ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru

Go down

Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru Empty Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru

Post by RayMabus 22/4/2017, 18:46

Pariška policija uhitila je u subotu poslijepodne na željezničkom kolodvoru Gare du Nord u Parizu muškarca koji je nosio nož, s kojim je krenuo prema policijskim dužnosnicima.
- Jedan je muškarac s nožem ušao na kolodvor, na njega je upozorena policijska ophodnja koja ga je odmah uhitila", doznaje se iz policijskih izvora.
U incidentu, koji se dogodio samo dva dana nakon smrtonosnog napada na policajce na pariškim Elizejskim poljanama, nitko nije ozlijeđen. Muškarac prilikom uhićenja nije pružao otpor. Prema policijskim izvorima, uhićenje je izazvalo paniku i nekoliko je putnika ostavilo svoju prtljagu na postaji. 
Glasnogovornik državnog željezničkog poduzeća SNCF potvrdio je da je postaja ponovno otvorena nakon incidenta. 
U cijeloj su zemlji pojačane sigurnosne mjere, dan uoči prvog kruga predsjedničkih izbora u Francuskoj.
Za sada nema dokaza da je ovaj incident povezan s terorizmom, kao što je to bio napad izveden u četvrtak navečer, u kojemu je ubijen jedan a ranjena su dvojica policajaca.

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/481996/muskarac-s-nozem-uhicen-na-kolodvoru-izazvao-paniku-kod-graana-iako-nije-pruzao-otpor-policajcima

Predizborna kampanja za Le Penn.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru Empty Re: Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru

Post by marcellus 22/4/2017, 19:02

"ja sam, mujo, vozi dalje"

_________________
Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru Empty Re: Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru

Post by crvenkasti 22/4/2017, 19:15

marcellus wrote:"ja sam, mujo, vozi dalje"

plivaj, glupane
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru Empty Re: Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru

Post by marcellus 22/4/2017, 19:41

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:"ja sam, mujo, vozi dalje"

plivaj, glupane

krivi vic, hrvatino

_________________
Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru Empty Re: Muškarac s nožem uhićen na kolodvoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum