ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peticija protiv poreza na nekretnine

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Peticija protiv poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Peticija protiv poreza na nekretnine

Post by Guest 19/4/2017, 12:01

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
to je još uvijek samo u teoriji :(

meni dapače odgovara da zločinci misle da je to samo u teoriji jer tako potencijalni diverzant već u startu ima ogromnu prednost.  
jaj, samo pričaš, ništ ne poduzimaš :P

ne govorim za sebe nego općenito ima nas nadrkanih podosta nije rečeno da ću ja detonirati prvu bombu možda će netko drugi a baš i ne želim kurvinim sinovima iz zločinačke organizacije mup olakšavati posao.

svi čekaju da netko drugi..pa eto i ti :)

ima netko drugi eo još je i plaćen za to. a za mene ne brini sigurno neću tebi reć što bi i kako bi...ma da ne bi tebi kao morao polagati račune??? tko si ti??? bosanka sa domovnicom i vezama u politici? razguli ti po septičkim jamama radije...

U TIJEKU je sjednica Sabora.

Živi zid je zatražio stanku zbog jučerašnje deložacije Nade Bosnić, a Ivan Pernar je poručio da se sustav mora mijenjati.

"Je li to normalno?"

"Kad se Agrokor, odnosno Todorićeva firma našla u problemima, u roku od dva dana stvorio se novi zakon. A gospođa Nada Bosnić i tisuće drugih kojima visi deložacija za vratom našli su se u problemima i nikome ništa" rekao je Pernar u Saboru.

"Iz Zadra je jučer deložirana nakon što je 45 godina živjela u stanu, zbog duga od 13 tisuća kuna, dok je Ivica Todorić 16 milijardi kuna duga stvorio prema dobavljačima, živi u dvorcu i ima batlera i portira, a gospođa Bosnić je završila na ulici. Je li to normalno?", upitao je Pernar.

Zatim je "gospodi iz HDZ-a" dao rok od 24 sata da stambeno zbrinu Nadu Bosnić iz Zadra i poručio da u suprotnom neće napustiti govornicu.

Rekao je kako ne predstavlja njih, koji su pokrali cijelu zemlju, već hrvatski narod.

"Imate rok, gospodo iz HDZ-a, 24 sata da je stambeno zbrinete. Ako nećemo finim metodama, onda ćete me odavde morati nositi", priprijetio je Pernar.

"Neću otići odavde dok ta gospođa ne dobije smještaj, rekao je i lupnuo šakom od govornicu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pernarov-ultimatum-imate-24-sata-ili-cete-me-iznositi-iz-sabora/964396.aspx


Guest
Guest


Back to top Go down

Peticija protiv poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Peticija protiv poreza na nekretnine

Post by RayMabus 19/4/2017, 12:04

Baš sam napisao par postova na Imbexu ....potpuno otvoreno.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/peticija-protiv-poreza-na-nekretnine-u-manje-od-24-sata-skupila-20-tisuca-potpisa/964417.aspx


Inace ja imam više nekretnina al zanimljivo je to da cu ja samo podici cijenu podstanarstva i podstanari ce mi to placat , dakle prelomit ce se opet po sirotinji a ne po meni ...no oni su i vama obicnim ljudima digli ovo za 20% , to znaci da žele napunit blagajnu i da ih zanima samo harač a ne socijalna jednakost ....drugim rijecima ja želim da se pobunite da im vi nedate ni kune i zalažem se da obitelj s jednom nekretninom ima porez od nula kuna ....a meni ga s par nekretnina lupite slobodno , ionako ce podstanari to placat.

---

Ukratko žele od vas napraviti robove ....mlada obitelj koja je kupila stan i ima samo jednu nekretninu a ta nekretnina je mlađa od 30 godina a novogradnje to jesu placa 20% više poreza .....ovdje nije rijec o nikakvoj socijalnoj politici nego je rijec o čistom haraču svih slojeva društva i punjenju blagajne na racun svih nas.

---

To su obicni bezobrazni pasji skotovi : pricaju o natalitetnoj politici a digli su ovaj porez za 20% svima koji imaju JEDNU nekretninu mlađu od 30 godina ....gospodo draga to su vam mlade obitelji .....ovaj porez nema nikakve veze s oporezivanjem bogatih jer ce podstanari placat ovo a ne vlasnik nekretnine nego ima s gaženjem srednjeg sloja i sirotinje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Peticija protiv poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Peticija protiv poreza na nekretnine

Post by Guest 19/4/2017, 12:37

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
meni dapače odgovara da zločinci misle da je to samo u teoriji jer tako potencijalni diverzant već u startu ima ogromnu prednost.  
jaj, samo pričaš, ništ ne poduzimaš :P
ne govorim za sebe nego općenito ima nas nadrkanih podosta nije rečeno da ću ja detonirati prvu bombu možda će netko drugi a baš i ne želim kurvinim sinovima iz zločinačke organizacije mup olakšavati posao.
svi čekaju da netko drugi..pa eto i ti :)
ima netko drugi eo još je i plaćen za to. a za mene ne brini sigurno neću tebi reć što bi i kako bi...ma da ne bi tebi kao morao polagati račune??? tko si ti??? bosanka sa domovnicom i vezama u politici? razguli ti po septičkim jamama radije...
wooow, esko opet demonstrira silu, naravno...virtualnu, za kakvu bi drugu imao mooda Peticija protiv poreza na nekretnine - Page 4 1f602
klonim se istarskih septičkih u zadnje vrijeme, koju god otvore...ti unutra čučiš
daj forumskom pučanstvu odaj tajnu, od čega tako haluciniraš? šta god trošiš, tako ti svega....smanji malo, spržilo te do tabana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Peticija protiv poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Peticija protiv poreza na nekretnine

Post by RayMabus 21/4/2017, 15:01

UDRUGA poreznih obveznika "Lipa" poziva sve porezne obveznike da na predstojećim lokalnim izborima odaberu one kandidate koji jasno iskažu svoje protivljenje uvođenju poreza na nekretnine i povećanju ukupnog poreznog opterećenja.

Lipa poziva sve stranke, nezavisne liste i kandidate na predstojećim lokalnim izborima da javno iskažu svoj stav prema uvođenju ovog poreza. Hrvatski građani su u tri dana s više od 38.000 potpisa jasno poručili da se protive uvođenju ovog nepravednog nameta koji zahvaća oko 90 posto populacije, a uzrokuje brojne negativne posljedice, priopćeno je iz Lipe. Peticiju potpisalo gotovo 40 tisuća ljudi

Podsjećamo, Udruga poreznih obveznika Lipa u utorak je pozvala građane da izraze svoje protivljenje uvođenju poreza na nekretnine potpisivanjem peticije.  Peticiju je do sada potpisalo gotovo 40 tisuća građana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Peticija protiv poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Peticija protiv poreza na nekretnine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum