ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sve dogovoreno, stižu milijarde

Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by Guest Tue 2 May - 17:13

Ovo je novi pakt - sve dogovoreno, stižu milijarde
Atina -- Pregovori Grčke i Kine o veoma izdašnom i dugoročnom sporazumu o ekonomskoj saradnji su u završnoj fazi, piše grčki list Katimerini.
IZVOR: B92 UTORAK, 2.05.2017. | 10:20sve dogovoreno, stižu milijarde 762833041590851c543eee555607751_w640

U danu kada je glavna vest u grčkim medijima postizanje sporazuma Grčke i međunarodnih kreditora o novom setu reformi u zamenu za novu tranšu pomoći, Katimerini piše o sveobuhvatnom sporazumu sa Kinom, čija se vrednost meri milijardama.

Dogovor, za koji se očekuje da će obuhvatiti ne samo brojna specifična ulaganja već i mehanizam finansiranja, trebalo bi da bude zapečaćen na Forumu o međunarodnoj saradnji koji se u okviru kineske inicijative Put svile održava 14. i 15. maja u Pekingu. 

Prema dostupnim informacijama, sporazum će biti trogodišnji i meri se milijardama. 

Među projektima za koje postoji obostrani interes je stvaranje mehanizma finansiranja, a velike kineske korporacije zainteresovane su za investicije u izgradnju turističkih kompleksa u Grčkoj. Ključni projekti viđeni su u sektoru telekomunikacija, energetike, luka i transporta brodovima. 

U proces dogovaranja uključene su brojne instance u obe zemlje, a izvori navode da je za više od 10 biznis-planova već urađena procena i da su pred ratifikacijom. 

Zvanična Atina se nada što skorijem povećanju direktnih kineskih investicija u Grčku. 

Kineski predsednik Si Đinping okupiće na forumu u Pekingu brojne svetske lidere, među kojima i ruskog i turskog predsednika Vladimira Putina i Redžepa Tajipa Erdogana. Među 28 šefova država koji su potvrdili učešće su i predsednici Italije, Španije, Argentine, Čilea, Mađarske i Srbije, piše Katimerini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by Guest Tue 2 May - 17:14

niko sa strane ne dobija lovu ko grci ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by marcellus Tue 2 May - 17:15

kinezi kupili luku pirej, glavna točka tsiprasovog predizbornog programa da je neće privatizirat, fino

_________________
sve dogovoreno, stižu milijarde 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by marcellus Tue 2 May - 17:15

inače grčka je u većem kurcu nego ikad, opet imaju pad bdp-a i stvari ne idu na bolje, tsiprasova popularnost na nuli

_________________
sve dogovoreno, stižu milijarde 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by marcellus Tue 2 May - 17:16

milijarde stižu ko i zapadnih fondova u agrokor i arapski kapital u beograd

stižu al u jutarnjem, i informeru

_________________
sve dogovoreno, stižu milijarde 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by prckov Tue 2 May - 17:23

:D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by RayMabus Tue 2 May - 17:32

Komentirao bih al vec se zatalasalo u zapadnom dijelu EU ...o Grckoj je cak i Nostradamus napisao recenicu koja glasi : Grci koji ce htjeti štrajkati ....to se i dešava....neznam šta da komentiram , i onako me optužuju da spamam pa ovdje cu samo ovo jer nemam ništa pametno rec nit dodat više na ovu temu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176059
2014-04-11


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by max123 Tue 2 May - 17:42

helenizirani turci nemaju radnicku etiku.nema tu druge nego ih odjebat iz eu i oprostit sve dugove.tu knedlu mora njemacka(njezine banke)progutat...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by Leviathan2 Tue 2 May - 18:31

RayMabus wrote:Komentirao bih al vec se zatalasalo u zapadnom dijelu EU ...o Grckoj je cak i Nostradamus napisao recenicu koja glasi : Grci koji ce htjeti štrajkati ....to se i dešava....neznam šta da komentiram , i onako me optužuju da spamam pa ovdje cu samo ovo jer nemam ništa pametno rec nit dodat više na ovu temu.
samo ti spamaj, sto se mene tice nema beda,
i sto je jos zanimljivo ja i citam tvoja spamanja :D

_________________
sve dogovoreno, stižu milijarde Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by crvenkasti Tue 2 May - 18:39

A i turski plinovod bi trebao preko Grćke dopremati ruski plin u Europu.

Jedina šansa da se obranimo od ovisnosi o ruskom plinu jest da naši Šiptari u Makedoniji naprave neko sranje.
Oni će odozdole, a mi sdesna.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by RayMabus Tue 2 May - 18:43

Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:Komentirao bih al vec se zatalasalo u zapadnom dijelu EU ...o Grckoj je cak i Nostradamus napisao recenicu koja glasi : Grci koji ce htjeti štrajkati ....to se i dešava....neznam šta da komentiram , i onako me optužuju da spamam pa ovdje cu samo ovo jer nemam ništa pametno rec nit dodat više na ovu temu.
samo ti spamaj, sto se mene tice nema beda,
i sto je jos zanimljivo ja i citam tvoja spamanja :D
Jes procita kako cu preko posrednika "likvidirat" Miletića ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176059
2014-04-11


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by RayMabus Tue 2 May - 18:45

To sam maloprije osmislio : "likvidacija" Miletića.

Imaš na ovoj temi :

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t18544p20-miletic-objasnio-zasto-je-ids-dao-potpise-za-smjenu-petrova#840053

Sad sam to osmislio i isplanirao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176059
2014-04-11


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by RayMabus Tue 2 May - 18:48

Grčka , Ista sve su to neoliberalna lijevicarska ghovna .....Grci neka se snalaze sami ....ja sam ovog svog koji mi je stao na žulj zbog više stvari upravo "likividirao".

Smeta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176059
2014-04-11


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by Eroo Tue 2 May - 19:03

Samo ispružiš ruku i ima da padnu...milijAAArde, jebote. Te evoga, stiže, saće samo što nije, te planira se izgraditi nešto najveće na svijetu...i uvijek-samo što nije. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74824
2016-07-22


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by RayMabus Tue 2 May - 19:11

Svi znamo sve barem ono osnovno al s umovima kojima je um zaražen socijalizmom se nemože na zelenu granu ...Grci ce svi pred streljački vod radi toga ...figurativno izraženo ...dakle nahebat ce kao narod ...da se to ovdje nebi desilo ja cu streljat samo one koje treba ...za početak gradonačeklnika Pule tj streljat ce ga Švabe.

Bolje streljat njega ( il ga protjerat , svejejdno nije poanta u streljanju ) nego da nahebe cili narod.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176059
2014-04-11


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by RayMabus Tue 2 May - 19:22

Nepostoji dobro riješenje , postoji samo loše i manje loše. Onda ako si normalan onda biraš manje loše pa onda i tu gledaš da to manje loše bude šta manje lošije tj pokušavaš da to bude šta bolje ipak. Onda ceš naletit na glupe mozgove koji su i doveli do ove situacije koj su ograniceni mentalno bilo da to stvarno jesu bilo da su pokvareni pa to forsiraju.

Šta ti imaš s takvima onda raspravljat ?

Ovo je jedini jezik koji takvi umovi razumiju :

sve dogovoreno, stižu milijarde Firing2

I ovo nije dobro al jednostavno doci ceš u situaciju da ceš to morat ...barem jednog glavnog od tih ...za primjer ostalima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176059
2014-04-11


Back to top Go down

sve dogovoreno, stižu milijarde Empty Re: sve dogovoreno, stižu milijarde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum