ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imam zove na džihad protiv RS

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Imam zove na džihad protiv RS

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:29

NEZIM Halilović, imam džamije kralja Fahda u Sarajevu, u svojoj poslednjoj hutbi, verskom predavanju, pozvao je Alaha da sruši Republiku Srpsku, odnosno kako je rekao, "entitet sazdan na zločinu i genocidu"!

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/republika_srpska/aktuelno.655.html:566255-Imam-zove-na-dzihad-protiv-RS
RayMabus
RayMabus

Posts : 176150
2014-04-11


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by Guest Tue 8 Sep - 20:30

Kaos stiže @Longi, kaos...hehehehehehehehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:31

Halilović je produžena ruka Saudijske Arabije u BiH, ali i u regionu. Centri vehabija u svetu žele da u Srpskoj i u BiH dođe do velikih incidenata i nekog "bosanskog" proleća, ili bolje rečeno islamskog i vehabijskog. Delovanje Halilovića i njegovi pozivi na rat, osvetu i istrebljenje Srba su deo planiranog haosa u regionu od strane radikalnih islamskih ideologija na čelu sa Islamskom državom - govori Galijašević.

Prema njegovim rečima, Halilovićeve poruke su deo saudijskog vehabizma koji je najopasniji u svetu, ali bez obzira na to što on već skoro deceniju deluje u BiH, još nije sankcionisan za svoje radikalne stavove.

Halilović je pozvao i "osveštene pojedince" da "vođeni Alahovom rukom izvršavaju njegove želje i naredbe".

----

DžAMIJA Kralja Fahda najveća je u BiH, a njena izgradnja je koštala 22 miliona maraka. Izgradnju je finansirala Saudijska Arabija, a otvorena je 2000, posle dve godine izgradnje. Ima korisnu površinu od 1.830 kvadratnih metara. Dva minareta su visine po 46 metara. Spoljna fasada pokrivena je mermernim pločicama. Nalazi se u centru Sarajeva u Alipašinom naselju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176150
2014-04-11


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by dijagram Tue 8 Sep - 20:36

Ne pise ocel ga alah poslusati?
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:37

Imam zove na džihad protiv RS Nezim20halilovic20muderis031rs

Trenutno je na dužnosti rukovodioca Ureda za hadž Rijaseta Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini.
Hatib je džamije „Kralj Fahd“ u Sarajevu, od njenog proklanjavanja septembra 2000. godine.

https://bs.wikipedia.org/wiki/Nezim_Halilovi%C4%87

Imam zove na džihad protiv RS Nezim-halilovic-muderis-790x669
RayMabus
RayMabus

Posts : 176150
2014-04-11


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by dijagram Tue 8 Sep - 20:40

Bradonju ce srediti epikur,a i sve druge slicne cetnike:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:51

Srbi na aparatima .....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176150
2014-04-11


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by Guest Tue 8 Sep - 21:54

dijagram wrote:Bradonju ce srediti epikur,a i sve druge slicne cetnike:)
Taman sam se pitao gdje je epi u toj priči :DDD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by Guest Tue 8 Sep - 21:55

RayMabus wrote:Srbi na aparatima .....
A ća im fali :)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 22:00

tre911 wrote:
RayMabus wrote:Srbi na aparatima .....
A ća im fali :)))))
Pa ništa ...još ih je i matica odhebala jer trenutno ližu baš ovakivm wehabdijama šupak da užicare koju paru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176150
2014-04-11


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 22:01

Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Abu Dabiju sa ministrom spoljnih poslova Ujedinjenih Arapskih Emirata šeikom Abdulom Bin Zajedom, sa kojim je razgovarao o bilateralnim odnosima, investicijama UAE u Srbiji, regionalnoj stabilnosti, ratu u Siriji i migrantskoj krizi.

Vučuć izrazio je saučešće zbog smrti vojnika UAE, koji su izgubili živote u prošlonedeljnom napadu u Jemenu.
On je šeika Abdula Bin Zajeda obavestio o spoljnopolitičkim aktivnostima Srbije, napretku u procesu evrointegracija, situaciji u regionu i ekonomskim reformama.
„Moramo da radimo na regionalnoj stabilnosti kako bi poboljšali našu ekonomsku situaciju“, rekao je Vučić.
Abdul Bin Zajed naglasio je da je srpski premijer pokazao hrabrost odlukom da 11. jula ode u Srebrenicu na komemoraciju, kao i sporazumom sa Prištinom.
„Ponosni smo na Vaše hrabre korake. Čast nam je što ste ne samo naši prijatelji, već i iskreni partneri“, naglasio je ministar Abdul Bin Zajed.
Vučić nastavlja posetu Emiratima susretom sa predsednikom Izvršnog odbora kompanije Mubadala Kaldunom Al Mubarako, navodi se u saopštenju. 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:566399-Vucic-kod-Bin-Zajeda


Enlarge this image
Imam zove na džihad protiv RS Tan2014-3-3_104313906_1_620x0

Abdul Bin Zajed naglasio je da je srpski premijer pokazao hrabrost odlukom da 11. jula ode u Srebrenicu na komemoraciju, kao i sporazumom sa Prištinom. Imam zove na džihad protiv RS Lol
RayMabus
RayMabus

Posts : 176150
2014-04-11


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by Guest Tue 8 Sep - 22:03

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:Srbi na aparatima .....
A ća im fali :)))))
Pa ništa ...još ih je i matica odhebala jer trenutno ližu baš ovakivm wehabdijama šupak da užicare koju paru.
A onda im ništa ne fale e!! :DD  Para buši gdje islam nemože :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by jastreb Wed 9 Sep - 5:04

RayMabus wrote:NEZIM Halilović, imam džamije kralja Fahda u Sarajevu, u svojoj poslednjoj hutbi, verskom predavanju, pozvao je Alaha da sruši Republiku Srpsku, odnosno kako je rekao, "entitet sazdan na zločinu i genocidu"!

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/republika_srpska/aktuelno.655.html:566255-Imam-zove-na-dzihad-protiv-RS
A da li je ijedan bosanski imam pozvao na rušenje ISIL-a?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by epikur37 Wed 9 Sep - 5:12

mislim da je vijest usrećila trea i dijagrama, cvijeće im kreće na mrske srbofalange :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by epikur37 Wed 9 Sep - 5:14

Mislim ok, ja svakako navijam za Srbe ali to bi trebao i ostali kršćanski svijet, jasno izuzev hrvatske desnice koja podržava islamdžije :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by Yehudi Wed 9 Sep - 6:09

Europa razjedinjena i u medjusobnim sukobima, nesnošljivosti.

A muslimani napadaju. Arapi namisto Turaka.

Nekima je drago vidi se.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by Guest Wed 9 Sep - 7:21

Alah je busy zadnjih dana. Na sve strane ga zovu i razvlače, ni ni čudo da je sav raštiman.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by Guest Wed 9 Sep - 7:30

epikur37 wrote:mislim da je vijest usrećila trea i dijagrama, cvijeće im kreće na mrske srbofalange :D
Pa ako se dva moja neprijatelja tuku jasno je da me to baš ne ostavlja ravnodušnim :DD Nego oš ti spustiti zastavu na pola koplja ako krene fajt :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by epikur37 Wed 9 Sep - 7:38

tre911 wrote:
epikur37 wrote:mislim da je vijest usrećila trea i dijagrama, cvijeće im kreće na mrske srbofalange :D
Pa ako se dva moja neprijatelja tuku jasno je da me to baš ne ostavlja ravnodušnim :DD Nego oš ti spustiti zastavu na pola koplja ako krene fajt :D


Ne, zašto? Mislim da bi ih Srbi oderali, kao i prošli put. Oš pomoć cvijeću il samo kokice i pivo :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by Guest Wed 9 Sep - 7:41

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:mislim da je vijest usrećila trea i dijagrama, cvijeće im kreće na mrske srbofalange :D
Pa ako se dva moja neprijatelja tuku jasno je da me to baš ne ostavlja ravnodušnim :DD Nego oš ti spustiti zastavu na pola koplja ako krene fajt :D


Ne, zašto? Mislim da bi ih Srbi oderali, kao i prošli put. Oš pomoć cvijeću il samo kokice i pivo :D
Di si ti bio kada smo se ja i dijagram mlatili sa cvjećem?  A što se tiče ovog drugog, kokice i pivo naravno, jedino što bi išao u BiH ako bi neko napao Hrvate, ostalo navijanje malo za jedne malo za druge :))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam zove na džihad protiv RS Empty Re: Imam zove na džihad protiv RS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum