ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 16:15

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova H20160928021647miletickriza

http://www.index.hr/vijesti/clanak/miletic-objasnio-zasto-je-ids-dao-potpise-za-smjenu-petrova/967253.aspx


Johnakan Kether ·
Split, Croatia


A razlog zašto si ti dao ruku za njegovu smjenu je slijedeci : ti si isto korumpiran i isti si ko i kradeze samo se furaš na lijevicu i kao ti nisi sa njima. Normalno MOST je skoro pa ustaše , desniji od kradeza.

A moj Miletiću nije ni Tito nikad bija u Jasenovcu ....A ŠTA CEMO SAD ?

JELI I TITO .....USTAŠA ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by kaya Tue 2 May - 16:17

da pogodim, zato što si korumpirana skotina i više ti paše hdz/SDP jer te ne diraju dok kradeš?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by vuksadinare Tue 2 May - 16:17

....ma pusti lika..umislio si da ej on nekakav presudni faktor...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by kaya Tue 2 May - 16:18

vuksadinare wrote:....ma pusti lika..umislio si da ej on nekakav presudni faktor...
smeće..ne samo tko mu vjeruje te bajke o jasenovcu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by vuksadinare Tue 2 May - 16:19

....boji se da mu most ne ukine njegovo carstvo korupcije i maznjavanja..to ti je..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 16:22

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Pa nije ni Tito nikad posjetija Jasenovac ....A šta cemo sad moj Miletiću ?
Like · Reply · 15 mins
 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Također, dodao je, "ne manje bitno je da je predsjednik Sabora odbio otići u Jasenovac pokloniti se žrtvama Drugog svjetskog rata što jednoj antifašističkoj Istri nije prihvatljivo.
Like · Reply · 13 mins
 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Šta je najgore od svega taj MOST ce otic u Jasenovac al ne pod svijetlima reflekotra i zato jer netko to oce na silu a ti moj Miletiću skupa s tvojim jadnim pokušajem da MOST proglasiš malte ne za ustaše , desniji i od kradeza su jadni i procitani.



I to je to ....sad moš na lokalne izbore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by Regoč Tue 2 May - 16:38

Joj, Ray, opet?

_________________
 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 16:39

Regoč wrote:Joj, Ray, opet?
S guštom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by Regoč Tue 2 May - 16:45

Ajd, ja se mičem od ove teme.

_________________
 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 16:47

Zašto ?

Nisi primjetio da sam svim četaljima začepio usta s : Nije ni Tito nikad bija u Jasenovcu.

Tako ce im svaki put biti kad to pokušaju prevest u to da je netko radi toga ustaša.





A jesam pokvaren , nepostoji jedinica u svemiru s kojom moju podlost možeš izmjeriti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 17:00

Ja sam njega pročitao , ne samo njega nego i ekipu iza njega , Vrdoljak i Pupovac i to sam procitao odma prvi put kad sam procitao tekst ovaj jucer.

Skeniram ti ja odma stvar i odma udarim kontra napad.

Sad neka pricaju i dalje kako taj i taj bilo tko nije bija tamo pa je onda ustaša a kad ono eto nije bija ni Tito.

I šta cemo sad ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 17:09

Jugočetnička žgadija.


I da imam namjeru ukinit sve zastupnike nacionalnih manjina i to odjednom.

Ova je u dogovoru s Vesnom Pusić i Puopvcem.

I njega skidam.

Samo ce opanci od njega ostat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by n_razbojnik Tue 2 May - 17:18

Jer su ustaše jasno...i kilo kokaina je jeftnije u Metkoviću nego Puli..

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 17:20

IDS ,HNS i Pupovac i ta ekipa , tri srpska zastupnika manjina.

Korupcija i uhljebi.

Trebao je netko da proglasi MOST ustašama pa ce eto ovaj to obavit.

NECE PROCI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 17:22

Umjesto da on proglasi MOST ustašama desit ce se nešto drugo a to je da si ti ispao glup.

Ni Tito nije nikad bija u Jasenovcu.

Sad malo Vrdoljak , Pupovac i ovaj razmišljaju šta ce reci na to.

NIŠTA.

SHUT UP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 17:45

A i nesviđa mi se tvoje razmišljanje o pobacaju. Mogao bi koji teroristicki napad tamo u tvojoj blizini pa da skoci desnica još više u tim zemljama , Italija i Austrija a i ti su protiv pobocaja pa ceš se nac u kuvanom loncu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 17:49

Da ...pošto si mi nepoznanica a tek te sad otkrivam ...ti si za pobacaj dakle emanicpaciju.

Posebno cu se pozbavit tvojim fenomenom.

To nema veze s MOSTom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 18:17

Neoliberalni smrad , tipicni predstavnik ....kad dođe Chyren na vlast bit ceš streljan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 18:19

Chiren - The Leader of the Western Forces in WWIII

The great Chyren will be the Chief of the World,
after "Plus oultre" loved, feared and dreaded.
His fame and praise go beyond the heavens
and he will be greatly satisfied with the sole title of victor - VI.70

Of Trojan blood he will be born with a German heart
and will rise to a very great power.
He will drive out the foreign, Arabic nation
and return the Church to her early glory
- V.74

Selin king, Italy peaceful, kingdoms
united by the Christian King of the World.
When he dies he will want to lie in Blois territory,
having chased the pirates from the sea - IV.77

The great man led captive from a foreign land,
chained in gold, offered to King CHYREN.
He who in Ausonia, Milan will lose the war
and all his army put to fire and sword - IV.34

The king of Europe will come like a griffon,
accompanied by those of the North;
he will lead a great troop of red and white,
they will go against the king of Babylon - X.80
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by RayMabus Tue 2 May - 18:25

Al necu te ja streljat , Austrijanci ce ....željeznica vodi do Pule ...a ti s njom sigurno neceš vladati.

Znam da si mi zasmrdio ...iz više razloga ...to je zato jer si višestruko pokvaren i truo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova Empty Re: Miletić objasnio zašto je IDS dao potpise za smjenu Petrova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum