ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by Guest Mon 10 Apr - 20:34

boli me kurac za državne dugove i ne dugove.   neka država tiska pare i vraća dugove. problem je što porezima iseljavaju i ubijaju Hrvate

Guest
Guest


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 20:49

Deda , MMF je angloamericka šema uspostavljena nakon ww2 da bi se države okolo držale u dužnickom ropstvu i iz njih isisavalo novac ...tako da sve šta procitaš o tzv strucnih svijeckih ekonomista baci u smece jer njihov posao je da ti krivo navode kako bi zaribao i šta više zaglibio u dužnicko blato.

Sad ce tebi jedan scientolog objasnit kako se smanjuje javni dug i izlazi iz dužnickog ropstva.

1. Reži
2.Raste javni dug s obzirom na domacu potrošnju ...no neraste kolicinski.
3.Smanji rashod tim rezanjima i ostat ce ti nešto viška love.
4.Vrati dio duga ...poceo si smanjivati javni dug.
5.Vratio si sav dug i izašao iz dužnickog ropstva.


ČESTITAMO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by Guest Mon 10 Apr - 20:55

RayMabus wrote:
Sad ce tebi jedan scientolog objasnit kako se smanjuje javni dug i izlazi iz dužnickog ropstva.

1. Reži
2.Raste javni dug s obzirom na domacu potrošnju ...no neraste kolicinski.

ČESTITAMO.

Ukratko smanjuješ plaće i otpuštaš radnike.
Koliko trebaš smanjiti plaće i otpustiti radnika prije nego otplatiš javni dug?

Rezultat tvog rješenja je još veće iseljavanje u Njemačku.

Bravo Longi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 20:58

Srećko wrote:
RayMabus wrote:
Sad ce tebi jedan scientolog objasnit kako se smanjuje javni dug i izlazi iz dužnickog ropstva.

1. Reži
2.Raste javni dug s obzirom na domacu potrošnju ...no neraste kolicinski.

ČESTITAMO.

Ukratko smanjuješ plaće i otpuštaš radnike.
Koliko trebaš smanjiti plaće i otpustiti radnika prije nego otplatiš javni dug?

Rezultat tvog rješenja je još veće iseljavanje u Njemačku.

Bravo Longi
Neotpuštam radnike nego uhljebe na državnoj sisi zbog kojih se moram zaduživat a neproizvode nikakvu dobit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 20:59

Srećko wrote:

Rezultat tvog rješenja je još veće iseljavanje u Njemačku.

Bravo Longi
Mislim da uhljebi i onako nisu neka šteta ako odsele drugdje , i onako ne proizvode NIŠTA.

Da tocno , BRAVO JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 21:08

Gdje ceš bolje vijesti nego protjerat ono 200 tisuca uhljeba s državne sise pa ako oce mogu odma svi u Austriju tražit uhljebljenje ...ima odma da Austrija ode u dužnicko ropstvo a Hr bude primjer pozitivne i jake ekonomije.

PA KAMO SREČE DA ODU DRUGDJE I NEŠTO DRUGO UNIŠTE ...ODMA HRVATSKA PO RELATIVNOJ USPOREDBI RASTE U OCIMA KREDITNIH AGENCIJA JER BI AUSTRIJA PALA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:12

RayMabus wrote:Gdje ceš bolje vijesti nego protjerat ono 200 tisuca uhljeba s državne sise pa ako oce mogu odma svi u Austriju tražit uhljebljenje ...ima odma da Austrija ode u dužnicko ropstvo a Hr bude primjer pozitivne i jake ekonomije.

PA KAMO SREČE DA ODU DRUGDJE I NEŠTO DRUGO UNIŠTE ...ODMA HRVATSKA PO RELATIVNOJ USPOREDBI RASTE U OCIMA KREDITNIH AGENCIJA JER BI AUSTRIJA PALA.
sve 6 Longi,no ti birokracki Uhljebi su najzilaviji Štakori..ugnjezde se tako duboko u sustav da im ne mos nista..Poznato ti je da im je posao zagarantiran zakonima koji su pisani jos u staroj Jugi..Radio ne radio,svira im radio..Pokusah ih prorijediti,ucas se svi udruze i organiziraju u jedu od najjedinstvenijih strajkaskih grupa..
Tim samo da je pustiti pitone u njihove brloge i rupe,i da viš.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 21:17

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Gdje ceš bolje vijesti nego protjerat ono 200 tisuca uhljeba s državne sise pa ako oce mogu odma svi u Austriju tražit uhljebljenje ...ima odma da Austrija ode u dužnicko ropstvo a Hr bude primjer pozitivne i jake ekonomije.

PA KAMO SREČE DA ODU DRUGDJE I NEŠTO DRUGO UNIŠTE ...ODMA HRVATSKA PO RELATIVNOJ USPOREDBI RASTE U OCIMA KREDITNIH AGENCIJA JER BI AUSTRIJA PALA.
sve 6 Longi,no ti birokracki Uhljebi su najzilaviji Štakori..ugnjezde se tako duboko u sustav da im ne mos nista..Poznato ti je da im je posao zagarantiran zakonima koji su pisani jos u staroj Jugi..Radio ne radio,svira im radio..Pokusah ih prorijediti,ucas se svi udruze i organiziraju u jedu od najjedinstvenijih strajkaskih grupa..
Tim samo da je pustiti pitone u njihove brloge i rupe,i da viš.. :cleanteeth
Znam ...ja ti samo pricam kako scientolozi to gledaju ...sve obrnuto od MMFa ciji je cilj da uvuce i drži države i društva u dužnickom ropstvu i isiava lovu iz njih.

Ovo šta sam sad napisao to se nece desit jer vi niste na toj razini da skužite da je to SREČA kad protjeraš uhljebe iz društva a NESRECA onima koji ih dobiju i da ceš ti u očima kreditnih agencija porast jer oni rade usporedbe pa je jedna država na tablici PALA a to nisi TI.

Arapi su najbolji primjer šta se desi kad hrpa uhljeba iz jedne države prislei u drugu ...I VI STVARNO MISLITE DA BI ŽALI DA 200 TISUCA HRVATSKIH UHLJEBA POBJEGNE U AUSTRIJU ?

JOK UPRAVO SAM RELATIVNO POBOLJŠAO SVOJ KREDITNI REJTING U OCIMA AGENCIJA JER AUSTRIJA PADA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:20

Nisi skuzio sto sam zelio reci..Poanta jest.,da te Uhljebe birokracke nes istjerati,niti kad drzava bude potpuno pusta..
Sto mislis,u sto se donose svi ovi umobolni zakoni?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 21:25

pismejker wrote:Nisi skuzio sto sam zelio reci..Poanta jest.,da te Uhljebe birokracke nes istjerati,niti kad drzava bude potpuno pusta..
Sto mislis,u sto se donose svi ovi umobolni zakoni?
Skužio sam , piše ti :
Ovo šta sam sad napisao to se nece desit jer vi niste na toj razini da skužite
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:25

Ajd ti u qujac.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 21:26

Vi cete skužit BATINE , to razumijete ...prvo ce vam svi sposbni mladi otic , pa ide krah nataliteta , pa terorizam a 20% BDPa turizam , pa navala imigrnanata na Balkan , pa tenzije ...i onda vi lijepo svi kolektivno jedete govna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:28

.tijekom iducih vremena me ceka izgleda svicarska...svabija mi se onemilila,a tamo imam i jos vise rodbine nego u svabiji..kad se nakupi loffa,slijedi stratesko povlacenje u pustare i neku daču..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 21:30

pismejker wrote:.tijekom iducih vremena me ceka izgleda svicarska...svabija mi se onemilila,a tamo imam i jos vise rodbine nego u svabiji..kad se nakupi loffa,slijedi stratesko povlacenje u pustare i neku daču..
Pošalji nam razglednicu svima iz Švice , napiši : Pozdrav iz Švice , JEDITE GOVNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:31

RayMabus wrote:
pismejker wrote:.tijekom iducih vremena me ceka izgleda svicarska...svabija mi se onemilila,a tamo imam i jos vise rodbine nego u svabiji..kad se nakupi loffa,slijedi stratesko povlacenje u pustare i neku daču..
Pošalji nam razglednicu svima iz Švice , napiši : Pozdrav iz Švice , JEDITE GOVNA.
Oke, lol! no ti nisi zasluzio ghovna da jedes..kuzis situaciju,..no ovi drugi,jebote,koji uzvisuju svoje politicke grupe,pa im se klanjaju,dok ih ovi guzlaju,e takvi ce se najesti ghovana.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 21:36

pismejker wrote:.no ovi drugi,jebote,koji uzvisuju svoje politicke grupe,pa im se klanjaju,dok ih ovi guzlaju,e takvi ce se najesti ghovana.. :cleanteeth
Onda ce se pocet zaduživat jer se njima ghovna nejedu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:38

RayMabus wrote:
pismejker wrote:.no ovi drugi,jebote,koji uzvisuju svoje politicke grupe,pa im se klanjaju,dok ih ovi guzlaju,e takvi ce se najesti ghovana.. :cleanteeth
Onda ce se pocet zaduživat jer se njima ghovna nejedu.
Svaka drzava u propasti ce dobiti kredit..pitanje je pod kojim uvjetima,ugl.potomci ima da do 7 koljena jebu jeza u bodlju..no,takvi uvijek izmigolje nekako,a sve se prelomi na budalama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 21:41

pismejker wrote:ugl.potomci ima da do 7 koljena jebu jeza u bodlju..no,takvi uvijek izmigolje nekako,a sve se prelomi na budalama..
Poput npr ...radnica u Konzumu.

:aw

LOMIIII I TREBA DA SE PRELOMI NA BUDALAMA ...TO JE I ISPRAVNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by Guest Mon 10 Apr - 21:44

ej-men..tko ne misli svojom glavom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by RayMabus Mon 10 Apr - 21:51

pismejker wrote:ej-men..tko ne misli svojom glavom...
...jede govna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto - Page 3 Empty Re: Evo tko će i koliko plaćati porez na nekretnine: neki će izdvojiti i 160 posto

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum