ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se..

Page 24 of 33 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Next

Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by Guest 7/2/2022, 08:21

dijagram wrote:
Venus wrote:


Ajde, šta si nakostriješen..

Moja poanta je da ne dolazi zato što više nema ovlasti i jer se duri, što je djetinjasto.
Kakve ovlasti, nemam pojma o tome.

No mi se volimo bez obzira na takve trivijalnosti.

Braco i seka su zakon. :x

Pa kažem, nije da te seke posjećuje..  :^0  ..ni pismo ni razglednicu ni kolač. Očito voliš bit odbačen. :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by Šandor Winnetou 7/2/2022, 10:04

Gnječ wrote:
niels wrote:E ali Sovak nije samo pukao.

Čovjek je izbrisao račun? Šteta, ljudi, pa što vam nije dosta ovog pomora, još i terate dobre forumaše odavde…

Evo koliko naziva ste nabrojali samo na ovoj temi.

Nije se trebao izbrisati racun dovoljno je bilo da smanji potpis s onom ogromnom spricom i cjepivom Pfizer zauzme trecinu stranice  kad otvoris forum i naletis na sovaka. Umjesto potpisa on stavi jumbo plakat valjda je reklamirao Pfizer a u TOS foruma jasno pise da je svako reklamiranje i marketing strogo zabranjen osim uz dozvolu Forumotion kompanije koja je vlasnik foruma.
Kad si mu jebao mater nije imao špricu u potpisu. Ona druga kretenčina ebenica je barem 10 puta zaredom jebao mater pigletu iako ga ovaj nije vrijeđao.

Daj se malo skulirajte s tim uvredama prema suprotnom taboru.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19687
2017-12-31


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by kic 7/2/2022, 10:50


e jbg, znao sam..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by dijagram 7/2/2022, 13:58

Venus wrote:
dijagram wrote:
Venus wrote:


Ajde, šta si nakostriješen..

Moja poanta je da ne dolazi zato što više nema ovlasti i jer se duri, što je djetinjasto.
Kakve ovlasti, nemam pojma o tome.

No mi se volimo bez obzira na takve trivijalnosti.

Braco i seka su zakon. :x

Pa kažem, nije da te seke posjećuje..  :^0  ..ni pismo ni razglednicu ni kolač. Očito voliš bit odbačen. :D
Odbacen, otkud ti to.

Danas sutra se maknem s foruma i nekog sam odbacio.

No dobro, otkud bi znala nas odnos, zato valjda ustrajno nesto insinuiras i dakako  grijesis.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18720
2015-08-09


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by Guest 7/2/2022, 14:01

Šandor Winnetou wrote:
Gnječ wrote:
niels wrote:E ali Sovak nije samo pukao.

Čovjek je izbrisao račun? Šteta, ljudi, pa što vam nije dosta ovog pomora, još i terate dobre forumaše odavde…

Evo koliko naziva ste nabrojali samo na ovoj temi.

Nije se trebao izbrisati racun dovoljno je bilo da smanji potpis s onom ogromnom spricom i cjepivom Pfizer zauzme trecinu stranice  kad otvoris forum i naletis na sovaka. Umjesto potpisa on stavi jumbo plakat valjda je reklamirao Pfizer a u TOS foruma jasno pise da je svako reklamiranje i marketing strogo zabranjen osim uz dozvolu Forumotion kompanije koja je vlasnik foruma.
Kad si mu jebao mater nije imao špricu u potpisu. Ona druga kretenčina ebenica je barem 10 puta zaredom jebao mater pigletu iako ga ovaj nije vrijeđao.

Daj se malo skulirajte s tim uvredama prema suprotnom taboru.

Nego sta je imao? Imao je spricu u potpisu. I tko odredjuje sto je vrijeđanje a što nije? Ma tko je taj u picku materinu daj mi pokazi tko to i na koji nacin i sa kojim parametrima odlucuje sto je vrijeđanje a sto nije. Jel tebi nije vrijedjanje jebanje u zdrav mozak? Evo ti primjer Pigleta i Sovaka. Ako im kazes da su glupi oni ce se polu uvrijedit pa ce krenuti haranga na doticnog koji ih je glupima proglasio. Cijela stvar ide u smjeru da si prisiljen im jebati hrvatsku majku jer ti to bas traze. I kad se to desi onda kmece i zovu policiju zandare vojsku i pizdu svoje matere jer su smrtno uvrijeđeni. Ajd sad i ti u picku materinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by Šandor Winnetou 7/2/2022, 14:15

Gnječ wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Gnječ wrote:

Nije se trebao izbrisati racun dovoljno je bilo da smanji potpis s onom ogromnom spricom i cjepivom Pfizer zauzme trecinu stranice  kad otvoris forum i naletis na sovaka. Umjesto potpisa on stavi jumbo plakat valjda je reklamirao Pfizer a u TOS foruma jasno pise da je svako reklamiranje i marketing strogo zabranjen osim uz dozvolu Forumotion kompanije koja je vlasnik foruma.
Kad si mu jebao mater nije imao špricu u potpisu. Ona druga kretenčina ebenica je barem 10 puta zaredom jebao mater pigletu iako ga ovaj nije vrijeđao.

Daj se malo skulirajte s tim uvredama prema suprotnom taboru.

Nego sta je imao? Imao je spricu u potpisu. I tko odredjuje sto je vrijeđanje a što nije? Ma tko je taj u picku materinu daj mi pokazi tko to i na koji nacin i sa kojim parametrima odlucuje sto je vrijeđanje a sto nije. Jel tebi nije vrijedjanje jebanje u zdrav mozak? Evo ti primjer Pigleta i Sovaka. Ako im kazes da su glupi oni ce se polu uvrijedit pa ce krenuti haranga na doticnog koji ih je glupima proglasio. Cijela stvar ide u smjeru da si prisiljen im jebati hrvatsku majku jer ti to bas traze. I kad se to desi onda kmece i zovu policiju zandare vojsku i pizdu svoje matere jer su smrtno uvrijeđeni. Ajd sad i ti u picku materinu.
Opet ti kažem da je imao nešto drugo u potpisu kad si mu u raspravi počeo jebati mater. Ne želim biti ničiji odvjetnik no za dobro foruma i kvalitetu rasprava okanimo se svi spominjanja ičije obitelji.

A što sam ti ja sad skrivio osim što sam ukazao na tvoj prgavi asocijalni karaskter? Eto kad mene šalješ u pm bez ikakvog povoda što da se od tebe očekuje kad ti netko oponira u raspravi.
Jadan si ti lik, strašno jadan.
ajde bok

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19687
2017-12-31


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by kic 7/2/2022, 14:31


slažem se s treom.. nema potrebe za spominjanjem obitelji, ako mislimo da je netko glup, ima milijun drugih načina da to iskomuniciramo.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by dijagram 7/2/2022, 14:36

kic je potjerao sovka

kad je vidio ovaj njegov novi avatar istog trena je uzmaknuo

strava:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18720
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by niels 7/2/2022, 14:39

dijagram wrote:kic je potjerao sovka

kad je vidio ovaj njegov novi avatar istog trena je uzmaknuo

strava:)

Bome...šta ti je to kic?
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by aben 7/2/2022, 14:40

dijagram wrote:kic je potjerao sovka

kad je vidio ovaj njegov novi avatar istog trena je uzmaknuo

strava:)
 Ča se ni sovak tuko is četnicima? 
I unda ga je kic prestraši?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by dijagram 7/2/2022, 14:42

aben wrote:
dijagram wrote:kic je potjerao sovka

kad je vidio ovaj njegov novi avatar istog trena je uzmaknuo

strava:)
 Ča se ni sovak tuko is četnicima? 
I unda ga je kic prestraši?

Pa vidi kakav je

Cede su slatke mede za ovo:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18720
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by kic 7/2/2022, 15:18


ne skrećite s teme
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by Guest 7/2/2022, 15:38

kic wrote:
slažem se s treom.. nema potrebe za spominjanjem obitelji, ako mislimo da je netko glup, ima milijun drugih načina da to iskomuniciramo.

Nemam vremena ni volje za mindfuck games. A nisam ni kvaran da bih upotrebljavao mindfuck games da bih nekoga izludio ili izbacio iz takta. Mindfuck games koriste kvarni ljudi sa psihopatskim segmentima licnosti. Jebiga ja ne spadam u tu sortu pa ti odmah u facu kazem sto te slijedi i zdravo. Ti nakon toga mozes poceti sa smear ofenzivom skupljajuci istomisljenike i letece majmune sto se vidim i dogadja upravo ne bi li se tebe kao admina na neki suptilni nacin nahuskalo da me baniras.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by kic 7/2/2022, 16:32

ne skupljam ja nikoga, samo velim, ako ti netko kaže da mu nešto smeta, zašto nastaviti gaziti nekoga po stopalu? zar to nije nepotrebno onak..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by Guest 7/2/2022, 16:53

kic wrote:ne skupljam ja nikoga, samo velim, ako ti netko kaže da mu nešto smeta, zašto nastaviti gaziti nekoga po stopalu? zar to nije nepotrebno onak..

Kome se ti obracas? Meni ili ovim hrvatoidima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by Guest 7/2/2022, 17:04

kic wrote:
T. wrote:
kic wrote:
gdje je Sovak?
Puka sinoć...

sumnjam da je sam od sebe...

Da sam bezobrazna, sad bih mu napisala "tjuuuuk" i f*ckin' snowflake.

Ali nisam bezobrazna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by kic 7/2/2022, 17:13

Gnječ wrote:
kic wrote:ne skupljam ja nikoga, samo velim, ako ti netko kaže da mu nešto smeta, zašto nastaviti gaziti nekoga po stopalu? zar to nije nepotrebno onak..

Kome se ti obracas? Meni ili ovim hrvatoidima?

puloidu?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by Guest 7/2/2022, 17:28

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:ne skupljam ja nikoga, samo velim, ako ti netko kaže da mu nešto smeta, zašto nastaviti gaziti nekoga po stopalu? zar to nije nepotrebno onak..

Kome se ti obracas? Meni ili ovim hrvatoidima?

puloidu?

Nema zivota s vama. Vi cete i dalje drljati vase deluzije totalno ignorirajuci realnost i ono sto je ocito cak i vrapcima.  Vrijeđanje je dozvoljeno samo ne smije biti ocito nego impregnirano u razne sofizme sarkazme budalaste upadice ili akademski zakrabuljene smicalice i provokacije. To je vas etalon i jao si ga onima koji pokusaju razvaliti tu kolektivnu deluziju.

Znaci mindfuck or else...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by kic 7/2/2022, 17:38


poziv na nespominjanje forumašove obitelji je mindfuck?

od svega na ovom svijetu? really?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by Guest 7/2/2022, 17:51

kic wrote:
poziv na nespominjanje forumašove obitelji je mindfuck?

od svega na ovom svijetu? really?

Kada budem od tebe procitao poziv hrvatoidima da se suzdrze od jebanja u zdrav mozak tj. mindfuck onda ce prestati i moj nacin komunikacije koji vrijeđa hrvatoide. Uz sve to ako si primijetio ne skacem na svakog forumasa nisam seksualni manijak. Ima forumasa ovdje koje nisam vrijeđao jer se ti forumasi prema meni odnose sa respektom tako i ja prema njima ali one koji nemaju nimalo postovanja prema meni i jos uz to me i jebu u zdrav mozak e onda u takvoj konstelaciji uzrocno posljedicnih jahanja mora pasti obiteljski seks.

Da citiram sovaka

tjuuuk!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by darth_vader 7/2/2022, 18:07

Kic, aj baniraj Esca jer zachatava temu gdje se traže nestali forumaši... Eto ti sad na... :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Traže se.. - Page 24 Empty Re: Traže se..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 33 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum