ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 5 of 27 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next

Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 16:46

Lady,nitko nikoga ne napada,ovdje iznosimo svoje stavove....to je tvoja trenutna spoznaja i to je ok....što ne znači da ćeš ostati na njoj....molim te pokušaj naučiti raspravljati i ne ljutiti i vrijeđati se odmah,nauči argumentirano braniti svoje stavove....molim te!


Mene je život naučio da osobe koje su imale loše djetinjstvo,traume,koje su se same probijale kroz život,bez podrške i ljubavi,a ponajviše primjera kroz roditelje,sve uče teže jer nose kamenje oko vrata-traume....naravno da u svakom zlu nešto dobro ima,ali bi plodovi bili kudikamo bolji i veći bez toga....

Ne možemo znati kako bi se razvili u nekim drugim okolnostima,ali mislim da možeš razviti samo one karakterne karakteristike koje već čuče u tebi....:)

Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by betty.boop Mon 10 Apr - 17:04

a bas je simpa temica bila ... al ne, moralo se i ovdje doc nadyebavat :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 18:51

betty.boop wrote:a bas je simpa temica bila ... al ne, moralo se i ovdje doc nadyebavat :)
Ban!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 18:52

:P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 19:00

Sanjala sam pred jutro da se nalazim u ogromnoj prostoriji koja je dupkom puna i čeka se početak skupa, sastanka (parilo je ka skup desnice adezea  :^0... ). 
S desne strane na povišeni podij dolaze trojica predsjedavajućih i ja među njima ugledam poznatu osobu s kojom sam nekad bila bliska, btw. danas i je u politici. Odlučno se okrećem i odlazim sa skupa, kontra svih koji čekaju početak. Kad sam izašla vani, preko ramena pogledam kroz prozor i vidim da me on promatra. To mi kao daje nekakvu malu satisfakciju, iako znam da je nebitno jer se uopće ne želim nalaziti na tom skupu.

Sami sebi teže tumačimo snove ako smo vezani ili emotivni. 
Evo izvol'te mi protumačiti :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 19:02

Spremna si zaboraviti na tuosobu. Pustas je u proslosti :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 19:03

Wow cheers baš super, slaže mi se s trenutnim stanjem, hvala ti  sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 20:59

venus wrote:Razumijem te, imam djecu. Nekad sam bila pretjerano usluzna sve im servirajuci i shvatila sam da to nije dobro ni za njih ni za mene. Napravila sam vrijeme za sebe. Sad im svjesno dopustam da uce zivot kroz izbore. To je donijelo brojne benefite, zreliji su u odnosu na svoje vrsnjake.

tako sam i ja postupila s mojom djecom.. uvijek sam im govorila da moraju sami odlučivati i da tako nikada nikoga neće moći ni optužiti za neuspjeh niti će itko moći preuzeti njihove zasluge za uspjeh.. uspjelo nam je (mužu i meni) spojiti autoritet roditelja i ulogu prijatelja u njihovom životu.. kad imaju neki problem koji ne mogu riješiti najprije se obrate nama... a od njih šestero svi su samostalni i u drugim gradovima.. ono što mene muči i jest ozbiljan problem koji dijelim s njima jest to da su troje zaposleni, a troje koji su završili taj nesretni FF (nije uzalud Brešan napisao Nečastovi na filozofskom fakultetu :D) nikako ne mogu naći posao.. najstariji ima već 30 godina i sa svojom diplomom FF ne može naći posao.. to me jako muči i ne mogu si pomoći.. ne mogu se distancirati od toga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:06

6 ih imas?
Wow :)

Koliko godina imaju? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic Mon 10 Apr - 21:11


imate 'talk talk' gore, malo se ipak ogranicite..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:15

Slijedi ban? :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:51

kic wrote:
imate 'talk talk' gore, malo se ipak ogranicite..

koji je tebi? smeta ti večerašnji miroljubivi razgovor a ne današnje podbadanje.. mislim da longi ima pravo .. na tebe jako utječe neki oblik matrijarhata.. ali samo od određenih osoba..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:54

Smeta mu sto nije dojen dovoljno dugo...xaxa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:57

metilda wrote:
venus wrote:Razumijem te, imam djecu. Nekad sam bila pretjerano usluzna sve im servirajuci i shvatila sam da to nije dobro ni za njih ni za mene. Napravila sam vrijeme za sebe. Sad im svjesno dopustam da uce zivot kroz izbore. To je donijelo brojne benefite, zreliji su u odnosu na svoje vrsnjake.

tako sam i ja postupila s mojom djecom.. uvijek sam im govorila da moraju sami odlučivati i da tako nikada nikoga neće moći ni optužiti za neuspjeh niti će itko moći preuzeti njihove zasluge za uspjeh.. uspjelo nam je (mužu i meni) spojiti autoritet roditelja i ulogu prijatelja u njihovom životu.. kad imaju neki problem koji ne mogu riješiti najprije se obrate nama... a od njih šestero svi su samostalni i u drugim gradovima.. ono što mene muči i jest ozbiljan problem koji dijelim s njima jest to da su troje zaposleni, a troje koji su završili taj nesretni FF (nije uzalud Brešan napisao Nečastovi na filozofskom fakultetu :D) nikako ne mogu naći posao.. najstariji ima već 30 godina i sa svojom diplomom FF ne može naći posao.. to me jako muči i ne mogu si pomoći.. ne mogu se distancirati od toga...

Nek ide konobariti i dostavljat pizze pa da donese za racune. 
Da sam musko, emtisve, radila bi 3 posla..
Ko im placa izlaske?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 22:00

venus wrote:
metilda wrote:
venus wrote:Razumijem te, imam djecu. Nekad sam bila pretjerano usluzna sve im servirajuci i shvatila sam da to nije dobro ni za njih ni za mene. Napravila sam vrijeme za sebe. Sad im svjesno dopustam da uce zivot kroz izbore. To je donijelo brojne benefite, zreliji su u odnosu na svoje vrsnjake.

tako sam i ja postupila s mojom djecom.. uvijek sam im govorila da moraju sami odlučivati i da tako nikada nikoga neće moći ni optužiti za neuspjeh niti će itko moći preuzeti njihove zasluge za uspjeh.. uspjelo nam je (mužu i meni) spojiti autoritet roditelja i ulogu prijatelja u njihovom životu.. kad imaju neki problem koji ne mogu riješiti najprije se obrate nama... a od njih šestero svi su samostalni i u drugim gradovima.. ono što mene muči i jest ozbiljan problem koji dijelim s njima jest to da su troje zaposleni, a troje koji su završili taj nesretni FF (nije uzalud Brešan napisao Nečastovi na filozofskom fakultetu :D) nikako ne mogu naći posao.. najstariji ima već 30 godina i sa svojom diplomom FF ne može naći posao.. to me jako muči i ne mogu si pomoći.. ne mogu se distancirati od toga...

Nek ide konobariti i dostavljat pizze pa da donese za racune. 
Da sam musko, emtisve, radila bi 3 posla..
Ko im placa izlaske?
 a .. ma rade oni svakakve poslove ali ne u struci.. baš tako - raznose pizze, daju instrukcije, rade kao povremeni novinari, pišu članke i recenzije.. ali nemaju stalni posao.. pet godina strudirati a onda raditi tako povremene poslove ipak nije baš optimistično   :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 22:01

venus wrote:Smeta mu sto nije dojen dovoljno dugo...xaxa
 je li to denkverbot  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 22:43

Moj dobar znanac, 30godisnjak, zavrsio filozofski, super pametan lik, zabavan, umjetnicki kreativac, pisac, a ponekad nema za hranu. [size=35]Nikako nije mogao shvatiti zasto ga poslodavci ne zele zadrzati, sve dok nije poceo raditi poslove ispod svoje spreme. Sad se konacno stabilizirao u svim aspektima, Bogu hvala.[/size]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 23:06

betty.boop wrote:a bas je simpa temica bila ... al ne, moralo se i ovdje doc nadyebavat :)

Bi li bila ljubazna pa, osim ovog komentara, malo i pojasnila kakvo to nadjebavanje spominjes?

Ako je topic o "kiselim krastavcima" ne znaci da se mora samo i iskljucivo osvrtati na "kisele krastavce". Nismo mi ovdje zbog topica, vec topici zbog nas. To bi znacilo da si mozemo dopustiti i kakav spontani tijek misli potaknut necijim komentarom ili pojasnjavanje napisanih stavova.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 10 Apr - 23:42

Točno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 0:16

Ithildin wrote:Ne razvijamo se zbog "negativnih poticaja" (oksimoron), već unatoč njima.

Ne razvijamo se uopće. Samo formiramo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by betty.boop Tue 11 Apr - 9:28

Ithildin wrote:
betty.boop wrote:a bas je simpa temica bila ... al ne, moralo se i ovdje doc nadyebavat :)

Bi li bila ljubazna pa, osim ovog komentara, malo i pojasnila kakvo to nadjebavanje spominjes?

Ako je topic o "kiselim krastavcima" ne znaci da se mora samo i iskljucivo osvrtati na "kisele krastavce". Nismo mi ovdje zbog topica, vec topici zbog nas. To bi znacilo da si mozemo dopustiti i kakav spontani tijek misli potaknut necijim komentarom ili pojasnjavanje napisanih stavova.


bih

problem je u meni sto trinyin komentar za metildu i tvoj za lejdi ne vidim kao spontani tijek misli

al evo, samo sam napravila sranje da se sad tema opet razvlaci u krivom smjeru

nhf ;)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 5 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 27 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum