ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komplimenti

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Komplimenti Empty Komplimenti

Post by Trinity 9/9/2015, 15:46

Earl me potaknuo na ivu temu.  :x

Koje komplimente volite čuti ?

Koji vas iritiraju?

Kakvu reakciju izazivaju kod vas?

Najgluplji kompliment koji ste dobili ?

Što nikako ne reći ženi, a što muškarcu?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by jack_reacher 9/9/2015, 16:05

ups,kad je to bilo,sorry ak je za ono "info frikuša",malo sam se zanio,lol,a čuj,kod žena je to kompliciranije,najviše pate na kritike u vezi svog izgleda i inteligencije(šovinizam) a muški u vezi pameti i reputacije(feminizam),može me nešto dirnut samo ako dolazi od bliske osobe,zabrinjavajuće kolko ljudi sve više preozbiljno shvaćaju benigne komentare u virtualnom svijetu.. :O :roll
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by kic 9/9/2015, 16:07

volim čuti iskrene komplimente, ti naravno možeš muljati i pričati što hoćeš o sebi, ali nitko ne može tebi slagati o tebi i neiskreno mišljenje odmah prepoznajemo i spusti nam tu osobu u očima..

ljudi daju premalo komplimenata, općenito ne žele priznati nečije postignuće, sve vidimo kao natjecanje, a i preokupirani smo sami sobom, ali u stvari kad se pogleda većina poznatih ljudi daje pozitivne izjave o drugim veličinima, ne znam recimo ja sam se iznenadio kad sam gledao intervju s Rammsteinom i kako su govorili da Tokio Hotel (koji je tad bio na taperi kao šund) vide kao budućnost glazbe i da zavide tim klincima kako sviraju s tako malo godina..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by Trinity 9/9/2015, 16:10

lone_gunman wrote:ups,kad je to bilo,sorry ak je za ono "info frikuša",malo sam se zanio,lol,a čuj,kod žena je to kompliciranije,najviše pate na kritike u vezi svog izgleda i inteligencije(šovinizam) a muški u vezi pameti i reputacije(feminizam),može me nešto dirnut samo ako dolazi od bliske osobe,zabrinjavajuće kolko ljudi sve više preozbiljno shvaćaju benigne komentare u virtualnom svijetu.. :O :roll
ajoj, ništa strašno earl...samo me jednom nasmijalo "mala slatka "...tetka u najboljim godinama ?! :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by Trinity 9/9/2015, 16:13

kic wrote:volim čuti iskrene komplimente, ti naravno možeš muljati i pričati što hoćeš o sebi, ali nitko ne može tebi slagati o tebi i neiskreno mišljenje odmah prepoznajemo i spusti nam tu osobu u očima..

ljudi daju premalo komplimenata, općenito ne žele priznati nečije postignuće, sve vidimo kao natjecanje, a i preokupirani smo sami sobom, ali u stvari kad se pogleda većina poznatih ljudi daje pozitivne izjave o drugim veličinima, ne znam recimo ja sam se iznenadio kad sam gledao intervju s Rammsteinom i kako su govorili da Tokio Hotel (koji je tad bio na taperi kao šund) vide kao budućnost glazbe i da zavide tim klincima kako sviraju s tako malo godina..
Kompliment kao priznanje nekomu za nešto djeluje motivirajuće i tu se slažem da bi ih češće trebalo davati.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by jack_reacher 9/9/2015, 16:16

Trinity wrote:

ajoj, ništa strašno earl...samo me jednom nasmijalo "mala slatka "...tetka u najboljim godinama ?! :)
sjećam se iako se to više odnosilo na onu tetu na slici,figurativno,ja inače ne volim(i one koji to isto rade)diskriminirat osobe suprotnog spola bez nekih pravih argumenata samo zato što nemam sreće s njima tj.bio razočaran u nekim prošlim vezama,to mi nisko,nego ti se nisi izjasnila ni na jedno pitanje,na što ti padaš a što mrziš ak nije vojna tajna? :D ;)
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by aben 9/9/2015, 16:19

lažem drugima o njima samima lakše nego liberalni političari svojoj demokratskoj bazi. ljudi su prelaki za upravljanje, samo treba dobro pročitati šta in je bitno. ženi koja misli da nije lipa ne smiš reći da je lipa nego zanimljiva i sl.
kompliment je najjači kad je zakamufliran, pa osoba misli da je sama isčitala da je komplimentirana.
ljudima do kojih nam je stalo ne triba davati komplimente, onima za koje nas boli kurac triba držat u mraku komplimenata.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by Guest 9/9/2015, 16:55

Trinity wrote:Koje komplimente volite čuti ?

Koji vas iritiraju?

Kakvu reakciju izazivaju kod vas?

Najgluplji kompliment koji ste dobili ?

Što nikako ne reći ženi, a što muškarcu?

1. ovisi o situaciji u kojoj ga dobijem, ali inače komplimenti (iako mi je drago) izazivaju neku nelagodu u meni

2. kako sam se lijepo popunila i odlično mi stoji  :D

3. općenito nelagodu

4. stavak 2.

5. ovisi o osobama, tako da se ne može uopćeno govoriti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by Brain32 9/9/2015, 17:43

mativka wrote:1. ovisi o situaciji u kojoj ga dobijem, ali inače komplimenti (iako mi je drago) izazivaju neku nelagodu u meni


Haha točno znam taj osjećaj, na prvu mi je nelagodno ali poslije kad se toga sjetim me skroz razveseli i drago mi je  :^0
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by Guest 9/9/2015, 17:52

Brain32 wrote:
mativka wrote:1. ovisi o situaciji u kojoj ga dobijem, ali inače komplimenti (iako mi je drago) izazivaju neku nelagodu u meni


Haha točno znam taj osjećaj, na prvu mi je nelagodno ali poslije kad se toga sjetim me skroz razveseli i drago mi je  :^0

Da, da  ;) :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by kic 9/9/2015, 18:05

laskavac do laskavca.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by Guest 9/9/2015, 19:17

aben wrote:lažem drugima o njima samima lakše nego liberalni političari svojoj demokratskoj bazi. ljudi su prelaki za upravljanje, samo treba dobro pročitati šta in je bitno. ženi koja misli da nije lipa ne smiš reći da je lipa nego zanimljiva i sl.
kompliment je najjači kad je zakamufliran, pa osoba misli da je sama isčitala da je komplimentirana.
ljudima do kojih nam je stalo ne triba davati komplimente, onima za koje nas boli kurac triba držat u mraku komplimenata.

A logike  geek pogotovo ženu u Dalmaciji. Nemoj je hvalit, možda je čisteć ribu za obid postala kvarna.

Volim komplimente-davati! A primati-Bogu hvala  bom nek ego raste ko vrganj poslije kiše  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by dijagram 9/9/2015, 19:55

Kakve li teme, sigurno otvorila megi triniti il netko slican:)
No dobro, komplimenti mi ne znace gotovo nista kao niti ne znam kakve kritike.
Sto se tice dijeljenja,zgodnoj zeni dam kompliment pogotovo ako ga rado prihvati.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by kic 9/9/2015, 19:56

dijagram wrote:zgodnoj zeni dam kompliment pogotovo ako ga rado prihvati.
kako će ga prihvatiti ako joj ga nisi dao :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by dijagram 9/9/2015, 20:06

kic wrote:
dijagram wrote:zgodnoj zeni dam kompliment pogotovo ako ga rado prihvati.
kako će ga prihvatiti ako joj ga nisi dao :^^
Ima zena koje komplimenti ne tangiraju prevec,uostalom i sam sam takav
Kad vidis da se i ne osvrce na prvi drugi joj neces ni upututi.
Ukoliko prihvati prvi mozes je zasipati kopmlimentima ona ce uzivati u svakom posebno:)
Eto,jel sad jasnije?
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by kic 9/9/2015, 20:16

dijagrame, pametan si ti nekad :p
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by dijagram 9/9/2015, 20:22

kic wrote:dijagrame, pametan si ti nekad :p
uvijek sinko,uvijek
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by Trinity 9/9/2015, 20:22

lone_gunman wrote:
Trinity wrote:

ajoj, ništa strašno earl...samo me jednom nasmijalo "mala slatka "...tetka u najboljim godinama ?! :)
sjećam se iako se to više odnosilo na onu tetu na slici,figurativno,ja inače ne volim(i one koji to isto rade)diskriminirat osobe suprotnog spola bez nekih pravih argumenata samo zato što nemam sreće s njima tj.bio razočaran u nekim prošlim vezama,to mi nisko,nego ti se nisi izjasnila ni na jedno pitanje,na što ti padaš a što mrziš ak nije vojna tajna? :D ;)
Volim čuti , a i volim dati kompliment. Zašto nekome ne reći da mu je dobra frizura, da mu dobro stoje baš te hlače, da mu nešto dobro ide, da je u nečemu dobar?
Komplimentom nekome daješ do znanja da vidiš i cijeniš ono što radi .
Ne volim kad mi se obraća u deminutivu, na to me podsjetio onaj tvoj post. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by kic 9/9/2015, 20:27

dijagram wrote:
kic wrote:dijagrame, pametan si ti nekad :p
uvijek sinko,uvijek
ovo što sam napisao je tzv backhand kompliment, koji treba izbjegavati..

http://www.artofmanliness.com/2015/02/09/how-to-avoid-giving-a-backhanded-compliment/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by betty.boop 9/9/2015, 20:29

Trinity wrote:Zašto nekome ne reći da mu je dobra frizura, da mu dobro stoje baš te hlače, da mu nešto dobro ide, da je u nečemu dobar?
Komplimentom nekome daješ do znanja da vidiš i cijeniš ono što radi .


komplimentom dajes i motivaciju osobi da napreduje, a to je ono sto ljudima smeta

mislim smeta malim, zlobnim, iskompleksiranim ljudima nesigurnim u sebe, koji odmah drugog vide kao potencijalnu opasnost
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Komplimenti Empty Re: Komplimenti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum