ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta

Go down

Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta Empty Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta

Post by Kermit 2/5/2017, 09:38

http://hr.n1info.com/a194336/Vijesti/Tajni-pregovori-Plenkovica-s-Beljakom.html
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta Empty Re: Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta

Post by vuksadinare 2/5/2017, 09:41

kakva urota...pa par dana nakon  formiranja vlade..plenki je rekao da most ne misli da je vjecan nakon nekakve ucjene prema plenkiju..to su gluposti..sad svi ispadaju 'pametni'...pa da se ode u arhivu..mogu se naci clanci o tome..i o tome..da hdz koketira sa drugima kao rezervna varijanta mostu ako ovi odlete
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99206
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta Empty Re: Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta

Post by vuksadinare 2/5/2017, 09:47

jednostavno znalo se od pocetka da ce i ova vlada tesko funkcionirati..sa ili bez marica...netko bi se drugi nasao kao moguci pedro ili uteg...most hoce vladati kao i hdz..ili sdp..hns..i to ti je..hoce vladati a da ih nitko nista ne pita ili mijesa se u njihove poslove a oni bi se mjesali u druge..most funkcionira ekonomski ovako...vi nama lovu i tu staje sve..mi cemo upravljati vi kus..jer ste sumnjivi..a mi smo jedini pravedni...hdz..hoce vladati manje vise sam ali to je nemoguce...bar ne u danasnje vrijeme..aako ne moze sam hoce poslusnike u vladi..a opet ovi drugi nisu ludi da budu samo poslusnici..i to ti je..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99206
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta Empty Re: Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta

Post by marcellus 2/5/2017, 10:02

plenki je đubar ali mostovci su sami pali sami se ubili, ne mogu tek tako smjenjivat ministre po vladi jer je to u domeni premijera ne njihovoj, mali su se zajebali s ovlastima

_________________
Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta Empty Re: Plenki je duže vrijeme kovao urotu protiv Mosta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum