ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by dzango Sat 8 Apr - 10:49

Srećko wrote:Gospa je uvijek pomagala Hrvatskoj, ponoći će i sad, ne treba previše brinuti o Todorićima

umjesto da padate u iskušenje da počinite zlo i grijeh molite se radije za pomoć Gospi od brze pomoći

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 DJEVOJ%C4%8CICA-I-GOSPA
Do jaja.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by dzango Sat 8 Apr - 10:50

kaja wrote:nemam link, ali motivirao me domoljubni govor gazda Toce gdje predaje najuspješniju firmu u ruke Hrvatskoj.
i 60 miljardi duga.
- evo vam firma, jebite si mater , ja sam dovoljno ukrao!
E jebiga. Ne može bez linka.

_________________
Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by marcellus Sat 8 Apr - 10:50

kaja wrote:nemam link, ali motivirao me domoljubni govor gazda Toce gdje predaje najuspješniju firmu u ruke Hrvatskoj.
i 60 miljardi duga.
- evo vam firma, jebite si mater , ja sam dovoljno ukrao!


sami su to tražili i napravili su sve što su mogli da rusi ne preuzmu agrokor i dug

alvarez je možda mogao nešto napraviti jer je on bio namjesnik banaka i one bi tada možda i dale nešto love da se spase njihova ulaganja, ovako ne vjerujem da će i jedna banka dati lovu za plaće

_________________
Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Guest Sat 8 Apr - 10:53

HDZ-ovci se uvijek snadju:

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Image-uploaded-from-iOS-656x365
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Kermit Sat 8 Apr - 10:53

marcellus wrote:
kaja wrote:nemam link, ali motivirao me domoljubni govor gazda Toce gdje predaje najuspješniju firmu u ruke Hrvatskoj.
i 60 miljardi duga.
- evo vam firma, jebite si mater , ja sam dovoljno ukrao!


sami su to tražili i napravili su sve što su mogli da rusi ne preuzmu agrokor i dug

alvarez je možda mogao nešto napraviti jer je on bio namjesnik banaka i one bi tada možda i dale nešto love da se spase njihova ulaganja, ovako ne vjerujem da će i jedna banka dati lovu za plaće
Država ce povecati poreze, zadužit se i uzeti pare iz EU fondova i stvar rješena, za godinu dana Bugarska dostiže Croatiu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by vili40 Sat 8 Apr - 10:54

i to mu je sad hvala što je godinama zapošljavao i podizao sirotinju,koji je digao u nebesa hrvatsku poljoprivredu i cjelokupno hrvatsko gospodarstvo a sve na uštrb sebe i svoje obitelji.Njegova djeca su banane vidjela samo na slikama i to crno bijelim.
I još je sad bio fer pa je sve što je stvorio poklonio domovini koju neograničeno voli i nezahvalnom narodu koji na momente to nije prepoznao.
Preboljet će on svu tu nepravdu jer je oduvjek bio velik,najveći.Takvi ljudi se rađaju jednom u tisuću godina.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Guest Sat 8 Apr - 11:01

marcellus wrote:
kaja wrote:nemam link, ali motivirao me domoljubni govor gazda Toce gdje predaje najuspješniju firmu u ruke Hrvatskoj.
i 60 miljardi duga.
- evo vam firma, jebite si mater , ja sam dovoljno ukrao!


sami su to tražili i napravili su sve što su mogli da rusi ne preuzmu agrokor i dug

alvarez je možda mogao nešto napraviti jer je on bio namjesnik banaka i one bi tada možda i dale nešto love da se spase njihova ulaganja, ovako ne vjerujem da će i jedna banka dati lovu za plaće

A zasto bi banke preuzele Agrokor i dug, osim da pokusaju povratiti ulozeno na nacin da Alvarez razbija, prodaje, likvidira i opet prodaje kapitalnu i operativnu imovinu? Sto je cista fantazija, da se razumijemo. Banke se time ne bave, niti imaju strpljenja. Izvukle bi najvise iz Agrokora sto mogu do kraja financijske godine i bacile radnike(ce), makom iz kanala prodaje i distribucije na ulicu + dobavljaci, kooperanti, opg-ovi (dakle, cisti uteg na trzistu rada i nova socijala), tja nekih 100.000 ljudi. Vjerojatno vise, za novi pravac u Irsku da mogu Koly jebat mater.

Da ne bi jos na taj kredit dali 300 milijuna eura, cista navlakusa kako ne bi dobavljaci trazili Lex Agrokor.

Kako god okrenes, sranje, jedino sto ce Alvarez sad imati viska vremena za novi dance hit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Guest Sat 8 Apr - 11:02

asilovski wrote:
Srećko wrote:
veber wrote:
todoriću sada sve oduzet. istjerat ga iz dvorca zajedno sa svom svojtom.
oduzet im svu imovinu. pokretnu i nepokretnu.
neka se jave na burzu.

ne možeš mu ništa uzet, dobit je na njemu, privatnoj osobi
dok su obveze na sasvim drugoj osobi, tj. množina, dugovi su na više pravnih osoba u sustavu Agrokora

kad na sudu pokrećeš postupak naplate možeš ga pokrenuti samo nad osobom na kojoj je dug, to je neki d.o.o., prethodno isplaćena dobit vlasniku pravne osobe ne može biti predmet naplate kao što ne mogu ni prethodno isplaćene plaće radnicima

Todorić je čist, on sad može u miru živjeti od rente
Postoji u ZTD proboj pravne osobnosti koji upravo služi za ove i ovakve lopine, ali to je čista fikcija za naš DORH. Osim toga on ima takav utjecaj da nogom otvsra Banske dvore

zato imaš one nezavisne revizorske kuće i računovodstvene savjetnike, oni čak i krivično odgovaraju umjesto Agrokora ako nešto nije po zakonu

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Guest Sat 8 Apr - 11:06

Da se razumijemo sto se ovdje desilo, Rusi su napravili business intelligence hrvatskog gospodarstva, nasli su Agrokor kao slabu kariku i ponudili Todi kredu koju on nije mogao otplatiti.

Ideja je da se hibridnim ratom (a mi jesmo u hladnom ratu sa Rusijom, htjeli mi to priznati ili ne, svidjelo se to nama ili ne) nanese gospodarska steta i socijalno destabilizira Hrvatska, onako kako se vec probala politicki destabilizirati Crna Gora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Kermit Sat 8 Apr - 11:18

kolerik wrote:Da se razumijemo sto se ovdje desilo, Rusi su napravili business intelligence hrvatskog gospodarstva, nasli su Agrokor kao slabu kariku i ponudili Todi kredu koju on nije mogao otplatiti.

Ideja je da se hibridnim ratom (a mi jesmo u hladnom ratu sa Rusijom, htjeli mi to priznati ili ne, svidjelo se to nama ili ne) nanese gospodarska steta i socijalno destabilizira Hrvatska, onako kako se vec probala politicki destabilizirati Crna Gora.
Crnu Goru jedino mogu destabilizirati sa legalizacijom heroina
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by dzango Sat 8 Apr - 11:22

Jebiga, do juče ste se falili kako je isti pokupovao firme po Srbiji.

_________________
Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by veber Sat 8 Apr - 11:30

nemoj se previše radovati. prvo će stradati radnici u srbiji i bih...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by dzango Sat 8 Apr - 11:33

Ne radujem se. Jebe mi se. Frime u Srbiji, poput Frikoma, dobro rade. Za njih nema zime.

_________________
Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by marcellus Sat 8 Apr - 11:42

u svakom slučaju konzum ostaje što je i bio de facto socijalna služba

_________________
Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Guest Sat 8 Apr - 11:45

marcellus wrote:u svakom slučaju konzum ostaje što je i bio de facto socijalna služba

Kao i brodogradilista.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Guest Sat 8 Apr - 11:46

marcellus wrote:u svakom slučaju konzum ostaje što je i bio de facto socijalna služba

radnici se obogatili a vlasnici propali, kao i uvijek u socijalizmu

za propast Todorića kriv je socijalizam


Last edited by Srećko on Sat 8 Apr - 11:49; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Guest Sat 8 Apr - 11:48

dzango wrote:Jebiga, do juče ste se falili kako je isti pokupovao firme po Srbiji.

dzango, gledao sam jucer CZ kako je prodala utakmicu Turcima. Dovoljno znam o kosarci da mogu razluciti prodanu od postene utakmice. Jel imas ti neki komentar na ono?

Vjerojatno su Turci dali nesto klubu, igraci obje ekipe se kladili...vjerojatno ste zaradili koliko i mi sa Estoncima, samo niste imali tako dobar koeficijent.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Guest Sat 8 Apr - 11:50

kolerik wrote:
dzango wrote:Jebiga, do juče ste se falili kako je isti pokupovao firme po Srbiji.

dzango, gledao sam jucer CZ kako je prodala utakmicu Turcima. Dovoljno znam o kosarci da mogu razluciti prodanu od postene utakmice. Jel imas ti neki komentar na ono?

Vjerojatno su Turci dali nesto klubu, igraci obje ekipe se kladili...vjerojatno ste zaradili koliko i mi sa Estoncima, samo niste imali tako dobar koeficijent.

I nije off-topic, pisem o ekonomiji Hrvatske i Srbije. Cista zarada. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Guest Sat 8 Apr - 11:52

kolerik wrote:Cista zarada. pirat

Kratkoročno. Dugoročno čista katastrofa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by dzango Sat 8 Apr - 11:54

kolerik wrote:
dzango wrote:Jebiga, do juče ste se falili kako je isti pokupovao firme po Srbiji.

dzango, gledao sam jucer CZ kako je prodala utakmicu Turcima. Dovoljno znam o kosarci da mogu razluciti prodanu od postene utakmice. Jel imas ti neki komentar na ono?

Vjerojatno su Turci dali nesto klubu, igraci obje ekipe se kladili...vjerojatno ste zaradili koliko i mi sa Estoncima, samo niste imali tako dobar koeficijent.
Nemam komentar jer ne gledam ni jednu utakmicu Cigana i apsolutno me interesuju. Jebeni FMP me interesuje isto koliko i Bamberg ili Cedevita.

_________________
Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by veber Sat 8 Apr - 12:35

marcellus wrote:u svakom slučaju konzum ostaje što je i bio de facto socijalna služba
majketi al´ga lupetaš.
sada je odjednom soc služba, prije god je bio maloprodajni lanac u privatnim rukama.

zašto seronja nije prije godinu dvije prodao konzum texacou?
on će biti regionalni lider, hoće moj kurac.
jamnica nosi 40% agrokor grupe.

sabor postreljat zbog lex todorić, a todoriće zbog pljačke države i poreznih obveznika.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj  - Page 2 Empty Re: Toca domoljubno predao firmu Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum