ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam

Go down

 Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam Empty Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam

Post by Kermit 10/4/2017, 12:37

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=962393
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam Empty Re: Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam

Post by Kermit 10/4/2017, 12:38

Nažalost ovo je jedina opcija jer ovakvo kršenje Ustava, normi lopovluk i sve sto ide je gore od bilo kojeg stečaja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam Empty Re: Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam

Post by kic 10/4/2017, 12:41


 Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam Screen19
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam Empty Re: Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam

Post by vuksadinare 10/4/2017, 12:45

asilovski wrote:Nažalost ovo je jedina opcija jer ovakvo kršenje Ustava, normi lopovluk i sve sto ide je gore od bilo kojeg stečaja
mislim moze biti govora o lopovluku ali mislim da tu vise sad igra politika ulogu..kako domaca tako cini mi se jos vise međunarodna..da se krele todoric niej zaduzio previse kod rusa....ili uopce nije zaduzio..vec bi ledo,jamnica,konzum imali vlasnike ili bi se nazirali...mahom oni eu provijencije..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

 Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam Empty Re: Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam

Post by Guest 10/4/2017, 13:52

Bojkotirajmo drzavu RH, Zagreb, Repku, i Todu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam Empty Re: Bojkojtirajmo Agrokor i banditizam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum