ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esih neće podržati Plenkovića

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Leviathan2 28/4/2017, 22:41

ja bi tu esih prasnuo :D

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 28/4/2017, 22:51

Ucinio bi dobro djelo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 28/4/2017, 23:28

slidingdoorsoperator wrote:
epikur37 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Reci to Bernardiću i Vrdoljaku koji su otklonili mogućnost svojeg sudjelovanja u svakom mogućem preslagivanju i zalažu se za nove izbore.

ovo govorim u slučaju novih izbora

Nakon novih izbora postoji i takva mogućnost.
ne znam ko bi se usudio uzeti za ozbiljno MOST nakon 2 puta što su izazvali nove izbore u godinu i nešto. Doduše u politici je sve moguće samo meni takva opcija graniči sa mazohizmom debelih razmjera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Eroo 28/4/2017, 23:35

slidingdoorsoperator wrote:Novi izbori su očito najkorektnije riješenje, ako ne i jedino korektno.
Korektnije i je već bilo, sad bude najkorektnije, a onda slijedi korektno u pičku materinu. Dalje nema. drunken
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by red wolf 28/4/2017, 23:38

Nacionalisti protiv nacionalista...hahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by vili40 29/4/2017, 06:19

slidingdoorsoperator wrote:
epikur37 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Reci to Bernardiću i Vrdoljaku koji su otklonili mogućnost svojeg sudjelovanja u svakom mogućem preslagivanju i zalažu se za nove izbore.

ovo govorim u slučaju novih izbora

Nakon novih izbora postoji i takva mogućnost.
zapravo to je vrlo vjerojatna mogućnost
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 08:09

red wolf wrote:Nacionalisti protiv nacionalista...
Fragmentacija desne političke opcije na radiklanom krilu počela je gotovo odmah nakon osamostaljenja i proglašenja neovisnosti. Tudjman je tu bio pragmatičan i imao brza i učinkovita save the face, a gdjekad i trajna rješenja. Izostanak osude i akcije na sprečavanju desnih ispada od strane sadašnje vladajuće garniture, prije svega naše autistične predsjednice, više šteti ugledu zemlje na vanjskopolitičkom planu od bidente marginalaca i redikula samih. Na žalost, ne vidim kako daljnje cjepkanje ili profiliranje 'nesvrstanih' i desnih u ovom trenutku može iznjedriti bilo kakvu vjerodostojnu političku opciju koja nije, ili dolaskom na političku scenu i pozicije moći ne bi bila imuna od kriminala, korupcije i nepotizma kao redom sve dosadašnje političke garniture. Trenutna dinamika mogla bi samo ubrzati proces njihovog daljnjeg rasapa kojem su hrvatski birači radije odlučili svjedočiti sa sigurne distance nego se aktivnije uključiti u politička zbivanja. Kako neki vole reći - što Bog da i sreća junačka. Lijevi, (doslovce) obezglavljeni nedavnim izbornim porazom nemaju snage kapitalizirati u ovakvoj situaciji niti su spremni za bilo kakav ozbiljniji manevar. Bez temeljite reforme bit će suočeni s istim procesom dehomogenizacije koji se dogadja njihovom antipodu. Preslagivanje hrvatskog političkog mozaika traje, (d)a trajnije i trpnije ne može biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 08:09

vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
epikur37 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Reci to Bernardiću i Vrdoljaku koji su otklonili mogućnost svojeg sudjelovanja u svakom mogućem preslagivanju i zalažu se za nove izbore.

ovo govorim u slučaju novih izbora

Nakon novih izbora postoji i takva mogućnost.
zapravo to je vrlo vjerojatna mogućnost

Ne bih rekao. Mislim da je prilično nevjerojatna, ali teorijski postoji kao mogućnost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 08:12

tre911 wrote:ne znam ko bi se usudio uzeti za ozbiljno MOST nakon 2 puta što su izazvali nove izbore u godinu i nešto. Doduše u politici je sve moguće samo meni takva opcija graniči sa mazohizmom debelih razmjera.

Most će na novim izborima očito doživjeti ako ne baš debakl, a ono svakako jedno teško političko prizemljenje nakon kojega nije nemoguće njihovo urazumljivanje odnosno svođenje na realnu političku mjeru. Posebno ako wannabe politički mesija u vidu psihijatra iz Metkovića ne prođe u Sabor što je vrlo vjerojatno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 08:24

epikur37 wrote:
Doduše, kažem Most bi mogao porasti ako ovu krizu dogura do kraja.
Dinamika se ubrzala. Mostovci su out.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by vili40 29/4/2017, 08:32

opet se ponavljamo,jel?Most će propast,debakl,blabla...Zašto bi se to dogodilo?Zato jer su se svi režimski novinari okomili na njega,pa to im je plus.Zato jer su i oni zatražili Marićevu smjenu?Zato jer su jednom morali i oni pokazati zube pošto je Plenković do tada bahato i samouvjereno gazio sve njihove prijedloge?Zato jer ih hdz i sdp nikako ne može raskupusati kako su uništili HSLS i HSS?Pa ljudi su jadni i ne mogu si puno pomoći ali glas im nitko ne može oduzeti.Slušam oko sebe i ljudi su više za most a protiv marića i plenkovića jer znaju da ovo nisu čista posla.Most će dobiti svoje glasove sigurno a onda se nek iz HDZ-a bahate bez potrebne većine koliko god im drago.Ili nek započnu pregovore sa Sinčićem i živim zidom haha ja im gorega zla ne želim.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by darth_vader 29/4/2017, 08:38

jastreb wrote:Ovo sad mislim najozbiljnije. Bez ikakve zajebancije. Ja mislim da bi zemlju najpametnije i najmudrije vodili Pupovac i Furio.


Šešelj​ i Pol Pot...ali bez zajebancije​...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 08:51

vili40 wrote:opet se ponavljamo,jel?Most će propast,debakl,blabla...Zašto bi se to dogodilo?Zato jer su se svi režimski novinari okomili na njega,pa to im je plus.Zato jer su i oni zatražili Marićevu smjenu?Zato jer su jednom morali i oni pokazati zube pošto je Plenković do tada bahato i samouvjereno gazio sve njihove prijedloge?Zato jer ih hdz i sdp nikako ne može raskupusati kako su uništili HSLS i HSS?Pa ljudi su jadni i ne mogu si puno pomoći ali glas im nitko ne može oduzeti.Slušam oko sebe i ljudi su više za most a protiv marića i plenkovića jer znaju da ovo nisu čista posla.Most će dobiti svoje glasove sigurno a onda se nek iz HDZ-a bahate bez potrebne većine koliko god im drago.Ili nek započnu pregovore sa Sinčićem i živim zidom haha ja im gorega zla ne želim.
Zahtjev za opoziv Marića do sada im je jedini meritoran politički potez. Ne znam može li im to donijeti dovoljno glasova na eventualnim ponovljenim izborima. Birači su umorni od ove političke travestije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by vili40 29/4/2017, 09:10

Doppelgänger wrote:
vili40 wrote:opet se ponavljamo,jel?Most će propast,debakl,blabla...Zašto bi se to dogodilo?Zato jer su se svi režimski novinari okomili na njega,pa to im je plus.Zato jer su i oni zatražili Marićevu smjenu?Zato jer su jednom morali i oni pokazati zube pošto je Plenković do tada bahato i samouvjereno gazio sve njihove prijedloge?Zato jer ih hdz i sdp nikako ne može raskupusati kako su uništili HSLS i HSS?Pa ljudi su jadni i ne mogu si puno pomoći ali glas im nitko ne može oduzeti.Slušam oko sebe i ljudi su više za most a protiv marića i plenkovića jer znaju da ovo nisu čista posla.Most će dobiti svoje glasove sigurno a onda se nek iz HDZ-a bahate bez potrebne većine koliko god im drago.Ili nek započnu pregovore sa Sinčićem i živim zidom haha ja im gorega zla ne želim.
Zahtjev za opoziv Marića do sada im je jedini meritoran politički potez. Ne znam može li im to donijeti dovoljno glasova na eventualnim ponovljenim izborima. Birači su umorni od ove političke travestije.
dobit će glasove jer su u državi jedini koji nešto konkretno rade dok svi ostali drugi zataškavaju kriminal
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 09:13

vili40 wrote:dobit će glasove jer su u državi jedini koji nešto konkretno rade dok svi ostali drugi zataškavaju kriminal

Nino Raspudić je u noći izbora ovakav scenarij opisao kao najintimnije mokre snove Mostovaca ili tako nekako. Svi ostali prokazani, a Most jedini ima moralni legitimitet za vladanje. Nije potrebno spominjati koliko je takav scenarij nemoguć pa čak i jednostavno sumanut.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by vili40 29/4/2017, 09:16

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:dobit će glasove jer su u državi jedini koji nešto konkretno rade dok svi ostali drugi zataškavaju kriminal

Nino Raspudić je u noći izbora ovakav scenarij opisao kao najintimnije mokre snove Mostovaca ili tako nekako. Svi ostali prokazani, a Most jedini ima moralni legitimitet za vladanje. Nije potrebno spominjati koliko je takav scenarij nemoguć pa čak i jednostavno sumanut.
ne potcjenjivati Most,veli Jambo da bi ti srušili i Putina :D :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 09:17

vili40 wrote:ne potcjenjivati Most,veli Jambo da bi ti srušili i Putina :D :D

Veli Jambo i da je riječ o pseudoreligijskoj sekti koja ima koja ima pomahnitalog psihijatra za svog mesiju. Nešto slično tvrdi i u Primoštenu vječni Petrina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 09:17

vili40 wrote:
Doppelgänger wrote:
vili40 wrote:opet se ponavljamo,jel?Most će propast,debakl,blabla...Zašto bi se to dogodilo?Zato jer su se svi režimski novinari okomili na njega,pa to im je plus.Zato jer su i oni zatražili Marićevu smjenu?Zato jer su jednom morali i oni pokazati zube pošto je Plenković do tada bahato i samouvjereno gazio sve njihove prijedloge?Zato jer ih hdz i sdp nikako ne može raskupusati kako su uništili HSLS i HSS?Pa ljudi su jadni i ne mogu si puno pomoći ali glas im nitko ne može oduzeti.Slušam oko sebe i ljudi su više za most a protiv marića i plenkovića jer znaju da ovo nisu čista posla.Most će dobiti svoje glasove sigurno a onda se nek iz HDZ-a bahate bez potrebne većine koliko god im drago.Ili nek započnu pregovore sa Sinčićem i živim zidom haha ja im gorega zla ne želim.
Zahtjev za opoziv Marića do sada im je jedini meritoran politički potez. Ne znam može li im to donijeti dovoljno glasova na eventualnim ponovljenim izborima. Birači su umorni od ove političke travestije.
dobit će glasove jer su u državi jedini koji nešto konkretno rade dok svi ostali drugi zataškavaju kriminal
A onda će ponovno početi licitacija, postizborne triper kombinacije i koalicije te jeux sans frontiéres.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 13:30

ostvariv !! 
Sora wrote:I to dvoje mogu si naljepiti slogan : hrvatsku za nista, sve za hrvatsku , kao i onaj krivousti
I cekat rezultate svojeg podrivackog rada, ekstremizma i  lakomosti


 Eh, ti stvarno kakiš na sve strane bez  ikakvih branika i svih komunističkopostmenstrualnih tegoba i  sredstava protiv narodnih neprijatelja  - nije li bliže svemu tome bio tvoj IDOL TITO  - koji se tobože kleo u bratstvo i jedinstvo - pri tome lišio života 580 000 ljudi - pri tome omogučivši tebi i tebi sličnima da nam decenijama propagirate u školstvu ZADANA i NARUČENA gradiva o  " ISTINI " u koju smo svi morali vjerovati i sad nakon decenija LAŽI ti se još uvijek nisi osvijestila  - nisi spremna  na ISTINU i dalje nas  pokušavaš trovati lažima - moja preporuka  -
 preseli se u Sjevernu Koreju -
tamo ćeš s radošću  upoznati da je VREMEPLOV  stvarno ostvariv !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 13:33

epikur37 wrote:Hasanbegović i Esih su besperspektivni kako god okreneš.


Posebice uronjeni u korpus hdz-a, a sami za sebe su opet desnica koja je iščašena u vremenu i prostoru.




Last edited by redder4 on 29/4/2017, 13:40; edited 1 time in total (Reason for editing : tekst)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Guest 29/4/2017, 13:50

redder4 wrote:
epikur37 wrote:Hasanbegović i Esih su besperspektivni kako god okreneš.


Posebice uronjeni u korpus hdz-a, a sami za sebe su opet desnica koja je iščašena u vremenu i prostoru.

Eh , jebeni POST - pokušao sam ga deletirati i ne ide  !!! - iako sam imao  neka pitanja i odgovore !


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esih neće podržati Plenkovića - Page 3 Empty Re: Esih neće podržati Plenkovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum