ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Eva_ Thu 20 Apr - 16:06

Druzja prišla snova.

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Stanojko Thu 20 Apr - 16:06

Al se parla ruski... :)

_________________
Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Eva_ Thu 20 Apr - 16:09

Stanojko wrote:Al se parla ruski... :)
Kak me drži, još bum ja perevodčikom stala kad Rusi stignu u HR.
Šalu na stranu, učim se od rujna 2013. i sad ću biti B2.2 u lipnju. Prekrasan jezik.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Stanojko Thu 20 Apr - 16:10

Samo napred lutko!

_________________
Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Eva_ Thu 20 Apr - 16:12

Nada že:)
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Eva_ Thu 20 Apr - 16:13

Btw., jesam ti kazala kaj znači lutka na finskom?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Guest Thu 20 Apr - 16:14

U menya oćenj malo vremeni dlya foruma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Eva_ Thu 20 Apr - 16:15

U menja tože, patomu što rabotaju mnoga, no ja haću tože inagda štani protirat a nje kalivat:)
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Guest Thu 20 Apr - 16:17

Eva_ wrote:
Stanojko wrote:Al se parla ruski... :)
Kak me drži, još bum ja perevodčikom stala kad Rusi stignu u HR.
Šalu na stranu, učim se od rujna 2013. i sad ću biti B2.2 u lipnju. Prekrasan jezik.
Odlično ti ide. Samo nastavi!  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Guest Thu 20 Apr - 16:18

Eva_ wrote:Btw., jesam ti kazala kaj znači lutka na finskom?
Reci, lutko!  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Eva_ Thu 20 Apr - 16:18

Thx, sad mi je to hobi, uvlečenije i razvlečenije.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Eva_ Thu 20 Apr - 16:21

SonieGee wrote:
Eva_ wrote:Btw., jesam ti kazala kaj znači lutka na finskom?
Reci, lutko!  :P
Prostituka:) A to mi kazala jedna Finkinja, koja je boravila u SA svojedobno, pa joj Bosanci lutko, lutko...stotinjak puta nar dan. Onda su se educirali međusobno i izgladili nesporazum:)
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Guest Thu 20 Apr - 16:24

Eva_ wrote:
SonieGee wrote:
Eva_ wrote:Btw., jesam ti kazala kaj znači lutka na finskom?
Reci, lutko!  :P
Prostituka:) A to mi kazala jedna Finkinja, koja je boravila u SA svojedobno, pa joj Bosanci lutko, lutko...stotinjak puta nar dan. Onda su se educirali međusobno i izgladili nesporazum:)
A jest pravo nezgodno.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by prckov Thu 20 Apr - 16:32

di su camci

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by veber Thu 20 Apr - 16:39

marcellus wrote:inače volio bih čut ime jednog tog fonda koji želi ulagati
quastetus

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Kermit Thu 20 Apr - 16:58

marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:

gamad, prodaju paradajz i papriku po kunu. A mi bi lijepo svi živjeli da nema uvoza pa da seljak može prodavati kilo paprike po pet eura
Ali neprskane. Nije ni GMO.

da, kad ti se na placu (srpski: pijaci) kune majkom da jabuke nisu prskane a masne ko da su bile u ulju... pa odeš na selo domaćinstvo a ono pilići domaći, kljucaju veselo antibiotike po dvorištu, samo što za razliku od agrokoke i kombinata seljak ne zna koliko treba dat pa daje tri puta više nego oni koji ih prave serijski. Ne pušim ja te priče "zdravo i domaće". Na ribarnici kupiš jadranske skuše, doneseš ih doma a one te pitaju "que pasa". Stigle iz španjolske, ulov skoro svjež, pet šest dana.
hehehe nemoj mi reći da ti u lancima kupuješ slaninu, voće, povrće, meso?

na placu prodaju to isto, kupe u konzum veleprodaji i onda preprodaju, ako nemaš baš svog čovjeka za ovo ili ono tržnica je prevara. Slaninu kupujem u kvartovskoj mesnici koja ima odlično suho meso, svježe meso najradije u konzumu imaju odlično, voće i povrće konzum ima u svakom dućanu drukčije, u jednom je odlično u drugom grozno, zavisi od kojeg je seljaka u kojem dućanu, zato radije odem po to u spar ili čak lidl, makar švapski dućani radije guraju prerađenu hranu nego svježu jer svježa je skupa za skladištenje i dostavu, mora se svaki dan mijenjat, jako puno ode u rasap i kalo (istekne rok trajanja), jako puno se mora dat na rasprodaju ispod nabavne cijene radi isteka roka itd. tako da dućani forsiraju prerađenu i zapakiranu hranu, tu je puno veća zarada a raja kupuje jer je jeftinija od svježe upravo radi toga jer se manje baci...

e sad mesnica, plac, seljaci, uglavnom varaju na svemu.... moj mesar ima odlično meso ali vara na vagi, ribarnica praktički nema jadranske ribe sve je uvoz i staro bar tri dana, povrće koje prodaju kao domaće je u 90% slučajeva uvozno iz veleprodajnih lanaca koje samo preprodaju... a i kad znaš seljaka od kojeg kupuješ velike su šanse da će te zajebat...
ma zajebat će te, pa uzmi da paradjz na pijaci nema niti u jednom lancu bilo bikovo srce, magarov ili luk paprikašac ili grah kukuruzar ili onaj šarenac
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena - Page 6 Empty Re: Večernji: kriza u Agrokoru maltene da nije rješena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum