ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by vili40 30/4/2017, 14:31

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:.......pa runtic je prevario zivi zid...i iskoristio...sad hoce njega hdz pa sad se buni...kao on ne vjeruje..i nije posteno...jbg sve se vraca sve se placa..a vilibor ti se smije runticu
pa da,taj Runtić je sam sve kriv,ovo je sve izmislio i nije mu za vjerovati.U zatvor sa njim a HDZ-ovcima odšteta za teške duševne boli,patnje i noćne proljeve zbog nervoze.
nisi skopcao...runtic je prevesla zivi zid koji mu je omogucio mandat u saboru..mostovci su ga vrbovali i on se prodao mostu...a sad napada hdz sto ga zeli kupiti..svasta
ma jesam,nego ja ne znam za koliko para se prodao mostu ili je tamo išao bez otpremnine?
Ili je ipak otišao u Most na svoj zahtjev?Razlike su to.Zamisli da ti netko provjerava imovinsko stanje i ne samo tvoje nego da ti prorešetaju tvoje do petog koljena pa da ti onda kao dođu ponuditi pomoć.
a sto hdzu preostaje nego vrbovati i ostati na vlasti...izbori nisu nikakva potvrda da ces dobit vlast tj rizik...na izbore se ide ako nemas vise kud...ja vise zamjeram hdzu sto je uopce uzimao most kao koalicijakog partnera i prvi i drugi mandat mada su znali da im se prevec ne treba vjerovat,pojma nemaju osim sto su populisti...kad je pezrov izgubio izbore u svom metkovicu onda znas koliko je sati
populisti?A daj...ovi drugi nisu?Ovi drugi su i gori da ne velim što,pogladaj što su napravili sa državom.
Nego reci ti meni ako Plenkiju i uspije to preslagivanje,a vidim da ide dosta teško i da za to preslagivanje treba imati dobar želudac,koliko će onda ta vlada puna smeća trajati?
I ako će se na nove izbore i Plenki ih opet dobije,jer svi tu tvrdite da će biti tako,sa kim će koalirati i dal će i onda montirati u vladu Marića i Dalićku?

vili40

Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by Guest 30/4/2017, 14:33

RayMabus wrote:Ono što je ponuđeno je dno dna... Tražili su da ja podržim Marića i sve njihove kombinacije koje su aktualne, a oni bi sredili neke stvari. Čudi me da oni znaju kompletnu financijsku situaciju i moje obitelji i suprugine obitelji, znaju da je moja supruga imala kredit, da smo imali firmu koja je propala, da se sve to događalo za vrijeme ekonomske krize, da je kredit otkazan, da je kuća uzeta. Ali pazi sad, oni kažu da će sve to će biti riješeno, i to nakon što je kuća uzeta, a supruga, njezin otac kao jamac i njezin brat kao sudužnik blokirani. To je iznos koji se kamatari svake godine sa zateznim kamatama. I sad - oni će sve to riješiti. Da, da...", kazao nam je Runtić.

OZNA sve dozna. UDBA nam je sudba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by kaya 30/4/2017, 14:35

i nikom ništa se neće desiti, bez brige..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by Guest 30/4/2017, 14:41

kaja wrote:i nikom ništa se neće desiti, bez brige..

kriminalci sjecikese prevaranti veleizdajnici Franjo Luković, Božo Prka jesu HDZ udbaški kadar. halo Prka daj mii izvadi sve podatke o tom i tom...Lukoviću izlistaj mi financijsko stanje tog i tog i kompletne njegove familije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by kaya 30/4/2017, 14:42

Gnječ wrote:
kaja wrote:i nikom ništa se neće desiti, bez brige..

kriminalci sjecikese prevaranti veleizdajnici Franjo Luković, Božo Prka jesu HDZ udbaški kadar. halo Prka daj mii izvadi sve podatke o tom i tom...Lukoviću izlistaj mi financijsko stanje tog i tog i kompletne njegove familije...
ne može se nikom ništa desiti, mafija država..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by vuksadinare 30/4/2017, 14:53

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
pa da,taj Runtić je sam sve kriv,ovo je sve izmislio i nije mu za vjerovati.U zatvor sa njim a HDZ-ovcima odšteta za teške duševne boli,patnje i noćne proljeve zbog nervoze.
nisi skopcao...runtic je prevesla zivi zid koji mu je omogucio mandat u saboru..mostovci su ga vrbovali i on se prodao mostu...a sad napada hdz sto ga zeli kupiti..svasta
ma jesam,nego ja ne znam za koliko para se prodao mostu ili je tamo išao bez otpremnine?
Ili je ipak otišao u Most na svoj zahtjev?Razlike su to.Zamisli da ti netko provjerava imovinsko stanje i ne samo tvoje nego da ti prorešetaju tvoje do petog koljena pa da ti onda kao dođu ponuditi pomoć.
a sto hdzu preostaje nego vrbovati i ostati na vlasti...izbori nisu nikakva potvrda da ces dobit vlast tj rizik...na izbore se ide ako nemas vise kud...ja vise zamjeram hdzu sto je uopce uzimao most kao koalicijakog partnera i prvi i drugi mandat mada su znali da im se prevec ne treba vjerovat,pojma nemaju osim sto su populisti...kad je pezrov izgubio izbore u svom metkovicu onda znas koliko je sati
populisti?A daj...ovi drugi nisu?Ovi drugi su i gori da ne velim što,pogladaj što su napravili sa državom.
Nego reci ti meni ako Plenkiju i uspije to preslagivanje,a vidim da ide dosta teško i da za to preslagivanje treba imati dobar želudac,koliko će onda ta vlada puna smeća trajati?
I ako će se na nove izbore i Plenki ih opet dobije,jer svi tu tvrdite da će biti tako,sa kim će koalirati i dal će i onda montirati u vladu Marića i Dalićku?
Plenki zna ako hdz ne bude na vlasti njegovi dani u stranci su prosli...kao i prethodnika...hdz jedino sto zanima je vlast..sami ili sa nekim drugim osim sdpom sto rece brkic nije bitno...sve drugo je porazavajuce...a kad je porazavajuce na celu stranke ne smije ostati osoba koja je do tog dovela...i plenki vodi dvije velike borbe za ostanak ove vlade i hdza na vlasti time vodi jos jednu borbu usporedo opstanka na celu i hdza
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99385
2015-09-08


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by Guest 30/4/2017, 15:01

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Ono što je ponuđeno je dno dna... Tražili su da ja podržim Marića i sve njihove kombinacije koje su aktualne, a oni bi sredili neke stvari. Čudi me da oni znaju kompletnu financijsku situaciju i moje obitelji i suprugine obitelji, znaju da je moja supruga imala kredit, da smo imali firmu koja je propala, da se sve to događalo za vrijeme ekonomske krize, da je kredit otkazan, da je kuća uzeta. Ali pazi sad, oni kažu da će sve to će biti riješeno, i to nakon što je kuća uzeta, a supruga, njezin otac kao jamac i njezin brat kao sudužnik blokirani. To je iznos koji se kamatari svake godine sa zateznim kamatama. I sad - oni će sve to riješiti. Da, da...", kazao nam je Runtić.

OZNA sve dozna. UDBA nam je sudba.

većina tih podataka je javna

http://ovrha.hgk.hr/ocevidnik-web/

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:1

http://duznici.porezna-uprava.hr/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by Guest 30/4/2017, 15:39

glas uhljeba wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Ono što je ponuđeno je dno dna... Tražili su da ja podržim Marića i sve njihove kombinacije koje su aktualne, a oni bi sredili neke stvari. Čudi me da oni znaju kompletnu financijsku situaciju i moje obitelji i suprugine obitelji, znaju da je moja supruga imala kredit, da smo imali firmu koja je propala, da se sve to događalo za vrijeme ekonomske krize, da je kredit otkazan, da je kuća uzeta. Ali pazi sad, oni kažu da će sve to će biti riješeno, i to nakon što je kuća uzeta, a supruga, njezin otac kao jamac i njezin brat kao sudužnik blokirani. To je iznos koji se kamatari svake godine sa zateznim kamatama. I sad - oni će sve to riješiti. Da, da...", kazao nam je Runtić.

OZNA sve dozna. UDBA nam je sudba.

većina tih podataka je javna

http://ovrha.hgk.hr/ocevidnik-web/

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:1

http://duznici.porezna-uprava.hr/

da, i? nigdje ne piše javno kako TO RIJEŠITI i to nakon što je kuća uzeta, a supruga, njezin otac kao jamac i njezin brat kao sudužnik blokirani. WWW.HOKUS POKUS.GOV.HR?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by Leviathan2 30/4/2017, 16:08

DNRH  d.o.o
Markov trg, 6
Zagreb

_________________
 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by vili40 30/4/2017, 16:41

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 115-01
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by Guest 30/4/2017, 16:44

Ma di bi Hadezej podmitjivao???..
Ebote,od prvog do zadnjeg odrasli i omatorjeli na mitu i korupciji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by Oh_Femder 30/4/2017, 17:38

pismejker wrote:Ma di bi Hadezej podmitjivao???..
Ebote,od prvog do zadnjeg odrasli i omatorjeli na mitu i korupciji..

Kad postoji potražnja, naći će se i netko tko će prodati. Zakoni tržišta ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by Leviathan2 30/4/2017, 17:58

Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:Ma di bi Hadezej podmitjivao???..
Ebote,od prvog do zadnjeg odrasli i omatorjeli na mitu i korupciji..

Kad postoji potražnja, naći će se i netko tko će prodati. Zakoni tržišta ;P
nevidljiva ruka trzista, da budemo precizniji :D

_________________
 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji - Page 2 Empty Re: RUNTIĆ : Istina je, HDZ me pokušao podmititi - sve sam prijavio policiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum