ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by epikur37 Sat 1 Apr - 13:07

mutava baštarda wrote:Crvena armija napreduje preko plodne panonije. Druže Plenkoviću ti se ne boj rusa Keruma ima iza svakog busa.


hehe dobar

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by Guest Sat 1 Apr - 13:24

Ajde jebote tko je jos umro od trovanja skoljkama. Malo slabo bude....rigas dan jedan i prodje. A i to treba biti genije....ne kupujes second hand i mirna bosna. Odes lijepo direkt na mjesto...iz mora ti ih izvade. Vrhunska spiza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by Guest Sat 1 Apr - 13:31

Na kraju je poslao dramatičnu poruku državi:
''Država mora pošto-poto platiti kredit da Rusi ne preuzmu hrvatski teritorij, jasno je k'o dan da je Baranja cilj. Trebala se država zaštititi odnosno osigurati kada davala Todoriću PIK Vrbovec i Belje, ali kad već nisu tada, moraju sada platiti i spriječiti Ruse u naumu'', rekao je Kerum.


ŠTO JE PUTIN TRAŽIO OD ORBANA, A ŠTO MU JE OBEĆAO? Mađarski premijer napao Hrvatsku




http://net.hr/danas/svijet/sto-je-putin-trazio-od-orbana-a-sto-mu-je-obecao-madarski-premijer-napao-hrvatsku/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by veber Sat 1 Apr - 13:31

ja uvijek gledam najgore.
ex mi se potrovala škampima, jedva ju izvukli.

meni nikaj :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by epikur37 Sat 1 Apr - 13:46

Kel sad baranja jos uvijek u nato paktu?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by Guest Sat 1 Apr - 13:57

epikur37 wrote:Kel sad baranja jos uvijek u nato paktu?


Sve dok je Mađarska u dobrim rukama, nema straha za južnu Baranju.  :)


Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Keep-quiet-2-copy-1464193689
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by RayMabus Sat 1 Apr - 14:25

Sherem ti se i na Keruma i na Baranju.

Daj Rusima sve , i onako neznate vodit državu nego kradete pa kad šta zasherete onda narod nek to placa i vraca.

Mrš heben vam malter.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by vili40 Sat 1 Apr - 15:19

ako se tko boji rusa to su Plenković i Kolinda,Kerumu puca kiki za njih.Da rusi i u Split ulaze on bi ih prvi dočekao sa pršutom i vodkom.
I može sam dati velik doprinos u spašavanju agrokorovih podružnica u Baranji,bar milion ili dva,nek da primjer pa onda savjetuje kamo će se sa tuđim novcima.Lako je tuđim kurcem po gloginju mlatiti.
Što nije po saboru upozoravao kamo toda ide,nije baš da se nije znalo,nego se skitao okolo.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by epikur37 Sat 1 Apr - 15:37

Oni sad mogu direktno pritisnuti Vladu i početi veliku penetraciju u Slavoniju i Baranju

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/478080/jesu-li-rusi-unaprijed-znali-sto-se-sprema-agrokoru-vodeci-analiticar-upozorava-oni-sad-mogu-direktno-pritisnuti-vladu-i-poceti-veliku-penetraciju-u-slavoniju-i-baranju


Bokte :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by epikur37 Sat 1 Apr - 15:38

Pa nek penetriraju ako išta treba istoku hrvatske su investicije ni ulaganja...e al preči je Krim :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by crvenkasti Sat 1 Apr - 15:45

Jedini način poslovanja su krediti. Ako posluješ, moraš biti neprestano dužan bankama.

Svaka od tih banaka, ili onih koji su vlasnici kapitala u bankama, ako požele, u bilo kojem trenutku mogu uništiti svakog svog dužnika.

To je unaprijeđeni kapitalizam. Ne vladaju oni koji prave kapital, nego oni koji imaju poziciju dijeliti kredite. Ostali svi rade samo da bi njima vraćali dugove.

Jebiga.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by epikur37 Sat 1 Apr - 15:49

Što imaš više kredita i duga to znači da si uspješniji....

Glupi kinezi šiju najkice za šaku riže....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by Guest Sat 1 Apr - 15:51

crvenkasti wrote:Jedini način poslovanja su krediti. Ako posluješ, moraš biti neprestano dužan bankama.

Svaka od tih banaka, ili onih koji su vlasnici kapitala u bankama, ako požele, u bilo kojem trenutku mogu uništiti svakog svog dužnika.

To je unaprijeđeni kapitalizam. Ne vladaju oni koji prave kapital, nego oni koji imaju poziciju dijeliti kredite. Ostali svi rade samo da bi njima vraćali dugove.

Jebiga.
ako hoces valjati neki proizvod na recimo Amazon.com-u tu ti otkinu dobar postotak provizije,pa ti sad vidi,bolje se baviti zamljoradnjom  cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by crvenkasti Sat 1 Apr - 15:57

Kako živiš i koliko imaš, to ne odeđuje tvoja sposobnost, marljivost ili pamet. 
O tome odlučuju neki tamo negdje koji imaju poziciju odrediti tvoj rejting.
Ako ti je rejting dobar, imaš jeftine kredite.
Ako nemaš, moš se jebat,
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by Guest Sat 1 Apr - 15:58

nije sve tako crno  cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by crvenkasti Sat 1 Apr - 16:02

Ground Biscuits wrote:nije sve tako crno  cat

Nije tebi kad ti imaš visoki rejting tamo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by Guest Sat 1 Apr - 16:03

ma ja sam americka sirotinja  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by crvenkasti Sat 1 Apr - 16:13

Ground Biscuits wrote:ma ja sam americka sirotinja  geek

a ja, što sam ja, hrvatska budala
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by vuksadinare Sat 1 Apr - 17:02

...mutavi jesi jos za most... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by crvenkasti Sat 1 Apr - 17:03

jel ti to meni?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by vuksadinare Sat 1 Apr - 17:07

crvenkasti wrote:jel ti to meni?
ne zar ti u nicku imas mutavi... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti - Page 2 Empty Re: Kerum: Rusi preuzimaju Baranju a to se mora spriječiti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum