ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by debotoijusto Wed 22 Mar - 20:00

BOŽO Petrov, čelni čovjek Mosta i predsjednik Sabora, burno je reagirao na informaciju da su Mostovom zastupniku Mari Hristiću izbušene gume. Štoviše, Petrov je ispričao i kako su njega pokušali ubiti pepeljarom, a nabrojao je i napade na ostale Mostovce.


Saborski zastupnik Mosta Maro Kristić danas je objavio kandidaturu za gradonačelnika Dubrovnika, a nedugo zatim na njegovom su automobilu oštrim predmetom probušene gume. Nekome je očito poremetio planove i izazvao reakciju straha, tolikog straha da je ta osoba posegnula za ovako agresivnim činom.


I nije to prvi puta. Za one koji ne znaju i sam sam fizički napadnut izuzetnom žestinom. Tolikom da mi je mobitel koji sam držao na uhu spasio život jer je osoba bila spremna skončati ga udarcima pepeljarom u sljepoočnicu. Mog kolegu Ivan Kovačića pokušali su pregaziti automobilom. Ante Pranic fizički je napadnut u kafiću uz pokušaj gušenja. A zlikovci su išli toliko daleko da je fizički napadnuta i supruga našeg Marko Sladoljeva, sada kandidata za gradonačelnika Zagreba.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/petrov-pokusali-su-me-ubiti-pepeljarom/958489.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Re: Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by debotoijusto Wed 22 Mar - 20:03

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Branitelji_presuda14-030215
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Re: Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by marcellus Wed 22 Mar - 20:49

a nema ništa novog o napadu na katran, o šrafima saše lekovića...

_________________
Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Re: Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by Guest Wed 22 Mar - 22:59

Evo ovako.

Ovaj debil koji je njega napao pepeljarom, sad bi ja rekao da je pretjerivanje ali stvarno je bilo umalo. Ta budala je izasao iz zatvora bio. Javio se na 6-7 oglasa po gradu. Svi ga odjebali jer covjek ima jebeno grozan score kad je u pitanju rad u firmama. Uglavnom izasao je iz zatvora uvjetno kao. Prvo vecer se uslagirao....jedva glavu zivu izvuko. Onda je pronasao boga kao. I onda se poceo javljati na sve zivo. U ovom slucaju je odlucio da ce biti vatrogasac...jer nije to problem kao. Zalijevati vatru vodom, ne treba za to skola....

Javio se na neke natjecaje...odjebalo ga. Dosao u park i ovoga s ledja zveknuo pepeljarom bas po glavi i bas po sljepocnici. Sad je opet u zatvoru zbog krsenja uvjetne (ne te s napadom nego ono s uslagiravanjem, ovo ga tek ceka).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Re: Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by Guest Wed 22 Mar - 23:02

MaximusDecimusMiridije wrote:Evo ovako.

Ovaj debil koji je njega napao pepeljarom, sad bi ja rekao da je pretjerivanje ali stvarno je bilo umalo. Ta budala je izasao iz zatvora bio. Javio se na 6-7 oglasa po gradu. Svi ga odjebali jer covjek ima jebeno grozan score kad je u pitanju rad u firmama. Uglavnom izasao je iz zatvora uvjetno kao. Prvo vecer se uslagirao....jedva glavu zivu izvuko. Onda je pronasao boga kao. I onda se poceo javljati na sve zivo. U ovom slucaju je odlucio da ce biti vatrogasac...jer nije to problem kao. Zalijevati vatru vodom, ne treba za to skola....

Javio se na neke natjecaje...odjebalo ga. Dosao u park i ovoga s ledja zveknuo pepeljarom bas po glavi i bas po sljepocnici. Sad je opet u zatvoru zbog krsenja uvjetne (ne te s napadom nego ono s uslagiravanjem, ovo ga tek ceka).
jednostavno neki ljudi su nepopravljili. 

aj shvaćam da se nekome zadesi sranje, ali ljudi izađu iz zatvora, smire se, stvore normalan život - što i jest osnovna funkcija zatvora.

ali neki izađu i odmah sranje.  

tako i onaj lik iz Splita, što je sa 17 godina ubio momka. Izašao iz zatvora odmah radio sranja. Fala kurcu , nije niti on dugo traja, lika su uhvatili i polomili ga , da je jedva živ otiša(išao je navodno skupit neki reket pa ga sačekalo). 

i najjača stvar, dok se u bolnici oporavlja prijetio je svim doktoricama i sestrama, a u novinama kuka "da želi novi početak". da vidimo šta će bit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Re: Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by Guest Wed 22 Mar - 23:06

Znam tu budalu citav zivot, cak je isao on s Petrovom u skolu pa je racunao da ce ga na foru toga kao zaposliti. Potpuni idiot od lika. Taj je batina dobio mila majko. Prije 2-3 godine je isao uz brdo ulicama pjevao Zeku i snijeg citavu noc i sprejao sve kuce redom grafitima kao HSP ovo-ono sheme...kreten da to nisu istine. To vecer je 2-3 puta ga netko nasamarao ili izlemao nista ovaj ide dalje...onda pronadje macke i macice na ulici pa sjedne na pod i pocne plakati...

Zalost ziva je tog covjeka promatrati. Pakao u glavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Re: Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by sitting_bull Wed 22 Mar - 23:56

i sad tog lika psihijatar Petrov koristi kao argument za prikazivanje sebe kao žrtve političkih obračuna?!

taj Petrov je veći luđak od svojih pacijenata...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Re: Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by catabbath Thu 23 Mar - 0:34

Na našu nesreću Petrov je imao sreće.

_________________
Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Re: Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by darth_vader Thu 23 Mar - 7:02

Tipičan političar...Ispolitizirao napad nekog klosara na sebe kao pokušaj atentata s političkim pozadinom... Ajme...Ajme...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Re: Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by gargamel0101 Thu 23 Mar - 10:53

gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom Empty Re: Petrov: Pokušali su me ubiti pepeljarom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum