ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by aben 24/3/2017, 12:46

RayMabus wrote:Žene bi trebale imat pravo glasa samo na lokalnim izborima ne i na presjednickim i parlamentarnim.

Zašto ? Zato šta se one nekuže
The Myth of the Rational Voter: Why Democracies Choose Bad Policies[size=39] is a 2007 book by [/size][size=39]Bryan Caplan[/size][size=39], in which Caplan challenges the notion that voters are reasonable people that society can trust to make laws. Rather, Caplan contends that voters are irrational in the political sphere and have systematically biased ideas concerning economics.[/size]

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by RayMabus 24/3/2017, 12:48

Aben možemo ja i ti pisat knjige debele 500 strana i objašnjavat al za kuraz ...bit ce kako su Sokrat i Tesla rekli : prvo pad pa onda otriježnjenje

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Sokrat1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by RayMabus 24/3/2017, 12:57

Od price nema ništa ( zato se ja zahebavam dok to objašnjavam ) , treba uslijedit stanje šoka , slab natalitet , trpačina , teroristicki napadi koji kod lokalnog stanovništva stvaraju averziju prema dotepencima ...vojska preuzima vlast , demokracija se UKIDA.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by RayMabus 24/3/2017, 13:05

Ovo je jedan od uvoda u to :


Kancelarka Merkel i pobuna desničara


Njemačka ce postat policijska država.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Guest 24/3/2017, 13:43

asilovski wrote:"Raskorak sa realnošću" zato što sam napisao da Pinker u savojoj "teoriji" nije mario niti na nacizam, komunizam ili fašizam, dva svjetska rata, Staljina ili holokaust

Niti to ne demantira Pinkera i to iz razloga koji sam ti već prije naveo, a to je da je čak i u tim tragedijama stupanj nasilja manji od onog koji se događa u primitivnim zajednicama. :)
Ponavljam, gdje si tu u Drugom svjetskom ratu uočio smrt oko 60% muške populacije na razini jedne generacije?
Dakle, prosječna stopa nasilja je u 20. stoljeću puno manja nego u neka ranija vremena (i to bez obzira na naprednu tehnologiju proizvodnje genocida koja ranije nije postojala) bez obzira što ti mislio o tome i to je ono što Pinker govori, a retardi pout tebe to ili nisu u stanju razumjeti ili to odbijaju. :)
Makar je jasno da ti to zapravo odbijaš jer se kosi sa tvojim nakaznim svjetonazorom na razini najodvratnijih i najmaloumnijih religijskih fanatika. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Guest 24/3/2017, 13:49

asilovski wrote:"Raskorak sa realnošću" zato što sam napisao da Pinker u savojoj "teoriji" nije mario niti na nacizam, komunizam ili fašizam, dva svjetska rata, Staljina ili holokaust, slobodno misleći čovjek je uvijek protiv dogmi, ti si pun dogmi i zabluda, a ti se na to naljutiš i vrijeđaš, pa naravno da ću ti zajebavati pogotovo kad nisi niti smiješan, štereberko si, a i mantrički c/p jedno te isto

Ti si kompletan idiot. :)
Nije riječ o Pinkerovoj teoriji nego rezimeu praktički kompletne mainstream znanosti po nekim pitanjima koji je Pinker samo iznio u svojim radovima. :)
I na to sam te više puta upozorio, ali badava, kreten ponavlja svoje jedne te iste mantre bolesnog religijskog fanatika koji se suprostavlja činjenicama na koje ukazuju jasne znanstvene spoznaje. :)
Takvi kao što si ti predstavljaju atavizam u modernom svijetu i najbolje bi bilo pustiti ih da se valjaju u vlastitim droppings dok se ne pretvore u nešto korisno za zemlju što će pospiješiti lokalni rast spontano nastalog biljnog svijeta. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Leviathan2 24/3/2017, 14:07

marcellus wrote:
speare_shaker wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:quratz bas ej prosle godine bila analiza da svi iznad 60 godina vecim dijelom daju glas lijevoj koaliciji..a da za hdz glasaju ljudi najcesce u dobi između 30 i 50 godina
je baš lijevoj hehehe penzioneri su bili kondicirani u crkvama i molitvenim skupovima, vidjeli uglađenog plenkija i po nagonu zaokruživali zločinačku bandu

Vuk točno govori. Umirovljenici i žene većinom za SDP, a muškarci za HDZ. Mladi većim dijelom za nove male stranke odnosno nove političke skupine. Ti kao i obično lupetaš gluposti, nemaš pojma i ne priznaješ činjenice kada ti se na njih ukaže.

inače pernar je budala

stari ljudi preko 65 obično budu malo mudriji od balavaca, ne nužno

to ne znači da ne razmišljaju kritički, nego da imaju neko iskustvo i da neki kurac i znaju.
marc, pernar je u pravu
ja bih tu granicu stavio na 70 mada vec poslije 60te ljudi pocinju bivati okostali i fleksibilnost razmisljanja im je sve bliza nuli, rijetki zadrzavaju elastican um i u daljnjim godinama, al to su stvarno rjetki,
zivotno iskustvo je dragocjeno al samo ako imas fleksibilan um da jos mozes razlucivat nijanse, to kod ljudi u godinama je sve sporije i sporije,
znam da nemos pernara smislit al momak je vec vise puta pokazao da ima dobrijeh kvaliteta i za razliku od vecine ovih saborskih zaposjedatelja fotelja , on je principijelan
iako djeluje kao zadnji idiot ja mislim da bi on za hrvatsku bio daleko bolji izbor od bilo kojeg znanog i neznanog politicara iz ostalijeh partija, ovo stanje u hrvatskoj treba prelomiti inace ce agonija da traje jos duuuuugo

_________________
Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Kermit 24/3/2017, 14:17

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:"Raskorak sa realnošću" zato što sam napisao da Pinker u savojoj "teoriji" nije mario niti na nacizam, komunizam ili fašizam, dva svjetska rata, Staljina ili holokaust, slobodno misleći čovjek je uvijek protiv dogmi, ti si pun dogmi i zabluda, a ti se na to naljutiš i vrijeđaš, pa naravno da ću ti zajebavati pogotovo kad nisi niti smiješan, štereberko si, a i mantrički c/p jedno te isto

Ti si kompletan idiot. :)
Nije riječ o Pinkerovoj teoriji nego rezimeu praktički kompletne mainstream znanosti po nekim pitanjima koji je Pinker samo iznio u svojim radovima. :)
I na to sam te više puta upozorio, ali badava, kreten ponavlja svoje jedne te iste mantre bolesnog religijskog fanatika koji se suprostavlja činjenicama na koje ukazuju jasne znanstvene spoznaje. :)
Takvi kao što si ti predstavljaju atavizam u modernom svijetu i najbolje bi bilo pustiti ih da se valjaju u vlastitim droppings dok se ne pretvore u nešto korisno za zemlju što će pospiješiti lokalni rast spontano nastalog biljnog svijeta. :)
Izgleda da je pisanje Zeke zarazno, očitavam istu histeriju, pljuvanje, potpunu ošamućenost i skoro fanatičnu uvjereneost, a ako netko negira ili dovodi u pitanju tu su salve uvreda hehehe znači Zeko je dobi brata blizanca, pa to je divno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Guest 24/3/2017, 15:45

asilovski wrote:Zeko je dobi brata blizanca, pa to je divno

Je, u religijskoj nakaradi poput tebe. :)
Potpuno neosjetljivom na činjenice, sa stavom mržnje prema znanosti i u nekom svom bolesnom i perverznom svjetonazoru u kojem prevladava mračnjački misticizam. :)
I jesi li ti svjestan što sad pokušavaš napraviti? :)
Ideš ponovo raspravljati sa mnom o stvarima o kojima evidentno nemaš pojma s pojmom i to na onim temama koje su praktički moje i to ne po noći kada ima jako malo publike nego u sred bijela dana tako da svi vide koliko si idiot i nakaza. :)
Ima nešto gadno autodestruktivno u tebi, ali moguće da je to samo posljedica pretjerane konzumacije alkohola ili učinak apsitencije, tko to može znati. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by dijagram 24/3/2017, 18:04

Deda vrati se, nedostajat ces forumu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by dijagram 24/3/2017, 18:04

Asila, ti se odlogoraj, neces nedostajati forumu:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Leviathan2 24/3/2017, 18:06

dijagram wrote:Deda vrati se, nedostajat ces forumu.
zasto govoris o njemu kao da je umro :D

_________________
Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by dijagram 24/3/2017, 18:10

Leviathan2 wrote:
dijagram wrote:Deda vrati se, nedostajat ces forumu.
zasto govoris o njemu kao da je umro :D
Ne pise da je umro, nego da je otisa ca i nema ga , a more se vrnut pa ga i prizivan natrag:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Kermit 24/3/2017, 18:10

dijagram wrote:Asila, ti se odlogoraj, neces nedostajati forumu:)
Ma baš pa da ovaj uškopljenjac šejker širi svoju gej propagandu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by dijagram 24/3/2017, 18:14

asilovski wrote:
dijagram wrote:Asila, ti se odlogoraj, neces nedostajati forumu:)
Ma baš pa da ovaj uškopljenjac šejker širi svoju gej propagandu
Nema veze, ti nikome neces nedostajati, a rogoboriti na jutarnji, hrvatsku politiku, USA i kojesta mozes i u birtiji kao svojevremeno   tvoj idol Seki .
Nemoj pisat u gace, zadrzi barem minimum dostojanstva:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Kermit 24/3/2017, 18:24

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:Zeko je dobi brata blizanca, pa to je divno

Je, u religijskoj nakaradi poput tebe. :)
Potpuno neosjetljivom na činjenice, sa stavom mržnje prema znanosti i u nekom svom bolesnom i perverznom svjetonazoru u kojem prevladava mračnjački misticizam. :)
I jesi li ti svjestan što sad pokušavaš napraviti? :)
Ideš ponovo raspravljati sa mnom o stvarima o kojima evidentno nemaš pojma s pojmom i to na onim temama koje su praktički moje i to ne po noći kada ima jako malo publike nego u sred bijela dana tako da svi vide koliko si idiot i nakaza. :)
Ima nešto gadno autodestruktivno u tebi, ali moguće da je to samo posljedica pretjerane konzumacije alkohola ili učinak apsitencije, tko to može znati. :)
Molim lijepo bez uvreda ja nisam apstinirao od kada mi je pređed umro 1995.g. hehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Kermit 24/3/2017, 18:26

dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:Asila, ti se odlogoraj, neces nedostajati forumu:)
Ma baš pa da ovaj uškopljenjac šejker širi svoju gej propagandu
Nema veze, ti nikome neces nedostajati, a rogoboriti na jutarnji, hrvatsku politiku, USA i kojesta mozes i u birtiji kao svojevremeno   tvoj idol Seki .
Nemoj pisat u gace, zadrzi barem minimum dostojanstva:)
Ajde puši kurac uzmi lažnu mirovinu, pretuci suprugu i odi u kladaru to si vjerojatno upraksirao u ovih 20 i kusur godina
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by dijagram 24/3/2017, 18:44

asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:Asila, ti se odlogoraj, neces nedostajati forumu:)
Ma baš pa da ovaj uškopljenjac šejker širi svoju gej propagandu
Nema veze, ti nikome neces nedostajati, a rogoboriti na jutarnji, hrvatsku politiku, USA i kojesta mozes i u birtiji kao svojevremeno   tvoj idol Seki .
Nemoj pisat u gace, zadrzi barem minimum dostojanstva:)
Ajde puši kurac uzmi lažnu mirovinu, pretuci suprugu i odi u kladaru to si vjerojatno upraksirao u ovih 20 i kusur godina
Hahaha, vid ga sto je puko, a kad sejki to detektira onda kao zajebava se on:)
Stvarno si odlijepio, blento de luxe.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Kermit 24/3/2017, 19:51

dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:Asila, ti se odlogoraj, neces nedostajati forumu:)
Ma baš pa da ovaj uškopljenjac šejker širi svoju gej propagandu
Nema veze, ti nikome neces nedostajati, a rogoboriti na jutarnji, hrvatsku politiku, USA i kojesta mozes i u birtiji kao svojevremeno   tvoj idol Seki .
Nemoj pisat u gace, zadrzi barem minimum dostojanstva:)
Ajde puši kurac uzmi lažnu mirovinu, pretuci suprugu i odi u kladaru to si vjerojatno upraksirao u ovih 20 i kusur godina
Hahaha, vid ga sto je puko, a kad sejki to detektira onda kao zajebava se on:)
Stvarno si odlijepio, blento de luxe.
Vidi da napuštam čamac ne bi to napravio da mi kaže šljam i parazit ko ti, što se tiče pića ja plaćam svoje iz svojeg rada, ne tuđeg, e sad mi svi koji radimo za ovakve ko ti smo blente tu nema sumnje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Guest 24/3/2017, 20:12

asilovski wrote:
dijagram wrote:Asila, ti se odlogoraj, neces nedostajati forumu:)
Ma baš pa da ovaj uškopljenjac šejker širi svoju gej propagandu

Čuj ove šake jada i vreće govana. :)
Ja, šako jada i vrećo govana, ovdje širim činjenice, a ti samo svoj mračnjački svjetonazor temeljen na tvojim glupostima, zabludama, lažima i bolesnom kvazimisticizmu. :)
A ova primjedba o meni kao o gay osobi ili pristalici LGBT propagande je vjerojatno najveća gluposti i najveća govnarija koju si do sada uopće napisao na forumu. :)


Last edited by speare_shaker on 24/3/2017, 20:14; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Guest 24/3/2017, 20:14

asilovski wrote:Molim lijepo bez uvreda ja nisam apstinirao od kada mi je pređed umro 1995.g. hehe

O pa to sasvim dovoljno govori o generatorima tvog ludila. :)
A ljutio si se na mene kada sam te pitao viđaš li još bijele miševe ili si u međuvremenu prešao na zmije. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje  - Page 4 Empty Re: Napokon nešto pametno od Pernara: svi stariji od 65. godina nemaju razvijeno kritičko mišljenje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum