ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo - Page 3 Empty Re: vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo

Post by darth_vader 21/3/2017, 20:51

operw wrote:
Beli wrote:ne znam kakvi su ovde, ali znam da sada kada je 20 plus, na ulici su komadi brutalni. danas sam lepo istegao vratne pršljene... B-)
vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo - Page 3 Taiwan-gay-pride-parade-2009-02

Vraćala je onaj s iskrivljenim vratom.... Čisto me strah i pomisliti kako ga je iščašio...

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo - Page 3 Empty Re: vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo

Post by Guest 21/3/2017, 21:03

Beli wrote:
operw wrote:
Beli wrote:ne znam kakvi su ovde, ali znam da sada kada je 20 plus, na ulici su komadi brutalni. danas sam lepo istegao vratne pršljene... B-)
vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo - Page 3 Taiwan-gay-pride-parade-2009-02

znao sam da si homos. nije ni cudo da se lozis na buffona... Basketball
aha, kao da ne znamo da škicaš geyeve po nišu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo - Page 3 Empty Re: vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo

Post by Guest 21/3/2017, 21:03

ne znas ti nista klosaru, ti nisi izasao dalje od lakat krivine iz te tvoje selendre... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo - Page 3 Empty Re: vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo

Post by Guest 21/3/2017, 21:03

malo izvest pudlicu u šetnju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo - Page 3 Empty Re: vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo

Post by Guest 21/3/2017, 21:05

skripar wrote:
scorpion wrote:
jasambrend wrote:
scorpion wrote:
Vincent Vega wrote:I ja se zajebavam, inače sam dobar u tome, čak sam i osvajao par lokalnih amaterskih turnira. I ja sam tu negdje tvoje visine i dok sam igrao aktivno kilaža mi se kretala od 82 - 85 kg. Sad imam 92, ali mi za veteranski nogomet to nimalo ne smeta, čak naprotiv. Bitno da nema škembe.
Ma ima tu jebenih ozljeda, ne volim to. Al svaka cast

Toliko ja zelim imat 92-95, ali ne ide. Jel ti vjezbas i dalje kod kuce ili odes u teretanu?

Koji kurac će ti kile? Samo ćeš tromiji postati bez obzira na vježbanje...Budi sretan dok ti metabolizam brzo radi...
Pa zato sto sam mrsaviji. Treba mi 10-ak kila da budem fino nabijen. Imam finu definiciju, al jebes to kad nema mase. A kako je rekao Tadija u onom bracalinom filmu: masa je mama
živi nezdravo, nemoj ići u teretanu i nemoj se bavit nikakvim fizičkim aktivnostima, jedi brzu hranu, puno kruha, grickalice, slatkiše, pij puno pive,izležavaj se u kući, jedi kasno navečer, jedi po noći, nemoj se seksat haha, i kad dobiješ salo onda to polako pretvori u mišiće i to ti je to  :D

ako ni to ne pomogne onda znači da imaš prejaku želučanu kiselinu, neki se ljudi jednostavno nemogu udebljat

koji glup savjet jbt, pravi savjet ti je da se dozoveš pameti i da budeš sretan što si takav ;) a i ženske više vole mršavije
nema veze što je malo fizički zakinut bitna je unutarnja ljepota
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo - Page 3 Empty Re: vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo

Post by L'âme 22/3/2017, 11:23

jasambrend wrote:
maggie13 wrote:
jasambrend wrote:
Beli wrote:
jasambrend wrote:Nisi uopće mršav...Stvar je u glavi...Za svoju visinu imaš normalnu težinu...Za desetak godina ćeš drukčije razmišljati i htjeti se vratiti na prijašnje stanje, ali onda nikako prema doli...kil izgubiš, dva dobiješ...U dvokoraku...


i u godinama možeš održavati i liniju i muskulaturu, ako si disciplinovan sa ishranom i sa fizičkim aktivnostima, ali ako ti je i genetika takva...

Glede snage i muskulature, snažniji sam sad, nego s 25, ali svejedno kile ne idu dolje, a tjelesno sam aktivan i izdržljiv poprilično...Nemam salo, ali petnaestak kila viška u odnosu na visinu, da...S time da mi je konstantno 105 zadnjih desetak godina...Do 28. nisam mogao prijeći 85 kila taman da sam vola pojeo dnevno, a sad tjednima da živim spartanski i možda ide kila dolje i to je to...Nije da se ni posebno nešto opterecujem s time, ali me znaju koljena recimo zajebavati...
stari seeee, stari seeeeee..:D


:spank

Ne stari se.
;D tjesenje besplatno.
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo - Page 3 Empty Re: vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo

Post by darth_vader 22/3/2017, 22:52

maggie13 wrote:
jasambrend wrote:
maggie13 wrote:
jasambrend wrote:
Beli wrote:


i u godinama možeš održavati i liniju i muskulaturu, ako si disciplinovan sa ishranom i sa fizičkim aktivnostima, ali ako ti je i genetika takva...

Glede snage i muskulature, snažniji sam sad, nego s 25, ali svejedno kile ne idu dolje, a tjelesno sam aktivan i izdržljiv poprilično...Nemam salo, ali petnaestak kila viška u odnosu na visinu, da...S time da mi je konstantno 105 zadnjih desetak godina...Do 28. nisam mogao prijeći 85 kila taman da sam vola pojeo dnevno, a sad tjednima da živim spartanski i možda ide kila dolje i to je to...Nije da se ni posebno nešto opterecujem s time, ali me znaju koljena recimo zajebavati...
stari seeee, stari seeeeee..:D


:spank

Ne stari se.
x
;D tjesenje besplatno.

Dogovoreno... handkiss
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo - Page 3 Empty Re: vojvoda,škorpijo ioperw požurite...još malo pa nestalo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum