ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 21:28

Malo mi je da budem iskren zamislit ovog smušenjaka Erdogana da je on Selin i da se nametnuo u Mediteranu ....međutim jaca mornaricu ......Italija pada .....cak ce i dijelit vlast na Mediteranu sa zapadnim kraljem .....lako moguce da Erdogan poživi još dugo i kao navodno saveznik Evrope al u osnovi imigrnati nadiru ....crta između kršcana i muslimana se sve više pomoce prema zapadu ...

Nakon Selima dolazi drugi lik koji ce to htjelti zapecatirat i vojno da je njegovo tj nece htjeti dijelit vlast.

Sam Selim i nije tako negativna licnost za Nostradamusa.

Moguce je da ce on tj taj Selim ce vladati dugo i bit saveznik zapada ......al ce ga ubit na kraju
....neka opozicija koja oce slobodu.

Sve baca na Erdogana.

RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 21:33

Ima tu nekih detalja jer SeliM se spominje samo jednom i to baca na Erdogana ...a poslije se spominje jako dugo i stalno SeliN i stavljen je u navodnike tj naglašava da je pod navodnicima .....

Lako moguce da je SeliM : Erdogan a SeliN neko vojno lice ....Ogimos je naslijednik SeliNa.

Tako sam ja to shvatio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 21:35

Ako su SeliM i SeliN jedna te ista osoba onda je rijec o Erdoganu.

Ako nisu onda je SeliM Erdogan ....a SeliN taj iza Erdogana.

M i N .....mali detalj al on ovoga SeliNa stavlja non stop kasnije unutar nekakvih kvacica kao da oce naglasti to N.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by Yehudi Tue 8 Sep - 21:41

RayMabus wrote: u Mediteranu ... jaca mornaricu .......

 Mornarica su izbjeglički brodovi.................

A erdoganče ih šalje na grčke otoke.

 Deukalion postoji i u Njemačkoj.

Jel ti sad malo jasnije.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by Guest Tue 8 Sep - 21:53

Imate pdf Na rubu znanosti za to, proračnstva, NLO-i, mali zeleni i to :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 21:59

Jasno mi je dosta toga osim da nemogu zamislit Erdogana da postane baš toliko mocan ....možda je to moje soobno viđenje pa nevidi jednostavnost da je baš on koji ce to biti .....

...trik je u tome da taj Selim ( n ) u osnovi i nije toliko negativan lik.

77
'Selin' monarch Italy peaceful, Realms united by the Christian King of the World: Dying he will want to lie in Blois soil, After having chased the pirates from the sea.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 22:01

Starhemberg wrote:Imate pdf Na rubu znanosti za to, proračnstva, NLO-i, mali zeleni i to :^0
Samo pokušavam skužit tko je taj lik koji ima toliko jaku mornaricu ( ocito sposobniju od Evropske na Mediteranu ) koji ce zatuc pirate i za tako šta dobit udio u vladanju nad teriorijem Italije ( možda se misli na mediteranski dio Italije tj morem i tako to ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 22:03

Erdogana mi je malo teško zamislit u toj situaciji no ako sad pomlati Kurde i zabrani im izac na glasovanje na ovim izborima koji slijede i oni ne osovoje onih 10% jer nisu uspili izac u tako velikom broju jer je dole rat i ovaj na taj nacin osvoji vlast onda je TO TO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by Trinity Tue 8 Sep - 22:06

Starhemberg wrote:Imate pdf Na rubu znanosti za to, proračnstva, NLO-i, mali zeleni i to :^0
Spamaju ViP ? :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 22:06

Selin nije uopce negativan lik toliko. Mrze ga liberali u svojoj zemlji al na Mediteranu on tare pirate i dobiva veliku ulogu da cak sudjeluje u vladanju nad Italijom ( vjerovatno se misli ipak o talijanskom moru tj središnjem Mediteranu ).

Lik ima jaku mornaricu dakle nije seljober.

Selin je inace u povijesti veci osvajac od Sulejmana velicanstvenoga tj svog sina.

Međutim ovdje je rijec o 21 stoljecu a ime Selin je uzeto radi usporedbe tj da se opiše kroz njega tko je taj lik tj koliko je važan u 21 stoljecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 22:11

Selim 1 je živio kad i Nostradamus ( malo je Selim stariji al tu su negdje ).

Samo ime Selim samo služi Nostradamusu da opiše bolje kroz ovoga tog drugog lika iz 21 stoljeca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 22:14

Ako bi zanemarili ono šta mene kopka a to je jel Selim iz 21 stoljeca Erdogan ili neki drugi turcin koji ce zamijeniti Erdogana .....stvari su poprilicno jasne.

Evropa kolaps Turska jaka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by Guest Tue 8 Sep - 22:16

rekoh ja...Inercija nosi Longija.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by Guest Tue 8 Sep - 22:19

Trinity wrote:
Starhemberg wrote:Imate pdf Na rubu znanosti za to, proračnstva, NLO-i, mali zeleni i to :^0
Spamaju ViP ? :^0
Nostradamus, i onda kraja nema :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 23:17

bogomdani wrote:rekoh ja...Inercija nosi Longija.. pirat
70% ovih postova je tu zato šta sam JA skeptican oko toga da je Sulejman Erdogan .....no opet ako ratom zablokira kurdsku biracku bazu i ovi slabije izađu na izbore i ona stranka njihova se ne uspije popet opet na 10 posto ....lik je pobijedio.

Hbga profesionalna deformacija ......nešto proucava pa zapne na na nekom detalju i može ga danima , tjednima , mjesecima , godinama proucavat.

Tragaci.

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Hunting-dogs-pointer-is-ready-to-hunt-182711
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 23:21

INace za mene pisanje na ovoj temi danas nije bilo uzaludno. Povecale su se šanse da je Selim cijelim dijelom Erdogan tj nema dva lika nego samo jedan i taj je Erdogan. Sad ima nekih 30% šanse da to bude on. Prije je imao i manje. Idemo dalje.

Ispostavili se da je samo jedan Selim i da je to Erdogan ( ako je samo rijec o jednom liku  cijelo vrijeme  onda je to 100% Erdogan ) onda mi se otvara deset iducih polja , dobivam mogucnost preciznijeg datiranja događaja itd itd itd.

Zato mi je taj detalj bitan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 23:24

Nostradamus je nešto poput velike križaljke na deset stranica ....samo ova križaljka prica buducnost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 23:30

Inace taj Selim iz 21 stoljeca je u ratu sa barbarima ( ISILom ). Vjerovatno je zbog toga toliko na cijeni da kod zapadnog cara ( Chyren ) dobiva cak udio u vlasti nad Italijom ( vjerovatno se misli na srednji Mediteran prije svega ).

RIjec je o Turskoj jer jedino oni imaju vojsku , respektabilnu i jaki su.

Chiren - The Leader of the Western Forces in WWIII

The great Chyren will be the Chief of the World,
after "Plus oultre" loved, feared and dreaded.
His fame and praise go beyond the heavens
and he will be greatly satisfied with the sole title of victor - VI.70

Of Trojan blood he will be born with a German heart
and will rise to a very great power.
He will drive out the foreign, Arabic nation
and return the Church to her early glory - V.74

Selin king, Italy peaceful, kingdoms
united by the Christian King of the World.
When he dies he will want to lie in Blois territory,
having chased the pirates from the sea - IV.77

The great man led captive from a foreign land,
chained in gold, offered to King CHYREN.
He who in Ausonia, Milan will lose the war
and all his army put to fire and sword - IV.34

The king of Europe will come like a griffon,
accompanied by those of the North;
he will lead a great troop of red and white,
they will go against the king of Babylon - X.80

http://nostradamus.org/f/index.php?topic=293.0;wap2
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 23:32

He will drive out the foreign, Arabic nation
and return the Church to her early glory - V.74

Selin king, Italy peaceful, kingdoms
united by the Christian King of the World.

---

Tjera Arape nedira Turke u Njemackoj

Selin kraljuje , Italija mirna , kraljestva ujedinejna sa kršcanskim kraljem svijeta ( sa Chjrenom ),

To je savez.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 23:42

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Mediterranean-better

Tursko - EU kraljestvo , dva su al je jedno : zajednicki neprijatelj Arapi.

Erdogan u biti po svom psihološkom profilu dosta odgovoara tom tipu politicara koji sjedi na dvije stolice i minja strane dimu više odgovoara.

Chyren, vođa EU ce mu u zamjenu za suradnju dati suvladanje na srednjem Mediteranu i ojacati položaj Selina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 23:49

Masa ljudi napala je danas u Ankari sedište turske prokurdske stranke HDP u atmosferi sve žešćih sukoba turske vojske i militanata Radničke partije Kurdistana (PKK).

Sedište HDP je zapaljeno, prenosi Bi Bi Si.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/589233/Napadnuto-sediste-prokurdske-stranke-u-Ankari

SVe u svemu krecemo se prema scenariju da ce ovi tj njihova izborna baza biti poprilicno zakrcena ratom dole da nece niti glasati a onda Erdogan osvaja vecinu.

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Sultan
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!? - Page 3 Empty Re: Erdogan pokrenio pogrom Kurda?!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum