ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

striborova šuma likova

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/12/2017, 06:33

Gnječ wrote:sve ti je to tvoje lamentiranje kula od karata puka iluzionistička predstava za budale i one koji ne vide što radiš tko si i što si.

Čestitam, upravo si na upravo besprijekoran način opisao svoje pisanje ne samo na ovoj temi. :)
Niti jednog jedinog argumenta, a kamoli ozbiljnog dokaza, dapače, niti jedne jedine smislene rečenice. :)
Upravo ja to cijelo vrijeme tvrdim ne samo ovdje nego i na starom forumu kada su se potezala ovakva ili slična pitanja. :)
Puno hvala. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by kic 4/12/2017, 06:45


ljudi, šta vam je..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/12/2017, 06:47

kic wrote:
ljudi, šta vam je..

:D Čuj njega, pita što je esku.  :)
Pa to i vrapci ne samo na granama ovog foruma već odavno znaju.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/12/2017, 07:02

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:sve ti je to tvoje lamentiranje kula od karata puka iluzionistička predstava za budale i one koji ne vide što radiš tko si i što si.

Čestitam, upravo si na upravo besprijekoran način opisao svoje pisanje ne samo na ovoj temi. :)
Niti jednog jedinog argumenta, a kamoli ozbiljnog dokaza, dapače, niti jedne jedine smislene rečenice. :)
Upravo ja to cijelo vrijeme tvrdim ne samo ovdje nego i na starom forumu kada su se potezala ovakva ili slična pitanja. :)
Puno hvala. :)

majstor si obmane to ti moram priznati. ne majstor nego si virtuoz u obmani. ali to nije nešto pozitivno nažalost tvoju to je nešto jako negativno i bolesno jako jako bolesno. ja znam s kakvom ljudskom nakazom imam posla pa samo da ti pojasnim i objasnim. upsss...pa ti već znaš sve i sve ti je jasno šta uopće imam pojašnjavati ti si nevin a mi svi ostali smo krivi. ti jedini govoriš istinu a svi mi ostali lažemo jel tako srbine? znaš kako se tvoja bolest zove? zove se: narcisistički poremećaj osobnosti, makijavelizam, psihopatija sve u jednom.

Dark Triad

The dark triad is a subject in psychology that focuses on three personality traits: narcissism, Machiavellianism, and psychopathy. Use of the term "dark" implies that people possessing these traits have malevolent qualities.

Lurking beneath the surface of people who use others to their own advantage is psychology’s “Dark Triad.” Defined as a set of traits that include the tendency to seek admiration and special treatment (otherwise known as narcissism), to be callous and insensitive (psychopathy) and to manipulate others (Machiavellianism), the Dark Triad is rapidly becoming a new focus of personality psychology.

The technical definition of the Dark Triad, as stated in Jonason and Webster’s article, is rather daunting: “the Dark Triad as a whole can be thought of as a short-term, agentic, exploitative social strategy...” (p. 420). This means, in simpler terms, that people who show these qualities are trying to get away with acting out against others in order to achieve their own ends. Each of the individual qualities alone can make life difficult for those who know people like this. Combined, the Dark Triad traits in another person close to you can be detrimental to your mental health.

evo te opisanog ovdje:

You tend to manioupulate others to get yours way.

You tend to lack remorse.

You tend to want others to admire you.

You tend to be unconcerned with the morality of yours actions.

You have used deceit or lied to get yours way.

You tend to be callous or insensitive.

You have used flattery to get yours way.

You tend to seek prestige or status.

You tend to be cynical.

You tend to exploit others toward yours own end.

You tend to expect special favors from others.

You want others to pay attention to you.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/12/2017, 07:14

Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:sve ti je to tvoje lamentiranje kula od karata puka iluzionistička predstava za budale i one koji ne vide što radiš tko si i što si.

Čestitam, upravo si na upravo besprijekoran način opisao svoje pisanje ne samo na ovoj temi. :)
Niti jednog jedinog argumenta, a kamoli ozbiljnog dokaza, dapače, niti jedne jedine smislene rečenice. :)
Upravo ja to cijelo vrijeme tvrdim ne samo ovdje nego i na starom forumu kada su se potezala ovakva ili slična pitanja. :)
Puno hvala. :)

majstor si obmane to ti moram priznati. ne majstor nego si virtuoz u obmani. ali to nije nešto pozitivno nažalost tvoju to je nešto jako negativno i bolesno jako jako bolesno. ja znam s kakvom ljudskom nakazom imam posla pa samo da ti pojasnim i objasnim. upsss...pa ti već znaš sve i sve ti je jasno šta uopće imam pojašnjavati ti si nevin a mi svi ostali smo krivi. ti jedini govoriš istinu a svi mi ostali lažemo jel tako srbine? znaš kako se tvoja bolest zove? zove se: narcisistički poremećaj osobnosti, makijavelizam, psihopatija sve u jednom.

Dark Triad

The dark triad is a subject in psychology that focuses on three personality traits: narcissism, Machiavellianism, and psychopathy. Use of the term "dark" implies that people possessing these traits have malevolent qualities.

Lurking beneath the surface of people who use others to their own advantage is psychology’s “Dark Triad.” Defined as a set of traits that include the tendency to seek admiration and special treatment (otherwise known as narcissism), to be callous and insensitive (psychopathy) and to manipulate others (Machiavellianism), the Dark Triad is rapidly becoming a new focus of personality psychology.

The technical definition of the Dark Triad, as stated in Jonason and Webster’s article, is rather daunting: “the Dark Triad as a whole can be thought of as a short-term, agentic, exploitative social strategy...” (p. 420).  This means, in simpler terms, that people who show these qualities are trying to get away with acting out against others in order to achieve their own ends.  Each of the individual qualities alone can make life difficult for those who know people like this. Combined, the Dark Triad traits in another person close to you can be detrimental to your mental health.

evo te opisanog ovdje:

You tend to manioupulate others to get yours way.

You tend to lack remorse.

You tend to want others to admire you.

You tend to be unconcerned with the morality of yours actions.

You have used deceit or lied to get yours way.

You tend to be callous or insensitive.

You have used flattery to get yours way.

You tend to seek prestige or status.

You tend to be cynical.

You tend to exploit others toward yours own end.

You tend to expect special favors from others.

You want others to pay attention to you.

Trlababalan. :)
Ili u ovom slučaju tarededalan. :)
Kako god, ti si skupa sa saudade iznio čitav niz tvrdnji koje sam ja demantirao i pozvao te da ih dokažeš iz jednostavnog razloga jer je po elementarnoj logici teret dokazivanja na tvojoj strani s obzirom da si upravo ti izašao sa određenim optužbama, a ne ja.
To se inače zove presumpcija nevinosti. :)
No, naravno ništa od toga nismo i nećemo vidjeti jednostavno zato jer su te tvrdnje lažne što dodatno dokazuješ prelaskom na svoje uobičajene psycho priče. :)
Nemam pojma što sa ovim misliš postići, ali što god da misliš, krivo misliš. :)
Kao i obično. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/12/2017, 07:15

Dark triad people are very powerful individuals. They are harmful both to society and themselves, as by nature of their personalities they are extremely unstable individuals. The fact of the matter is they tend not to care about changing their negative aspects even if they are self-aware enough to realise what the negative aspects of themselves are.

They are more concerned with concealing the existence of their negative aspects and convincing others they do not exist or are otherwise justifiable or acceptable within the context of a situation. Rather perversely, they appear to be at peace with their deepest faults even if they verbalise the contrary.

Due to the psychopathic element of the triad a person cannot become “fully dark triad” as this element in particular appears to be something imbued either genetically or in the development stages of childhood brain formation.

Dark triad individuals cannot be “fixed,” a dark triad individual will remain one for the entirety of their lives. Most of them don’t want to be fixed as they’re addicted to their own power and sense of self-importance. They can be emulated, you cannot “become one” but you can “become like one.”
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/12/2017, 07:40

već kad sam na pdf psihologija da ova tema bude i korisna i drugima a ne samo srbinu Šekspiru da služi kao pozornica.

The GAME OF POWER

From a Machiavellian viewpoint, the person who retains more composure relative to the other is forcing the other to play the cards they deal. A person with a solid frame forces others to react rather than dictate. When one is indifferent to the behaviour of another, where that other would expect you to be upset or angry, you can command shock value that can flip a power struggle on its head. By “letting it go over your head” you retain emotional independence, with independence there is respect and social dominance within the interaction. He who sets the frame effectively controls the rules of engagement. He who is definitively reactive, or at least, comparatively reactive, communicates himself to be a social inferior.

4.) Silence, Saboteurs & Platforms:

Sometimes the best move you can execute in a situation is to simply do nothing, ignore it, be aloof. Do not feel compelled to act in the discomfort of uncertainty. You should not act for the sake of acting, but rather, with meaningful, wilful intent. You should ignore unimportant and irrelevant opinions that look to sabotage you from those who you have reason to suspect look to undermine you. The people who issue these challenges want to destroy or at least, reappropriate your power. They are saboteurs and thus one should always be seen to look down royally on those who oppose them, rather than validate the basis of their challenge.

It is not necessary to completely destroy them, but you must refuse to validate most if not all of their attempts to be an upstart. By validating detractors you give their ideas no matter how banal or asinine a measure of your credibility. You lend your power to their comments by giving their criticism a platform. It is within these words it should become apparent to you that this is the inherent utility of censorship. Indirect censorship via the refusal to entertain a challenger (rather than direct, which is forceful silencing/covering up) gives said person no opportunity to latch onto your reputation and thus by extension, no avenue of entry to bolster their own power. When people like this happen to appear in your life it can sometimes be an indication that you’re doing well for yourself. That you are succeeding at something and it has been noticed and flagged as threatening. When others feel threatened by you it often means you’re gaining power, although you may simply be violating one of the laws of power, such as outshining the master. Be situationally self-aware.

When those who oppose you invest a lot of energy into hatefully disagreeing with you, in all its ironic perversity it’s the closest thing to a compliment that such a person can give you. By forcing them to act on emotion, they give your cause energy, and it matters not if that energy is negative, for all energy is relevant to the sum of an ideas prevalence. Energy is the stuff platforms are made of. Energy gives your ideas a platform by helping them to gain recognition from within the flamboyancy of detractive hatred. Inadvertently and unwittingly to the dismay of the jealous critic and obsessive saboteur, they garner you more supporters, further attention and increased notoriety. Acknowledgement is the fuel of social status. Gods as entities unproven and fictional as they may be got their power from within human civilization via acknowledgement. Do not underestimate the power of acknowledgement and the components that form it, recognition and validation, for it is central to everything. It is these things which form repute. Reputation is a cornerstone of power, in fact reputation is more important than reality itself when one wishes to exercise or protect their power. Like confidence, reputation in and of itself can be seen as a form of soft power rather than merely an ingredient of hard power.

You gain power by doing things that are effective in and of themselves, or by undermining the power of others. These are two very different styles of power acquisition. The first being creative: build yourself up so much that you tower over the opposition. The second is destructive; topple the opposition’s reputation to the extent that their power is lesser than yours. You outbuild the competition via accomplishment, or you sabotage theirs whilst preserving your own. Indeed if you are neither powerful nor the target of someone’s personal investment, then nobody would give breath for you. They would not even summon energy to criticise you. They’d simply ignore your existence. Hate is a reactionary emotion which spawns from other emotions, predominantly from fear. Fear of the unknown, fear of self-preservation, fear of a loss of personal power and up there with self-preservation, the fear of making a bad investment.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/12/2017, 08:49

slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:
ljudi, šta vam je..

:D Čuj njega, pita što je esku.  :)
Pa to i vrapci ne samo na granama ovog foruma već odavno znaju.  :)

a vidi vidi ovo mi je promaklo... :D vama, njemu jednina množina srbinu Šekspiru gramatika i pravopis u malom su prstu.

vješt vješt iluzionistički potez nema šta. sve to doprinosi tvom kredibilitetu jel tako Šekspir masovnahisterija :D good, carry on you can do better.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/12/2017, 09:04

slidingdoorsoperator wrote:

Trlababalan. :)
Ili u ovom slučaju tarededalan. :)
Kako god, ti si skupa sa saudade iznio čitav niz tvrdnji koje sam ja demantirao i pozvao te da ih dokažeš iz jednostavnog razloga jer je po elementarnoj logici teret dokazivanja na tvojoj strani s obzirom da si upravo ti izašao sa određenim optužbama, a ne ja.
To se inače zove presumpcija nevinosti. :)
No, naravno ništa od toga nismo i nećemo vidjeti jednostavno zato jer su te tvrdnje lažne što dodatno dokazuješ prelaskom na svoje uobičajene psycho priče. :)
Nemam pojma što sa ovim misliš postići, ali što god da misliš, krivo misliš. :)
Kao i obično. :)

ja sam izašao sa "optužbama" kako ih ti nazivaš prije ohoho godina. kako to da nisi odmah reagirao onda a bio si stalno prisutan na forumu offline i online? nego tek si sada sam izletio sa optužbama da sam ja lažov da i saudade laže i nju si optužio. jel? ovako, iz čista mira nit da trepneš ko pravi psycho. ide to tebi prodavaču magle trebalo ti je nekoliko godina da podigneš optužnicu ili si namjerno to držao kao asa u rukavu pa kad se nađeš u škripcu sjeban onda neznaš šta bi pa udaraš ko bijesno pseto po svakom koji ti stane na tvoju zlaćanu stazicu ili nagazi na tvoju taštinu i hipersjeban ego. eeee majstore svih iluzija ne boj se pitam ja tebe što ti ovim tvojim šekspirijansko makjavelističkim napadom želiš postići. ?

a da znam moraš pobijediti pod svaku cijenu i ubijediti sve koji ovo čitaju da sam ja bad guy a ti si good guy. well, to ti neće proći ove noći a ni iduće ni iduće ni iduće.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/13/2017, 01:50

slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:
Ako je trece notorna laz, onda je tvoja drugarica lagala. :-)

Cetvrto, admin konzola  ne laze. Jasno su uocene dvije lokacije s razlicitih podrucja Hrvatske. :-)

Peto, netocno. A znamo i zasto, odnosno zbog koga. :-)

Gle, meni ti je tako svejedno koliko ste bezobrazno lazljivi jer nisam bila ostecena vasim "igrarijama", ali da cu vs poklopiti kad se namjerite na mene, e to hocu. ;-)


----

Kiic, nedostaje Stribor. :-)


Dakle treće, je li ona rekla da sam ja pisao pod njenim nadimkom bilo gdje? :)
Ako nije ili nije tim riječima nego se igrala riječima na sličan način kako je to esko parafrazirao, onda nije lagala nego je to samo tvoja pretpostavka. :)
Četvrto, konzola naravno ne laže, nego lažu oni koji prenose netočne informacije o tome što konzola zapravo kaže, jer se sama nije i ne može osobno izjasniti, da baš ne kažem glavom i bradom. :)
Peto je naravno točno, uopće ne razumijem zašto to negiraš kada je i tebi jasno kako je to istina. :)
Pa ona je uvijek izlazila sa po mom mišljenju debelo previše informacija o svom životu na svakom forumu pa gdje bi skrivala pod kojim nadimcima je pisala. :) To ne bi imalo nikakvog smisla s obzirom na njenu otvorenost u svemu drugom.
Dalje, možeš biti oštećena samo eskovim i svojim igrarijama i lažima, ali drago mi je da ni to nije slučaj, jer bi takvo brkanje stvarnosti sa produktima vlastite mašte ili običnim izmišljotinama stvarno bilo žalosno. :)

Sreco, drugarica se nekoliko puta izrazila kako si joj velikodusno prepustio nick, jer je, eto, bjezala od stalkera (ah, kako joj uvijek savrseno pristaje uloga zrtve). Ti si spomenuo i drugi primjer s Jagoda foruma gdje je svatko tko je bio admin (a bilo nas je pet) mogao uociti i jest da preko njenog racuna pisu dvije osobe (zbog razlicitih lokacija). :-D Sve ostalo sto ovdje pokusavas obrnuti prevelika je smijurija jer znamo da lazes, sreco. A ti slobodno nastavi po svome. Naravno da proracunati lazljivac kakav jesi nece priznati da je u krivu. :-) Lazes ti o mnogo cemu a ne samo o pisanju pod istim racuncicem. :-)

Pusa. :-)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/13/2017, 06:34

Ithildin wrote:Sreco, drugarica se nekoliko puta izrazila kako si joj velikodusno prepustio nick, jer je, eto, bjezala od stalkera (ah, kako joj uvijek savrseno pristaje uloga zrtve). Ti si spomenuo i drugi primjer s Jagoda foruma gdje je svatko tko je bio admin (a bilo nas je pet) mogao uociti i jest da preko njenog racuna pisu dvije osobe (zbog razlicitih lokacija). :-D Sve ostalo sto ovdje pokusavas obrnuti prevelika je smijurija jer znamo da lazes, sreco. A ti slobodno nastavi po svome. Naravno da proracunati lazljivac kakav jesi nece priznati da je u krivu. :-) Lazes ti o mnogo cemu a ne samo o pisanju pod istim racuncicem. :-)

Pusa. :-)


:) Dakle, idemo iz početka. :)
Ja sam mislio da smo ovu situaciju oko mog prenošenja njenih postova na EIN TRAUM i Kulturu srca riješili još na starom forumu, ali izgleda da ipak nismo. :)
Nikome ja nisam prepustio nadimak u smislu da sam mu/joj dao password i prepustio da piše pod mojim nadimkom. To se nikada nije dogodilo, a bome niti neće. :)
Ono što jesam učinio je da sam ja osobno prenosio njene postove pod svojim nadimkom na EIN TRAUM (oko 90%) i Kulturu srca (oko 10%).
Zapravo smo posao u tom smislu podijelili na oko pola-pola. Oboje smo se pobrinuli za po pola tekstova, ona je stavljala oko 90% slika, a ja 90% glazbe.
I tom sam već opisao na na starom forumu, a također rekao da ja tu ništa ne krijem i nemam namjeru kriti i moram priznati kako mi je nevjerojatno da to moram opet objašnjavati. Ali eto, očito je publika takva kakva je. :)
Što se tiče admina sa jagoda foruma, boli me đon koliko vas je bilo, ali moram reći kako ili ti lažeš kada tvrdiš da su preko njenog računa pisale dvije osobe ili si tu dovedena u zabludu od nekoga i na neki način. :)
Pisala je samo jedna osoba pod njenim nadimkom i to ona, jer se ja nikada nisam logirao pod bilo čijim nadimkom pa tako ni pod njenim, to je za mene jednostavno stvar principa od kojeg nisam i nikada neću odstupiti.
Ukratko, ako netko od nas dvoje laže, onda to definitivno nisam ja. :)
Spadaš li u proračunate ili samo obične lažljivice, posve je svejedno. :)
A sad slobodno nastavi sa svojim uobičajenim lažima i to kao i obično, bez ijednog jedinog ozbiljnog argumenta, a oni koji postoje samo u tvojoj glavi se ionako ne računaju kao ozbiljni. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/13/2017, 07:27

slidingdoorsoperator wrote:
Što se tiče admina sa jagoda foruma, boli me đon koliko vas je bilo, ali moram reći kako ili ti lažeš kada tvrdiš da su preko njenog računa pisale dvije osobe ili si tu dovedena u zabludu od nekoga i na neki način. :)
Pisala je samo jedna osoba pod njenim nadimkom i to ona, jer se ja nikada nisam logirao pod bilo čijim nadimkom pa tako ni pod njenim, to je za mene jednostavno stvar principa od kojeg nisam i nikada neću odstupiti.
Ukratko, ako netko od nas dvoje laže, onda to definitivno nisam ja. :)
Spadaš li u proračunate ili samo obične lažljivice, posve je svejedno. :)
A sad slobodno nastavi sa svojim uobičajenim lažima i to kao i obično, bez ijednog jedinog ozbiljnog argumenta, a oni koji postoje samo u tvojoj glavi se ionako ne računaju kao ozbiljni. :)

ma ne laže isto kao ni ja ne lažem  pisao si tamo pod metildinim nickom i točka sve što kažem je dokazivo otvori sudski postupak pa ćemo se dokazivati na sudu ovdje ovako je naša riječ protiv vaše jer se dokazni materijal nemože javno iznositi na forum. i ti to znaš i znaš d si pisao pod nickom metilda i koji kurac mantraš da nisi kad jesi? sad na prvi pogled si tako postavio cijelu komunikaciju da se mi branimo a ti napadaš a u realnosti si ti taj koji se cijelo vrijeme braniš ali braniš se tako da nas proglašavaš lažovima (fake napad ) dočim si u stvarnosti ti lažov.
da si zaista htio mogao si odmah reagirati prije nekoliko godina kad sam ja napisao na forumu da si ti alter ego metilde. i ne ne punim nikome glavu sve što sam napisao stoji javno urbi et orbi svatko može pročitati pa nek prosudi jesi li ili nisi pisao kao metilda.

ali ovo tvoje dramatiziranje koje si sam započeo jer te nitko nije optužio za ništa konkretno je već postalo zamorno.

dakle na jagoda forumu jesi pisao si pod nickom koji je koristila metilda i to je AMEN. ti sad kmeči do kraja tvog jebenog blentavog života da nisi pisao ali ja znam i imam konkretne dokaze da jesi. isti nick dve različite IP adrese dvije različite geografske lokacije različiti gradovi. nemoj mi sad reć da metilda ima sposobnost bilokacije ili teleporter pa se momentalno može teleportirati iz Metkovića u neki drugi grad udaljen stotinama kilometara u trenu.

hajd bre srbo razguli više s tim tvojim lažima. bog te jebo jesi naporan.

p.s. i prestani podmuklo vrijeđati jer ako ti ja krenem seksati užu i daljnju rodbinu to ću napraviti na veoma brutalan način.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/13/2017, 07:33

Ithildin wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:
Ako je trece notorna laz, onda je tvoja drugarica lagala. :-)

Cetvrto, admin konzola  ne laze. Jasno su uocene dvije lokacije s razlicitih podrucja Hrvatske. :-)

Peto, netocno. A znamo i zasto, odnosno zbog koga. :-)

Gle, meni ti je tako svejedno koliko ste bezobrazno lazljivi jer nisam bila ostecena vasim "igrarijama", ali da cu vs poklopiti kad se namjerite na mene, e to hocu. ;-)


----

Kiic, nedostaje Stribor. :-)


Dakle treće, je li ona rekla da sam ja pisao pod njenim nadimkom bilo gdje? :)
Ako nije ili nije tim riječima nego se igrala riječima na sličan način kako je to esko parafrazirao, onda nije lagala nego je to samo tvoja pretpostavka. :)
Četvrto, konzola naravno ne laže, nego lažu oni koji prenose netočne informacije o tome što konzola zapravo kaže, jer se sama nije i ne može osobno izjasniti, da baš ne kažem glavom i bradom. :)
Peto je naravno točno, uopće ne razumijem zašto to negiraš kada je i tebi jasno kako je to istina. :)
Pa ona je uvijek izlazila sa po mom mišljenju debelo previše informacija o svom životu na svakom forumu pa gdje bi skrivala pod kojim nadimcima je pisala. :) To ne bi imalo nikakvog smisla s obzirom na njenu otvorenost u svemu drugom.
Dalje, možeš biti oštećena samo eskovim i svojim igrarijama i lažima, ali drago mi je da ni to nije slučaj, jer bi takvo brkanje stvarnosti sa produktima vlastite mašte ili običnim izmišljotinama stvarno bilo žalosno. :)

Sreco, drugarica se nekoliko puta izrazila kako si joj velikodusno prepustio nick, jer je, eto, bjezala od stalkera (ah, kako joj uvijek savrseno pristaje uloga zrtve). Ti si spomenuo i drugi primjer s Jagoda foruma gdje je svatko tko je bio admin (a bilo nas je pet) mogao uociti i jest da preko njenog racuna pisu dvije osobe (zbog razlicitih lokacija). :-D Sve ostalo sto ovdje pokusavas obrnuti prevelika je smijurija jer znamo da lazes, sreco. A ti slobodno nastavi po svome. Naravno da proracunati lazljivac kakav jesi nece priznati da je u krivu. :-) Lazes ti o mnogo cemu a ne samo o pisanju pod istim racuncicem. :-)

Pusa. :-)


vidiš, to je tvoja ljudska bijeda.. patološka si lažljivica a i totalna neznalica.. ja nikad nisam izjavila da mi je speare prepustio nick.. dakle i ti fantaziraš i nepismena si također...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/13/2017, 07:41

@ metilda jel pisao šekspir pod tvojim nickom na jagoda forumu? ajd sad i ti mantraj laži da nije a sama si priznala da je. jebote druge optužuješ da lažu a ti čim zineš lažeš. šekspir ne treba ni zinut taj laže i prije nego li zine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/13/2017, 07:56

Gnječ wrote:ma ne laže isto kao ni ja ne lažem  pisao si tamo pod metildinim nickom i točka sve što kažem je dokazivo otvori sudski postupak pa ćemo se dokazivati na sudu ovdje ovako je naša riječ protiv vaše jer se dokazni materijal nemože javno iznositi na forum. i ti to znaš i znaš d si pisao pod nickom metilda i koji kurac mantraš da nisi kad jesi?

Naravno da ti lažeš, a vjerojatno lažete oboje, makar za saudade još nisam posve siguran, moguće je samo dezinformirana.
Dakle, nisam pisao niti se logirao pod metildinim nadimkom niti na jednom forumu. :)
Da otvorim sudski postupak? Misliš da pokrenem tužbu? Zašto? Da dokažem da ti lažeš, a da saudade možda laže a možda je i samo dezinformirana od jedne ili više osoba?
Nisam pao s Marsa. :)
Ja i ovako znam da govorim istinu, a tko će mi vjerovati ili ne, stalo mi je kao do lanjskog snijega na Kavkazu. :)
I da, pitaš zašto nisam reagirao kada su laži o mojem pisanju pod metildinim nadimkom prvi puta objavljene?
Odgovor je isti, zato što mi je do toga bilo stalo kao do lajnskog snijega na Kavkazu. :)
A ovdje odgovaram jednostavno zato jer sam prvo od strane saudade lažno optužen, a sad i ti nastavljaš sa istom praksom. No, to ne znači da će se dugo zadržati u ovome sa vama.
Znaš zašto? Zato što mi je do toga u osnovi stalo kao do lanjskog snijega na Kavkazu. :)
Zadovoljan odgovorima? :)
Ako i nisi, nema veze, jer mi je i do toga stalo kao do lanjskog snijega na Kavkazu. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by aben 4/13/2017, 08:00

jel saudade ona koja citira tuje tekstove i govori ko da su njeni? 

pantin samo loše stvori:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/13/2017, 08:05

aben wrote:jel saudade ona koja citira tuje tekstove i govori ko da su njeni? 

pantin samo loše stvori:)

Npr?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by aben 4/13/2017, 08:06

ča primjer?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/13/2017, 08:14

aben wrote:ča primjer?

Otvarala sam teme na SoFi koje su bile dio programa mog studija i na topicu Ein Traum svi smo ostavljali kojekakve citate. Na sto ti tocno mislis?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 4/13/2017, 08:14

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ma ne laže isto kao ni ja ne lažem  pisao si tamo pod metildinim nickom i točka sve što kažem je dokazivo otvori sudski postupak pa ćemo se dokazivati na sudu ovdje ovako je naša riječ protiv vaše jer se dokazni materijal nemože javno iznositi na forum. i ti to znaš i znaš d si pisao pod nickom metilda i koji kurac mantraš da nisi kad jesi?

Naravno da ti lažeš, a vjerojatno lažete oboje, makar za saudade još nisam posve siguran, moguće je samo dezinformirana.
Dakle, nisam pisao niti se logirao pod metildinim nadimkom niti na jednom forumu. :)
Da otvorim sudski postupak? Misliš da pokrenem tužbu? Zašto? Da dokažem da ti lažeš, a da saudade možda laže a možda je i samo dezinformirana od jedne ili više osoba?
Nisam pao s Marsa. :)
Ja i ovako znam da govorim istinu, a tko će mi vjerovati ili ne, stalo mi je kao do lanjskog snijega na Kavkazu. :)
I da, pitaš zašto nisam reagirao kada su laži o mojem pisanju pod metildinim nadimkom prvi puta objavljene?
Odgovor je isti, zato što mi je do toga bilo stalo kao do lajnskog snijega na Kavkazu. :)
A ovdje odgovaram jednostavno zato jer sam prvo od strane saudade lažno optužen, a sad i ti nastavljaš sa istom praksom. No, to ne znači da će se dugo zadržati u ovome sa vama.
Znaš zašto? Zato što mi je do toga u osnovi stalo kao do lanjskog snijega na Kavkazu. :)
Zadovoljan odgovorima? :)
Ako i nisi, nema veze, jer mi je i do toga stalo kao do lanjskog snijega na Kavkazu. :)

lažljivi srbski četniku. a ne, čekaj, ti si govorio da si hrvat antifašist šta si ono još lagao? a da si komunist ljevičar, antifašist  sve dok te na net.hr nisam provalio i onda si sam priznao da si desničar, klerofašist ustaša. jebate koja transformacija. kameleon je za tebe ameba. ti si evoluirao u viši stadij sofisticirane mimikrije i transformacije. od srbina četnika ti si nekom bizarnom transformacijom iluzionističkim trikom postao hrvat pa hrvat ljevičar pa komunist i antifa pa onda opet nakon što sam te stjerao u kut priznao si da si hrvat, katolik, klerofašist i ustaša. a to je samo jedna od tvojih transformacija, laži i obmana a koliko ih je bilo ohoho neću ih niti nabrajati. i ti sad gomilo govana sa takvom reputacijom koju imaš mene uvjeravaš da ja lažem? odron odron bog te jebo odi se lječit negdje pod hitno ali za takve poput tebe lijeka nema na žalost uvijek stradaju svi oko tebe uvijek. majstore obmane, con man.

ah da samo da dodam i ovo ti i metilda se na drugoj temi zgražavate i osuđujete bulliyng a isti taj bulliyng koristite ovdje na ovoj temi i to obilato. :D da da...

ajd sad ti šekspiru demantij :D

šekspir?

metilda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by aben 4/13/2017, 08:25

Ithildin wrote:
aben wrote:ča primjer?

Otvarala sam teme na SoFi koje su  bile dio programa mog studija i na topicu Ein Traum svi smo ostavljali kojekakve citate. Na sto ti tocno mislis?
čekoj, ti si saudade?! 
kul:)


ne sićiun se, to je biće bilo prije deset godin, nešto si zalipila i unda su te razapinjali jer si dola naslutiti da si ti napislala, nisi potpisala autora. autora, ne autora.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 2 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum