ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vuksadinare 10/4/2017, 11:14

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:znači ipak on i ipak se znalo sve od samoga početka.Prljava igra se nastavlja,neki će kraj ovoga najebati gadno.Novčanike na gotovs.
..jebote a jos jedan splico i dalmos....ti su nas dobrano usosili....prvo svoja guzica a za ostale..vidjet cemo... :)
taj će nešto spasiti,pa on je grobar,počisti džepove pa sahranjuje.Nije ga uzalud trebao Čačić
pitanje ima li sto za oplajckat osim nekretnina..gotovinu kontroliraju banke....neko ce dobro omastiti brke agrokorovim nekretninama... :)
jel ti znaš koja će se sad para vrtit i koji interesi sudarat?Plati kume pa da vidimo što se može...
bumo videli...za plenkija znam da on ima odstupnicu....'a kaj ja tu morem ja ionak štrumfe sam prodajem'

vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by Guest 10/4/2017, 11:14

Gnječ wrote:
Na daleko se vidi - ovo je velika prevara!

Nije ovo sad prevara, ovo je završni čin, a prevara se odvijala proteklih godina / desetljeća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vili40 10/4/2017, 11:15

a dobro,treba čovjeku dati šansu(da napokon do kraja napuni džepove i napokon ode u zasluženu pemziju)
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by Guest 10/4/2017, 11:15

jel će i taj dobiti pola miljarde kuna?
a koliko smo platili Alvarezov croatian trip?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by Guest 10/4/2017, 11:16

Noor wrote:jel će i taj dobiti pola miljarde kuna?

50.000 mjesečno plaća + ostali troškovi koje pokriva korporativna kartica, vozač...
plaćaju ga kreditori, a država bira
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vili40 10/4/2017, 11:20

odmah na početku ga našli :D
to nije posao za nekog poštenog i sposobnog
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vuksadinare 10/4/2017, 11:20

....ma nema sanse da ova vlada izgura do kraja.....ako ovo onim debilusima iz most-a nije alarm....onda ne znam sto je...ej skegro i cacic ci ti odlucuju o sudbini agrokora...a jos uvijek zivi tajkuni ga hvale....pa mislim moras biti toliko glup ili jednostavno ako ne glup obraza debljine vojnicke cizme...da ovo provaris...dobro da jos sanadera nisu stavili za mentora a fizulica za financijskog direktora..a naslo bi se mozda mjesta i za gregurica.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by Guest 10/4/2017, 11:21

Srećko wrote:
Noor wrote:jel će i taj dobiti pola miljarde kuna?

50.000 mjesečno plaća + ostali troškovi koje pokriva korporativna kartica, vozač...
plaćaju ga kreditori, a država bira

Ramljak je procijenio i koliko će trajati cijeli njegov posao.
“Mislim da nitko ovdje nema iluzija da je ovo posao koji se može napraviti preko noći. Posao je to od barem 12 mjeseci kako bi sve izgledalo kao blagi maestral, a ne kao plimni val. Bit ću vam na raspolaganju za sve informacije, ali vas molim da mi sada date tjedan dana vremena”, rekao je.

znači, trajat će što je duže moguće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by Kermit 10/4/2017, 11:23

Iz Jutarnjeg se vidi da je o osobno pisao zakon i to za sebe, sto ce reci da je ovo sve projekt da se pokradu ozbiljni i ogromni novci
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vuksadinare 10/4/2017, 11:24

Tedeski:'ponosan sam na nasu Vladu,ovo je jendini nacin da se agrokor spasi... Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 1f602 

http://www.tportal.hr/biznis/clanak/tedeschi-ponosan-sam-na-vladu-ovo-je-jedini-nacin-da-se-agrokor-spasi-20170410
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by Guest 10/4/2017, 11:25

Noor wrote:
Srećko wrote:
Noor wrote:jel će i taj dobiti pola miljarde kuna?

50.000 mjesečno plaća + ostali troškovi koje pokriva korporativna kartica, vozač...
plaćaju ga kreditori, a država bira

Ramljak je procijenio i koliko će trajati cijeli njegov posao.
“Mislim da nitko ovdje nema iluzija da je ovo posao koji se može napraviti preko noći. Posao je to od barem 12 mjeseci kako bi sve izgledalo kao blagi maestral, a ne kao plimni val. Bit ću vam na raspolaganju za sve informacije, ali vas molim da mi sada date tjedan dana vremena”, rekao je.

znači, trajat će što je duže moguće.

... po moru na jahti Malo vitra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vuksadinare 10/4/2017, 11:26

jebe se tedeskiju..sto manje konkurencije njemu bolje i hvata monopolizam..jos pride ako dobije kakvu agrokorovu firmu ala ledo ili jamnica...a ni kriv ni duzan..malo hvalis vladu a oni tebi par agrokorovih firmi za đabe ili budzasto..i jos ti oproste dugove.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vuksadinare 10/4/2017, 11:29

mozda ne prođe bas dugo..a dozivimo 'lex tedeschi'....prosle godine pala mu ej dobit za oko 16%....inace uvijek je bio kritican prema vladama...sumnjivo mi ej ovo njegovo hvaljenje vlade...da i njemu ne gori pod petama..pa se zeli u trpat u 'sistematski vazne firme'.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vili40 10/4/2017, 11:30

čovjek je VIM-ovac,čistim,ribam i poliram da ti ne bi koja kuna ostala u džepu.Banke će dobiti svoje a ostali mili moji kuda koji.Pa kapitalizam je to,nije sramota propast ni objesiti se.
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vuksadinare 10/4/2017, 11:35

vili40 wrote:čovjek je VIM-ovac,čistim,ribam i poliram da ti ne bi koja kuna ostala u džepu.Banke će dobiti svoje a ostali mili moji kuda koji.Pa kapitalizam je to,nije sramota propast ni objesiti se.
..dobro budimo posteni dobavljaci su dobrim dijelom i sami krivi za mozebitnu sudbinu..ne slijede svjetske i europske gospodarske trendove..ne udruzuju se..nemaju smisla za sirenje na druga trzista i druge trgovacke lance..istina..tu su i sami krivi...ne moderniziraju se...narocito poljoprivredni proizvođaci i dobavljaci..gledaju samo prema drzavi..da im ona nađe trziste..a nalazila im je u 80% slucajeva bas kod todorica i agrokora..a onda su oni cesali jaja..'dok je drzave i agrokora sto bi se ja onda trudio traziti plasman robe kod drugih'...sad im preostaje jedino mozda da robu prodaju na buvljaku ko 90-tih.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vuksadinare 10/4/2017, 11:37

..i sad ti isti dobavljaci kako ej netko rekao nesto nauce iz ovog slucaja i podtrude s eplasirati robu i kod drugih..oni opet zicaju drzavu prvo da im plati i sacuva agrokor u domacim rukama..da bi oni opet poslovali po sistemu..'prodam robu naplatim jedan mjesec tri cekam ali neka pinka je sjela..a ja odo na pivo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vili40 10/4/2017, 11:45

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:čovjek je VIM-ovac,čistim,ribam i poliram da ti ne bi koja kuna ostala u džepu.Banke će dobiti svoje a ostali mili moji kuda koji.Pa kapitalizam je to,nije sramota propast ni objesiti se.
..dobro budimo posteni dobavljaci su dobrim dijelom i sami krivi za mozebitnu sudbinu..ne slijede svjetske i europske gospodarske trendove..ne udruzuju se..nemaju smisla za sirenje na druga trzista i druge trgovacke lance..istina..tu su i sami krivi...ne moderniziraju se...narocito poljoprivredni proizvođaci i dobavljaci..gledaju samo prema drzavi..da im ona nađe trziste..a nalazila im je u 80% slucajeva bas kod todorica i agrokora..a onda su oni cesali jaja..'dok je drzave i agrokora sto bi se ja onda trudio traziti plasman robe kod drugih'...sad im preostaje jedino mozda da robu prodaju na buvljaku ko 90-tih.. :)
možda su se poveli za onim što stalno pričaju:dug treba vratiti...jebiga,preozbiljno su to shvatili,to ne vrijedi za sve
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vuksadinare 10/4/2017, 11:52

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:čovjek je VIM-ovac,čistim,ribam i poliram da ti ne bi koja kuna ostala u džepu.Banke će dobiti svoje a ostali mili moji kuda koji.Pa kapitalizam je to,nije sramota propast ni objesiti se.
..dobro budimo posteni dobavljaci su dobrim dijelom i sami krivi za mozebitnu sudbinu..ne slijede svjetske i europske gospodarske trendove..ne udruzuju se..nemaju smisla za sirenje na druga trzista i druge trgovacke lance..istina..tu su i sami krivi...ne moderniziraju se...narocito poljoprivredni proizvođaci i dobavljaci..gledaju samo prema drzavi..da im ona nađe trziste..a nalazila im je u 80% slucajeva bas kod todorica i agrokora..a onda su oni cesali jaja..'dok je drzave i agrokora sto bi se ja onda trudio traziti plasman robe kod drugih'...sad im preostaje jedino mozda da robu prodaju na buvljaku ko 90-tih.. :)
možda su se poveli za onim što stalno pričaju:dug treba vratiti...jebiga,preozbiljno su to shvatili,to ne vrijedi za sve
..a ne vracaju ni oni bas sve svoje dugove budimo realni..no trenutno je agrokor u najvecem qurtzu pa sad svaki zeko silji quratz...tipicno za ove prostore...no cak i dug nije problem ako ga imas sa cim pokriti odnosno ako imas trzisnu vrijednost negdje drugdje.....80% teletabisa s eorjentiralo na ovo 'zapadnobalkansko' nesigurno trziste..jer su ili ograniceni ili preljeni da traze trziste na eurospkim i svjetskim trzistima jer tamo se treba dosita truditi da konkuriras i cijenom i koliko toliko kvalitetom....i opet vecina njih trazi poslove preko drzave da im ova rihta trziste vani.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by Guest 10/4/2017, 11:53

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:čovjek je VIM-ovac,čistim,ribam i poliram da ti ne bi koja kuna ostala u džepu.Banke će dobiti svoje a ostali mili moji kuda koji.Pa kapitalizam je to,nije sramota propast ni objesiti se.
..dobro budimo posteni dobavljaci su dobrim dijelom i sami krivi za mozebitnu sudbinu..ne slijede svjetske i europske gospodarske trendove..ne udruzuju se..nemaju smisla za sirenje na druga trzista i druge trgovacke lance..istina..tu su i sami krivi...ne moderniziraju se...narocito poljoprivredni proizvođaci i dobavljaci..gledaju samo prema drzavi..da im ona nađe trziste..a nalazila im je u 80% slucajeva bas kod todorica i agrokora..a onda su oni cesali jaja..'dok je drzave i agrokora sto bi se ja onda trudio traziti plasman robe kod drugih'...sad im preostaje jedino mozda da robu prodaju na buvljaku ko 90-tih.. :)

šta ti to znači dobrim djelom?

dobavljači su dobavljači i zastupnici za određeno područje. dobavljač se nemože širiti na druge države jer u drugoj državi već postoji dobavljač.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by veber 10/4/2017, 11:54

streljat sabor, namjesnika, todorice i bratiju

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by vuksadinare 10/4/2017, 11:55

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:čovjek je VIM-ovac,čistim,ribam i poliram da ti ne bi koja kuna ostala u džepu.Banke će dobiti svoje a ostali mili moji kuda koji.Pa kapitalizam je to,nije sramota propast ni objesiti se.
..dobro budimo posteni dobavljaci su dobrim dijelom i sami krivi za mozebitnu sudbinu..ne slijede svjetske i europske gospodarske trendove..ne udruzuju se..nemaju smisla za sirenje na druga trzista i druge trgovacke lance..istina..tu su i sami krivi...ne moderniziraju se...narocito poljoprivredni proizvođaci i dobavljaci..gledaju samo prema drzavi..da im ona nađe trziste..a nalazila im je u 80% slucajeva bas kod todorica i agrokora..a onda su oni cesali jaja..'dok je drzave i agrokora sto bi se ja onda trudio traziti plasman robe kod drugih'...sad im preostaje jedino mozda da robu prodaju na buvljaku ko 90-tih.. :)

šta ti to znači dobrim djelom?

dobavljači su dobavljači i zastupnici za određeno područje. dobavljač se nemože širiti na druge države jer u drugoj državi već postoji dobavljač.
moze se siriti ako posjeduje kvalitetu proizvoda i nudis dobru cijenu...zasto se ne bi mogao siriti pogotovo kad si u eu...tko ce meni recimo ili tebi zabraniti da konkuriras da budes dobavljac nekog trgovackog lanca u mađarskoj ili ne znam italiji....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora - Page 2 Empty Re: Lopuža Ramljak povjerenik Agrokora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum