ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švedi uče strance kako jebati šveđane

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by kic 4/4/2017, 21:06


angry foreigner je isto degenerik..

kic
Admin

Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by Sabina Spielrein 4/4/2017, 21:16

slidingdoorsoperator wrote:
Sabina Spielrein wrote:Iako, to je realnost, postoje ljudi raznih seksualnih prefiksa, pričali mi o tome ili ne.

Što nije problem. Taj nastaje kada se utjecajem pop trash kulture nastoji promjeniti nekakvo uobičajeno većinsko opredjeljenje.
Čak niti to nije problem. Taj pogotovo nastaje kada se utjecajem "službene" kulture u nekom društvu za čije se širenje obilato koriste mediji pod utjecajem države i državne politike da bi se ostvarila neka željena promjena u tom smislu.
A sama tolerancija različitosti bi zapravo bila sasvim dovoljna, ali od nje nema neke posebne političke i druge slične koristi.

Ponekad kad gledam švedske filmove, Bergmana, vidim kako su već tada riješavali ljudske odnose na način na koji smo mi nadošli tek nedavno.

Osobno, letak mi je izazvao mučninu, ne zato što sam homofobična, nego zato što na to nisam bila spremna, mislila sam kako je netko u svrhu šale uz edukativno korektan tekst namjerno stavio eksplicitne ilustracije.
Nije dio mog svijeta i na neki mi način izaziva neugodu.

Kako je u njih gore u Švedskoj ne znam, moguće je njima to normalna edukacija, prošli su "tranziciju" o kojoj govoriš.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by Guest 4/4/2017, 21:32

Sabina Spielrein wrote:Kako je u njih gore u Švedskoj ne znam, moguće je njima to normalna edukacija, prošli su "tranziciju" o kojoj govoriš.

Nije problem što su prošli tranziciju. Nego što su malo dublje zaglavili u posttranzicijskoj fazi i sad ne znaju kamo bi. Još im nije nadošlo što će im se dogoditi ako ostanu na istom mjestu, a vide da nešto nije u redu, pa ih trese kognitivna disonanca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by Sabina Spielrein 4/4/2017, 21:41

slidingdoorsoperator wrote:
Sabina Spielrein wrote:Kako je u njih gore u Švedskoj ne znam, moguće je njima to normalna edukacija, prošli su "tranziciju" o kojoj govoriš.

Nije problem što su prošli tranziciju. Nego što su malo dublje zaglavili u posttranzicijskoj fazi i sad ne znaju kamo bi. Još im nije nadošlo što će im se dogoditi ako ostanu na istom mjestu, a vide da nešto nije u redu, pa ih trese kognitivna disonanca.

U ovom konkretnom slučaju mislim kako oni nemaju pojma što ih čeka, treće generacije se nisu asimilirale, kamoli će neke nove koje dolaze kao imigranti.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by mutava baštarda 5/4/2017, 07:22

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote: bounce
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:

u brošuri ti piše kako ćeš opalit šveda a ne šveđanku.
u vražiju mater... nisam gleda video niti ću :)

a ti si puknuo odgovor a ni video nisi pogledao nisi čak ni naslov teme pročitao? pročitaj brošuru evo ti iznad link.
Po naslovu teme zaključio sam reci mi što si da znam s koje ću strane.

kako što sam? ne razumijem pitanje.
Odnosilo se na naslov i Šveđane, ne na tebe. Nitko nije dovodio tvoju nevinost u pitanje.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by Regoč 5/4/2017, 09:38

Bolesno, ljudi, bolesno. Da to postoji, postoji. No, treba ostati na marginama, a ne poturati kao nešto poželjno.

_________________
Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by L'âme 5/4/2017, 09:40

Otisla kola vec nizbrdo za njih..to late..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by Regoč 5/4/2017, 09:43

Sad će Debo to braniti kao nešto napredno, a mi to ne razumijemo jer smo katotalibani, a Aso će nas napasti da smo diel uljudbe pa time netolerantni.

_________________
Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by L'âme 5/4/2017, 09:45

Nece, imaju svoje razloge :D
Ova tema je neutralna za takve uplive.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by Regoč 5/4/2017, 09:48

Ma povezat će to oni s HDZ-om i Karamarkom, samo pričekaj. Već su pročitali pa vrebaju da se na nešto nakvače.

_________________
Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by L'âme 5/4/2017, 09:49

Haha

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by mutava baštarda 5/4/2017, 09:52

Regoč wrote:
Bolesno, ljudi, bolesno. Da to postoji, postoji. No, treba ostati na marginama, a ne poturati kao nešto poželjno.
Jučer se i kod nas vrtila vijest o padu broja istospolnih brakova.
Postajemo nazadni i treba pod hitno krenuti jačom kampanjom

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by epikur37 5/4/2017, 09:52

Imigranti naprijed, švedska vas čeka raširenih nogu...trp-aj :)

Šta je reć liberalni protestantski zapad :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by Regoč 5/4/2017, 09:53

mutava baštarda wrote:
Regoč wrote:
Bolesno, ljudi, bolesno. Da to postoji, postoji. No, treba ostati na marginama, a ne poturati kao nešto poželjno.
Jučer se i kod nas vrtila vijest o padu broja istospolnih brakova.
Postajemo nazadni i treba pod hitno krenuti jačom kampanjom
K vragu! Da nisam oženjen, osobno bih pridoniel.

_________________
Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by Regoč 5/4/2017, 09:53

epikur37 wrote:Imigranti naprijed, švedska vas čeka raširenih nogu...trp-aj :)

Šta je reć liberalni protestantski zapad :)
Pohvalit će ovaj pamfletić.

_________________
Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by Guest 5/4/2017, 10:43

mutava baštarda wrote:Jučer se i kod nas vrtila vijest o padu broja istospolnih brakova.

"I dok broj brakova raste, broj sklopljenih životnih partnerstava - pada. I to za trećinu."

http://lokalni.vecernji.hr/vijesti/broj-istospolnih-brakova-pao-za-trecinu-stranci-da-zele-reci-na-hvaru-3403

Svakog čuda (pomodarstva) za tri dana dosta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedi uče strance kako jebati šveđane - Page 2 Empty Re: Švedi uče strance kako jebati šveđane

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum