ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policija šalje pozive...

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by vuksadinare Fri 31 Mar - 19:33

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:..je ti bi bio prijavljen na dvije adrese a zivis u njemackoj i tamo placas porez..ne ide..nije posteno...a prvi si kad kukas zasto iseljenici ne bi trebali glasat..ako ne bi trebali onda isto tako tu ne bi trebali biti prijavljeni ni oni koji ne zive tu...amen
Pa i ne bih Fuk,zato ovo i gledam kao nesto logicno.Odozdoli nemam niti sam iakda imao ili trazio neke benefite od drzve,cak niti za ratne zasluge,jer sam to gledao kao nesto casno..
glasao nisam od 90 i one,kad je hDZ napravio dil sa SDS,tako da...
I gdje sam to kukao,jeboteIrud lazljivi sto stranci ne smiju glasati??Barem u svoje ime..Zivo mi zapuca qurac za to tko ce doli vladati..
Jos prije koji mjesec sam i rekao da cu traziti svapsko drzavljanstvo,i u tijeku toga sam,jer moram jos neke uvjete ispuniti..no sigurno slijedi odricanje drzavljanstva doli..To je u kamen uklesano..
...izdao si domovinu za novce...sad iz ovih ili onih razloga materijalizam je pobjedio....ja ostajem u hrvatskoj jer mi se ne trci za novcem i dal cu vozit bmw..sigurno nisi imao manju placu od mene kad si bio u hrvatskoj mozda i visu
Mhhhh...dakle,nisam nikog izdao..kad je trebao,branio sam je..sto bih sad trebao,doli u bijedi i jadu prezivljavati,varajuci i gazeci slabije,a lizuci dupe jacima..no way...
Ti si Hrvat,i mjesto ti jeste u RH,ali ne pod muss..
vidis,ja smatram da je solidna lova i bembura,upravo onaj nivo,koji zasluzuje svaki normalan i prosjecan covjek..zasto?jer covjek kad moze normalne stvari si prisutiti,a Bembura je ipak 1.5-2  tone metala usranog,plastike i jos ponečega,nis u biti posebno,i pruziti obitelji dostojanstveni zivot bez zudnje za normalnim stvarima,tek tada se covjek osjeca dostojanstveno..i to je onda pravi nivo..
U RH,nije bio problem placa,nego naplata potrazivanja u razumnom roku..
RH buzde rjesila puno toga,kad zakonom ogranici placanje u 30 dana..ako ne mozes,kljuc u bravu i prepusti biznis drugima..
Dolje u rh me je najviuse smetalo bezakonje,korupcija,nepravda,..u takvim uvjetima jasno je tko moze opstati..ja nisam niti zelim biti takav lik..
imam osjecaj da si ti ko moj frend koji je imao kafic...naplatio jednu rundu dvije castio pa drugi dan kukao kako nema love pa krivio-drzavu..i otisao u njemacku...kriveci drzavu jer je propao umjesto sebe umjesto da deset rundi naplati a jedna na kucu on obrnuto..e jbg nije ni drzava uvijek kriva..

vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by Guest Fri 31 Mar - 19:34

Regoč wrote:
Tko je otišal iz Hrvatske, neka se odjavi, a ne dolaziti ovamo i liečiti se na račun fonda u koji ne uplaćuju. Ili neka plaćaju dvostruke poreze.
ne do bog lijecenja kod vas.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by veber Fri 31 Mar - 19:34

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:..je ti bi bio prijavljen na dvije adrese a zivis u njemackoj i tamo placas porez..ne ide..nije posteno...a prvi si kad kukas zasto iseljenici ne bi trebali glasat..ako ne bi trebali onda isto tako tu ne bi trebali biti prijavljeni ni oni koji ne zive tu...amen
pa  čem vi.... pa flajpan gluposti bleba... već je zaboravio da je rekao da se ispisao iz državljanstva.... koji bi mu kurac policija išta slala ako se ispisao iz državljanstva... :)))
pa ne znaju da se ispisao i upisao brzi tecaj mjesalice

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by Guest Fri 31 Mar - 19:35

Kakogod,nista nis sto bi covjek pozelio u bilo kojem smislu od vas,pa tako,niti ovo nije bed.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by michaellcmacha Fri 31 Mar - 19:35

pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:..je ti bi bio prijavljen na dvije adrese a zivis u njemackoj i tamo placas porez..ne ide..nije posteno...a prvi si kad kukas zasto iseljenici ne bi trebali glasat..ako ne bi trebali onda isto tako tu ne bi trebali biti prijavljeni ni oni koji ne zive tu...amen
pa  čem vi.... pa flajpan gluposti bleba... već je zaboravio da je rekao da se ispisao iz državljanstva.... koji bi mu kurac policija išta slala ako se ispisao iz državljanstva... :)))
Manki..rekao sam da cu se ispisati,ne da sam se ispisao..ne modaj i ne seruckaj.. :cleanteeth
ajde odi u kurac... :))))... poslala ti policija čestitku za brzu vožnju i to je to, a ti si sklon izmišljati i gluposti glupetati,.. :)))... to kak si ti naveo ionako ne ide taKO...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by vuksadinare Fri 31 Mar - 19:37

pismejker wrote:
Regoč wrote:
Tko je otišal iz Hrvatske, neka se odjavi, a ne dolaziti ovamo i liečiti se na račun fonda u koji ne uplaćuju. Ili neka plaćaju dvostruke poreze.
ne do bog lijecenja kod vas.. No
e vidis bas je moja stara iz nizozemske dolazila se tu lijeciti jer u nizozemskoj lijecnici za quratz..tu kod naseg privatnika je radije platila nego u nizozemskoj..kaze nasi su ljecnici bolji..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by Guest Fri 31 Mar - 19:37

michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:..je ti bi bio prijavljen na dvije adrese a zivis u njemackoj i tamo placas porez..ne ide..nije posteno...a prvi si kad kukas zasto iseljenici ne bi trebali glasat..ako ne bi trebali onda isto tako tu ne bi trebali biti prijavljeni ni oni koji ne zive tu...amen
pa  čem vi.... pa flajpan gluposti bleba... već je zaboravio da je rekao da se ispisao iz državljanstva.... koji bi mu kurac policija išta slala ako se ispisao iz državljanstva... :)))
Manki..rekao sam da cu se ispisati,ne da sam se ispisao..ne modaj i ne seruckaj.. :cleanteeth
ajde odi u kurac... :))))... poslala ti policija čestitku za brzu vožnju i to je to, a ti si sklon izmišljati i gluposti glupetati,.. :)))... to kak si ti naveo ionako ne ide taKO...
Ajd u qrc...nije me bilo poduze doli.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by RayMabus Fri 31 Mar - 19:37

Ajme ovoga Sveca je serucka ...pa ok uzmi njemačko državljanstvo ...šta cemo ti mi sad ? Sprijecavat te u tome. Dobro je shvatili smo. Hai Hitler.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by Guest Fri 31 Mar - 19:38

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
Tko je otišal iz Hrvatske, neka se odjavi, a ne dolaziti ovamo i liečiti se na račun fonda u koji ne uplaćuju. Ili neka plaćaju dvostruke poreze.
ne do bog lijecenja kod vas.. No
e vidis bas je moja stara iz nizozemske dolazila se tu lijeciti jer u nizozemskoj lijecnici za quratz..tu kod naseg privatnika je radije platila nego u nizozemskoj..kaze nasi su ljecnici bolji..
realno,.,sami ljecnici su doli dobri,ako zele svoj dio odraditi posteno..
vani,moras pak platiti paznju posebnu...jebi ga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by Guest Fri 31 Mar - 19:38

RayMabus wrote:Ajme ovoga Sveca je serucka ...pa ok uzmi njemačko državljanstvo ...šta cemo ti mi sad ? Sprijecavat te u tome. Dobro je shvatili smo. Hai Hitler.
Postah ja Svabo-...veci od Webera.. :chiefi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by vuksadinare Fri 31 Mar - 19:39

pismejker wrote:Kakogod,nista nis sto bi covjek pozelio u bilo kojem smislu od vas,pa tako,niti ovo nije bed.. :cleanteeth
ja mislim da ti muljas djelomicno..i da si zbriso u njemacku i svojom krivnjom ko i ovaj moj frend...o led te jebo kriva mu drzava sto mu kafic propao pa nije imao platit porez jer je castio na racun kuce tri put a jednom naplacivao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by veber Fri 31 Mar - 19:39

pismejker wrote:Kakogod,nista nis sto bi covjek pozelio u bilo kojem smislu od vas,pa tako,niti ovo nije bed.. :cleanteeth
majketi, daj napisi nekaj na njemackom!

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by michaellcmacha Fri 31 Mar - 19:39

pismejker wrote:Dakle,za mene vijest...neki dan dobio poziv od Policije ,na adresu u RH,da dojdem i odjavim se iz RH,posto sam u Svabiji..Detalje budem saznao doli..
na nereagiranje na poziv kazna od 500-5000 Kunića..nisam siguran da ovo nije vezano za neki 2obavezu" posjete Poreznoj upravi,ali cu to ignorirati,pa nek si jebu Mater,Ćacu,Zenu i Djecu..
EVO OVO KAK SI NAVEO ne pije vode... nema dugo si bio doma jel kad su te sprašili iz audija.... :))))... tak da ne znam kojom logikom bi tebi policija išla naložiti da se odjaviš.... šta ima veze što si u švabiji tulipane....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by RayMabus Fri 31 Mar - 19:39

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ajme ovoga Sveca je serucka ...pa ok uzmi njemačko državljanstvo ...šta cemo ti mi sad ? Sprijecavat te u tome. Dobro je shvatili smo. Hai Hitler.
Postah ja Svabo-...veci od Webera.. :chiefi
Ma postati ti kuraz od ofce , jeba ti takvu državu di se za pet godina dobiva državljanstvo , to znaci da ga svatko more imat. Allahu ekber.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by Guest Fri 31 Mar - 19:40

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Kakogod,nista nis sto bi covjek pozelio u bilo kojem smislu od vas,pa tako,niti ovo nije bed.. :cleanteeth
ja mislim da ti muljas djelomicno..i da si zbriso u njemacku i svojom krivnjom ko i ovaj moj frend...o led te jebo kriva mu drzava sto mu kafic propao pa nije imao platit porez jer je castio na racun kuce tri put a jednom naplacivao
A jebi ga sad..sto da ti kazem? Mislis da mi je u svabiji bas onako ljepse zivjeti u smislu habitata?ne bas,ali me privlaci disciplina Svabija,i radna etika..tu im skidam kapu,a ako radi toga imam 0% stresa,onda...Long Live Švabija.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by vuksadinare Fri 31 Mar - 19:42

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Kakogod,nista nis sto bi covjek pozelio u bilo kojem smislu od vas,pa tako,niti ovo nije bed.. :cleanteeth
ja mislim da ti muljas djelomicno..i da si zbriso u njemacku i svojom krivnjom ko i ovaj moj frend...o led te jebo kriva mu drzava sto mu kafic propao pa nije imao platit porez jer je castio na racun kuce tri put a jednom naplacivao
A jebi ga sad..sto da ti kazem? Mislis da mi je u svabiji bas onako ljepse zivjeti u smislu habitata?ne bas,ali me privlaci disciplina Svabija,i radna etika..tu im skidam kapu,a ako radi toga imam 0% stresa,onda...Long Live Švabija.. :cleanteeth
ma svabo je ko i nizozemac dosadan..jebo disciplinu kad cvili pred turcinom da mu ovaj ne ujebe bilanci jer mu zivot nema smisla bez bilance...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by Guest Fri 31 Mar - 19:42

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ajme ovoga Sveca je serucka ...pa ok uzmi njemačko državljanstvo ...šta cemo ti mi sad ? Sprijecavat te u tome. Dobro je shvatili smo. Hai Hitler.
Postah ja Svabo-...veci od Webera.. :chiefi
Ma postati ti kuraz od ofce , jeba ti takvu državu di se za pet godina dobiva državljanstvo , to znaci da ga svatko more imat. Allahu ekber.
Poanta jest,da mnogi prizeljkuju,ali kad bi nes trebali konkretno poduzeti,onda se neckaju,i sjete svojeh hajmata originalnog..dvoume se..cekaju..podsvjesno vecina zeli da se vrati u svoju domovinu,osim onih koji su rodjeni u Svabiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by veber Fri 31 Mar - 19:43

svetoji mama radi u nemačko i on otislo tamo arbajt am di mešalca.
und er študiren am putzeisteir.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by RayMabus Fri 31 Mar - 19:44

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ajme ovoga Sveca je serucka ...pa ok uzmi njemačko državljanstvo ...šta cemo ti mi sad ? Sprijecavat te u tome. Dobro je shvatili smo. Hai Hitler.
Postah ja Svabo-...veci od Webera.. :chiefi
Ma postati ti kuraz od ofce , jeba ti takvu državu di se za pet godina dobiva državljanstvo , to znaci da ga svatko more imat. Allahu ekber.
Poanta jest,da mnogi prizeljkuju,ali kad bi nes trebali konkretno poduzeti,onda se neckaju,i sjete svojeh hajmata originalnog..dvoume se..cekaju..podsvjesno vecina zeli da se vrati u svoju domovinu,osim onih koji su rodjeni u Svabiji.
Ma poanta je sine da mogu i s hr državljanstvom ic tamo radit i to tj netreba mi neka viza za otic turisticki i te šeme i poanta je da ja kad vidim da treba pet godina za dobit državljanstvo da me odma odbije jer to znaci da ga svaka pizdha može imat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by Guest Fri 31 Mar - 19:44

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Kakogod,nista nis sto bi covjek pozelio u bilo kojem smislu od vas,pa tako,niti ovo nije bed.. :cleanteeth
ja mislim da ti muljas djelomicno..i da si zbriso u njemacku i svojom krivnjom ko i ovaj moj frend...o led te jebo kriva mu drzava sto mu kafic propao pa nije imao platit porez jer je castio na racun kuce tri put a jednom naplacivao
A jebi ga sad..sto da ti kazem? Mislis da mi je u svabiji bas onako ljepse zivjeti u smislu habitata?ne bas,ali me privlaci disciplina Svabija,i radna etika..tu im skidam kapu,a ako radi toga imam 0% stresa,onda...Long Live Švabija.. :cleanteeth
ma svabo je ko i nizozemac dosadan..jebo disciplinu kad cvili pred turcinom da mu ovaj ne ujebe bilanci jer mu zivot nema smisla bez bilance...
Cuj,Svabi sto si fdopustaju,njihov bed..
Nekako imam filing da vrlo umjesno gase negativu koju kozojebi donose i puno investiraju u njihovu asimilaciju,dovoljno da ovi ne rade pizdarije masovno i da naes rade..Vidim da se svabi polako adaptiraju na multikulti..Kruti su oni stari,ravi Svabi..ovi mladi i nove generacije se meltuju saKozojebima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by michaellcmacha Fri 31 Mar - 19:45

veber wrote:
pismejker wrote:Kakogod,nista nis sto bi covjek pozelio u bilo kojem smislu od vas,pa tako,niti ovo nije bed.. :cleanteeth
majketi, daj napisi nekaj na njemackom!
hoće.... ali u kurcu... :)))... eno ga sad veli da nije bio poduže doli ....  a nema dugo govorio da je došo doma i da ima namjeru se ispisati iz državljanstva i tako to svašta nešto... nema ni mjesec i po dana... :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Policija šalje pozive... - Page 2 Empty Re: Policija šalje pozive...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum