ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by RayMabus 31/3/2017, 15:51

[size=100] Prema ovom Zakonu, smatra se da je trgovačko društvo od sistemskog značaja za Republiku [/size]
[size=100]Hrvatsku ako samostalno ili zajedno sa svojim ovisnim ili povezanim društvima kumulativno ispunjava [/size]
[size=100]sljedeće uvjete: [/size]
[size=100]a) da u kalendarskoj godini koja prethodi godini u kojoj je podnesen prijedlog za otvaranje  postupka izvanredne uprave samostalno ili zajedno sa svojim ovisnim društvima zapošljava [/size]
[size=100] prosječno više od 5.000 radnika,[/size]
 
[size=100] b) da postojeće obveze dužnika i njegovih ovisnih društava iznose više od 7.500.000.000,00 kuna, odnosno u slučaju obveza koje su denominirane u dr [/size]
[size=100]ugoj valuti, ukoliko iznose više od kunske [/size]
[size=100] protuvrijednosti 7.500.000.000,00 kuna računajući na dan podnošenja prijedloga za otvaranje [/size]
 postupka izvanredne uprave

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Guest 31/3/2017, 15:55

Sabina Spielrein wrote:
I o njezinom savjetniku koji je smislio zakon u tjedan dana.
Legendarno.

imali su preko 20 dana, ako ne i više, znalo se sve odavno, mediji su tek sad uposleni kako bi malo radili diverziju škandalom


http://hr.n1info.com/a184826/Vijesti/Tajni-sastanak-u-Vladi-Drzava-nece-spasavati-Agrokor-i-Ivicu-Todorica-proracunskim-novcem.html

N1 saznaje kako je u nedjelju 5. ožujka u noćnim satima održan tajni sastanak vlasnika koncerna Agrokor Ivice Todorića, šefa financija Ivana Crnjca te najužeg tima Vlade i Sabora u kojem su bili predsjednik Vlade Andrej Plenković, predsjednik Sabora Božo Petrov, te ministri Zdravko Marić i Martina Dalić.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Guest 31/3/2017, 15:56

Sabina Spielrein wrote:
vili40 wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vili40 wrote:Možda i o njoj snime film
Dalić: Uzor mi je Thatcher - od bolesne ekonomije stvorila gospodarsku silu
Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Martina-dalic_23796"U nekom mirnodopskom političko-liderskom smislu mislim da je dobrom dijelu ljudi koji su na desnom političkom spektru uzor Margaret Thatcher. Pri tome mislim na njezinu sposobnosti da jednu polubolesnu ekonomiju zahvaćenu apatijom transformira u jedno od najsnažnijih gospodarstava na svijetu", kaže Martina Dalić u intervjuu za Večernji.

I o njezinom savjetniku koji je smislio zakon u tjedan dana.
Legendarno.
meni samo nije jasno jesu li oni prolupali skroz na skroz ili su samo do kraja pokvareni i pohlepni.Ili oboje.

Soli na rep, bar je do sada tako bilo, tko je ikada odgovarao za svoje političko djelovanje?
Ne razumiju da je ovo presedan koji se lako pobije i koji će koštati.
Nadam se i nju i Petrova isto tako osobnom imovinom.
Savjetnik bu se zvlekel :D

Zasto bi bilo tko garantirao osobnom imovinom ono. Gazda se igrao gazda se sprcio...gazda tko ti jebe mater . Ja sam lijepo za to sada kad je vrag dosao po svoje da se isti lijepo u potpunosti naplati posto-poto. U potpunosti. A sta ce se desiti kasnije me savrseno ne interesira. Privatno bih volio da upravljanje firmom preuzmu stranci a ono prva i osnovna zelja mi je da dosadasnji kreten ne vodi vise nista. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Sabina Spielrein 31/3/2017, 15:58

Srećko wrote:
Sabina Spielrein wrote:
I o njezinom savjetniku koji je smislio zakon u tjedan dana.
Legendarno.

imali su preko 20 dana, ako ne i više, znalo se sve odavno, mediji su tek sad uposleni kako bi malo radili diverziju škandalom


http://hr.n1info.com/a184826/Vijesti/Tajni-sastanak-u-Vladi-Drzava-nece-spasavati-Agrokor-i-Ivicu-Todorica-proracunskim-novcem.html

N1 saznaje kako je u nedjelju 5. ožujka u noćnim satima održan tajni sastanak vlasnika koncerna Agrokor Ivice Todorića, šefa financija Ivana Crnjca te najužeg tima Vlade i Sabora u kojem su bili predsjednik Vlade Andrej Plenković, predsjednik Sabora Božo Petrov, te ministri Zdravko Marić i Martina Dalić.


To je taj datum kad je stari išao razgovarati s njima.
Kardinalna greška.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Sabina Spielrein 31/3/2017, 15:59

MaximusDecimusMiridije wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vili40 wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vili40 wrote:Možda i o njoj snime film
Dalić: Uzor mi je Thatcher - od bolesne ekonomije stvorila gospodarsku silu
Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Martina-dalic_23796"U nekom mirnodopskom političko-liderskom smislu mislim da je dobrom dijelu ljudi koji su na desnom političkom spektru uzor Margaret Thatcher. Pri tome mislim na njezinu sposobnosti da jednu polubolesnu ekonomiju zahvaćenu apatijom transformira u jedno od najsnažnijih gospodarstava na svijetu", kaže Martina Dalić u intervjuu za Večernji.

I o njezinom savjetniku koji je smislio zakon u tjedan dana.
Legendarno.
meni samo nije jasno jesu li oni prolupali skroz na skroz ili su samo do kraja pokvareni i pohlepni.Ili oboje.

Soli na rep, bar je do sada tako bilo, tko je ikada odgovarao za svoje političko djelovanje?
Ne razumiju da je ovo presedan koji se lako pobije i koji će koštati.
Nadam se i nju i Petrova isto tako osobnom imovinom.
Savjetnik bu se zvlekel :D

Zasto bi bilo tko garantirao osobnom imovinom ono. Gazda se igrao gazda se sprcio...gazda tko ti jebe mater . Ja sam lijepo za to sada kad je vrag dosao po svoje da se isti lijepo u potpunosti naplati posto-poto. U potpunosti. A sta ce se desiti kasnije me savrseno ne interesira. Privatno bih volio da upravljanje firmom preuzmu stranci a ono prva i osnovna zelja mi je da dosadasnji kreten ne vodi vise nista. :)

U priči s Rusima ga ne bi bilo, niti ikoga od obitelji.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Guest 31/3/2017, 16:00

Sabina Spielrein wrote:
Srećko wrote:
Sabina Spielrein wrote:
I o njezinom savjetniku koji je smislio zakon u tjedan dana.
Legendarno.

imali su preko 20 dana, ako ne i više, znalo se sve odavno, mediji su tek sad uposleni kako bi malo radili diverziju škandalom


http://hr.n1info.com/a184826/Vijesti/Tajni-sastanak-u-Vladi-Drzava-nece-spasavati-Agrokor-i-Ivicu-Todorica-proracunskim-novcem.html

N1 saznaje kako je u nedjelju 5. ožujka u noćnim satima održan tajni sastanak vlasnika koncerna Agrokor Ivice Todorića, šefa financija Ivana Crnjca te najužeg tima Vlade i Sabora u kojem su bili predsjednik Vlade Andrej Plenković, predsjednik Sabora Božo Petrov, te ministri Zdravko Marić i Martina Dalić.


To je taj datum kad je stari išao razgovarati s njima.
Kardinalna greška.

Do tada je funkcioniralo. Ono 90-ih "Cuj Francek, ja bi si zel to to i to....zemi si gibanice Vesna je spremila"...."Ma nema problema....mrnjam mrnjam mrnjam...mmmm finoooo".....i tako do dana danasnjeg.

Vjerojatno je isao za time da ne treba mjenjati uspjesni koncept.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by vuksadinare 31/3/2017, 16:02

MaximusDecimusMiridije wrote:
Sabina Spielrein wrote:
Srećko wrote:
Sabina Spielrein wrote:
I o njezinom savjetniku koji je smislio zakon u tjedan dana.
Legendarno.

imali su preko 20 dana, ako ne i više, znalo se sve odavno, mediji su tek sad uposleni kako bi malo radili diverziju škandalom


http://hr.n1info.com/a184826/Vijesti/Tajni-sastanak-u-Vladi-Drzava-nece-spasavati-Agrokor-i-Ivicu-Todorica-proracunskim-novcem.html

N1 saznaje kako je u nedjelju 5. ožujka u noćnim satima održan tajni sastanak vlasnika koncerna Agrokor Ivice Todorića, šefa financija Ivana Crnjca te najužeg tima Vlade i Sabora u kojem su bili predsjednik Vlade Andrej Plenković, predsjednik Sabora Božo Petrov, te ministri Zdravko Marić i Martina Dalić.


To je taj datum kad je stari išao razgovarati s njima.
Kardinalna greška.

Do tada je funkcioniralo. Ono 90-ih "Cuj Francek, ja bi si zel to to i to....zemi si gibanice Vesna je spremila"...."Ma nema problema....mrnjam mrnjam mrnjam...mmmm finoooo".....i tako do dana danasnjeg.

Vjerojatno je isao za time da ne treba mjenjati uspjesni koncept.
samo za razliku do 1999 kad si bio duzan devet milijardi dolara danas si duzan 69....i promjenjene politicke i ekonomske okolnosi globalno..no dok mi hrvati skuzimo ode voz sto bi rekao ckalja.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99126
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Sabina Spielrein 31/3/2017, 16:03

Evo ga.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/dok-vlada-dogovora-lex-agrokor-bankari-vec-postavljaju-svog-covjeka-umjesto-todorica-20170331

Bankari idu u sanaciju prije izglasavanja zakona i političke pljačke, sad će plitičari plan probati onemogućiti hapšenjima i sličnim igrokazima.


Komunizam je bio goli kiki, kažem ja.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by vuksadinare 31/3/2017, 16:05

ipak plenki nije imao na kraju muda...pa je pronasao solomonsko rjesenje..banke ce upravljat agrokorom...valjda mu je jedna mala zraka svjetla prodrla u mozak.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99126
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by vuksadinare 31/3/2017, 16:06

Sabina Spielrein wrote:Evo ga.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/dok-vlada-dogovora-lex-agrokor-bankari-vec-postavljaju-svog-covjeka-umjesto-todorica-20170331

Bankari idu u sanaciju prije izglasavanja zakona i političke pljačke, sad će plitičari plan probati onemogućiti hapšenjima i sličnim igrokazima.


Komunizam je bio goli kiki, kažem ja.
ma muci...jebote..bolej da su banke tj stranci preuzeli na sebe to..jos da je agrokor uvalio na teret drzavi...bankrotirali bi...istina nema rusa..ali opet tu su austrijanci,njemci i rusi...gore sigurno nece biti da je drzava na sebe preuzela agrokor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99126
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Sabina Spielrein 31/3/2017, 16:07

vuksadinare wrote:ipak plenki nije imao na kraju muda...pa je pronasao solomonsko rjesenje..banke ce upravljat agrokorom...valjda mu je jedna mala zraka svjetla prodrla u mozak.....

To su Rusi, ne Plenki.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Guest 31/3/2017, 16:08

Ja se jos nekako privatno nadam da ce "la famigliju" naganjati tuzitelji po ulicama i skidati im satove s ruka. No ajde. Nije lose ni oduzimanje poslovnog carstva :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Guest 31/3/2017, 16:08

vuksadinare wrote:ipak plenki nije imao na kraju muda...pa je pronasao solomonsko rjesenje..banke ce upravljat agrokorom...valjda mu je jedna mala zraka svjetla prodrla u mozak.....

Je, mala zraka svjetla laserskog ciljnika nekog ruskog snajpera...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by RayMabus 31/3/2017, 16:09

Sabina Spielrein wrote:Evo ga.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/dok-vlada-dogovora-lex-agrokor-bankari-vec-postavljaju-svog-covjeka-umjesto-todorica-20170331

Bankari idu u sanaciju prije izglasavanja zakona i političke pljačke, sad će plitičari plan probati onemogućiti hapšenjima i sličnim igrokazima.


Komunizam je bio goli kiki, kažem ja.
Nemoraju ...Agrokor je dužan državi pun kuraz , Rusi ovog postave a RH pošalje racun za dug.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by vuksadinare 31/3/2017, 16:10

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:ipak plenki nije imao na kraju muda...pa je pronasao solomonsko rjesenje..banke ce upravljat agrokorom...valjda mu je jedna mala zraka svjetla prodrla u mozak.....

Je, mala zraka svjetla laserskog ciljnika nekog ruskog snajpera...
svejedno...i da ga skinu jso jedna steta manje..ovako bar nece drzava upravljat...sto bi na koncu bila deset puta veca steta..ko god samo ne drzava tj ova vlada ili bilo koja druga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99126
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Guest 31/3/2017, 16:10

Posteno....kreditori postavljaju upravu. Ne placas ko te jebe! Lijep dan, sunce sija....kreten vise ne odlucuje :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by RayMabus 31/3/2017, 16:11

MaximusDecimusMiridije wrote:Posteno....kreditori postavljaju upravu. Ne placas ko te jebe! Lijep dan, sunce sija....kreten vise ne odlucuje :D
Rusi preuzmu a RH pošalje racun za struju.

Opet bankrot.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Guest 31/3/2017, 16:11

RayMabus wrote:
Sabina Spielrein wrote:Evo ga.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/dok-vlada-dogovora-lex-agrokor-bankari-vec-postavljaju-svog-covjeka-umjesto-todorica-20170331

Bankari idu u sanaciju prije izglasavanja zakona i političke pljačke, sad će plitičari plan probati onemogućiti hapšenjima i sličnim igrokazima.


Komunizam je bio goli kiki, kažem ja.
Nemoraju ...Agrokor je dužan državi pun kuraz , Rusi ovog postave a RH pošalje racun za dug.

Rusima je u interesu da firma posluje i donosi protiv. 

A i drukcije je ako pregovaraju oni sa ovim ili onim kad imaju pare nego da pregovara onaj sirotan koji za zvake nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Guest 31/3/2017, 16:11

RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Posteno....kreditori postavljaju upravu. Ne placas ko te jebe! Lijep dan, sunce sija....kreten vise ne odlucuje :D
Rusi preuzmu a RH pošalje racun za struju.

Opet bankrot.


Je gotovi smo :)

Samo mi objasni sto je tocno to drzava duzna da bi joj se ispostavljao racun?


Last edited by MaximusDecimusMiridije on 31/3/2017, 16:12; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Sabina Spielrein 31/3/2017, 16:12

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja se jos nekako privatno nadam da ce "la famigliju" naganjati tuzitelji po ulicama i skidati im satove s ruka. No ajde. Nije lose ni oduzimanje poslovnog carstva :)

To je drugi par rukava, ako ćemo krenuti tim putem, pitajmo se od kuda kastinska podjela na bolje i lošije Hrvate, po čemu su 200 obitelji bolje od ostalih?
Je li Todorić trebao kao i Rajić sve prodati na vrijeme, pa mu ne bi skidali satove, nego bi eventualno gledali kako se novci troše; nešto kao Borna Rajić koja je uspjela potamaniti 45 000 000 eura na zvizdarije?

Ne znam je li tko shvaća o čemu pišem; prvenstveno o politici i državnosti, platforma na kojoj se trenutno odigrava priče jest Agrokor, ali premisa je ta o kojoj govorim, cosa nostra u politici.


Last edited by Sabina Spielrein on 31/3/2017, 16:13; edited 1 time in total
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by vuksadinare 31/3/2017, 16:12

ha,ha..mora da je netko u posljednji ternutak nazvao plenkija..figurativno..kad je plan izmjenjen..'halo mali ne igraj se..nisi bog ima i vecih od tebe'... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99126
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast - Page 4 Empty Re: Rusi: Ili odustanite od lex todorića ili agrokor ide u propast

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum