ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se..

Page 26 of 33 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 29 ... 33  Next

Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by darth_vader Mon 7 Feb - 19:09

A dobro onda... I zašto bestijalnosti :rasta

Mada ne fumam od dvadesete, al svejedno ...

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-17


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Mon 7 Feb - 19:17

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:Oni minijaturni plavi Novi zavjeti odlicni su za rizle.

Eee to se pofumalo odavno ostale su samo korice i ona vrpca. Pofuma san cili stari i novi zavjet i jos neke katekizme.


Mozda je vrijeme za druge svete spise.

Sada moram kupiti a u Jugoslaviji su mi popi davali Bibliju gratis. I to onu sa filigranskim papirom ali tu sam popusio. Mozda je ostalo koje evanđelje ne sjecam se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Mon 7 Feb - 19:19

Glupkakurac wrote:
Gnječ wrote:
Glupkakurac wrote:Kic, aj baniraj Esca jer zachatava temu gdje se traže nestali forumaši... Eto ti sad na... :rasta

Pa evo upravo istrazujemo sto se desilo sa jednim visoko pozicioniranim modrogalicnim forumasem  clanom izabranog kruga rvackog plemstva koga je navodno potjerao neki istrijanski kmet koji se sluzi zabranjenom vrstom motike i kosirića a toliko psije da gdje god prodje trava usahne spuzi se zatvore u svoje kućice a jezevi se sklupcaju u bodljikavu balotu. I da, mrzi sve hrvatsko pljuje po drzavotvornim rvatnama psuje blentovica ekipu ne postuje rvacke zakone hracka po plocniku izbacujuci ogromne katarače po jadnim pjesacima rvatima. Sta bi jos mogo rec u svoju obranu a da ne uvrijedim osjetljivu psihu hrvatoida?

A nije Sovak baš mimoza, more bit' da si ipak malo otpustija bremzu...doduše, nisam upratija...

Mozda je to jedna od nuspojava cjepiva?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by darth_vader Mon 7 Feb - 19:27

Možda alergija na tartufe... A ča ja znam
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by dijagram Mon 7 Feb - 19:29

Ode sovak, a ona picka melkior jos se smuca po forumu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Mon 7 Feb - 19:31

Glupkakurac wrote:Recimo Kapital... Ma more sve osim Alan Forda... Ionako se ljudi ne drže nikakvih postulata...

Kapital kurac to je pisano za radnicku klasu proletarijat kad oni krenu citat sa onim rucetinama punim ulja masti zmira kolomaza...Kapital je nepoderiv njega bacis u ves masinu skupa sa trlisom i opet je ko nov.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Mon 7 Feb - 19:33

Glupkakurac wrote:A dobro onda... I zašto bestijalnosti :rasta

Mada ne fumam od dvadesete, al svejedno ...


Pa spominjao se i papir za brisanje straznjica. Nekoc su u poljskim zahodima imali svu silu sabranih djela svjetskih autora i novina svjetskog glasa. Mozda bi [You must be registered and logged in to see this link.] mogao napravit' analizu najkvalitetnijeg papira.

Tjuuk.

(Cruella de Vil)


Last edited by violator on Mon 7 Feb - 19:35; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Mon 7 Feb - 19:34

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:

Eee to se pofumalo odavno ostale su samo korice i ona vrpca. Pofuma san cili stari i novi zavjet i jos neke katekizme.


Mozda je vrijeme za druge svete spise.

Sada moram kupiti a u Jugoslaviji su mi popi davali Bibliju gratis. I to onu sa filigranskim papirom  ali tu sam popusio. Mozda je ostalo koje evanđelje ne sjecam se.

Eto, bio si najgorljiviji konzument njihove literature. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by kic Mon 7 Feb - 21:15


eh, prvi put danas u životu pomislih dok slagah policu: mogao bih prodati neke knjige-

vidim ima guz'ca zainteresiranih :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Mon 7 Feb - 22:18

kic wrote:
eh, prvi put danas u životu pomislih dok slagah policu: mogao bih prodati neke knjige-

vidim ima guz'ca zainteresiranih :D

Nema. Nisi pazljivo pratio.

Ali mogla bih zakljuciti da su nekoc i straznjice bile nacitanije od danasnjih glava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by niels Mon 7 Feb - 22:19

violator wrote:
Glupkakurac wrote:A dobro onda... I zašto bestijalnosti :rasta

Mada ne fumam od dvadesete, al svejedno ...


Pa spominjao se i papir za brisanje straznjica. Nekoc su u poljskim zahodima imali svu silu sabranih djela svjetskih autora i novina svjetskog glasa. Mozda bi [You must be registered and logged in to see this link.] mogao napravit' analizu najkvalitetnijeg papira.

Tjuuk.

(Cruella de Vil)

Pa djeco što ću vam ja? :)

Ne pušim već 30 godina.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by niels Mon 7 Feb - 22:21

violator wrote:
kic wrote:
eh, prvi put danas u životu pomislih dok slagah policu: mogao bih prodati neke knjige-

vidim ima guz'ca zainteresiranih :D

Nema. Nisi pazljivo pratio.

Ali mogla bih zakljuciti da su nekoc i straznjice bile nacitanije od danasnjih glava.

Današnje glave su u mobitelima, na društvenim mrežama.

Ispustila si ti uvodne stihove iz Ilijade iz potpisa, šteta…
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by veber Mon 7 Feb - 23:01

kic mijenjaj ime foruma.
ex-iskon-začetamo garant. može i skraćenica
ex-iskon-ZG

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by kic Mon 7 Feb - 23:03


možda nije najbolji trenutak za obavijest, kako će forumske članarine poskupjeti 30%

nadam se da će to pozitivno djelovati na forumašku demografiju koja je trenutno u slobodnom padu

viva mindfuck
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by kic Mon 7 Feb - 23:03

veber wrote:kic mijenjaj ime foruma.
ex-iskon-začetamo garant. može i skraćenica
ex-iskon-ZG

uvik kontra

ex-iskon-st
ex-iskon-sexual transferablediseases
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Mon 7 Feb - 23:06

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:


Mozda je vrijeme za druge svete spise.

Sada moram kupiti a u Jugoslaviji su mi popi davali Bibliju gratis. I to onu sa filigranskim papirom  ali tu sam popusio. Mozda je ostalo koje evanđelje ne sjecam se.

Eto, bio si najgorljiviji konzument njihove literature. :^0

E da. Doslovno sam izgorio i popusio religiju i tajnu vjere ko Glupkakurac i Aben koji su posnifali sav glu u Zadru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Tue 8 Feb - 0:00

niels wrote:
violator wrote:
kic wrote:
eh, prvi put danas u životu pomislih dok slagah policu: mogao bih prodati neke knjige-

vidim ima guz'ca zainteresiranih :D

Nema. Nisi pazljivo pratio.

Ali mogla bih zakljuciti da su nekoc i straznjice bile nacitanije od danasnjih glava.

Današnje glave su u mobitelima, na društvenim mrežama.

Ispustila si ti uvodne stihove iz Ilijade iz potpisa, šteta…

Imam druga koji je vise, onako, vintage. Rekli bismo, staromodan. On u zahodu ne skrola po ekrancicu, vec cita poeziju i kojekakva djela ucenjaka. Zapravo, ondje je prenio police pa mu jedan zid krasi dio kucne biblioteke. Isprva se nisam mogla nacuditi takvom uredjenju interijera, ali nakon sto smo prosli fazu zafrkancije na njegov racun, pomislih kako je zahod, ipak, s punim pravom najfilozofijski dio prebivalista. Ondje si najogoljeniji, najranjiviji (sto mislis, zasto psi i macke silom zele uci kad si unutra?), najizdvojeniji od vanjskog svijeta i, slijedom zakljucivanja, najvise u doticaju s onim svojim skrivenim dijelom i mislima koje jasnije "cujes" jer je izvanjska buka tisa. :D

I tako taj drug ondje pise stihove, sklada melodije, rjesava misterije.


I nesto si mislim kako su poljski zahodi tome pridonijeli dok su se kakvi novinski isjecci klatili s neke spage zavezane o cavao. :)


____

Ahilejevu srdzbu i Ajantovo bjesnilo treba zasluziti. Trenutno sam samo blesasto saljiva. Nalik na kakvo drustvo spektakla / dekadencije koje je potpuno liseno heroizma.. :)


Last edited by violator on Tue 8 Feb - 0:04; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Tue 8 Feb - 0:03

Cuo sam jedan vic veceras pa da podijelim sa pucancstvom.

Bio jedan šeik pun para i svega i obolio od teske bolesti. Kazu mu doktori jebiga nema ti spasa jedino ima neki istrijan koji ima krv koja te moze spasit pa pitaj njega.

I dosao šeik kod Toneta u Karojbu i kaze evo dam ti sve sto imam za dva deca krvi. I brizan Tone mu da eko ti dva deca moje krvi.

I seik se oporavi zdrav sav sretan i nakon nekog vremena stanje mu se pogorsa i opet ode kod Toneta u Karojbu i ovaj glupi istrijan mu da dvo deci krvi.

Seik sretan ali opet nakon nekoliko godina ista prica i dođe do Toneta u Karojbu i ovaj put umjesto novaca zlata i bogatstva nosi mu par pomidori dva kukumara i malo fazoleti.

A Tone mu govori...e vrajza krv istrijanska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Tue 8 Feb - 0:10

Pa nisu Istrijani poput vrazjih bodula.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Tue 8 Feb - 0:15

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:

Sada moram kupiti a u Jugoslaviji su mi popi davali Bibliju gratis. I to onu sa filigranskim papirom  ali tu sam popusio. Mozda je ostalo koje evanđelje ne sjecam se.

Eto, bio si najgorljiviji konzument njihove literature. :^0

E da. Doslovno sam izgorio i popusio religiju i tajnu vjere ko Glupkakurac i Aben koji su posnifali sav glu u Zadru.

Jedan se propio, drugi je postao Sotonin segrt, a ti si justo za storije i mirakuli Hihmica Hlapica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Tue 8 Feb - 0:29

violator wrote:Pa nisu Istrijani poput vrazjih bodula.

A su su. Ne svi nego oni ke je dopeljala vrajza ferata i vapor. Nisu istrijani škrti nego su škrbni. Oni skrbe.ali to je vec generacijama implantirano jer je stvarno bila stoljecima velika glad u Istri zahvaljujuci ratovima i zaraznim bolestima pogotovo malariji i kugi. Ali kazem nisu svuda isti ovisi u koje selo dođes i kod koga sad vise toga nema toliko ali dok su starije generacije od doba Franza bile zive to je bilo tako. Dobijes mizol vina i ne pitaj vise bozesacuvaj triba sparati za jutri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 26 Empty Re: Traže se..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 33 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 29 ... 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum