ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL 2016/2017

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by jalnirajko 9/4/2017, 21:15

operw wrote:kek. prevara od trenera.

jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 10/4/2017, 00:05

nowitzki wrote:
sitting_bull wrote:
nowitzki wrote:Ti si slucaj za psihijatriju neznam sta da ti kazem vise
kaj te muči, njofra?

nemaš odgovora, ponestalo argumenata, strah u kostima, depresija???

nije li veći slučaj za psihijatriju zalijevanje terena gotovo do potpopa kako bi se onemogućilo protivnika?

ili elementarni nedostatak sportskog odgoja i osjećaja za poštenu igru (fair play) koju je rijeka jučer demonstrirala?

istina boli, ali sami ste to sebi smjestili...
Kompa mon ti zivis u nekom paralelnom svemiru za razliku od mene, nema se smisla upustat u rasprave 
Znaci utakmica za prvaka, igracki pregazimo dinamo ko plitki potok, ti pricas o nekom fair playu u utakmici di se lome koplja i osvaja titula, ma sta da ja pricam sa tobom?
dakle, u utakmici u kojoj se odlučuje o prvaku igrač dinama u otvorenoj situaciji za napad izbacuje loptu izvan terena jer je vidio protivničkog igrača kako leži, a više igrača rijeke nakon sudara Dinamovih igrača nastoji iskoristiti dinamov hendikep.

pokazatelj kako cilj opravdava sredstvo: nije bitno sportsko poštenje i čast, nego rezultat.

nakon što sam vidio kekov nastup pred novinarima nisam iznenađen: zlovenac vidi i komentira samo situacije u kojima je po njegovom mišljenju rijeka oštećena, a šuti kao pička kad mu sudačke odluke idu u prilog.
rekoh već: po keku bi se arbitraža trebala voditi i za kvarnerski zaljev.
govno sa sunčane strane alpa...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 10/4/2017, 00:11

nowitzki wrote:Umobolnica je za tebe majka....tamo bi vjerovatno se netko i upustio u raspravu sa tobom
a e.
nije lako pičkicama prihvatiti da su bili na 300 sekundi do naslova, a sad šupak cvika čavlima glave.
ostavlja to posljedice na psihu pa se lako potežu teške riječi.

nego, imaš li nekih argumenata?
znamo kako te pere depra, ne moraš to tako eksplicite pokazivati...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 10/4/2017, 00:11

jalnirajko wrote:sljedeći put ga bolje natopite da opet ne dobijete kitu u ritu  :bball:
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by nowitzki 10/4/2017, 07:25

Kazem ti ja da si u paralelnom svemiru, mene pere depra a imamo 4 boda vise hahahaha
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/4/2017, 07:49

nowitzki wrote:Kazem ti ja da si u paralelnom svemiru, mene pere depra a imamo 4 boda vise hahahaha

Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by nowitzki 10/4/2017, 08:09

Moze mi bit zao sto nije 7, i stvarno mi je zao, jer smo vas igracki prebili
Ali daleko sam ja od depresije, pa prije utakmice bi sa zadovoljatvom uzeo taj bod
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/4/2017, 08:11

ali ova fora sa polivanjem terena koju kuckice koriste ko opravdanje je vrh, svega mi... :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/4/2017, 09:01

sitting_bull wrote:
nowitzki wrote:
sitting_bull wrote:
nowitzki wrote:Ti si slucaj za psihijatriju neznam sta da ti kazem vise
kaj te muči, njofra?

nemaš odgovora, ponestalo argumenata, strah u kostima, depresija???

nije li veći slučaj za psihijatriju zalijevanje terena gotovo do potpopa kako bi se onemogućilo protivnika?

ili elementarni nedostatak sportskog odgoja i osjećaja za poštenu igru (fair play) koju je rijeka jučer demonstrirala?

istina boli, ali sami ste to sebi smjestili...
Kompa mon ti zivis u nekom paralelnom svemiru za razliku od mene, nema se smisla upustat u rasprave 
Znaci utakmica za prvaka, igracki pregazimo dinamo ko plitki potok, ti pricas o nekom fair playu u utakmici di se lome koplja i osvaja titula, ma sta da ja pricam sa tobom?
dakle, u utakmici u kojoj se odlučuje o prvaku igrač dinama u otvorenoj situaciji za napad izbacuje loptu izvan terena jer je vidio protivničkog igrača kako leži, a više igrača rijeke nakon sudara Dinamovih igrača nastoji iskoristiti dinamov hendikep.

pokazatelj kako cilj opravdava sredstvo: nije bitno sportsko poštenje i čast, nego rezultat.

nakon što sam vidio kekov nastup pred novinarima nisam iznenađen: zlovenac vidi i komentira samo situacije u kojima je po njegovom mišljenju rijeka oštećena, a šuti kao pička kad mu sudačke odluke idu u prilog.
rekoh već: po keku bi se arbitraža trebala voditi i za kvarnerski zaljev.
govno sa sunčane strane alpa...
Sta ti gnjojis, majke ti mile?!

"pokazatelj kako cilj opravdava sredstvo: nije bitno sportsko poštenje i čast, nego rezultat."


:tss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/4/2017, 09:17

fridrih_niche wrote:
Sta ti gnjojis, majke ti mile?!

"pokazatelj kako cilj opravdava sredstvo: nije bitno sportsko poštenje i čast, nego rezultat."
Kaj trubadur hoće reći, nije bitno sportsko poštenje i čast,nego rezultat? Pa da:



:lell
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 10/4/2017, 09:25

amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:
Sta ti gnjojis, majke ti mile?!

"pokazatelj kako cilj opravdava sredstvo: nije bitno sportsko poštenje i čast, nego rezultat."
Kaj trubadur hoće reći, nije bitno sportsko poštenje i čast,nego rezultat? Pa da:



:lell
Trebalo je takav penal namjerno promašiti, kao što to Hajdukovci rade.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/4/2017, 09:33

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:
Sta ti gnjojis, majke ti mile?!

"pokazatelj kako cilj opravdava sredstvo: nije bitno sportsko poštenje i čast, nego rezultat."
Kaj trubadur hoće reći, nije bitno sportsko poštenje i čast,nego rezultat? Pa da:



:lell
Trebalo je takav penal namjerno promašiti, kao što to Hajdukovci rade.
Profesorčić, nije trebalo tak pasti i glumiti ;)  Ironija je u tome da nakon ovog šitingkupkosvetina ide pričati o nekom poštenju i časti, pa da je ima imalo obraza sakrija bi se u rupicu iz koje je izmigoljija i ništa po tom pitanju nebi pisa. I ti skupa s njim ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 10/4/2017, 09:35

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:
Sta ti gnjojis, majke ti mile?!

"pokazatelj kako cilj opravdava sredstvo: nije bitno sportsko poštenje i čast, nego rezultat."
Kaj trubadur hoće reći, nije bitno sportsko poštenje i čast,nego rezultat? Pa da:



:lell
Trebalo je takav penal namjerno promašiti, kao što to Hajdukovci rade.
Profesorčić, nije trebalo tak pasti i glumiti ;)  Ironija je u tome da nakon ovog šitingkupkosvetina ide pričati o nekom poštenju i časti, pa da je ima imalo obraza sakrija bi se u rupicu iz koje je izmigoljija i ništa po tom pitanju nebi pisa. I ti skupa s njim ;)
Pa zar i ti nisi plakao ovdje kada klinci u Rijeci nisu davali loptu ....
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/4/2017, 09:50

Amper je iznija moje misli...
Znaci, Svetina je licemjer svjetske klase kad drugima vidi trn u oku, a sebi ne vidi balvan...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/4/2017, 09:56

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:
Sta ti gnjojis, majke ti mile?!

"pokazatelj kako cilj opravdava sredstvo: nije bitno sportsko poštenje i čast, nego rezultat."
Kaj trubadur hoće reći, nije bitno sportsko poštenje i čast,nego rezultat? Pa da:



:lell
Trebalo je takav penal namjerno promašiti, kao što to Hajdukovci rade.
Profesorčić, nije trebalo tak pasti i glumiti ;)  Ironija je u tome da nakon ovog šitingkupkosvetina ide pričati o nekom poštenju i časti, pa da je ima imalo obraza sakrija bi se u rupicu iz koje je izmigoljija i ništa po tom pitanju nebi pisa. I ti skupa s njim ;)
Pa zar i ti nisi plakao ovdje kada klinci u Rijeci nisu davali loptu ....
Ne, nisam plakao, nego pročitaj moj post još jednom. Radi se o tome tko piše i što piše ;) Kako ima obraza pisati o časti i poštenju nakon onog iz Vinkovaca? Pa puno je manje sramotno ne izbaciti loptu nakon što protivnik leži (premda naravno to nije fair play) nego napraviti ono što je u Suodani napravija u Vinkovcima. Možeš napisati da igrači Rijeke nisu bili fair play, ali pisati o poštenju i časti ponavljam profesorčiće NAKON ONOG IZ VINKOVACA što nisi osudio nego još i opravdavao je... ;)

Btw. kad smo već kod fair playa, ljepo je Dinamo izbacio loptu nakon ozljede Ismajlija u ovosezonskom dvoboju na Maksimiru (u 10-om misecu). Ili ipak nije, nastavili su akciju na samom kraju poluvrimena i samo je sveti lovre spasija gol, a čak i ona ljiga od komentatora trubila u mikrofon da je se Ismajli brzo pridigao. Bio je kraj poluvremena, odmah je naravno zamjenjen i zaigrao je tek u proljetnom djelu 24.02, propustija 10 utakmica!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 10/4/2017, 10:38

fridrih_niche wrote:Amper je iznija moje misli...
Znaci, Svetina je licemjer svjetske klase kad drugima vidi trn u oku, a sebi ne vidi balvan...
:bball:
a e.

mentor i učenik, jedan idiot, drugi pleše na graničnoj crti, ujedinjenim snagama na braniku časti i poštenja.

jedino kaj ih malo jebu vlastiti kontradiktorni upisi.

to valjda u njihovom cehu spada pod normalno...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 10/4/2017, 10:52

amper1950 wrote:
Ne, nisam plakao, nego pročitaj moj post još jednom. Radi se o tome tko piše i što piše :;): Kako ima obraza pisati o časti i poštenju nakon onog iz Vinkovaca? Pa puno je manje sramotno ne izbaciti loptu nakon što protivnik leži (premda naravno to nije fair play) nego napraviti ono što je u Suodani napravija u Vinkovcima. Možeš napisati da igrači Rijeke nisu bili fair play, ali pisati o poštenju i časti ponavljam profesorčiće NAKON ONOG IZ VINKOVACA što nisi osudio nego još i opravdavao je... :;):

Btw. kad smo već kod fair playa, ljepo je Dinamo izbacio loptu nakon ozljede Ismajlija u ovosezonskom dvoboju na Maksimiru (u 10-om misecu). Ili ipak nije, nastavili su akciju na samom kraju poluvrimena i samo je sveti lovre spasija gol, a čak i ona ljiga od komentatora trubila u mikrofon da je se Ismajli brzo pridigao. Bio je kraj poluvremena, odmah je naravno zamjenjen i zaigrao je tek u proljetnom djelu 24.02, propustija 10 utakmica!!!
još jednom se idiot sa svojom idiotskom logikom prostro pred svekoliko forumskom javnošću! i mentor također.

u Vinkovcima je sudac svirao penal, ništa lošiji nego što je sviran hajduku kontra vinogradara. i dinamovci su ga zapucali jednako kao i hajduk kontra vinogradara.

u rijeci je došlo do sudara glavama, svi igrači rijeke su to vidjeli i mogli su, oni - ne sudac, prekinuti igru. nisu, nego su nastavili napad u trenutku kada je dinamo praktično bio bez dva igrača i kad je većina ostalih očekivala izbacivanje lopte kako bi se vidjelo što je sa igračima. to je tebi bilo pošteno, posebice nakon što je ne puno ranije na istoj utakmici  u čistoj napadačkoj situaciji igrač dinama izbacio loptu kako bi se pomoglo gorgonu.



drugo, idiote, fair play znači poštena igra...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by bafalo 10/4/2017, 11:33

rijeka je digla ruku kada nije bio aut kme kme zločinci lol sad neka privatiziraju ligu i suce na idućih 10 godina pa se možda tu i bude dalo o čemu pričat

_________________
HNL 2016/2017 - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/4/2017, 11:57

sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:Amper je iznija moje misli...
Znaci, Svetina je licemjer svjetske klase kad drugima vidi trn u oku, a sebi ne vidi balvan...
Basketball
a e.

mentor i učenik, jedan idiot, drugi pleše na graničnoj crti, ujedinjenim snagama na braniku časti i poštenja.

jedino kaj ih malo jebu vlastiti kontradiktorni upisi.

to valjda u njihovom cehu spada pod normalno...
Srica pa ti zbog svog selektivnog licemjerja ne ispadaš kontradiktoran...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by darth_vader 10/4/2017, 12:57

Prele wrote:ali ova fora sa polivanjem terena koju kuckice koriste ko opravdanje je vrh, svega mi... :lol:

Jedne godine su im opasni bili čak i konfeti... :roflrofl
A što reći... :facepalm
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/4/2017, 13:15

jasambrend wrote:
Prele wrote:ali ova fora sa polivanjem terena koju kuckice koriste ko opravdanje je vrh, svega mi... :lol:

Jedne godine su im opasni bili čak i konfeti... :roflrofl
A što reći... :facepalm
:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Još su u emisiji Otvoreno o tome pričali, pa je zoki pričal kak je to nekog moglo pogodit u oko :rofl :rofl :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 3 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum