ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by dzango 21/3/2017, 13:43

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:

Ja bio nedavno ima mjesec dana.

Malo je. Uplati još jedan mesec.
Izbacilo me ...kao nisi ti baš lud , malo si napet i tako , obavezno se javi ako vidiš na sebi da pucaš .....
Jbte ni ludnica me nece.

A u kuraz.


lol!
Ti si najpre za kupleraj. A tek posle kada se vidi učinak, kod drugih doktora.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 13:51

dzango wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:

Ja bio nedavno ima mjesec dana.

Malo je. Uplati još jedan mesec.
Izbacilo me ...kao nisi ti baš lud , malo si napet i tako , obavezno se javi ako vidiš na sebi da pucaš .....
Jbte ni ludnica me nece.

A u kuraz.


lol!
Ti si najpre za kupleraj. A tek posle kada se vidi učinak, kod drugih doktora.
Dobro sam proša ....pisa onaj psiho tekst i opet ista prica ...kaže ona meni ti si visoko inteligentan ...jbte šta je sad ? Još ce me poslat na fakultet.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by crvenkasti 21/3/2017, 13:56

Badava si napet kad one ne daju. Popizdit ćeš.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 13:59

dzango wrote:
RayMabus wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:

Ja bio nedavno ima mjesec dana.

Malo je. Uplati još jedan mesec.
Izbacilo me ...kao nisi ti baš lud , malo si napet i tako , obavezno se javi ako vidiš na sebi da pucaš .....
Toti je sve od nejebice, kažem ti ja. Udari to u glavu vremenom.
Ajnštajne zahebavaš ?

Ti si Ajnštajn ...sad cu ti i objasnit zašto : muški ima kuraz a ne rupu , žena legne pa ju netko pohebe , ovome se mora krv dignit u onu stvar a da bi do toga došlo mora postojat seksualno uzbuđenje.

AJNŠTAJNE A DA PROANALIZIRAMO OPET TESLIN TEKST ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:00

Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima
Nikola Tesla objasnio je u kolovozu 1924. u ekskluzivnoj izjavi 'Galvestone Daily News' zašto se nije nikada ženio. Kako se navodi, Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.
Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto "došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste". - Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”. Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.
On potom analizira posljedice želje suvremene žene da se izjednači sa muškarcem: Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vrijeme gube nešto što na kraju, čini mi se, vrijedi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspjeha ikada mogu donijeti.” Na kraju, Tesla podsjeća da je povijest puna primjera predivnog utjecaja neobičnih žena. „Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov utjecaj ne leži u riješenosti da nadmaše muškarca, ni da se natječe s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osjetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razumije da njen stupanj leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na razinu običnog”, zaključuje Tesla. Što je Tesla govorio o ženama "Moć prave žene je tako velika, da vjerujem da bi lijepa žena - a to će reći lijepa duhom, ponašanjem i mislima, lijepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla zapovijedati cijelim svijetom". Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:03

RayMabus wrote:
dzango wrote:
Toti je sve od nejebice, kažem ti ja. Udari to u glavu vremenom.
Ajnštajne zahebavaš ?

Ti si Ajnštajn ...sad cu ti i objasnit zašto : muški ima kuraz a ne rupu , žena legne pa ju netko pohebe , ovome se mora krv dignit u onu stvar a da bi do toga došlo mora postojat seksualno uzbuđenje.

AJNŠTAJNE A DA PROANALIZIRAMO OPET TESLIN TEKST ?
Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi

„Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.


ĐANGO TI SI HEBENI AJNŠTAJN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:05

crvenkasti wrote:Badava si napet kad one ne daju. Popizdit ćeš.
A i da daju đabe je , nediže mi se više na ženski spol.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:18

U Japanu masovno hebu one lutke , u biti njima ona stvar radi , meni isto radi al dovedeš im živu ženku nediže se , mlohava cuna ....seks je u glavi ....jednostavno zgadile .....tako da moj crveni može ona raširit noge al nemam je ja cime hebat ...osim da mu stavim neke štake sa strane da ga drži jer inace ...mlohava guma ....neudara krv ...neuzbuđuju nego ti se zgadile podsvijesno a to ti je ta matrijahalna imperija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:22

To ti je to , sve funkcionira , nema razlike nikakve nego ko i kod ostalih al ono dovedeš je pleše ti gola u krilu dalje od pola se nece dignit a s time nemoš hebat ....drkica može ...staviš živu žensku ....neka se skine i naguzi , nek se guzla meni u bokove ....samo do pola ce se dignit ...dalje nece.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:25

Al šta je tu je ...to je isto ugrađeno u DNKa ...prije nisam imao problema ...otkrio matrijahalnu imperiju PAF.

Sad cekaj da il to nestane il se ukine ....nema za to lijeka drugog.

Živa ženska ...najviše do pola udari krv a s time nemoš hebat.

MATRIJAH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:31

Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi

„Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.

---

Tesla je kulutrna osoba pa nije tija rec nemože im se više dignit na žene pa je rekao ovo gore šta je reka a tko zna citat skužit ce da je u biti reka neuzbuđuju ih , gade im se i normalno blokirani i nediže im se.

I šta ce mi ona sad širit noge kad od svih udova jedino joj prste mogu stavit u pichku jer ono između nogu nemogu ...osim ako mu neke štake sa strane neugradim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:34

I sad imaš taj fenomen a to ti je taj japasnki s lutkama ...ono meni upališ tv i neka ženska se skida i doci ce mi , il citam playboy pa gole ženske ...i funkcionira ...i neka se sad digne i stoji cvrsto ....sad pusti žensku golu u tu prostoriju ...cim je vidim stvar PADA.

To ti je taj fenomen .....jesu one tu PAF GOTOVO ...KRAJ PRICE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by Stanojko 21/3/2017, 14:36

Suspect

_________________
Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:42

Stanojko wrote:Suspect
Ako misliš na ovaj japanski sindrom s lutkama ....a cuj Njemačka ima para pa opet ...

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 9k=

Kuraz nije pichka ...neudre li mu krv dole niks od hebacine ...sad heteroseksualni muški u matrijahlnoj imperiji gleda slike gole ženske i digne mu se i stoji cvrsto ...pusti žensku unutra golu , sisatu , guzatu ....SAMO PADA ....NIKS SEKS.

Mehanizam ugrađen u DNKa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:52

Bog je kreira ovaj svemir , planete , vrste ....ima razlog zašto je nešto takvo kakvo je ...

... ugradija je neke mehanizme u to :

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Dnk

Kad ih pokušate izigrati ti skriveni programi se aktiviraju.

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Header-title
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 14:59

Bog je geneticar ...najveci ....da imate najbolje geneticare u svemiru i da stavite da idete riješit ovo ...i sad micete ovaj DNKa da bi uklonili taj program ...

...onda cete dobit muškarce koji ce pocet hebavat sobne ormare.

ZATO TAJ PROGRAM SLUŽI.

IMA SVRHU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 15:05

Sad pogledaj paradoksa : Njemačka je matrijahalna imperija a taj program je u DNKa kodu a to je starije od podijela ove rase na narode i religije ....sad ti uvezeš muslimane koji imaju više djece i njihovi potomci u Njemačkoj se asimiliraju u Njemačko društvo ....a nagradno pitanje je oce li oni imat više djece ko i njihovi roditelji ?

Odgovor je : ne ....morat ceš ponovo uvozit izvanka sve dok samo Njemačko društvo nebude imalo više tih izvanka i na kraju ga pretvori opet u nematrijah.


Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcR5oRVniOO6Zk6EXuFqUsJhVEjiVMe28PdoTIDFu6e423F75gTteA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by RayMabus 21/3/2017, 15:08

Alah ekber ...Bog je najveci .....i ja to kažem ...genijus nad genijusom ....a anđeli su glasnici Bogova a ja sam anđeoska hijerarhija a vi upravo slušate radio GAGA

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by jastreb 21/3/2017, 19:42

Pa u onoj Torcidi su sami pacijenti.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by Regoč 22/3/2017, 10:11

Ah, Split, nije tu ništa čudno. A opet, da Imotski ima ludnicu, tko zna tko bi bil prvi.

_________________
Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by epikur37 22/3/2017, 10:16

Splićani su nagli, konfliktni, dišpetni.....veliko slijeganje vlaja je odredilo mentalitet.

Poznam i prave Splićane koji su druga raca.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji - Page 2 Empty Re: Split je hrvatski rekorder po broju pacijenata na Psihijatriji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum