 200 000 idiota od kojih ima moža 10 000 pravih vojnika. A kada krene crvena armija svi vikend ratnici brzo krenu kući. Jer jedna je stvar ratovati dok siluješ i pljačkaš okolo a druga je stvar ratovani kada ti svaki dan izgine 20 prijatelja. 

Hočeš dalje. Rusi imaju preko 10 000 nuklearnih glava. Izbrišu Siriju sa lica zemlje do sutra. Tako da ako ne netko slijep onda si to ti
i sve jedno ništa od toga se neće desiti, jer rusija nema 1 milijun vojnika nego ima 770 000. koje djeliš onda na kopnenu vojsku, moraricu, avijaciju, ... od toga je većina ročnika.. od toga hrpa vojnika mora čuvati tipa granicu sa kinom i sa muslimanimskim krajevima i sa nato zemljama bez puno mrdanja. 

od toga da imaju rat u ukraini ,gdje rusija mora slati nešto vojske i imati nešto u blizini.

i onda da je sirija daleko i da transfer i logistika velikog broja vojnika je extremno skup i težak proces. itd itd. eno braća Srbi koji Ruse smatraju bogovima realno pišu o tome kako je neizvedivo..

Srpske vojne procjene su stvarno nešto što treba čitati oni su stručnjaci na tom područiju. Rusija ima 770 tisuča aktivnih vojika. Sa logistikom i osoboljem ruska vojska ima nešto više od milijun i sto tisuča ljudi. 30 puta više tenkova od ISIL. 300 puta više aviona. I tako dalje i tako bliže. Isil je slabo naoružana i slabo školovana vojska koja u pravom vojnom sukobu ne može trajati druže od 2 mjeseca. To je procjena američkog stručnjaka za nacionalnu sigurnost. Ali ti znaš bolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 15:20

neoliberalni_placenik wrote:evo do božića ćemo vidjeti tko je bio u pravu glede Ruske intervencije u Siriji
Već sad znam odgovor. Tvoje prognoze su loše. Tak si i za Ukrajinu panegirike pisal Mihinim analizama, a ono sve suprotno se dogodilo i događa


Last edited by Eva on 11/9/2015, 15:20; edited 1 time in total (Reason for editing : n)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 15:23

Pa vidiš da njemu nije jasna razlika između školovane vojske i gerile. Da mi uopće nije jasan pojam vojne discipline problema logistike. Toka informacija itd. On tvrdi da rusi narod od preko 200 milijuna ljudi ne može pobijediti neku paravojnu postrojbu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 15:23

ne može i neće
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 15:25

neoliberalni_placenik wrote:ne može i neće


Košto nisu ni u Ukrajini ? Bok je mazo Ukrajinska vojska je čudo za ISIL. Pa im nije baš nešto išlo protiv Rusa i to u rukavicama. Pitaj Gruzijce kako su rusu nesposobni. Sve što sam nabrojao puno je sposobnije za rat od ISIL-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by crvenkasti 11/9/2015, 15:28

Treba uhvatiti nekog Rusa, odrezat mu glavu, snimit i stavit na internet.

Kad to vide drugi Rusi, usrali se buju od straha. Rusi su kukavice.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 15:29

zgdosada wrote:
neoliberalni_placenik wrote:ne može i neće


Košto nisu ni u Ukrajini ? Bok je mazo Ukrajinska vojska je čudo za ISIL. Pa im nije baš nešto išlo protiv Rusa i to u rukavicama. Pitaj Gruzijce kako su rusu nesposobni. Sve što sam nabrojao puno je sposobnije za rat od ISIL-a.

sve to stoji ali rusija neće i ne može ništa napraviti na bliskom istoku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 15:32

neoliberalni_placenik wrote:Rusija nema snage niti će išta napraviti na bliskom istoku. Ništa.
Uvući će Iran u sukob, i tako otvoriti dolje novu frontu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 18:03

zgdosada wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
zgdosada wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:Yoda zašto si protiv akcije Rusije u Siriji?
hah, ti si kao visoko obrazovani profesor :D gdje sam ja naveo da sam protiv akcije Rusa. 

Neka idu Rusi dolje slobodno. Samo ja vama ideološki slijepim ljudima pokušavam objasniti da Rusija nema snage niti će išta napraviti na bliskom istoku. Ništa.
milijun vojnika Rusija. 

ISIL prema najgorim procjenama 200 000. I to pričamo o milijun školovanih vojnika protiv 200 000 idiota od kojih ima moža 10 000 pravih vojnika. A kada krene crvena armija svi vikend ratnici brzo krenu kući. Jer jedna je stvar ratovati dok siluješ i pljačkaš okolo a druga je stvar ratovani kada ti svaki dan izgine 20 prijatelja. 

Hočeš dalje. Rusi imaju preko 10 000 nuklearnih glava. Izbrišu Siriju sa lica zemlje do sutra. Tako da ako ne netko slijep onda si to ti
i sve jedno ništa od toga se neće desiti, jer rusija nema 1 milijun vojnika nego ima 770 000. koje djeliš onda na kopnenu vojsku, moraricu, avijaciju, ... od toga je većina ročnika.. od toga hrpa vojnika mora čuvati tipa granicu sa kinom i sa muslimanimskim krajevima i sa nato zemljama bez puno mrdanja. 

od toga da imaju rat u ukraini ,gdje rusija mora slati nešto vojske i imati nešto u blizini.

i onda da je sirija daleko i da transfer i logistika velikog broja vojnika je extremno skup i težak proces. itd itd. eno braća Srbi koji Ruse smatraju bogovima realno pišu o tome kako je neizvedivo..

Srpske vojne procjene su stvarno nešto što treba čitati oni su stručnjaci na tom područiju. Rusija ima 770 tisuča aktivnih vojika. Sa logistikom i osoboljem ruska vojska ima nešto više od milijun i sto tisuča ljudi. 30 puta više tenkova od ISIL. 300 puta više aviona. I tako dalje i tako bliže. Isil je slabo naoružana i slabo školovana vojska koja u pravom vojnom sukobu ne može trajati druže od 2 mjeseca. To je procjena američkog stručnjaka za nacionalnu sigurnost. Ali ti znaš bolje.
Ovo stoji,dobro receno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Yehudi 11/9/2015, 18:47

neoliberalni_placenik wrote:ne može i neće

 brlj -drlj-mrlj
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Yehudi 11/9/2015, 18:54

crvenkasti wrote:Treba uhvatiti nekog Rusa, odrezat mu glavu, snimit i stavit na internet.

Kad to vide drugi Rusi, usrali se buju od straha. Rusi su kukavice.

Ti se kao nešto referiraš na onoga Salopeka?

 Ma tko njega uopće više pamti.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 19:03

Evo uhvatili su i Kineza, baš me zanima hoće li Kineska vlada intervenirati(navodno je kina najjača zemlja na svijetu) ili će pustiti da ga ovi zakolju ko janje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Guest 11/9/2015, 19:11

neoliberalni_placenik wrote:Evo uhvatili su i Kineza, baš me zanima hoće li Kineska vlada intervenirati(navodno je kina najjača zemlja na svijetu) ili će pustiti da ga ovi zakolju ko janje
Ovi kao da traze da se najzesci na svijetu ukljuce u rat...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by AlfaOmega 11/9/2015, 20:20

Eva wrote:Ruse motivira pad cijene energenata.
A kako to? De nam malo objasni?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by AlfaOmega 11/9/2015, 20:23

Rusi pretrpili i prve gubitke na terenu. Sjeveroistočno od Latakije, nedaleko od Turske granice, uništeno nekoliko modernih oklopnih transportera BTR-82.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA? - Page 6 Empty Re: ISIL DOBIVA PRAVOG NEPRIJATELJA?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum