ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by aben Thu 23 Mar - 21:09

mislin da tamo nije prije bilo nišće :roll

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by debotoijusto Thu 23 Mar - 21:17

aben wrote:mislin da tamo nije prije bilo nišće :roll

bacija san oko na kartu , deva je gori na uglu s ban mlad.  ...jel jos postoji po noge ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by aben Thu 23 Mar - 21:22

a, ne zun, nis prošo tuder odovna, seden u libra samo kad je belvi krcat:)

možda nihilus operiro po toj škuribandi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by debotoijusto Thu 23 Mar - 21:27

aben wrote:a, ne zun, nis prošo tuder odovna, seden u libra samo kad je belvi krcat:)

možda nihilus operiro po toj škuribandi

nisam , idem rivom do fife i po getu malo kad san doli , treci dan me uhvati neka gadna nervoza ako lito a dosada ako zima , ne mogu si pomoci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by jastreb Thu 23 Mar - 21:38

Cuganje na zidićima oko boćališta,to je u Dalmaciji tradicija.Ili pak u zaleđu Dalmaciji oko zadruge.

Tko će to ljudima zabranit? I po čijem naputku?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by epikur37 Thu 23 Mar - 21:41

jastreb wrote:Cuganje na zidićima oko boćališta,to je u Dalmaciji tradicija.Ili pak u zaleđu Dalmaciji oko zadruge.

Tko će to ljudima zabranit? I po čijem naputku?

Ma glupost....

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by aben Thu 23 Mar - 22:47

debotoijusto wrote:
aben wrote:a, ne zun, nis prošo tuder odovna, seden u libra samo kad je belvi krcat:)

možda nihilus operiro po toj škuribandi

nisam , idem rivom do fife i po getu malo kad san doli , treci dan me uhvati neka gadna nervoza ako lito a dosada ako zima , ne mogu si pomoci
mene put prema mejama vodi uz fifu, komunistički inkubator, ali oka su načinili zapadnu obalu, više in ne pišun po vrotima o kužine..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by catabbath Fri 24 Mar - 0:06

Pivo na zidiću je uvijek bio poseban gušt.

_________________
Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by epikur37 Fri 24 Mar - 0:33

catabbath wrote:Pivo na zidiću je uvijek bio poseban gušt.

A ne znam tko ga nije popio....

Čovjek mora proći sve krugove.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by L'âme Fri 24 Mar - 0:36

A, sve turistima pustaju..malo kontradiktorno..:D
Moze se u autu jos..dokad ce, ne zna se ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by darth_vader Fri 24 Mar - 7:22

dijagram wrote:
Pinochet wrote:da splićani imaju muda, došli bi i zapalili banovinu 

ali nemaju.

ali zato kada je grad rekao da više neće krpati dugove Hajduka, onda se u roku pola ure skupilo ekipe , prijetili su, napravili prosvjed, ekipa na vlasti se usrala i predomislila. 

kada dižu poreze i rade ovakve gluposti onda boli koga kurac
to je megi organizirala
zadrta ajdukovka

:lynchmob:
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by darth_vader Fri 24 Mar - 7:24

Sve do prve cipelarke...Nakon toga će se praviti da ne vide ništa...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by Kermit Fri 24 Mar - 7:31

teror se širi državom, zanimljivo mi je kad se pozivaju na zapad i t d, a ja sam prešao sve i svuda osim irske (tamo ćete samo zamoliti da odeš kaznu nećeš dobiti) ti možeš cugati gdje hoćeš glavni trgovi puni mladih, gitare, pjesme, cuge  i puve, ali ne to je loše jer smeta penzionerima u nekritičkom razmišljanju o hadezeu i kakao će svoj glas dati zločinačkoj organizaciji
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by vuksadinare Fri 24 Mar - 7:36

...ja sam dok sam buio mlađi i isao na hajdukove utakmice najradije gustao piti pivu ili vino na zidicima onog parka kraj skalica...napose ujutro kad smo dosli nocnim vlakom..nas par kupimo cuge u jednom ducanu koji je radio mislim od 6 na pazaru...i ravno prema poljudu odnosno skalicama i tamo lijepo na zidic i ajmo..i tako do popodneva kad smo se spustili na rivu ili smo otisli na jezinac...ako smos e ranije napili sto od pijanstva sto od umora..rasili smo zastave ili transparent...te se skljokali u parku na travi spavat :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by L'âme Fri 24 Mar - 8:39

jasambrend wrote:
dijagram wrote:
Pinochet wrote:da splićani imaju muda, došli bi i zapalili banovinu 

ali nemaju.

ali zato kada je grad rekao da više neće krpati dugove Hajduka, onda se u roku pola ure skupilo ekipe , prijetili su, napravili prosvjed, ekipa na vlasti se usrala i predomislila. 

kada dižu poreze i rade ovakve gluposti onda boli koga kurac
to je megi organizirala
zadrta ajdukovka

:lynchmob:
what? Kako ovo nisam vidila :D
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu? - Page 2 Empty Re: Odzvonilo cuganju po zidićima u Splitu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum