ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by vili40 29/4/2017, 10:44

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a


 Most ide uzeti što više glasova HDZ-u. Možda je najzanimljiviji Zagreb, gdje su počeli pregovarati s Brunom Esih, a opće je poznato da su Hasanbegović i Petrov u dobrim odnosima





 Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a 2e4a0e30e5c6c8ced97c

E, nema milosti na lokalnim izborima, uzet ćemo im što više glasova, pa neka onda koaliraju s lijevima. Nema se više što skrivati, idemo u rat na lokalnoj razini, poruka je sugovrnika iz Mosta HDZ-u za predstojeće lokalne izbore.

Most ide uzeti što više glasova HDZ-u, a smjenjeni ministri i dužnosnici već sljedeći tjedan priključuju se bitci za lokalne izbore. Možda je najzanimljiviji Zagreb, gdje su počeli pregovarati s Brunom Esih, zastupnicom koja s desna uzima najviše glasova HDZ-u, pa čak po nekim anketama osvaja i više od HDZ-ova kandidata Drage Prgometa. U Zagrebu sigurno Most gura sad već bivšeg ministra zaštite okoliša Slavena Dobrovića. Razmatra se i opcija da Mostov trenutačni kandidat za Zagreb Marko Sladoljev odustane od kandidature ako se dogovore s Esih. No čak i bez toga, idu na dogovor s njom, a naš sugovornik tvrdi da će to biti „desna, poštena koalicija“. Esih je već najavila da neće podržati Vladu Plenkovića, a opće je poznato da suZlatko Hasanbegović i Božo Petrov u dobrim odnosima.

Sam Petrov također ide na izbore. Nosit će listu za Dubrovačko neretvansku županiju i tako s Nikolom Grmojom činiti tandem protiv HDZ-a. 

Ante Čikotić, dosadašnji državni tajnik u ministarstvu zaštite okoliša, ide umjesto Roberta Pauletića u utrku za gradonačlenika Splita.

Ministar unutarnjih poslova će vjerojatno ići u utrku za čelnika Ploča ili će nositi listu za taj grad, ali to još nije odlučeno. No, sigurno će se Orepić uključiti u izbornu utrku u Dalmaciji. Ivan Kovačić, dosadašnji ministar uprave i potpredsjednik Vlade ići će najverojatnije kao zamjenik Miri Bulju
 u utrci za splitsko dalmatinskog župana, a druga opcija je da bude nositelj liste. 
Ante Šprlje jedini se neće kandidirati jer je on sudac i to mu je zabranjeno. Naš sugovornik iz Mosta je uvjeren da će Most s ovim rošadama nakon smjene ministara od strane HDZ-a požnjeti značajniji uspjeh u Dalmaciji, tako učvrstiti svoju poziciju i oslabiti HDZ. Ono što je sigurno da će borba između Mosta i HDZ-a na ovim izborima biti jača nego desnice i ljevice. 

Smjene u Vladi i pucanje koalcije za obije strane je  zatvorilo vrata neke buduće suradnje čak i nakon parlamentarnih izbora koji su izgledni na jesen ako Andrej Plenković ne složi novu većinu u Saboru. 

http://www.24sata.hr/news/petrov-i-smijenjeni-ministri-idu-na-lokalne-izbore-protiv-hdz-a-522280
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by veber 29/4/2017, 10:46

kao što sam rekao kada su se pojavili.
obični oportunisti i foteljaši.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by Guest 29/4/2017, 10:48

veber wrote:kao što sam rekao kada su se pojavili.
obični oportunisti i foteljaši.

istina, da je MOST gamad kao i HDZ(ali ipak nešto manja gamad), ali treba ih podržati. Isto kao da što su komunisti govorili, 1939 , da trebaju stati sa strane dok se nacisti i kapitalisti međusobno ratuju.. 

tako i mi, neka se biju i kolju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by veber 29/4/2017, 10:50

ma sve to povješat na bandere

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by Guest 29/4/2017, 10:52

Imperija MOST :DDD led te hebo dobraaaa :))))))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by Guest 29/4/2017, 10:54

Za MOST sam glasovao jednom, ali sam se zajeba, jer su digli ruku za Porez na Nekretnine, za Lex Todorić, za Porez u turizmu, za proračun 2017, dakle držali su skale lopovima iz HDZa, tako da od mene nema više glasa..

međutim da podržavam da se lopovi međusobno biju , neka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by vuksadinare 29/4/2017, 10:55

tre911 wrote:Imperija MOST :DDD led te hebo dobraaaa :))))))))))
pa realno mogli bi zagorcat hdzu ako se udruze sa esih a pridruzi im se hase a hdzu se prikrpa hns
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by Piglet 29/4/2017, 10:57

Da parafraziram, svi crni, zeleni i žuti vragovi su bolji od HDZenjara. Most ili Živi zid imaju moj glas, samo da razjebu HDZSDP bratiju.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by RayMabus 29/4/2017, 10:59

Pinochet wrote:Za MOST sam glasovao jednom, ali sam se zajeba, jer su digli ruku za Porez na Nekretnine, za Lex Todorić, za Porez u turizmu, za proračun 2017, dakle držali su skale lopovima iz HDZa, tako da od mene nema više glasa..

međutim da podržavam da se lopovi međusobno biju , neka
Ja sam dvaput i nisam se zaheba al zbog poreza na nekretnine idem sad za ŽZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by vili40 29/4/2017, 11:00

tre911 wrote:Imperija MOST :DDD led te hebo dobraaaa :))))))))))
Lamperija tre,lamperija :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by Guest 29/4/2017, 11:01

RayMabus wrote:
Pinochet wrote:Za MOST sam glasovao jednom, ali sam se zajeba, jer su digli ruku za Porez na Nekretnine, za Lex Todorić, za Porez u turizmu, za proračun 2017, dakle držali su skale lopovima iz HDZa, tako da od mene nema više glasa..

međutim da podržavam da se lopovi međusobno biju , neka
Ja sam dvaput i nisam se zaheba al zbog poreza na nekretnine idem sad za ŽZ.
:tu

glasujem za stranku koja je protiv poreza na nekretnine. moze biti i radnička fronta boli me kurac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by RayMabus 29/4/2017, 11:08

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:
Pinochet wrote:Za MOST sam glasovao jednom, ali sam se zajeba, jer su digli ruku za Porez na Nekretnine, za Lex Todorić, za Porez u turizmu, za proračun 2017, dakle držali su skale lopovima iz HDZa, tako da od mene nema više glasa..

međutim da podržavam da se lopovi međusobno biju , neka
Ja sam dvaput i nisam se zaheba al zbog poreza na nekretnine idem sad za ŽZ.
:tu

glasujem za stranku koja je protiv poreza na nekretnine. moze biti i radnička fronta boli me kurac
Tocno. Svaka čast MOSTu , stvarno nežalim šta sam im dva puta da glas , doduše drugi put sam mislija za ŽZ al mi imena nisu bila poznata a Bulj jest pa se nisam puno mislija i ok je to......no oni su za porez na nekretnine pa onda jbga nemože i treci put nego šta kažeš prije RF nego netko takav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by Guest 29/4/2017, 11:10

vili40 wrote:
tre911 wrote:Imperija MOST :DDD led te hebo dobraaaa :))))))))))
Lamperija tre,lamperija :D
:20 :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by vili40 29/4/2017, 11:10

ako ćemo pravo onda je most za porez na nekretnine najmanje kriv
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by RayMabus 29/4/2017, 11:12

vili40 wrote:ako ćemo pravo onda je most za porez na nekretnine najmanje kriv
Neriskira mi se jbga , nisu se nešto protivili a bili su i za lex Todorić , znaci to je kao neka igra mi smo za narod al ipak bi glasali za taj porez.

Jbga meni se neriskira.

Sami su krivi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by vili40 29/4/2017, 11:18

RayMabus wrote:
vili40 wrote:ako ćemo pravo onda je most za porez na nekretnine najmanje kriv
Neriskira mi se jbga , nisu se nešto protivili a bili su i za lex Todorić , znaci to je kao neka igra mi smo za narod al ipak bi glasali za taj porez.

Jbga meni se neriskira.

Sami su krivi.
gledaj,da su se prije pobunili onako kako i sada i protiv porezne marićeve reforme i protiv todorića opet bi bili izbačeni iz vlade i optuženi za ovo sve što danas moramo slušati.Gutali su ali Marić je bio izgleda kap koja je prelila čašu.A sad samo naprijed,neh se hvataju za guše i mlate koliko god hoće,priželjkujem makedonski scenarij.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by veber 29/4/2017, 11:19

priželjkujem nove izbore

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by RayMabus 29/4/2017, 11:20

OK al ja im isto nedajem svoj glas , smatram da ih treba kazniti i objasniti im nešto a bolje stvari od toga da ŽZ dobije više glasova od njih nema ....to je poruka : nema glasova dok neskrenete na traku kakvu vodi ŽZ.

MOST bi plesao na više stolica a to neide.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by vili40 29/4/2017, 11:20

nadam se da će i Dalićka dobiti svoju porciju :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by n_razbojnik 29/4/2017, 11:22

čuj što pročita sada...u Baškoj skupa ekipno, HDZ, HSP i HNS...yebo sebe ovo sve ludo

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a Empty Re: Petrov i smijenjeni ministri idu na lokalne izbore protiv HDZ-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum