ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 20/4/2017, 10:15

Ako se takmice dva kandidata onda je tvoja šansa da nešto pogodiš 50% ...ovaj je eto to pogodija pa odma božji izaslanik ovo ono.

Nesviđa mi se šta je reka za Mabusa da je Obama ...Mabus nije Obama.

Ja neuzimam jedan tekst pa je to to nego ga povezujem sa cijelim spisom tj pricom pa ako se ponavlja na dva mjesta onda je to 100%.

Nostradamus vam je druga ruka , on je to pisa šta mu je netko tumacija i malo ubaciva svoje al ako vam je dva puta spomenuto onda to nije Nostradamus izmislija nego to jest stvarna prica od ovog prvog koji mu je prica događaje.

RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by crvenkasti 20/4/2017, 11:40

Eto vam, svi vi koji ste, "vrijedni", "pametni" i "sposobni"!

Pametniji sam ispao ja koji nisam ništa napravio u svom životu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by My Brother Billo 20/4/2017, 13:03

svaka čast
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 20/4/2017, 22:43

Jap ....Vegani.

Knjiga postanka ..nephili.....križanci
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by rigbi 20/4/2017, 23:18

a bilo je i vrijeme, znaci ovaj put ogranicit na evu i zmiju da ne bi bilo nismo znali :)
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 20/4/2017, 23:49


Bog je pak svoje ime objavio Mojsiju,
a na brdu Horebu: "Nato Mojsije reče Bogu: 'Ako dođem k Izraelcima pa im kažem: Bog otaca vaših poslao me k vama, i oni me zapitaju: Kako mu je ime? – što ću im odgovoriti?' 'Ja sam koji jesam', reče Bog Mojsiju. Onda nastavi: 'Ovako kaži Izraelcima: "Ja jesam" posla me k vama.' Dalje je Bog Mojsiju rekao: 'Kaži Izraelcima ovako: Jahve, Bog vaših otaca, Bog Abrahamov, Bog Izakov i Bog Jakovljev, poslao me k vama. To mi je ime dovijeka, tako će me zvati od koljena do koljena.'" (Izl 3,13-15).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 20/4/2017, 23:56

Ova knjiga postanka ...Vegani i Sumer.

Baš malo procitao ...nešto me zanimalo.

Izgleda komplicirano al nije : uvođenje religija , poslije križanci za kontrolu ljudi , plava krv i te šeme , danas bankari i tajne organizacije ...drmaju svime.

Tehnicki gledano cijeli je stari zavjet prica kako oni prcaju zemljane al doslovno jer su hebavali ženske no ovaj dio prije Mojsije je postanak i to je ono baš i prije Jehove kad je nastupio da ce on uzet kontrollu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 21/4/2017, 00:08

[th]Born[/th][th]Died[/th]
c. 1400 BCE
Goshen, Lower Egypt, New Kingdom of Egypt
c. 1200 BCE
Mount Nebo, Moab

https://en.wikipedia.org/wiki/Moses
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 21/4/2017, 00:15

Sumer 4000 prije Krista pa do ovog Mojsije.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sumer

U suštini knjiga Postanka je ovaj period a onda od Mojsije je ostatka starog zavjeta i konkretno prica o Jehovi.

Vanzemaljska rasa je uvije ista : Vega , sistem Lyra.

Kreirali religije , iluminate , tajna društva ...uglavnom kontrola covjecanstva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 21/4/2017, 00:23

Sad je 2000 poslije Krista a mora sam otic prakticki 3000 - 4000 prije Krista.

Nekih 6000 godina razlike.


U biti mene ovi nezanimaju uopce , zanimaju me jedni drugi koje lovam.

Ovi su vama bitni jer su utjecali i još utjecu na vas.

Sad ce vam napravit WW3.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 21/4/2017, 00:39

Ima zanimljivih gluposti na ovoj planeti ....planet zatvor ...cijela ova prica i mreža.

Kad sve to razguliš od alfa do omege i vidiš kako su to sve napravili ...zanimljivo.


No to je prica na relaciji vi ljudska rasa i oni koji vas oce kontrolirat.

Ja sam upa ovamo , uletija ...zato šta su ovamo uletili još neki koji nemaju veze s ovom pricom a na te neke ja jako pušem ....POPRILIČNO PUŠEM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 21/4/2017, 00:42

U neku ruku ja i ljudska vrsta imamo slican cilj ...oni se žele oslobodit svojih kontrolora a ja tim nekima drugima koji su ovamo uletili neželim dati ovaj planeti ...šta više želim im razbit glavu kad ih uvatim jer ih lovam po svemiru.

Tako da u biti ovo moje pricanje o Veganima od alfe do omege ako pomaže vama onda to pomaže i meni jer boreci se protiv kontrolora postajete jaci i da ove koje ja lovam našišate.....a možda i uhvatite da im prerežem vratove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by vuksadinare 21/4/2017, 04:08

...jupi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat - Page 5 Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum