ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đubar Toda prska po Hrvatima

Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by Kermit 7/4/2017, 13:41

http://hr.n1info.com/a189876/Vijesti/Agrokor-poslao-zahtjev-za-aktivaciju-lex-Agrokora.html
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by Kermit 7/4/2017, 13:42

Ostavlja dugove državi hehe koje prskanje ajme ajme meni
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by vuksadinare 7/4/2017, 13:44

asilovski wrote:Ostavlja dugove državi hehe koje prskanje ajme ajme meni
kaze da sve sto ej gardio ostavlja drzavi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by Guest 7/4/2017, 13:44

sve što je zajebao predao je državi. treba raketirati kumlerove dvore.


[size=34]Todorić zatražio pokretanje Lex Todorića: Sve što sam izgradio danas sam predao državi[/size]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-zatrazio-pokretanje-lex-todorica-sve-sto-sam-izgradio-danas-sam-predao-drzavi/962097.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by vuksadinare 7/4/2017, 13:45

ode on kao i luka rajic u svicu...ili nizozemsku...ima rezerve za deset zivota...a petrov i dorh se mogu popet na glavu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by vuksadinare 7/4/2017, 13:46

nije predao..vratio je... :)...ovi su mu samo posudili za 1 kunu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by Guest 7/4/2017, 13:46

SLUŽBENO JE Od sutra dobavljači Todoriću ne isporučuju ništa osim svježeg kruha


http://www.index.hr/vijesti/clanak/sluzbeno-je-od-sutra-dobavljaci-todoricu-ne-isporucuju-nista-osim-svjezeg-kruha/962053.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by Guest 7/4/2017, 13:48

vuksadinare wrote:nije predao..vratio je... :)...ovi su mu samo posudili za 1 kunu...

postrojiti sve političare od 1990. pa do danas i otvoriti po njima vatru iz VBR-ova. posije ih spaliti napalmom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by BB-8 7/4/2017, 14:02

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:nije predao..vratio je... :)...ovi su mu samo posudili za 1 kunu...

postrojiti sve političare od 1990. pa do danas i otvoriti po njima vatru iz VBR-ova. posije ih spaliti napalmom.

_________________
Đubar Toda prska po Hrvatima Attach13 Đubar Toda prska po Hrvatima Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by vili40 7/4/2017, 14:05

ne treba na to gledati tako crno
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by vuksadinare 7/4/2017, 14:08

vili40 wrote:ne treba na to gledati tako crno
naravno da ne..dođe drugi na todino mjesto dio firmi iz koncerna agrokorna ce se staviti na bubanj...koje ce kupiti drugi i posao ide dalje..samo vlasnik vise nece biti ivica todoric..niti ce se vsie moci uhljebi i propali politicari samo tako zaposljavat..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by vili40 7/4/2017, 14:15

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:ne treba na to gledati tako crno
naravno da ne..dođe drugi na todino mjesto dio firmi iz koncerna agrokorna ce se staviti na bubanj...koje ce kupiti drugi i posao ide dalje..samo vlasnik vise nece biti ivica todoric..niti ce se vsie moci uhljebi i propali politicari samo tako zaposljavat..
sve će i dalje biti po starom,paraziti će naći novog domaćina a dugove ćemo vratiti mi.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by Guest 7/4/2017, 14:54

vili40 wrote:ne treba na to gledati tako crno

ma šalimo se?!

Drage kolegice i kolege, zaposlenici Agrokor koncerna, poslovni suradnici, partneri, uvažena javnosti,
želim vas obavijestiti kako je Uprava Agrokora, sa mnom na čelu, pokrenula proces aktivacije Zakona o postupku izvanredne uprave u trgovačkim društvima od sistemskog značaja za Republiku Hrvatsku. Navedenu odluku donosim u uvjerenju kako je to u najboljem interesu za svakog pojedinog zaposlenika, partnera, dobavljača, svih drugih dionika te cjelokupnog gospodarstva. Iskreno se zahvaljujem svim zaposlenicima, bliskim suradnicima i partnerima s kojima sam izgradio najznačajniju tvrtku u povijesti Republike Hrvatske. Svih sam ovih godina, pa i u posljednjim izrazito izazovnim trenucima, davao svoj maksimum kako bi osigurali stabilnost kompanije, kako bi sačuvali preko 60 tisuća radnih mjesta te osigurali opstojnost i prosperitet čitavog Agrokor koncerna. Još jednom pozivam sve one koji mogu doprinijeti da Agrokor nesmetano nastavi s radom, da se sačuvaju radna mjesta i da se omogući daljnji razvoj, da učine sve u svojoj moći da se to i ostvari. Četrdeset godina sebe uložio sam u izgradnju cijele Hrvatske i regije, stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi.

Sa zahvalnošću,

Ivica Todorić

http://www.agrokor.hr/hr/vijesti/izjava-ivice-todorica-predsjednika-agrokor-koncerna/


Dear colleagues, employees of the Agrokor Group, business associates, partners, esteemed members of the public, I would like to inform you that the Management Board of Agrokor, headed by me, has filed for the procedure in accordance with the Law on Extraordinary Management Proceedings in Companies of Systemic Significance for the Republic of Croatia. I have made this decision in the conviction that this is in the best interest of every single employee, partner, supplier, any other stakeholder and the entire economy. I extend my sincere thanks to all employees, close associates and partners with whom I have built the most significant company in the history of the Republic of Croatia. All these years, including the recent extremely challenging times, I have given my best to secure the stability of the company, preserve more than 60 thousand jobs and provide for the viability and prosperity of the entire Agrokor Group. I once again invite everyone able to make a contribution for Agrokor to smoothly continue its operations, to preserve jobs and enable further development, to do everything in their power to make this come true. I have invested fourty years of my life into building Croatia and the region and I am proud to hand all that I have built over to the Croatian state with my signature today.

In gratitude,

Ivica Todorić

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by Kermit 7/4/2017, 15:03

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:Ostavlja dugove državi hehe koje prskanje ajme ajme meni
kaze da sve sto ej gardio ostavlja drzavi...
Zadužbina vlaškog kneza Ivice pl. Todorricha
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by red wolf 7/4/2017, 15:14

Ovo je ''vrhunac'' za hrvatske nacionaliste...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by Kermit 7/4/2017, 15:30

red wolf wrote:Ovo je ''vrhunac'' za hrvatske nacionaliste...
Vidjelice sada moraju izvesti ritual evokacije Tuđmana na Mirogoju, to ili Kočevski Rog za 5 godina
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by red wolf 7/4/2017, 15:37

asilovski wrote:
red wolf wrote:Ovo je ''vrhunac'' za hrvatske nacionaliste...
Vidjelice sada moraju izvesti ritual evokacije Tuđmana na Mirogoju, to ili Kočevski Rog za 5 godina
Nema pomoći za hrvatske nacionaliste...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Đubar Toda prska po Hrvatima Empty Re: Đubar Toda prska po Hrvatima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum