ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump mijenja politiku prema Putinu

Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by RayMabus 6/4/2017, 09:32

Donald Trump osudio hemijski napad u Siriji: Kada ubijete nevine bebe tada prelazite granicu

"Moj stav prema Siriji i Assadu se mnogo promijenio. Sada pričamo o sasvim drugom odnosu. Vidjet ćete", rekao je Trump novinarima.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/donald-trump-osudio-hemijski-napad-u-siriji-kada-ubijete-nevine-bebe-tada-prelazite-granicu/170406002
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Re: Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by Guest 6/4/2017, 09:33

moralne vertikale...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Re: Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by mutava baštarda 6/4/2017, 09:36

trump je stečajni upravitelj propale politike obame, nešto će zadržati, a nešto ide na bubanj
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Re: Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by Oh_Femder 6/4/2017, 11:17

mutava baštarda wrote:trump je stečajni upravitelj propale politike obame, nešto će zadržati, a nešto ide na bubanj
Ne mogu se sad sjetiti kako se zvao onaj neki, nešto kao JFK, ili tako nekako? Patio čovo od manije veličine. Uobrazio da je on predsjednik u Jameriku. I nikako da se urazumi. Na kraju ga prosvjetlilo u glavu u Dallasu :D

Trump mijenja politiku prema Putinu  9k=
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Re: Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by Ringo10 6/4/2017, 13:23

Trump je isto govno kao i obama. čak i da nije, kad se suoči sa pravim nositeljima moći i vlasti u SAD-u, i kad shvati kako stvari stoje, svaki od njih biva kastriran i sveden na pravu mjeru, tj na ulogu puke marionete kojom upravlja oligarhija iza kulisa.

Amerika je totalitarno oligarhijsko društvo, najtotalitarnije na globusu i taj je sistem nepromjenjiv, jedino se može promijeniti unutrašnjim urušavanjem koje mi nećemo doživjeti ili porazom u eventualnom svjetskom ratu što je opet m alo vjerojatno pošto bi dovelo do globalne katastrofe.

Današnja Amerika je monstrum zasnovan na zločinu, medijskim lažima i manipulacijama i apsolutnoj kontroli svih aspekata života. To je krvožedni Moloh kojeg mogu hraniti i održavati samo neprekidni ratovi i kaos.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Re: Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by Guest 6/4/2017, 13:52

RayMabus wrote:Donald Trump osudio hemijski napad u Siriji: Kada ubijete nevine bebe tada prelazite granicu

Predizborna kampanja je predizborna kampanja, tada se inzistira na razlikovnim elementima u odnosu na glavnu konkurenciju, ali strateški interesi su strateški interesi.
Uostalom, to se već vidjelo i u Trumpovom odnosu prema Izraelu, pa tako posredno i prema najvećem neprijatelju Izraela na tom području Iranu, a onda i preko tog odnosa prema najvećem iranskom strateškom partneru Rusiji. Također i prema Siriji kao proiranskom igraču ako ne i produženoj ruci u regiji.
O tome sam prije nekoliko mjeseci napisao više postova na ovom forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Re: Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by crvenkasti 6/4/2017, 13:56

slidingdoorsoperator wrote:
O tome sam prije nekoliko mjeseci napisao više postova na ovom forumu.

Ja sve zaboravio. Aj napiši opet.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Re: Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by Guest 6/4/2017, 14:44

crvenkasti wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
O tome sam prije nekoliko mjeseci napisao više postova na ovom forumu.

Ja sve zaboravio. Aj napiši opet.

Imaš tražilicu. Koristi je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Re: Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by epikur37 6/4/2017, 15:14

Putin ne mijenja porema Americi :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Re: Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by crvenkasti 6/4/2017, 15:31

slidingdoorsoperator wrote:
crvenkasti wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
O tome sam prije nekoliko mjeseci napisao više postova na ovom forumu.

Ja sve zaboravio. Aj napiši opet.

Imaš tražilicu. Koristi je.

di da kliknem?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Trump mijenja politiku prema Putinu  Empty Re: Trump mijenja politiku prema Putinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum