ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Afrika će pregaziti Evropu

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by Guest Sat 5 Sep - 14:42

RayMabus wrote:
Fénix wrote:
RayMabus wrote:
Fénix wrote:Avioni(pa i s padobranima) i brodovi su i dalje vrlo izgledna opcija. Samo se treba drznuti i poslati ih u Sjevernu Ameriku i/ili natrag kućama. Basketball
A tko ce radit i pokrecat njemacku ekonomiju ?

250 tisuca radnika trebaju svake godine iz inostranstva.
Tu sam prvenstveno mislio na čitav Balkan kad netko priča kako će im zatvoriti granice. Hoćeš maunu... Samo pošalji 'putnike' i ostavi ih pa se vrati. Inače sam za zaoštravanje odnosa unutar Europe jednostavno iz razloga što neki misle kako mogu raditi što hoće po vlastitom ili američkom diktatu. Zato lijepo neka se uz Poljsku, Slovačku, Češku i Mađarsku uključe Španjolci, Portugalci, Talijani, Grci, Bugari i Rumunji pa eto spektakla.
Prije neku vecer sam melkioru objasnio neke stvari.

MOGAO BI SAD NACI TE POSTOVE PA DA OBJASNIM I TEBI ....GLUPANE.
Objasni - glupane! :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by dzango Sat 5 Sep - 14:43

Fénix wrote:
RayMabus wrote:
Fénix wrote:
RayMabus wrote:
Fénix wrote:Avioni(pa i s padobranima) i brodovi su i dalje vrlo izgledna opcija. Samo se treba drznuti i poslati ih u Sjevernu Ameriku i/ili natrag kućama. Basketball
A tko ce radit i pokrecat njemacku ekonomiju ?

250 tisuca radnika trebaju svake godine iz inostranstva.
Tu sam prvenstveno mislio na čitav Balkan kad netko priča kako će im zatvoriti granice. Hoćeš maunu... Samo pošalji 'putnike' i ostavi ih pa se vrati. Inače sam za zaoštravanje odnosa unutar Europe jednostavno iz razloga što neki misle kako mogu raditi što hoće po vlastitom ili američkom diktatu. Zato lijepo neka se uz Poljsku, Slovačku, Češku i Mađarsku uključe Španjolci, Portugalci, Talijani, Grci, Bugari i Rumunji pa eto spektakla.
Prije neku vecer sam melkioru objasnio neke stvari.

MOGAO BI SAD NACI TE POSTOVE PA DA OBJASNIM I TEBI ....GLUPANE.
Objasni - glupane! :^0
Najebasmo.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by Kermit Sat 5 Sep - 14:46

epikur37 wrote:Naprosto uživam u ovom krahu u koji europa i debilna njemačka jure :D
Kontrolirani je to kaos, Esdae i liberlane elite su to predvidjele, pa nisu džabe rušili Gadafija i assada, znali su da će poslje Gadafija Libija postati Somalija, a da će Sirija prsnuti sa izbjeglicama, jednostavno stvara se ogroman prsten nestabilnosti oko Evrope koji će ju uništiti, ali to neće biti dobro ni malo...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by Guest Sat 5 Sep - 14:47

dzango wrote:Najebasmo.
Najebat će samo oni koji filozofiraju, a oni koji jasno imaju sve nacrtano će probleme riješiti u blic vremenu. Takve beskičmenjačke bi unutar vlastitih društava se trebalo trajno odstraniti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by Kermit Sat 5 Sep - 14:49

Fénix wrote:
dzango wrote:Najebasmo.
Najebat će samo oni koji filozofiraju, a oni koji jasno imaju sve nacrtano će probleme riješiti u blic vremenu. Takve beskičmenjačke bi unutar vlastitih društava se trebalo trajno odstraniti.
U blic vremena ćewš riješiti najezdu od oko 150 mil. afrikanaca, pa stvarno...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by dzango Sat 5 Sep - 14:49

Fénix wrote:
dzango wrote:Najebasmo.
Najebat će samo oni koji filozofiraju, a oni koji jasno imaju sve nacrtano će probleme riješiti u blic vremenu. Takve beskičmenjačke bi unutar vlastitih društava se trebalo trajno odstraniti.
Mislio sam kagd Longi uhvati da objašnjava. Tu nema pomoći.

_________________
Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by abraham Sat 5 Sep - 14:49

Libija je morala biti jako bogata zemlja. Desetak brodova, kajica i camaca se otisne savki dan put europe i tako godinama. Izgleda da je svaki stanovnik imao plovilo. tstststststss

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by jastreb Sat 5 Sep - 14:50

Najgore od svega što sve moguće hrvatske institucije,udruge,stranke i vjerske zajednice šute.

Kao da se radi o običnom grebenu anticiklone.

Da kojim slučajem u Kistanju nastupi Jandrino jato već bi izbile prosvjedne note na sve strane.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by Guest Sat 5 Sep - 14:51

asilovski wrote:
Fénix wrote:
dzango wrote:Najebasmo.
Najebat će samo oni koji filozofiraju, a oni koji jasno imaju sve nacrtano će probleme riješiti u blic vremenu. Takve beskičmenjačke bi unutar vlastitih društava se trebalo trajno odstraniti.
U blic vremena ćewš riješiti najezdu od oko 150 mil. afrikanaca, pa stvarno...
Jel najezda dolazi odjednom ili s vremenom? Tko njih pušta unutra?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by Guest Sat 5 Sep - 14:53

asilovski wrote:
epikur37 wrote:Naprosto uživam u ovom krahu u koji europa i debilna njemačka jure :D
Kontrolirani je to kaos, Esdae i liberlane elite su to predvidjele, pa nisu džabe rušili Gadafija i assada, znali su da će poslje Gadafija Libija postati Somalija, a da će Sirija prsnuti sa izbjeglicama, jednostavno stvara se ogroman prsten nestabilnosti oko Evrope koji će ju uništiti, ali to neće biti dobro ni malo...
Kad ode Assad sve ce biti dobro, SA ce zavesti kontrolu i med i mlijeko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by RayMabus Sat 5 Sep - 14:54

Evo sad cu ti objasnit ....tribalo mi je malo vrimena dok sam naša te postove.

Ovdje su :

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t1712p90-pocela-trpacina-u-hrvatsku-moramo-primiti-3200-izbjeglica

Zalipit cu ti redom par tih postova I DOBRO RAZMIŠLJAJ O SUDBINI EUROZONE GLUPANE I SUDBINI NEJMACKE EKONOMIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by RayMabus Sat 5 Sep - 14:54

Normalno da je treba rasturiti. Izbori u NJemackoj i Francuskoj su 2017. Merkelica i HOlande gledaj usvoju guzicu ....zato ce nastavit sa ovom politikom piškit cu kakit cu ....da ne izgube glasove muslimana a kao nešto rade da ne izgube glasove evropljana. U biti jedino šta rade je spašavaju svou politicku guzicu,

Sve u svemu sretna je okolnost šta oni i mogu blokirat balkansku rutu koliko toliko i da nahebe Balkan al nemogu blokirat Italiju a da ona nenahebe a treca je ekonomija eurozone.

KOKICE.

SAMO TRPAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by abraham Sat 5 Sep - 14:55

U danasnje vrijeme kada su komikacije kakove jesu i vi u DNRH i "raja" u Kongu znaju da dobri austrijanci dolaze autima i kupe potrebite. Daju hranu, lovu a i picke ako je nuzda. Nahranimo gladne, napojimo zedne i pojebimo zagorjele-Isus, negdje u predgradju Betlehema oko 28 godine. Muahahahahahahaaaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by RayMabus Sat 5 Sep - 14:55

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 450px-Eurozone.svg

Eurozona i ostali korisnici eura


Pariz i Berlin mogu blokirat Balkan , mi potonemo u kaos i sve pet.

AJDE BLOKIRAJ ITALIJU.

Pod blokiram mislim : blokiraj joj granice da imigranti nemogu preci a onda normalno krcat ce se tamo i napravit rusvaj.

BLOKIRAJ PICKA TI MATERINA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by RayMabus Sat 5 Sep - 14:56

S obzirom da je samo jucer ušlo 3000 imigranata u Italiju u samo jednom danu .....balkanska ruta nije povezana sa eurozonom ....mogu joj zatvorit granice i bacit kljuc i neka sve ide u tri picke materine .....

....talijanska ruta ....treca ekonomija eurozone a ovaj stoji i neda da se puca na imigrante i još kaže da tko god im ne pomogne je RATNI ZLOCINAC.


Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Papa_francisco_
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by Guest Sat 5 Sep - 14:58

RayMabus wrote:Evo sad cu ti objasnit ....tribalo mi je malo vrimena dok sam naša te postove.

Ovdje su :

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t1712p90-pocela-trpacina-u-hrvatsku-moramo-primiti-3200-izbjeglica

Zalipit cu ti redom par tih postova I DOBRO RAZMIŠLJAJ O SUDBINI EUROZONE GLUPANE I SUDBINI NEJMACKE EKONOMIJE.
Eurozona me zanima koliko i današnja kiša. :^0 Kod mene se ništa ne događa, a za Njemačku me briga tek toliko što će se sami ubiti. Danas možeš biti prijatelj, a već preksutra neprijatelj. Samo tebe longi brine što će tebi glava otpasti kad oni dođu. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by RayMabus Sat 5 Sep - 14:59

a tebi Barone evo ti Yoda pa neka ti on objasni šta se dešava sa eurom kao valutom kad treca ekonomija eurozone potone .....

BY BY
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by abraham Sat 5 Sep - 14:59

Koliko je Papa(K) uzeo potrebitih u Vatikan?? Za pocetak neka uzme Dragu, Carlosa, Jovana itd.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by Guest Sat 5 Sep - 15:01

RayMabus wrote:a tebi Barone evo ti Yoda pa neka ti on objasni šta se dešava sa eurom kao valutom kad treca ekonomija eurozone potone .....

BY BY
Jesi ti to uspio pomiješati barona(felixa) sa mnom?  :) Nisam ti ja on.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by RayMabus Sat 5 Sep - 15:01

Tko ima iti malo mozga shvaca da Papa nece dat pucanje na imigrante i da se može jedino blokirat granica na Italiji ....al onda se Italija puni njima i zemlja ce uskoro potonit u kaos a treca ekonomija eurozone ....povlae euro sa sobom

RASPAD EUROZONE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by Guest Sat 5 Sep - 15:01

Ajde manite se pape, čovjek najmanje važan u ovoj priči, a i kakav se stav od njega treba očekivati? Da kaže da izbjeglice ne treba primati? Zgazio bi sve što predstavlja i simbolizira, barem u teoriji i formi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Afrika će pregaziti Evropu - Page 3 Empty Re: Afrika će pregaziti Evropu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum