ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo''

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo'' - Page 3 Empty Re: ''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo''

Post by Sora 25/4/2017, 09:25

Je . znas sto mi pada na um u vezi tog određenja nacionalizma

Psi koji zapisavaju svoj teritorij :grin

No. Ne natezi ga.
Mislim nacionalizam... zlo je to jer je uvijek vezano sa šovinizmom.
Kao sto se vidi iz priloženog danas.
Tko vidi.
Tko ne, ko mu kriv.

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo'' - Page 3 Empty Re: ''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo''

Post by Guest 25/4/2017, 09:25

jastreb wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Sora wrote:Pricam o nacionalizmu

Pričaš o nacionalističkom šovinizmu kojega uredno brkaš sa nacionalizmom.
Hrvatska se mora jednom za svagda obračunati sa ustaštvom. Osuditi ga i zatrti.

No ja u mnogim publikacijama,novinama,portalima vidim suprotno.

Brane ga,relativiziraju,veličaju,glorificiraju...

Kao prvo, to su minorne pojave koju neki politikanti namjerno uvećavaju radi vlastite političke promocije.
Kao drugo, hrvatski nacionalistički šovinizam je u praksi čista posljedica velikosrpskih genocidnih prisezanja za hrvatskim etničkim i državnim prostorom.
Dakle, kada se obračunamo sa velikosrpskim genocidnim prisezanjima, tada će i hrvatski nacionalistički šovinizam biti sam od sebe sveden na najmanju moguću mjeru.
Biti iskorijenjen naravno nikada neće jer je tako nešto ne samo praktički nego i teorijski nemoguće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo'' - Page 3 Empty Re: ''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo''

Post by Sora 25/4/2017, 09:26

Noor wrote:
Sora wrote:
Noor wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Sora wrote:Pricam o nacionalizmu

Pričaš o nacionalističkom šovinizmu kojega uredno brkaš sa nacionalizmom.
od silne mržnje baba više ne razlikuje, čak ni kad joj se ukaže na to.
Baba noorka pametuje
Bolje je da odem
Veli se ne diraj u govno jos vise smrdi
idi, svima ćeš učiniti uslugu, a možda i taj smrad koji širiš pokupiš sa sobom :blj

Dobro Noorka s kom bi se svadila da mene nema ?
Ja sam ti liječnica, psihijatrica kaj ne

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo'' - Page 3 Empty Re: ''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo''

Post by Sora 25/4/2017, 09:29

slidingdoorsoperator wrote:
jastreb wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Sora wrote:Pricam o nacionalizmu

Pričaš o nacionalističkom šovinizmu kojega uredno brkaš sa nacionalizmom.
Hrvatska se mora jednom za svagda obračunati sa ustaštvom. Osuditi ga i zatrti.

No ja u mnogim publikacijama,novinama,portalima vidim suprotno.

Brane ga,relativiziraju,veličaju,glorificiraju...

Kao prvo, to su minorne pojave koju neki politikanti namjerno uvećavaju radi vlastite političke promocije.
Kao drugo, hrvatski nacionalistički šovinizam je u praksi čista posljedica velikosrpskih genocidnih prisezanja za hrvatskim etničkim i državnim prostorom.
Dakle, kada se obračunamo sa velikosrpskim genocidnim prisezanjima, tada će i hrvatski nacionalistički šovinizam biti sam od sebe sveden na najmanju moguću mjeru.
Biti iskorijenjen naravno nikada neće jer je tako nešto ne samo praktički nego i teorijski nemoguće.

Evo ga .
Uopce ne moram komentirati.
Zasto je zlo hrvatski nacionalizam. :cry
Zbljuv
Pa di to zivis covjece, u kpjoj godini ? S kim? Imas ti oko sebe neke pametne ljude ili samo one u haljinama!
E fakat ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo'' - Page 3 Empty Re: ''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo''

Post by Guest 25/4/2017, 09:29

Sora wrote:Mislim nacionalizam... zlo je to jer je uvijek vezano sa šovinizmom.

Naravno da nije uvijek, a i kada je, onda u pravilu samo u minornim razmjerima. I to samo u situacijama teških kriza kada se ljudi prihvate one logike po kojoj  izvanredne situacije zahtjevaju i izvanredna riješenja, jer drugačije jednostavno ne ide.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo'' - Page 3 Empty Re: ''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo''

Post by Sora 25/4/2017, 09:33

slidingdoorsoperator wrote:
Sora wrote:Mislim nacionalizam... zlo je to jer je uvijek vezano sa šovinizmom.

Naravno da nije uvijek, a i kada je, onda u pravilu samo u minornim razmjerima. I to samo u situacijama teških kriza kada se ljudi prihvate one logike po kojoj  izvanredne situacije zahtjevaju i izvanredna riješenja, jer drugačije jednostavno ne ide.
Aj u kufer
Disadan si vise s tim obranama nacionalizma
Bilo je pametnijih od tebe koji su znali zasto je zlo nacionalizam cak i kad ga gkedas kao patriotizam
SVAKI IZAM OCITO NESTO NOSI SObom sto ograničava slobodu
SLOBODA JE GLAVNI MOTIV A NE NIKAKVO DOMLJUBLJE ,ZA KOJI SE VRIJEDI ZALAGATI I BORITI
SLOBODA HALO

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo'' - Page 3 Empty Re: ''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo''

Post by Guest 25/4/2017, 09:37

Sora wrote:SLOBODA HALO

Ne postoji kao apsolutna kategorija. Dakle, samo u određenim kulturološkim i drugim okvirima među kojima je i osjećaj pripadnosti određenom kolektivitetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo'' - Page 3 Empty Re: ''Ognjen Kraus: Da je Tuđman živ, ploče s ustaškim pozdravom ne bi bilo''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum