ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu - Page 2 Empty Re: U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu

Post by Guest Thu 20 Apr - 14:42

bar sam ja objektivan,jer sam uvijek bio protiv gMO-a

Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu - Page 2 Empty Re: U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu

Post by Guest Thu 20 Apr - 14:47

pismejker wrote:
Pinochet wrote:Privatizacija dobra stvar, ali GMO? i dalje sam skeptičan,
skeptican ili ne,svabi su izracunali,a mathematik im ide jako dobro,da ce do 2090 uobicajna pregrana biti crvi,insekti,morska trava,i meso iz umjetnog uzgoja,dakle,prihranjivani tumori u velikim kacama...
GMO naspram toga je jos nesto prilicno dobro...
zemlja je sve siromasnija mineralima i vodom,uzgoj tradicionalne hrane sve tezi,klima ujebana do boli...tako da..zderem dok jos se moze naci kvalitetnog i prirodnog..
sa te strane Kinezi nisu glupi kao naši HDZovci koji vode državu, stoga razmišljaju dugoročno.. GMO nije najbolja opcija ali i dalje bolje nego jesti alge i biti gladan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu - Page 2 Empty Re: U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu

Post by Guest Thu 20 Apr - 14:50

Pinochet wrote:
pismejker wrote:
Pinochet wrote:Privatizacija dobra stvar, ali GMO? i dalje sam skeptičan,
skeptican ili ne,svabi su izracunali,a mathematik im ide jako dobro,da ce do 2090 uobicajna pregrana biti crvi,insekti,morska trava,i meso iz umjetnog uzgoja,dakle,prihranjivani tumori u velikim kacama...
GMO naspram toga je jos nesto prilicno dobro...
zemlja je sve siromasnija mineralima i vodom,uzgoj tradicionalne hrane sve tezi,klima ujebana do boli...tako da..zderem dok jos se moze naci kvalitetnog i prirodnog..
sa te strane Kinezi nisu glupi kao naši HDZovci koji vode državu, stoga razmišljaju dugoročno.. GMO nije najbolja opcija ali i dalje bolje nego jesti alge i biti gladan
u principu,Kinezi tradicionalno jedu kolutićavce,poput raznih sojeva crve,glista,kukaca,odnosno insekata,puzajucih,letecih..Ako ikad udjes u ducan kineske prehrane,vidjet ces ponudu d koje ce ti se pobljuvati..zato nema kineskih ducana bas u Europi sa autenticnom ponudom..
U Americi imaju neke kineske pekare,koje u tijesto stavljaju neke hruskave,posusene i odimljene bage,a kad se ispece,ne samo kinezi,nego i ostali se nacisto tuše time..naravno tko voli..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu - Page 2 Empty Re: U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu

Post by Guest Thu 20 Apr - 14:53

jeo sam kineski hranu kada sam bio u njemačkoj ali i ovdje u RH se probija, ali nije mi nešto.. najdraža mi je mexička
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu - Page 2 Empty Re: U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu

Post by Guest Thu 20 Apr - 15:01

uglavnom,posebnost su nacin pripreme i zacini..puno filaju zacina..to mi bas ne pase,a najvise volim,kad jedem sprženu tjesteninu sa povrcem,i one tjesteninske rolice,punjene nekim povrcem,pa sprzene u fritezi...ukusno..

nisam neki mesaros,vise radi smeka,no francuzi su ipak vrh dostignuca u pripremi hrane..nema..tu rulaju..ali treba to probati samo u Francuskoj.
balkanska mi je predobra kuhinja..ono sarma,punjene paprike,musaka,zapeceni grah...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu - Page 2 Empty Re: U Kini privatizirana najveća državna prehrambena frima + Kinezi će postati najveći GMO uzgajivači na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum